Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ali doğan

Pct de arimidex ve tamoksifen hakkında

Önerilen İletiler

Spartacus    167
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Gögüs bölgende östrojen reseptörü fazla olmayabilir veya o östrojeni oraya taşıyacak shbg seviyesi düşüktür bağlanamadığından iş görmüyordur.Progesteron+östrojen ikilisi bir araya geldiğinde memeyi geliştiriyor, bende böyle bir şey oldu  :)

Arimidex % 85 baskılıyorsa, femara %95 baskılıyor kullanıldığı sürece, aromataz enzimlerini.Aromasin ise %68 lerde ve enzimi geri dönüşümsüz olarak bozuyor, yeni enzim üretilene kadar.

Bazen en iyisi 1-1 bucuk sene çer çöp ilaç milaç bulaşmadan kendi haline bırakıyım düzelsin herşey diyorum abi 😁 progesteron 0.49 a (1.06 dı önceden ) cidden libido anlamında çok fark var abi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.795
Spartacus, 10 dakika önce yazdı:

Bazen en iyisi 1-1 bucuk sene çer çöp ilaç milaç bulaşmadan kendi haline bırakıyım düzelsin herşey diyorum abi 😁 progesteron 0.49 a (1.06 dı önceden ) cidden libido anlamında çok fark var abi

Progesteron gerçekten libidoyu etkiliyor.Hala hiç kimse eczaneden progesteron hapı alıp şu libido durumunu denemedi :)

Sadece benim deneyimlerim ve yabancı kaynaklardaki yorumlar var.Değerlerle basit bir iki oynama yapmadan bu işleri çözmek pek mümkün değil.Uzaktan körün tarifi gibi oluyor, bilgi vermek. :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 8 saat önce yazdı:

Progesteron gerçekten libidoyu etkiliyor.Hala hiç kimse eczaneden progesteron hapı alıp şu libido durumunu denemedi :)

Sadece benim deneyimlerim ve yabancı kaynaklardaki yorumlar var.Değerlerle basit bir iki oynama yapmadan bu işleri çözmek pek mümkün değil.Uzaktan körün tarifi gibi oluyor, bilgi vermek. :)

Abi progesteronu düşük bi arkadaş vardı sanırım o deneyecekti yanlış hatırlamıyorsam. Bu spor bilim + tecrübe , senin ve senin gibi deneyimleri olan abi ve kardeşlerimizin fikirlerinin önemli olduğunu düşünüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.795
Spartacus, 22 dakika önce yazdı:

Abi progesteronu düşük bi arkadaş vardı sanırım o deneyecekti yanlış hatırlamıyorsam. Bu spor bilim + tecrübe , senin ve senin gibi deneyimleri olan abi ve kardeşlerimizin fikirlerinin önemli olduğunu düşünüyorum.

Aynen, bu spor deneyim + bilimsel teorik verilerin birlikteliğiyle  ilerletilen ve sürdürülen bir beden gelisim aktivitesi...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lobster    32

@metinav hocam progestan benim gibi yüksek sonuç verenlere yaramaz sanırım yoksa denemek istiyordum E2 yükselsin diye trt dozaj gitcektim enteresan winstrol proviron progestin düsürür olayı var ama onları kullansam bu sefer e2 yükselmez nasıl bir yol izlemeyelim

(bu arada senin ve tüm diğer forum üyelerinin bayramını en içten dileklerimle kutlarım)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.795
Lobster, 2 saat önce yazdı:

@metinav hocam progestan benim gibi yüksek sonuç verenlere yaramaz sanırım yoksa denemek istiyordum E2 yükselsin diye trt dozaj gitcektim enteresan winstrol proviron progestin düsürür olayı var ama onları kullansam bu sefer e2 yükselmez nasıl bir yol izlemeyelim

(bu arada senin ve tüm diğer forum üyelerinin bayramını en içten dileklerimle kutlarım)

Teşekkür ederim; aynı şekilde senin ve diğer arkadaşların bayramınızı kutlarım.Nice mutlu huzurlu ve sağlıklı bayramlar yaşamak dileğiyle...

Progesteronu düşürmüyor zıt hormonlar olduğu için çalışmasını engelliyor.Progesteron hakkında çtığım konuda var, dht nin tüm dönüşüm enzimlerini bloke ediyor ve ciddi dht düşürücü etkisi var.Aynı şekilde dht alınırsa veya arttırılırsa onunla zıt etkide olan hormon baskılanır.Östrojenle progesteron birbirini baskılayıcı yönde rol oynuyor.Progesteron aynı zamanda anti östrojen etkisine sahip.Tabi bu hormonlar arasında genetik bir oran var.O orana göre denge halindeler.Dht östrojenle sadece tekabet ediyor shbg proteinine bağlanmak için yoksa herhangi bir etkileşimi yok.Progesteronun taşıcıyı proteini başka kendine özel...

Benim kullanın deneyin ve deneyimlerinizi aktarın dediğim kişiler kür yapmış ve özellikle libido sorunu yaşayanlar.Diğerlerine sözüm yok.

Şöyle bir olay var, dışarıdan alınan mesela progesteron, iç üretimin düşmesine ve reseptörlerin azalmasına sebep olur.Böylece almayı bıraktığınız da progesteron düşmüş ve etksizleşmiş olur.Vucut tekrar eski seviyelerine çıkarana kadar baya zaman geçer veya diğer zıt hormonlar ağırlığı ele geçirirler :) Progesteron düşerse östrojen artar, dht artar...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Lobster, 2 saat önce yazdı:

Kardeşim merhabakar iyi bayramlar . Kan testi yaptır bence e2 düşükse libido ereksiyon sorunu yaşaman çok doğal . ereksiyon için östrojende lazım ama normal sınırlar içerisinde . TÜM PEPTİDTÜRKİYE ailesinin bayramı kutlu olsun.

@Abdullah kardeşim selamlar ,  nasılsın ? Dht yi söylediğim halde başını sallayıp tamam diyip tahlillerde istemeyen doktorlara denk geldim . Sonunda doktor doktor gezdim dht yi işaretletebildim :) covid sebebiyle bir hafta sonra çıkacak sonuçlar dedi e nabız da doküman var ama değerler yazmıyo. Bakalım ne olacak .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lobster    32

@metinav @Spartacus progesteronum büyük ihtimalle daha önceden kullandığım deca kürü yüzünden böyle tabi metin hocamın dediği gibi progestan alırsak dısardan vücuttaki progestinler baskılanabilir biraz riskli gibi ama denenebilir öncelikle e2 yükselmesini bekliyoum normale döndükten sonrada eğer sıkıntı yaşarsam progestan olayını deniycem sonuçta metin hoca bu konuda fayda görmüs kafama yatıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lobster    32

Bu arada ürolog doktor tanıdığım olmasına rağmen hala dht shgb testi yaptıramadım adam sistemde yok diyo olmadı özelden yaptırcam sen nerden yaptırdın dostum @Spartacus

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Lobster, 6 dakika önce yazdı:

Bu arada ürolog doktor tanıdığım olmasına rağmen hala dht shgb testi yaptıramadım adam sistemde yok diyo olmadı özelden yaptırcam sen nerden yaptırdın dostum @Spartacus

Senin şuan ki progesteron değerin kaç ? Kardeşim sana link atıyım https://ckysweb.saglik.gov.tr/labtestlerapp/testlabara.aspx . Umarım işini görür . Ben 4-5 farklı hastane gezdim dht bu hastanelerde olduğu halde . en son doktora 'hocam siz daha iyi bilirsiniz ama dht nin ereksiyon için önemli olduğunu biliyorsunuz rica etsem onuda ekleyelim ' dedim oda Sağolasun tamam dedi ekledi  . Bazı doktorlara derdimi anlatana kadar afedersin taş..m çatlıyordu . Umarım şansına seni anlayacak bi doktor çıkar .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lobster    32
Spartacus, 2 saat önce yazdı:

Senin şuan ki progesteron değerin kaç ? Kardeşim sana link atıyım https://ckysweb.saglik.gov.tr/labtestlerapp/testlabara.aspx . Umarım işini görür . Ben 4-5 farklı hastane gezdim dht bu hastanelerde olduğu halde . en son doktora 'hocam siz daha iyi bilirsiniz ama dht nin ereksiyon için önemli olduğunu biliyorsunuz rica etsem onuda ekleyelim ' dedim oda Sağolasun tamam dedi ekledi  . Bazı doktorlara derdimi anlatana kadar afedersin taş..m çatlıyordu . Umarım şansına seni anlayacak bi doktor çıkar .

Tanıdık olmadıkça doktorlar ukala ilgisiz yada özel hastane olcak ki dediklerini yapsın progesteron 0.92 dostum dht shgb yaptırcam en kısa zamanda teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Lobster, 18 dakika önce yazdı:

Tanıdık olmadıkça doktorlar ukala ilgisiz yada özel hastane olcak ki dediklerini yapsın progesteron 0.92 dostum dht shgb yaptırcam en kısa zamanda teşekkür ederim

Rica ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.