Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fireman0141

19 yaş, size danışmak istiyorum yardım edebilir'misiniz ?

Önerilen İletiler

fireman0141    0

Selamlar, öncelikle biraz hayatımdan bahsetmek isterim. hayatım boyunca şişmandım ama kendimi kontrol edemediğim vs. için değil rahattım hatta bir iddia sonucu 16 gün yemek yemedim zorlanmadım'da, ama artık hayatımda bir şeyler değişmesi gerektiğinin farkındayım. üniversiteler açılınca bir club'da bodyguard olarak işe Başlayacağım ve şişman iri yarı denmek yerine fit vücutlu biri olmak istiyorum, spor yapıp hep bırakmışımdır çünkü kendime bir hedef belirlediğim için değil genelde arkadaşlarım orada olduğu için giderdim. üniversitenin açılmasına ortalama 5 ay var virüsü'de hesaba kadar isek 2-3 ay gibi bir antrenman sürecim olacak ama doğru düzgün programa vs. girmedim hiç yapacağımdan eminim o ayrı ama bilgim yok bu foruma'da doğru bilgi bulmak için dahil oldum zaten 2 3 ay içinde sıkı bir vücuda kavuşmak istiyorum şuan'ki kilom:115 eminim'ki bu karantina süreci bitene kadar 90'a düşerim.
steroid kullanacağım bunu kafaya koydum sizden en düzgün başlangıç kürünü nasıl kullanacağımı, ne kullanacağımı anlatmanızı istiyorum. 
birde bir sorum olacak benim aslında hedeflediğim kilo 100 ama fit bir vücut istediğim için 90'a inip sonra 100 e çıkmayı düşünüyorum mantıklımı mantıksızmı bilmiyorum o yüzden soruyorum gerçi. :) ben 100 kiloya inip steroid kullanırken 100 de kalabilirmiyim.
birde önerilerinizi yazarken çok teknik tabir kullanmazsak sevinirim bilgim yok denilebilecek  kadar az :/ 
birde bütçem biraz sıkıntılı max 300 tl harcayabilirim steroid'ler için. 
teşekkür ederim şimdiden.

tarihinde fireman0141 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yasings81    69
fireman0141, 8 dakika önce yazdı:

Selamlar, öncelikle biraz hayatımdan bahsetmek isterim. hayatım boyunca şişmandım ama kendimi kontrol edemediğim vs. için değil rahattım hatta bir iddia sonucu 16 gün yemek yemedim zorlanmadım'da, ama artık hayatımda bir şeyler değişmesi gerektiğinin farkındayım. üniversiteler açılınca bir club'da bodyguard olarak işe Başlayacağım ve şişman iri yarı denmek yerine fit vücutlu biri olmak istiyorum, spor yapıp hep bırakmışımdır çünkü kendime bir hedef belirlediğim için değil genelde arkadaşlarım orada olduğu için giderdim. üniversitenin açılmasına ortalama 5 ay var virüsü'de hesaba kadar isek 2-3 ay gibi bir antrenman sürecim olacak ama doğru düzgün programa vs. girmedim hiç yapacağımdan eminim o ayrı ama bilgim yok bu foruma'da doğru bilgi bulmak için dahil oldum zaten 2 3 ay içinde sıkı bir vücuda kavuşmak istiyorum şuan'ki kilom:115 eminim'ki bu karantina süreci bitene kadar 90'a düşerim.
steroid kullanacağım bunu kafaya koydum sizden en düzgün başlangıç kürünü nasıl kullanacağımı, ne kullanacağımı anlatmanızı istiyorum. 
birde bir sorum olacak benim aslında hedeflediğim kilo 100 ama fit bir vücut istediğim için 90'a inip sonra 100 e çıkmayı düşünüyorum mantıklımı mantıksızmı bilmiyorum o yüzden soruyorum gerçi. :) ben 100 kiloya inip steroid kullanırken 100 de kalabilirmiyim.
birde önerilerinizi yazarken çok teknik tabir kullanmazsak sevinirim bilgim yok denilebilecek  kadar az :/ 
birde bütçem biraz sıkıntılı max 300 tl harcayabilirim steroid'ler için. 
teşekkür ederim şimdiden.

Dostum iyi hoş diyosun da 3 ayda ve 300 tl ile hiçbirşey olmaz. Bence boşa hayel kurup kendinide üzme. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fireman0141    0
yasings81, Şimdi yazdı:

Dostum iyi hoş diyosun da 3 ayda ve 300 tl ile hiçbirşey olmaz. Bence boşa hayel kurup kendinide üzme. 

düzenliyemedim 2.kere aylık 300

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
fireman0141, 1 dakika önce yazdı:

düzenliyemedim 2.kere aylık 300

Ben anladim seni. 3 ayda vucut yapmak istiyosun. Ve aylik 300 tl butcen var. Olmaz olmaz olmaz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fireman0141    0

*ek*
eklemek istediğim son bir şey var çok aman aman bir vücut istemiyor kilolu olduğum için sarkmalar olacak bununda farkındayım ama kıyafet üstünden bir başkasına karşı güzel vücutlu görünmek istiyorum.

yasings81, 1 saat önce yazdı:

Ben anladim seni. 3 ayda vucut yapmak istiyosun. Ve aylik 300 tl butcen var. Olmaz olmaz olmaz

ne yapiyim abi... bütcem bu kadar öyle aman aman bir vücüt istemiyorum sadece iyi görünmek kaslı görünmek istiyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Amana aman vücut zaten bütçen olsa da tek kürde olmuyor dostum burada kimse seni kandırmaya çalışmıyor hep bir umutla ek yazıyorsun da Yasin Abi doğru yazmış orada seni kırmayarak. Gerçekler malesef 300 liraya bırak kürü beslenmeni bile düzenlemen zor(gerçi diette düzenlenir ya sanki bilemedim). Natural olarak devam edeceksin boyundan da bahsetmemişsin kaç olduğunu büyük olasılık 100küsürler çok geliyorsa boyun da standart bir şeydir sanırım. Kendini sıkma ama zaten bu kiloda definasyon kürüne bile girmemen gerek mantıken. Bir de araştırmalarını iyi yap problem de değil canını da sıkma asla ; 19sun gelişim çağındasın natural şekilde benden daha hızlı yağ yakabilirsin örneğin...  Zaten çalışacağım diyorsun o sırada araştırmalarını da yap natural olarak kendini de fitleştir. Bak şöyle söyleyeyim evet steroidler peptidler falan gerçekten işe yarayan şeyler ama bir kürde 30 40kilo 20 kilo verdirse millet enayimi dietisyenlere onlara bunlara gidiyor. Verir 3bin 4bin 5bin 6bin her neyse zınk bir kürde cillop gibi olur. He burada sana böyle diyoruz diye hiçbirimize de alınma lütfen. Bence evde youtubeta yazan hiit cardiolardan yapabilirsin ciddi anlamda etkisi olur sana diye düşünüyorum bir bak. Çalışırken de paran olduğunda zamanı gelince forum sahibi ve yöneticisi Burak Bey'le iletişime geçersin dolandırılmadan bir küre girersin.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54

Troll gibi geldi  ama yine de cevaplayım belki gerçektir

1-"kendimi kontrol edemediğim vs. için değil rahattım"   ANCA KENDİNİ KANDIR fazla kilo YEME BOZUKLUĞUDUR BUDA HASTALIKTIR !
2-Sen steroidleri sihirli değnek sanıyorsun  daha spor geçmişin yok  oooooo senin önünde daha neler var steroide gelesiye kadar 
sen bırak forumu steroidi terk et burayı (mecazi) spor salonuna yazıl  şuan yok, evde yap en kötü şınav mekik yürüyüş vs. nasıl beslenmen gerektiğini öğren  iyi uyu zamana bırak başka hiçbir şeye gerek yok oldu bitti gitti.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O parayla dandik te olsa 2. el bir koşu bandı al biraz daha üstüne koyup dumbell bar vs. al ve sert çalış. Beslenme kurallarını öğren ya da çok güvendiğin bir hocadan uzaktan eğitim al. Önce bir altyapı oluştur en azından yağ oranını düşür.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
fireman0141, 7 saat önce yazdı:

*ek*
eklemek istediğim son bir şey var çok aman aman bir vücut istemiyor kilolu olduğum için sarkmalar olacak bununda farkındayım ama kıyafet üstünden bir başkasına karşı güzel vücutlu görünmek istiyorum.

ne yapiyim abi... bütcem bu kadar öyle aman aman bir vücüt istemiyorum sadece iyi görünmek kaslı görünmek istiyorum. 

Açıkçası steroidlerin mucizevi birşey olduğunu düşünmekte haklısın, bende öyle düşünüyordum ya da kullanan herkes öyle düşünüyordu, hatta herkes 1 kür yapıp bırakıcam der bu yüzden

Ama içine girince 3-4 hatta 5 küre kadar istediğin yada senin istemediğin o aman aman vücüda anca ulaşıyorsun

Aylık 300tl diet hariç sadece steroid paransa only testo yanınada clen yapabilirsin anca o bile zor olucak sanırım

bunun içinde vitamin takviyeleri çinko-balık yağı-multi vitamin C vitamini (Daha fazlası var aslında önemli olanları yazdım) 

Kür içinde arimidex kullanman gerekicek 

Artı Supplementler var 

Artı aylık yemek paran var

Beslenme olmadan hiçbirşey olmaz sadece olur gibi olur

Senin fazla bi beklentim yok diye küçümsediğin  hedef bile 2 kür 

Dediğin gibi ilaç kullanmayı kafana koymussan salonlar açılana kadar sıkı yüksek protein düşük karbonhidratlı bir diyet evde internette bulduğun hııt kardiyolarla 10-15 kilo vermeyi hedefle 
biraz daha para biriktir tekrar konu aç 

kendi görüşelerim karar sana kalmış

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19

Sadece kür içinde kullanacağın vitamin mineral takviyeleri bile ortalama aylık 100-150tl gibi fiyata denk gelir. Testoyada ortalama 150-200tl gibi pada verdiğini düşünürsek flakona o fiyata kür yapman bence çok zor. İlaca bu kadar az para ayırmışken beslenmeye daha az ayırmışsındır muhtemelen. 300TL sadece tavuk masrafın olur bunun daha farklı protein çeşitleri karbı vs var. Açıkçası düşük bütçe ile zor iş. Bence şu süreçte yapacağın en mantıllı şey mekanik bir kondisyon bisikleti alıp 200-300tlye 2.el evde kardiyo ve vucut ağırlığı veya varsa dumbell set ile antremanlarını yapman

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53

Dostum salon zaten aylık 150 tl hadi en az 100 tl 300 yemeğine yetmez ya işe gireceksin bir yandan para biriktireceksin yada sadece boğazını tutup spora vereceksin kendini bak ben 12 kg verdim 1 ayda gymler kapalı diye 1 öğün yedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54

300 tl yetmez diyorlar yeter  yettiği kadar sakın PARAM YOK YAPAMAM DEME
Spor salonu 100tl  evet gidiş geliş yol parası su derken 300tl biter ama yürüyerek gidebilceğin spor salonu varsa fiyatı ucuzsa kesinlikle git  ben lisede spor salonuna giderken yol parası vermemek için abartısız 45dk yokuş çıkıyordum 2 dağ aşıyordum  dönüşte yine yokuş çıkıyordum düz yol yoktu toprak çamur asfalt bile yok :) yorgun olduğum için 45dklık yolu 1.5 saatte yürüyordum suya para vermemek için evde 1.5litre su koyuyordum yol üstünde camiden dolduruyordum yetmiyordu çünkü spor salonu boşsa el yıkama yerinden bile dolduruyordum

eğer spor salonu yoksa 2. el  60kgluk  set işini görür bide katlanır sehpa max 750tl tutar bunlar oda en fazla şanslıysan 300tl bile bulursun ilk başta sehpaya gerek yok
googleden yapacağın hareketleri öğrenirsin çok kolay.
Beslenme tavuk taşlığı ciğeri lor peyniri çökelek çatlak yumurta (pazardan)  bunlar hep ucuz mevsiminde balık ucuz 10tl 1 kasa hamsi aldığımı bilirim tam buzluğa depo yapılcak şey
BENİM KİTABIM DA İMKANSIZ DİYE BİR ŞEY YOK VÜCUT GELİŞTİRME KONUSUN DA YEMİN EDERİM  100TL BÜTÇEM OLSUN AYLIK, YİNE KAS YAPAR YAĞ YAKARIM POŞET BULURUM BİR YERDEN İÇİNE TAŞ KOYARIM PET ŞİŞEYE SU DOLDURUP HEPSİNİ  DAMBIL YAPARIM YİNE AĞIRLIK ÇALIŞIRIM BARFİKS ŞINAV BEDAVA DAR AÇIŞ GENİŞ AÇIŞ YAPARIM  BELEDİYE PARKINA GİDERİM YÜRÜRÜM KOŞARIM YİNE DE BAŞARIRIM ZAMANIN DA ÇOK YAPTIM BUNLARI YİNE YAPARIM 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fireman0141    0
DAYIOĞLU, 20 saat önce yazdı:

Spor salonu 100tl  evet gidiş geliş yol parası su derken 300tl biter ama yürüyerek gidebilceğin spor salonu varsa fiyatı ucuzsa kesinlikle git  ben lisede spor salonuna giderken yol parası vermemek için abartısız 45dk yokuş çıkıyordum 2 dağ aşıyordum  dönüşte yine yokuş çıkıyordum düz yol yoktu toprak çamur asfalt bile yok :) yorgun olduğum için 45dklık yolu 1.5 saatte yürüyordum suya para vermemek için evde 1.5litre su koyuyordum yol üstünde camiden dolduruyordum yetmiyordu çünkü spor salonu boşsa el yıkama yerinden bile dolduruyordum

eğer spor salonu yoksa 2. el  60kgluk  set işini görür bide katlanır sehpa max 750tl tutar bunlar oda en fazla şanslıysan 300tl bile bulursun ilk başta sehpaya gerek yok
Beslenme tavuk taşlığı ciğeri lor peyniri çökelek çatlak yumurta (pazardan)  bunlar hep ucuz mevsiminde balık ucuz 10tl 1 kasa hamsi aldığımı bilirim tam buzluğa depo yapılcak şey
BENİM KİTABIM DA İMKANSIZ DİYE BİR ŞEY YOK VÜCUT GELİŞTİRME KONUSUN DA YEMİN EDERİM  100TL BÜTÇEM OLSUN AYLIK, YİNE KAS YAPAR YAĞ YAKARIM POŞET BULURUM BİR YERDEN İÇİNE TAŞ KOYARIM PET ŞİŞEYE SU DOLDURUP HEPSİNİ  DAMBIL YAPARIM YİNE AĞIRLIK ÇALIŞIRIM BARFİKS ŞINAV BEDAVA DAR AÇIŞ GENİŞ AÇIŞ YAPARIM  BELEDİYE PARKINA GİDERİM YÜRÜRÜM KOŞARIM YİNE DE BAŞARIRIM ZAMANIN DA ÇOK YAPTIM BUNLARI YİNE YAPARIM 

abi benim allah'a şükür param var spor salonu beslenme için para ayırdım 300 tl steroidler için bu bilgiler eşliğinde tavsiyen varsa dinlemeyi gerçekten isterim.

tarihinde fireman0141 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54

@fireman0141   steroidden uzak dur şimdilik  çünkü daha önün de uzun yıllar var senin ehliyetin araban yok yedek lastik alıyorsun öyle düşün
ÖNCE
1-Sakatlamadan doğru form da ağırlık çalışmayı öğren
2-Beslenmeyi öğren  ne yemen gerekiyor ne yememen gerekiyor
3-İyi kaliteli Uyu
4-Zamana bırak ve kaldır kıçını bu 3 maddeye kesinlikle yıllarca uy YILLARCA 
5-Suplament kullan  creatin ve kahve  başka bir şey bence gereksiz yılların tecrübesi bu  protein alamıyorsan KALİTELİ GÜVENİLİR YERDEN whey protein al.

-Bu 5 madde haricin de hiçbir şeye inanma gereksiz süslü sözlere yok bilimsel araştırmalara reklamlara para tuzağı bunlar şuan  param var Creaitin kahve haricin de bir şey kullanmıyorum istesem suplament mağazasını alırım ama almam gereksiz.
-Steroid konusuna gelirsek steroid satıcıların %90'nın cenaze namazı kılınmaz yalancı dolanrıcı şeytanın aklına gelmicek şeyler yapıyorlar orjinal ürünü kendi kulllanıp boş şişenin içine başka şey koyup satan bile biliyorum hey yavrum hey neler gördü bu gözler  %10luk sağlam satıcıya gelmek ŞANS İŞİ

Şuan ki aklımla 19 Yaşıma dönsem bu 5 madde haricin de hiç bir şeye gerek duymam steroid kelimesini ağzıma almam kullanmam zamanın da psikolojimiz bozuktu cahildik ego yaptık  KANDIRILDIK kullandık daha ilk kürü yaparken 5. kürümü planlıyordum kafam da o kadar bağımlılık yapıyor
İLLA KULLANCAM DERSEN EN AZ 1 YIL ARAŞTIR ECZANE ÜRÜNÜ KULLAN ! 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
DAYIOĞLU, 2.05.2020 - 01:22 yazdı:

Hocam sen yanlış anlamış uzun uzun birşeyler anlatmışssında burda hiçbirimiz paran yok bu sporu yapamazsın demedik

Aylık 300tlye kür yapamazsın dedik dikkatlı okursan...

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.