Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

megaorsan

Aynı kür içinde hem bulk hem definasyon ?

Önerilen İletiler

megaorsan    2

Merhabalar,

Korona bittikten sonra ilk kürüme girmeyi düşünüyorum şu sıralar da olabildiğince donanımlı girebilmek için araştırma yapıyorum.İlk kürümü de 1-15 500mg Testo-E 1-6 30mg danabol şekilde düşünüyorum.Şimdi sorum şudur aynı kürde ilaçları değiştirmeden 1-7 de bulk yapıp 8-15 de kardiyo arttırıp kalori azaltılarak definasyon yapmak mantıklı olur mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

klinux    67
megaorsan, 9 dakika önce yazdı:

Merhabalar,

Korona bittikten sonra ilk kürüme girmeyi düşünüyorum şu sıralar da olabildiğince donanımlı girebilmek için araştırma yapıyorum.İlk kürümü de 1-15 500mg Testo-E 1-6 30mg danabol şekilde düşünüyorum.Şimdi sorum şudur aynı kürde ilaçları değiştirmeden 1-7 de bulk yapıp 8-15 de kardiyo arttırıp kalori azaltılarak definasyon yapmak mantıklı olur mu ?

Küre girmene daha 2 yıl var neden erkenden konu açtın :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaslıjoe    1

Benim de merak ettiğim bir durum. Bu tarz bir tecrübesi olan veya bunu denemenin yararlı sonuç vereceğini düşünen bilgili birisi bizi aydınlatabilirse sevinirim. :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megaorsan    2
klinux, 31 dakika önce yazdı:

Küre girmene daha 2 yıl var neden erkenden konu açtın :)

Spor salonları açılınca diyeyim o zaman :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
megaorsan, 8 saat önce yazdı:

Spor salonları açılınca diyeyim o zaman :)

Onun içind e en az 1 sene :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
yasings81, 20.04.2020 - 10:45 yazdı:

Onun içind e en az 1 sene :)

öyle demeyin be ya bunalımlardayım zaten gidemiyorum diye  :(:(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
hectordoyle, 3 saat önce yazdı:

öyle demeyin be ya bunalımlardayım zaten gidemiyorum diye  :(:(

Sadece sen mi emin ol hepimiz bunalımdayız:(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testotaylan    2

Harbiden yanıtlayacak kimse yok mu benim de merak ettiğim bir konu bu. Hem de bu ilk bulk küründen sonraki form nasıl olacak yani hatlarda belirginlik olur mu yoksa define kürü şart mı cevaplarsanız sevinirim (yarısmacı olarak düşünmeyin aşırı bi define değil)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Aynı kür içinde ilacı değiştirmeden sadece östrojen dengesi ile oynayarak hem bulk hem de definisyon yapılır. Ama bunu 15 haftaya sığdırmanı önermem. 

İlk 15 hafta bulk yap. Sonraki 6-8 hafta definisyon yaparsın. Toplamda 21-23 hafta kür olmuş olacak. Bulk yaparken östrojeni biraz daha serbest bırak (yan etki görmeyecek kadar). Definisyon yaparken östrojeni baskılayıp kardiyo ekler, biraz da kalori kısarak definisyon yapabilirsin. Gayet verimli olur

Sadece testosteron bile ilk kürde işini görür başka ilaca gerek yok. 

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Testotaylan, 6 saat önce yazdı:

Cevap yokmu

Şimdi dostum benim yani hep söylüyoruz bu işin gercekten sırrı ilk sirada beslenme lakin gerçekten bulk yapmak istiyorsan oncelikle burak hoca ile kendine bir şema cizmeni öneririm sonradan pişman olmaman için bu gelelim soruna evet bana gore 1-7 bulk diye birşey yok olmaz yani süre az ilaç yetersiz 

Bulk;

1-16 hafta testo e 500mg

1-16 hafta boldenon 500-600 mg

1-10 hafta deca 400 mg

1-5 hafta dianabol 50 mg 

Bu bulk için tabi yanina saglam kalori saglam yeme saglam sert spor bu şekilde orangutan olursun bunu yaptıktan sonra en az 2 ay sadece 250 mg testo devam ediceksin sonra;

Definasyon;

1-12 hafta testo propionat 500 mg

1-10 hafta tren acetad 300 mg

1-10 masteron 300 mg (tercih meselesi)

6-12 hafta winstrol 50 mg günlük 

6-12 hafta oxandrolone 50 mg (tercih meselesi)

Al Sana cuting tabi beslenme gene burda cok önemli makrolar mikrolar burda bu tarz kurlere başlamadan once bi sağlık check up tan gecmeni öneririm kur öncesi ve sonrası muhakkak tahlil yaptirmani kür içi koruyucularını asla atlamamani böyle bir kür örneği içinde gerçekten profosyönel birinden yardım almani öneririm Loving (burak hoca tabi bu da tercih meselesi) 

Sağlıklı sporlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.