Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

F.ufacik

Kür içi test sertleşme sorunu

Önerilen İletiler

Spartacus    167
selvituncer, 42 dakika önce yazdı:

1 yıl  yaş  23 Aklına gelebilecek en doğal ve temiz şekilde beslendim. Haftalık testo 500  deca 200  alıyordum ve  buna rağmen 3. haftada gitti 5. haftaya kadar testoya biraz daha devam etti  :D   Yani bu testoyu yuksek tutmaklada bitmiyordu anlıyacağin.  Artık eskisi kadar kötü değil ama ahım şahımda değil eskiden gecede 5 gidiyosam şimdi maks 2 ve kalitesi düşük o yuzden çok kafama takmıyorum 

2  sene sonra tamamen iyileşirsin bence .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spartacus    167
selvituncer, 3 saat önce yazdı:

1 yıl  yaş  23 Aklına gelebilecek en doğal ve temiz şekilde beslendim. Haftalık testo 500  deca 200  alıyordum ve  buna rağmen 3. haftada gitti 5. haftaya kadar testoya biraz daha devam etti  :D   Yani bu testoyu yuksek tutmaklada bitmiyordu anlıyacağin.  Artık eskisi kadar kötü değil ama ahım şahımda değil eskiden gecede 5 gidiyosam şimdi maks 2 ve kalitesi düşük o yuzden çok kafama takmıyorum 

Geçer bence 1 sene daha beklesen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Spartacus, 9 dakika önce yazdı:

Geçer bence 1 sene daha beklesen 

Arkadaş 1 yıl bekledikten sonra tekrar küre girmiş sanırım dostum öyle hatırlıyorum..

Biz yine de tekrar bir şey kullanmadan bekleyelim kardeşim.

tarihinde Abdullah tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Abdullah, 4 dakika önce yazdı:

Arkadaş 1 yıl bekledikten sonra tekrar küre girmiş sanırım dostum öyle hatırlıyorum..

Biz yine de tekrar bir şey kullanmadan bekleyelim kardeşim.

O zaman arkadaşın durum normal . Abdullah kardeşim çivi çiviyi söker mantığıyla küre girmek = süreci uzatmak . En temizi tertemiz beklemek . Bu süreç evet insanı yıpratıyor ister istemez darlıyor ama geçecek . Psikoloji çok önemli inan varya burda olumsuz yorum okuyunca benim modum düşüyor . @Bay-T abinin bi yorumunu okumuştum 'ben hiç pct yapmadığım halde 14 ay sonra herşey düzelmişti ' yazmış . Bide   evlilik mevzumuz olduğu için takıntı yapıyoruz  :)@Viktormamıel in yazısını da oku moral olur . Emin ol eskiye nazaran daha iyiyiz ve zamanla çoook daha iyi olacaz . Sağlıkcakla kal kardeşim kendine iyi bak görüşürüz  ... Gelişmelerden haberdar et beni

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Spartacus, 20 dakika önce yazdı:

O zaman arkadaşın durum normal . Abdullah kardeşim çivi çiviyi söker mantığıyla küre girmek = süreci uzatmak . En temizi tertemiz beklemek . Bu süreç evet insanı yıpratıyor ister istemez darlıyor ama geçecek . Psikoloji çok önemli inan varya burda olumsuz yorum okuyunca benim modum düşüyor . @Bay-T abinin bi yorumunu okumuştum 'ben hiç pct yapmadığım halde 14 ay sonra herşey düzelmişti ' yazmış . Bide   evlilik mevzumuz olduğu için takıntı yapıyoruz  :)@Viktormamıel in yazısını da oku moral olur . Emin ol eskiye nazaran daha iyiyiz ve zamanla çoook daha iyi olacaz . Sağlıkcakla kal kardeşim kendine iyi bak görüşürüz  ... Gelişmelerden haberdar et beni

Katılıyorum.. Viktormamıelin  de iyileşme sürecini okumuştum kardeşim teşekkür ederim. Eskiye göre dağlar kadar fark var ve inanıyorum düzelicez. Ülkemizin salgın sorunu bittiği vakit hacamat yaptırmayı düşünüyorum kardeşim. Arkadaş da tavsiye de bulunmuştu burda.

Vücudun atamadığı ağır metalleri,toksinleri kullanılan ilaçların ve gıdaların vücutta bıraktığı kötü etkileri temizliyor, bilimsel olarak kanıtlanmış  denemekten zarar gelmez  yapılan işlemde kirli kanı çıkartıyorlar. Yaptırdığım zaman sonucu paylaşırım..

Sağlıklı günler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eskisi gibi olmuyor ne siz psikolojiyi bozmuşsunuz arkadaş :D İlaçları kesin bakalım 6 ay 1 sene sonra kendinize vücut defaultuna her zaman döner yanlış birşey yapmadıgınız sürece

• Vayyyy!! 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
steroidnediryahu, 11 dakika önce yazdı:

Eskisi gibi olmuyor ne siz psikolojiyi bozmuşsunuz arkadaş :D İlaçları kesin bakalım 6 ay 1 sene sonra kendinize vücut defaultuna her zaman döner yanlış birşey yapmadıgınız sürece

Aynen öyle ... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Abdullah, 30 dakika önce yazdı:

Katılıyorum.. Viktormamıelin  de iyileşme sürecini okumuştum kardeşim teşekkür ederim. Eskiye göre dağlar kadar fark var ve inanıyorum düzelicez. Ülkemizin salgın sorunu bittiği vakit hacamat yaptırmayı düşünüyorum kardeşim. Arkadaş da tavsiye de bulunmuştu burda.

Vücudun atamadığı ağır metalleri,toksinleri kullanılan ilaçların ve gıdaların vücutta bıraktığı kötü etkileri temizliyor, bilimsel olarak kanıtlanmış  denemekten zarar gelmez  yapılan işlemde kirli kanı çıkartıyorlar. Yaptırdığım zaman sonucu paylaşırım..

Sağlıklı günler...

Kardeşim hacamatı bende yaptırıyım o halde denemekten zarar gelmez :) Sağol teşekkür ederim . İyi bak kendine 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
steroidnediryahu, 18 dakika önce yazdı:

Yabancı forumlar dahil talan ettim pek çok kişi yazmış 3 ay sürdü 6 ay sürdü 1 sene sürdü 3 sene sürdü diyeni bile gördüm sonuçta iyileşmişler . Bi burda düzelen yok :)

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus, 2 saat önce yazdı:

Kardeşim hacamatı bende yaptırıyım o halde denemekten zarar gelmez :) Sağol teşekkür ederim . İyi bak kendine 

Hacamat degilde ayda 1 kan verilmesi gerektigi gibi birşey okumuştum.Kan jam kıvamına geliyormuş verince vücut bi rahatlıyormuş

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F.ufacik    30

Herhangi bir sıkıntı yok uzun soluklu bi ilişkiden çıkmıştım pakolojim berbattı 😂  hiç bi sıkıntı yok :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.