Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mrpasa

İlk kürüm olucak yardım

Önerilen İletiler

Mrpasa    0

Öncelikle selamın aleyküm.

Ben bb 'yi 3 senedir yapıyorum.yaşım 18 artık vücudumun gelebileceği son npktaya kadar geldiğimi düşünüyorum bu yüzden kür yapmaya karar verdim.Sizden yardım istiyorum.kilom 83 yağ oranım 12 boyum 1.82. Yağsız kas kütlesi yapmak istiyorum şuan fit bir vücudum var onu bozmak istemiyorum onun üstüne biraz daha katıp hacimlenmek istiyorum yani yağsız kas kütlesi istiyorum.netten okuduklarım kadar testo olarak propionate tercih ediliyomus def döneminde bende def dönemi gibi yavas yavas kas kütlesi kazanmak istiyorum bunun yanına ne ekliyebilirim ve pct ne oluyo onu tam olarak açıklayabılırmisiniz kısaca kür programında yardımcı olabilirmisiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    802

Merhaba aleykum selam hoş geldiniz. Son gelebileceği noktaya geldiğini size düşündüren nedir öncelikle ? Vücut görsellerinizi paylaşırsanız birde biz yorum yapalım isterseniz vücudunuzun doğal kapasitesinin şuan hangi noktada olduğu konusuna. Anabolik steroid ilemi kür yapacaksınız peptid mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mrpasa    0

Artık ne yapsam olmuyo vucüt yağ oranı düşmüyo.ve vücudumun büyümesi inanılmaz yavasladı.Büyüdüğümü göremiyorum

image.jpeg.1054c3ec54acd50604a22fb9b1497db5.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostum ilk kurde only testo yapman mantikli olcaktir hem cok az zarar alcaksin hemde ilk kurun oldugu icin iyi gelisiceksin 12 hafta testo propionat gayet iyi olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bencede doğal gelişiminiz gayet başarılı benim kür tavsiyem şu yönde olur dikkate alır mısınız bilmem ama :crs:taz

1.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+30 mg dianabol

2.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+30 mg dianabol

3.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+30 mg dianabol

4.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+40 mg dianabol

5.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+50 mg dianabol

6.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca+50 mg dianabol

7.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca

8.Hafta 500 mg Testosterone enanthate+400 mg Deca

9.Hafta 500 mg Testosterone enanthate

10.Hafta 500 mg Testosterone enanthate

11.Hafta 500 mg Testosterone enanthate

12.Hafta 500 mg Testosterone enanthate

14.Hafta30 mg Nolvadex+5.000 i.e. hcg

15.Hafta30 mg Nolvadex+5.000 i.e. hcg

16Hafta30 mg Nolvadex17.Hafta30 mg Nolvadex

Decayı 8. hafta kesmemizin sebebi decanın kesildikten 4 hafta sonra daha testosteronu baskılamasıdır..

Bu yüzden deca kesilir ve testosteronla 4 hafta daha devam edilir..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    50
İşte propioneten yanına ne kombin yapabılırım trenbolone ve masteron mantıklı olurmu

Kesinlikle ilk kürden çok güçlü bir anabolik olan Trenbolone almayın. Sağlık problemleri bir yana, steroide alışmamış bir vücut için yan etkileri çok daha yüksek olabilir.

Şu konuyu inceleyerek bu tarz kürler hakkında bilgi edinmenizi öneririm ve internette bir çok sitede örnek giriş seviye definisyon kür örnekleri bulabilirsiniz. Bir çok yerden araştırma yapıp kendi planınızı oluşturmanız daha doğru olur. Ancak Trenbolone'dan en azından ilk iki kürde uzak durun.

viewtopic.php?f=23&t=842

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    50

Yukarıda definisyon kürü istediğinizi düşünüp o linki yolladım.

Aynı anda hem büyüme, hem definisyon, hele de ilk kürde olmaz.

Ayrıca hacim sadece ilaç ile olmaz. Antrenman ve beslenme ne kadar iyiyse ilaç o kadar iyi çalışacaktır.

Seçiminiz definisyon ise yolladığım kür size yardımcı olacaktır.

Değil ise google üzerinden Sustanon-Primobolan, Testosterone-Boldenon kürlerine bakmanızı öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    802

1-10 hafta 500 mg testosteron enanthate

1-8 hafta 200-400 mg deca-durabolin

1-8 hafta 40 mg dianabol

B Vitamini * Multivitamin * ZİNC

:crs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.