Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Marimain

Pct için bilgiye ihtiyacım var

Önerilen İletiler

Marimain    53

Testo deca danabol kürü yaptım deca dick oldugumu düşünüyorum iki kere pct yaptım ama düzelemedim en son çare endokrinoloji doktoruna gittim ama doktor yoktu ürolojiden tahlil yaptırdım sonuçlarım aşagıdaki gibi arkadaşlar lütfen bilgisi olan bilgisini paylaşsın benim sıkıntım şarz olamam düşündüğüm gibi fsh düşük vücudum sperm üretmiyor diye düşünüyorum yorum yapan arkadaşlara şimdiden teşekkürler 

A7619131-CB29-4973-8DF5-A1A22F4BB196.jpeg

25EEC188-3254-4B85-AE0D-B4BE95C9D0CC.jpeg

D3304AE6-7B96-41B4-BAB2-40E35B0F5B41.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.768

Pct de tam olarak ne yaptın ve ne kadar süre ne dozda kullandın ? Pct ye başladığın süre ile son enjeksiyon arasında ne kadar zaman vardı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Marimain, 8 dakika önce yazdı:

Testo deca danabol kürü yaptım deca dick oldugumu düşünüyorum iki kere pct yaptım ama düzelemedim en son çare endokrinoloji doktoruna gittim ama doktor yoktu ürolojiden tahlil yaptırdım sonuçlarım aşagıdaki gibi arkadaşlar lütfen bilgisi olan bilgisini paylaşsın benim sıkıntım şarz olamam düşündüğüm gibi fsh düşük vücudum sperm üretmiyor diye düşünüyorum yorum yapan arkadaşlara şimdiden teşekkürler 

A7619131-CB29-4973-8DF5-A1A22F4BB196.jpeg

25EEC188-3254-4B85-AE0D-B4BE95C9D0CC.jpeg

D3304AE6-7B96-41B4-BAB2-40E35B0F5B41.jpeg

Merhaba ; Öncelikle geçmiş olsun..

Başka bir diğer konu da Sen 2 yıldır düzelemedim demiştin bu 2 yıl da hormon değerlerin mi yoksa deca dick mi düzelmedi.. Hiç bir şey kullanmadıysan anabolik olarak, yaptığın Pct lerden sonra FSH illaki referans aralığına gelmesi Lazımdı.

Deca dick açısından nacizane fikrim progesteron değerin referans aralığında da olsa biraz yüksek gözüküyor. Biraz düşmesini bekleyebilirsin.

Saygılar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
metinav, 18 dakika önce yazdı:

Pct de tam olarak ne yaptın ve ne kadar süre ne dozda kullandın ? Pct ye başladığın süre ile son enjeksiyon arasında ne kadar zaman vardı ?

Abi kür bitti 1 ay bekledim 5000 iu pregnyli zinko e vitamini kullandım aradan 5-6 ay geçti bi daha pct yaptım 5000 iu pregnyli 2 kutu 50 mg klomen zinko e vitamini

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.768
Marimain, 11 dakika önce yazdı:

Abi kür bitti 1 ay bekledim 5000 iu pregnyli zinko e vitamini kullandım aradan 5-6 ay geçti bi daha pct yaptım 5000 iu pregnyli 2 kutu 50 mg klomen zinko e vitamini

Yaptıkların tamamen yanlış.HCG ye son enjeksiyonla 1000 iü şeklinde 5  seferde her gün kullanmalıydın.Testisler toparladıktan sonra 5-7 gün sonra test yaptırıp değerlerine göre klomen-nolvadex ilaçlarına başlamalıydın...İlk yaptığın pct değil, ikinci yaptığında yarım bir uygulama olmuş.İlaç kullanımı 30-40 gün olmalı en az...

Şuan progesteron değerin yüksek, düşürmelisin.Bu büyük ihtimalle decanın metabolitlerinin progestin özelliğinden kaynaklanıyordur düşüncesindeyim.

Fsh değerin normal, ama lh değerin testislerinin yetersiz olduğunu gösteriyor...Muhakkak pregnyl kullanıp testislerini full kapasite çalıştırmalısın.Sonra 50 mg*25 gün klomen, 40 mg*30 gün tamoksifen kullan...Pregnyl 2500 iü *2 olarak 5 gün arayla kullan.7 sonra da ilaçlara başla...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
metinav, 7 dakika önce yazdı:

Yaptıkların tamamen yanlış.HCG ye son enjeksiyonla 1000 iü şeklinde 5  seferde her gün kullanmalıydın.Testisler toparladıktan sonra 5-7 gün sonra test yaptırıp değerlerine göre klomen-nolvadex ilaçlarına başlamalıydın...İlk yaptığın pct değil, ikinci yaptığında yarım bir uygulama olmuş.İlaç kullanımı 30-40 gün olmalı en az...

Şuan progesteron değerin yüksek, düşürmelisin.Bu büyük ihtimalle decanın metabolitlerinin progestin özelliğinden kaynaklanıyordur düşüncesindeyim.

Fsh değerin normal, ama lh değerin testislerinin yetersiz olduğunu gösteriyor...Muhakkak pregnyl kullanıp testislerini full kapasite çalıştırmalısın.Sonra 50 mg*25 gün klomen, 40 mg*30 gün tamoksifen kullan...Pregnyl 2500 iü *2 olarak 5 gün arayla kullan.7 sonra da ilaçlara başla...

Abi pregnyli 1500x3 var pazartesi perşembe pazar olarak kullansam 50 mg x 30 gün klomen 40 mg x 30 gün nolvadex uygunmu sabahları 1000 iu e vitamini akşamları zinko 30 gün bu şekil iyimi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
metinav, 20 dakika önce yazdı:

Abi bide pregnyli kullan 7 sonrada ilaçlara başla demişin pregnyli vurdugum günmü başlim pregnyli bitirincemi başlim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sağlıklı cinsellik için Total testesterone 600 ve üstü olmalı referans degerlerine bakma

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
bozuldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.768
Marimain, 4 saat önce yazdı:

Abi pregnyli 1500x3 var pazartesi perşembe pazar olarak kullansam 50 mg x 30 gün klomen 40 mg x 30 gün nolvadex uygunmu sabahları 1000 iu e vitamini akşamları zinko 30 gün bu şekil iyimi

Olur testislerin değişimini ertesi gün görebiliyorsan, doz yeterli geliyorsa sorun yok.Klomeni 25 gün yap nolvadex 30 gün olsun.E vitaminini kullan varsa c vitamini de al, ama çinkoyu kullanma.Dht denilen bir testo türevine dönüşü baskılıyor diye bilgiler var.Senin zaten progesteron değerin yüksek, buna dht engel olabilir düşmesine yardımcı olur.Onun için baskılanmasın....Pregnyl bitsin 5 gün sonra klomen nolvadexe başla...Sıralamayı karıştırma.Pregnyl kullanırken arimidex yada aromasin de alman iyi olur...Östrojenin yükseleceğinden baskılamış olursun...Alma durumun yoksa da sadece pregnyl ile birlikte proviron 25 mg kullanabilirsin...Nolvadex ve klomene başladığında vitaminler dışında bir şey kullanma...

Marimain, 4 saat önce yazdı:

Abi bide pregnyli kullan 7 sonrada ilaçlara başla demişin pregnyli vurdugum günmü başlim pregnyli bitirincemi başlim

Pregnyli son enjeksiyonundan 5 gün sonra ilaçlara başla...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
steroidnediryahu, 17.03.2020 - 16:58 yazdı:

Sağlıklı cinsellik için Total testesterone 600 ve üstü olmalı referans degerlerine bakma

Evet ilk kürümde testom 600+ olduğunda kndime gelmiştim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.