Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mhmt22

Sustanon deca anapolon boldenon

Önerilen İletiler

mhmt22    79

1-12 hafta 500mg sustanon

1-12 hafta 400mg deca

1-12 hafta 200 boldenon

1-4 hafta anapolon 50mg

8-12 hafta winstrol 150mg enjeksiyon

Yabancı forumda gördüm bayaca memnun kalmışlar sizin görüşlerinizi merak ettim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    771

Sus tutup yaza fit istenilen vücutla çıkmak için harika bir kür gibi duruyor. Amaç nedir tam olarak @mhmt22 hocam ? plaj vücudu mu ?

ben çok beğendim kürü boldenon biraz az geldi sadece ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Forum da gördüm yapanlar çok memnun kalmış sizinle paylaşayım dedim 2017 eylül de yarışmaya gireceğim o yüzden deca gibi ilaçlar giremem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.256

Bende beğendim. yarışma kürü olarak ne düşünüyorsun ? :sat:sat:?:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Vallah hocam yarışmaya daha çok var pek planını yapmadım yarışma kurunun... Ama yarışmadan sonra yukarıda yazdığım kuru yapacağım büyük ihtimal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yani kur guzel ama yaz icin olmaz bence deca anopolon cok su tutucaktit boldenonla sustanonda azcik tutar o yuzden yaz def. degilde bulk icin cok faja iyi tabi boldenonun dozunu azcikdaha artirirsak..Kolay gelsin basarilar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vallah hocam yarışmaya daha çok var pek planını yapmadım yarışma kurunun... Ama yarışmadan sonra yukarıda yazdığım kuru yapacağım büyük ihtimal

Hocam çok pardon ama yarışma küründen sonra bunu yapacaksınız sanırım ? abi yarışmaya çok ciddi gr /mg ile girmen lazım yanılıyor muyum ? O mg sonra yani gr sonra bu kür dişinin kavuğunu doldurmaz ki ?

Prof. podyum kürleri

2000 iu gh yıllık (9-10 ay)

2-4 gr arasında haftalık testo

2-3 gr arası haftalık boldenon

1-2 gr arası tren

vs olarak en son 90+ kg için yarışan 2012 eylülde ki x bir musabık abimin yaptığı kürdü.

Şimdi fitness olarak yarışmaya gireceksen bir şey diyemem onun içinde yetersiz olduğunu düşünüyorum gerçi ama hard body için çok zor.

Bayağı kafam karıştı bu yorumundan sonra :roll: yada ben yanlış anladım. :sig

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

1-2 gr arası tren

Sen ne yapiyorsun kardesim =D bu mg ler ne

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    771

1-2 gr arası tren

Sen ne yapiyorsun kardesim =D bu mg ler ne

prof yarışmacılar için çok normal ölçüler hocam neden şaşırdın ki :D senin yarışma kürünü merak ettim unlara şaşırınca :roll::taz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Neyin Prof. ? cok yakin abim var Nac ta yarisiyor turk isim vermeyim cogu kisi tanir kendisini +100 kg podyum yapan adam bile bu doz larin yarisini hatta daha az doz giriyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243

NAC yarışan ORHAN YILMAZ var kısmen tanımışlığım var hiçte yarısı değil bu yazılanlar kadar kullandığını görmüşlüğüm değil ama duymuşlığum var o bünyeler 1 gr ilaçla olmuyor malesef keşke olsa hepimiz tank gibi dolaşsak. ben hiç 500 teste yada 1 gr testo vs diğer ilaçlarla uluslar arası arenalarda derece almış sporcu görmedim. yabancı forumları incelediğimdede dozajlar çok yüksek hatta bir video vardı araştıracağım eskiden izlediğim zamanının prolarından ama yaşlanınca her şeyi anlattığı diyor du ki; siz steroid vb ilaçlara karşı korkularla yaklaşıp düşük dozlar ile büyük savaşlar kazanacağınızı sanan sporcular malesef yenilmeye mahkumsunuz diye. Bu proların yıllık ilaç bütçeleri 10 bin 20 bin arası değiştiğini duşmuştum hatta üstü bile olabileceği konuşuluyordu.

Ortada ki Orhan YILMAZ hoca :kas

orhan_yilmaz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Benim dediğim abimin kürünü yazayım

1500mg testo p.

1000mg tren

750mg masteron

100mg turinabol

8iu gh

Anavar 60mg

Winstrol 200mg son 4 hafta

Yukarı da yazdıklarının yarısından az adamın dediği çok fazla ilaç değil gerektiği kadar ilaç ve doğru periyotlama herkesin görüşü farklıdır ve bu kişi 3. Olmuştu en son yarışmasında

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    856
Bu arada haf edersiniz ama 1000mg tren girmek got ister...

O g..t bende var sanırım testoyu minimum girip anabolik etkiyi yükseltmek adına treni son kürümde 1 g girdim :crs Tek söyleyecveğim bu deneyimimde sinir bozukluğu olan genetik anlamda hiç bu ilaca bulaşmasın ben ki sinirlenmesi çok zor olan biriyimdir peygaber sabrı var derler hatta ama ben bile ilk başlarda bayağı zorlanmıştım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.