Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Hayrocan    5

Merhabalar öncelikle 1.77 boyunda 75 kiloyum 2 yıldır düzenli antrenman ve beslenme ile sporumu yapıyorum yaş 23 ilk kez küre girmeyi planladım alacak yer olmadığı için eczane malı kullanmayı düşünüyorum enjeksiyon işini bilmediğimden tablet kullanıcam 

Virigen testocaps 40 mg 30 kapsül 

Anapolon 50mg 20 tablet 

Bunlarla nasıl bir kür uygulamalıyım? anapolon çok fazla su tuttuğumdan bilgim var 

Sustanon kullanmayı düşünüyorum virigen yerine yeşil uçlu iğne ile direkt enjekte etsem bacakğa sıkıntı olurmu? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

interfectum    44

Bana kalırsa virigenin etkisi çok düşük ve oldukça pahalı,bunun yerine sustanon kullanmayı düşünüyorum demişsin lakin sustanon ilk kürden ağır gelebilecek bir ilaç çünkü içinde birden fazla testosteron esteri barındırdığından dalgalanan bir etkiye sahip olacaktır,onun yerine testosterone enanthate tercih edebilirsin..eczane kürü yapmak isteme sebebin sahte ilaç korkusuysa loving hocadan temin edebilirsin.buna ek olarak anapolon kullandığın dönem boyunca karaciğer koruyucularını eksik etmemeni (deve dikeni veya asetilsistein içeren ilaçlar-mucoplus veya nac600-900) ve düzenli olarak tahlil yaptırmanı tavsiye ederim

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hayrocan    5

Sustanonda 4 ester oldugunu biliyorum günden güne değişen psikoloji illede sustanon ama nsl enjekte edeceğim bilmiyorum? Ampulu kırıp yeşil uçlu iğne ye çekip bacağa 90 derece açıyla vurmammı gerekiyoe

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sturkiye    1

Aşırı dalgalanma yapar sustanon 4 ester ilaç girme , testo caps bi b.k a yaramıyor boşa paran heba olmasın anapolon genelde powerlifting yapanlar kullanır çok hızlı şekilde güç artışı ve aşırı derece su tutarsın 50 kiloysan 6 haftada 70 kiloya kadar çıkarsın mesela ama hepsi su anapolu bıraktırktan sonra hepsi tekrar eski kilona dönersin yani kısaca sadece su tutucaksın bide karaciğerde bıraktığı toksit etki çok fazla illa zararsız birşey yapıcam ilk defa dersen testo enantat kullan 250 mg haftalık 10-12 hafta yanında bide danabol bağla 1-6 hafta arası en iyi sonucu böyle alırsın

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    417
sturkiye, 4 saat önce yazdı:

Aşırı dalgalanma yapar sustanon 4 ester ilaç girme , testo caps bi b.k a yaramıyor boşa paran heba olmasın anapolon genelde powerlifting yapanlar kullanır çok hızlı şekilde güç artışı ve aşırı derece su tutarsın 50 kiloysan 6 haftada 70 kiloya kadar çıkarsın mesela ama hepsi su anapolu bıraktırktan sonra hepsi tekrar eski kilona dönersin yani kısaca sadece su tutucaksın bide karaciğerde bıraktığı toksit etki çok fazla illa zararsız birşey yapıcam ilk defa dersen testo enantat kullan 250 mg haftalık 10-12 hafta yanında bide danabol bağla 1-6 hafta arası en iyi sonucu böyle alırsın

Hepsi su derken nasıl bu kadar kesin konusuyorsunuz anlamıyorum makale mi var onunuzde o zaman milos sarvec boşuna anapolon kullanmış sürekli hepsi su olup gitmiş

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sturkiyev2    2
Ironmann, 3.05.2020 - 20:03 yazdı:

Hepsi su derken nasıl bu kadar kesin konusuyorsunuz anlamıyorum makale mi var onunuzde o zaman milos sarvec boşuna anapolon kullanmış sürekli hepsi su olup gitmiş

Dostum bunlar tecrübeye sabit söylemler ben boşuna yazmıyorum kullanılabilir bak kullanılamaz yazmadım kullanırsın ama çöp ürün etkisi zararından değmez bile sadece su tutucaksın makale bununla ilgili yoktur ama birsürü video vardır ingilizcen varsa YouTube dan detaylı bir şekilde birdaha lütfen bilmeden atlama kardeşim önce sen araştır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    417
sturkiyev2, Bir saat önce yazdı:

Dostum bunlar tecrübeye sabit söylemler ben boşuna yazmıyorum kullanılabilir bak kullanılamaz yazmadım kullanırsın ama çöp ürün etkisi zararından değmez bile sadece su tutucaksın makale bununla ilgili yoktur ama birsürü video vardır ingilizcen varsa YouTube dan detaylı bir şekilde birdaha lütfen bilmeden atlama kardeşim önce sen araştır 

Tamam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
sturkiyev2, 3 saat önce yazdı:

bence yanlışınız var anapolon da danabol da olduğu gibi 6 kilo ekliyorsa 1-2 kilo kastır kalanı sudur yani hiç kas yapmıyor diye bir şey diyemessiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
sturkiyev2, 3 saat önce yazdı:

Hocam hepsi su çöp denicek bir ürün değil

6-7 kilo alıp hepsinin kalmasının imkanı yok  öyle bir ilaç yok 

4 hafta kullanıp antrenmanda arttırdığı kilo kas kazancına faydası var ki 1 kilosunu hatta 300-500 gram kas kazanımı tutmak 3-4 haftalık bir süre için oldukça iyi 

Anapolınu yanlış değerlendirdiğini düşünüyorum 

Yüksek su tuttuğu için  ani bir gelişim yaşanıyor doğal olarakta ani bir düşüş oluyor hızlı gelen hızlı gider gibi 

Burda önemli olan o su tutma periyotunda sana kazandırdıklarıyla kazandıkların antrenman+beslenme=kazanç 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sturkiyev2    2
Haze, 23.05.2020 - 22:16 yazdı:

bence yanlışınız var anapolon da danabol da olduğu gibi 6 kilo ekliyorsa 1-2 kilo kastır kalanı sudur yani hiç kas yapmıyor diye bir şey diyemessiniz

Kardeşim daha önce kullandın mı kimisi bazı kürde o kadar mg girmesine rağmen 6-7 kilo alabiliyor kür sonu saf adele olarak evet anapolonda kütle kazanmana yardımcı olur ama bıraktığın günün ertesi günü tuvalette 2-3 gün içinde atarsın anapolo sadece çok kısa süre içinde büyümek için deca ile birlikte kullanılmasından yanayım ve yardımcı olduğum çalıştırdığım kardeşlerimde gözle görülür fark oldu hadi tutsun en baba 500 mg kütle alırsın oda değmez aşırı derece toksit etkisi vardır yani götürürsü getirisinden çok 👍🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sturkiyev2    2
Wh00, 23.05.2020 - 22:19 yazdı:

Hocam hepsi su çöp denicek bir ürün değil

6-7 kilo alıp hepsinin kalmasının imkanı yok  öyle bir ilaç yok 

4 hafta kullanıp antrenmanda arttırdığı kilo kas kazancına faydası var ki 1 kilosunu hatta 300-500 gram kas kazanımı tutmak 3-4 haftalık bir süre için oldukça iyi 

Anapolınu yanlış değerlendirdiğini düşünüyorum 

Yüksek su tuttuğu için  ani bir gelişim yaşanıyor doğal olarakta ani bir düşüş oluyor hızlı gelen hızlı gider gibi 

Burda önemli olan o su tutma periyotunda sana kazandırdıklarıyla kazandıkların antrenman+beslenme=kazanç 

Kardeşim benim bilmeden lütfen atlama lütfen bu forumda birsürü insan prof derecedeki insanlar zaten boşa yapıyor biz boşa okumuşuz çalışmışız etmişim doğru kür doğru pct ile kilo kaybetmezsin he kaybedersin en baba 1-2 kilo oda kür içinde tutuğun gereksiz su kendi ağzınla demişsin 300-500 gram demişssin sen hiç anapolon kullanıp kür sonu test yaptırdın mı bıraktığı toksit etkiyi biliyormusun 300-500 gram kütle alıcam diye bıraktığı toksit etkiye değmez diyorum götürüsü getirisinden çok bana göre ve bu camiiaya göre bi ilaç sana kardan çok zarar veriyorsa o ilaç çöptür 

şimdi sen bana tavsiye verdin ya ben hemen gidip 6-7 hafta 100 mg anapolon kullanıcam hocam sağol 🙏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
sturkiyev2, 23.05.2020 - 18:58 yazdı:

Birsürü kaynakta yabancıların genelde kickstart olarak anadrol (anapolon) kullandığını okudum.

Zaten tablet AAS ler toksit bunu bilmeyen yok. 

Elinizde link makale bilgi varsa paylaşın bizde bilgilenelim. 

Fakat bilinen ve sürekli kullanımı olan Bi ilaca çöp deyip geçilmemeli

Her ilaç her insanda aynı etkiyi vermez aynı zamanda. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sturkiyev2    2
Yigit3541, 9 dakika önce yazdı:

Birsürü kaynakta yabancıların genelde kickstart olarak anadrol (anapolon) kullandığını okudum.

Zaten tablet AAS ler toksit bunu bilmeyen yok. 

Elinizde link makale bilgi varsa paylaşın bizde bilgilenelim. 

Fakat bilinen ve sürekli kullanımı olan Bi ilaca çöp deyip geçilmemeli

Her ilaç her insanda aynı etkiyi vermez aynı zamanda. 

Kardeşim sen türkçe okumuyormusun bak ne yazmışım benim dahi kullandırdığım insan oldu amaca göre çok çabuk 2 ay içinde kütle almak vs olsun isteyenlere veya öyle bi çalışma yapmam gerekirse anapolon kullandırıyorum sırf dolu gözüksün diye vucut su tutup anapolon kullanılır kullanılmaz diye birşey yok ama açıkladığım gibi gereksiz olur hangi promun bu forumda anapolon olmassa olmaz veya anapolon önerdiklerini gördün mü veya kürlerinde anapolon kullandığını he ama eğer amac olarak süre zarfın kısaysa kullanılır ama güzel birşey sitersen dbol , ve tablet de olsa tüm tabletlerin bıraktığı toksit etki aynı değildir anapolon aşırı derece toksittir ve her ilacın bünyeden bünueye değiştiğini biliyorum akıl verme bana dostum yanlış anlama benden bilgi olarak çok geridesin 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
sturkiyev2, 56 dakika önce yazdı:

Kardeşim sen türkçe okumuyormusun bak ne yazmışım benim dahi kullandırdığım insan oldu amaca göre çok çabuk 2 ay içinde kütle almak vs olsun isteyenlere veya öyle bi çalışma yapmam gerekirse anapolon kullandırıyorum sırf dolu gözüksün diye vucut su tutup anapolon kullanılır kullanılmaz diye birşey yok ama açıkladığım gibi gereksiz olur hangi promun bu forumda anapolon olmassa olmaz veya anapolon önerdiklerini gördün mü veya kürlerinde anapolon kullandığını he ama eğer amac olarak süre zarfın kısaysa kullanılır ama güzel birşey sitersen dbol , ve tablet de olsa tüm tabletlerin bıraktığı toksit etki aynı değildir anapolon aşırı derece toksittir ve her ilacın bünyeden bünueye değiştiğini biliyorum akıl verme bana dostum yanlış anlama benden bilgi olarak çok geridesin 🙏

Anapolon hakkında oldukça fazla yanılıyorsun. 6 haftada 50 kilodan 70 çıkarsın bırakınca hepsi gider cümlesine değinmiyorum bile. Tamamen uçuyorsun. 6 haftada hiçbir insan evladı aldığı 20 kiloyu su alıp bırakınca hepsini vermez. Tren kürlerinde bile 20 kilo zor rakamlardır. 6 haftada 20 kilo su tutmak deca kürlerinde bile imkansız :D ... 

Gelelim işin bilgi kısmına. Oksimetolon insan vücudunda kırmızı kan hücresi arttırımını sağlar. Zaten anemi de kullanılmasının sebebi de budur. Su tutumu Anapolonun yan etkilerinden biridir ve istersen önüne geçebilirsin. 2 ya da 3 günde bir arimidex ya da tamoksifen tarzı anti-östrojen ilaçlarıyla bu su tutumunu azaltabilirsin. Anapolon sanıldığının aksine inanılmaz kütle kazandırmaz. Östrojeni baskıladığın zaman sana kürde yardımcı ilaç olarak daha hızlı recovery yani vücudun kendini yenileme hızını arttırır. Bunun yanı sıra güç verir. Yanına eklendiği diğer anabolizanın etkisini arttırır ve senin daha sert idman çıkarmanı sağlar. Bi de RBC arttırımı sağladığı için hücrelerine daha fazla oksijen taşınır. Bu kadar yani. Haa DHT'den türetildiği için saç dökülmesi, akne, prostat etkilerini zaten göze almışsındır. Hepatoksititeye gelince yani karaciğere etkisine kusura bakma ama AAS kullanan biri zaten onu göz almıştır. Asetilsistein içeren ya da enginar ve deve dikeni haplarıyla gayet kontrol altında tutulabilir. Yeteri kadar yeşillik tüketirsin. Sabahları karaciğer kürlerinden içersin hiçbir şey olmaz. Karaciğerin yarısını kesip nakil ediyorlar ve belli bir süre sonra kendini tamamlayabilen bir organdan bahsediyoruz. Benim en tehlikeli olarak rastladığım yan etkisi sarılık. Başka korkulacak bir tarafı da yoktur. Onu da ilacı keser kesmez iyileşirsin o kadar. 

Gelelim işin üslup kısmına. İnsanları bu kadar kolay azarlayamazsın. Ki arkadaş bir kısımda haklı. Anapolon öyle yabana atılacak bir anabolizan değildir. Burada birçok kişi de aynısını söyleyecektir. Forumda yeni olduğun belli ama insanlara karşı daha kibar olman gerekir. Madem o kadar iyi biliyorsan burada ne işin var? Bizler insanlara burada yardımcı olmaya çalışırken öyle garip isteklerle ve forum konularıyla karşılaşıyoruz ki yabancı forumlarda cevap dahi vermezler. Ama biz dilimizin döndüğünce yardımcı olmaya çalışıyoruz. Biraz daha dikkat etmen dileğiyle...

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
Ironmann, 03.05.2020 - 20:03 yazdı:

Olur mu canım? Milos Sarcev'de kimmiş? İlahi IRONMANN. :D  Bu arada benim gördüğüm en estetik adamlardan biridir. Geçenlerde İnstagram sayfasında günü gününe ne kullandıysa kaydettiği kür günlüğünü yayınladı. Hepsini kaydettim :D Bilginin kötüsü yoktur...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
sturkiyev2, 2 saat önce yazdı:

Kardeşim benim bilmeden lütfen atlama lütfen bu forumda birsürü insan prof derecedeki insanlar zaten boşa yapıyor biz boşa okumuşuz çalışmışız etmişim doğru kür doğru pct ile kilo kaybetmezsin he kaybedersin en baba 1-2 kilo oda kür içinde tutuğun gereksiz su kendi ağzınla demişsin 300-500 gram demişssin sen hiç anapolon kullanıp kür sonu test yaptırdın mı bıraktığı toksit etkiyi biliyormusun 300-500 gram kütle alıcam diye bıraktığı toksit etkiye değmez diyorum götürüsü getirisinden çok bana göre ve bu camiiaya göre bi ilaç sana kardan çok zarar veriyorsa o ilaç çöptür 

şimdi sen bana tavsiye verdin ya ben hemen gidip 6-7 hafta 100 mg anapolon kullanıcam hocam sağol 🙏

Arkadaşım daha yeni anapolondan çıktım karaciğer kendini toparlayan bir organdır, kür içinde koruyucularını alırsan benim gibi en yüksek değerlerim alt90 ast 46 

Herkese bilip bilmeden konuşma diyorsun ama seninki bilgi değil görüş ve senin görüşün anapolon çöp benim ve çoğu arkadaşımızın görüşü çöp değil 

Senden başka kaç kişi evet çöp diyorda sen bilip konuşmuş oluyorsun 

Ben yeni kestim anapolonu 2 hafta oldu aldığım verimden son derece memnunum 

Sen iyi bir mct yapmayı bilmiyorsan koruyucalırını beslenmeni otutrturamadıysan tabiki sana çöp gelebilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

sturkiyev2, 2 saat önce yazdı:

Forumun bilgi ve tecrübelerimizi paylaştığımız, bilgi edindiğimiz bir yer olarak görüyorum,Sanırım sen olayı yanlış anlamışsın 

İletişim kurabilmemiz için önce üslüp gerekir tabi bunu burda öğretecek halim yok. 

Ama bilgi paylaştığımız yerde

bana akıl verme, benden bilgi olarak çok geridesin demen garip olmuş,sonuçta yazdığın kişi hakkında hiçbir bilgin yok. 

İyi forumlar.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sturkiyev2    2

Arkadaşlar selamın aleyküm öncelikle evet haklısınız hepinizden öncelikle özür diliyorum.. hepiniz benim gözümde değerli insanlarsınız bu forumda iyi insanlar var benim ters konuştuğumu bana bildirdiğiniz için güzel bi şekilde ayrıca teşekkür ederim ama arkadaş yanlış lütfen anlamayın lafım asla ama asla size değildir ben yeniyim bu forum işlerinde kimse tanımaz etmez beni ama bu forumda 2-3 kişiye her konuya etikelediğiniz kişiler isim vermiyorum ki bir çoğu kendini biliyor x forumda ilk kürümü ne yapabilirim diye soran insanlardı 2-3 senede hoca olunmaz adam tutmuş yarım ingilizcesiyle işte x siteten bilmem elin adamı ne yazmış onu okumuş vucut anatomisini nedir iyi kötü ona bakmış kulakdan duyma bilgiyle buralarda kendilerini şişiriyor birde olayın en kötüsü en çok bu forumda gördüm ya adam bilgisiz birde üstüne üstlük bu işi prof derece yapan insanla tartışıyor insanlara yarım yamalak duyduğu ile yanlış bilgiler veriyor benim asıl amacım bunların rezilliğini görmek için bi nebze kayıt oldum ni nebzede buradaki siz değerli arkadaşlarıma kardeşlerime eğer bi gram faydam dokunabilirse ne mutlu bana arkadaşlar öncelikle anapolon konusuna değinmek istiyorum 

Bakın kardeşlerim ben her zaman her işte tecrübeye bakarım ya işte x sitede elin adamı şunu yazmış şunu olmuş ilaç bünyeden büneyeye çalışır genetiği ne kadar yatkınsa o kadar iyi çalışır , burada forumda arkadaşımız ilk başta anapolon vs sormuş bende kendisine bu zamana kadar bilgi birikimim nacizana tecrübem etrafımdan birebir kullandırdıklarım ve kendimin tecrübe ettiğim şeyleri dilimin döndüğünce anlatmak istedim , bakın kardeşim ben ben anapolon 20 kilo aldırır demedim lütfen cümlemi düzgün okuyun misal verdim anapolon kick start kürlerinde bazı insanların tercihi olabiliyor şahsen saygı duyarım 🙏 fakat arkadaşlar herhangi bi prof derece bu işi bilip yapan insan olsun eğer amaç güzel düzenli gitmekse asla anapolon önermez ne kür planlaması yapar nede kullandırttır ve kullanmaz he bakın kullanılmaz demiyorum anapolon kullanılır ama mesela veriyorum hedefe göre adam gelir der 1.5-2 ay içinde deli gibi ne olursa olsun kilo almak istiyorum vs vs eğer böyle çok yazan oluyor genelde bana veya başka insanlara illaki çevremizden denk gelmişizdir bende o durumda diyorumki misal  testo+deca+anapolon yapalım diyorum ve kullandırıp çok güzel gelişim alan insan da gördüm benim gereksiz demem anapolon+halotestin gibi ilaçlar aşırı derece toksik bırakır karaciğer kendini ne kadar hızlı yenilesede bu ilaçlardan çok ciddi şekilde zarar görmüş eş dost ve tanıdığım var inanın reklam olmasa hepsini burada size açık açık ispat edebilirim + mct konusuna gelicek olursak keten tohumu deve dikeni gibi ilaçları kullanırsanız yararı olur fakat gene aşırı derece toksit bırakan bi ilaç ve aldırdığı boş su bıraktıktan sonra hızla 2-3 gün içinde ter, idrar yoluyla bi şekilde atıyorsun yani dediğim gibi ilacın götürüsü getirisinden çoksa bu camiiada ilaç gereksizdir he ama ama farklıysa çok iyi bir ilaçtır anapolon aşırı derece güç, ve su tutumu ile zaten biliniyor ama ve değerli kardeşim ismini bilmiyorum kusura bakma yazmıssın ostorojeni bastır diye eğer anapolon vs küründe ostorojeni sürekli bastırırsan o kürün anlamı nerde kalır jinekomasti belirtisi görürsün ostorojenin asırı derece yükselir bunu arimidex veya provironla bastırırsın kür içinde bunlar bu işe yarar sürekli ostorojeni baskılarsan senin küre girmenin anlamı kalmaz mct konusunada değindim inanın keşke şurda ses butonu olsa sesli bir şekilde size ifade edebilsem klavyeden anca bu kadar yazabildim lütfen yazdıklarımı iyi okuyun değerli kardeşlerim yanlış çıkarımlar yapmayın ben sizin hepinizin ne demek istediğini anlıyorum sizde anlamaya çalışın takıldığınız yerde her zaman yardımcı olmaya çalışırım başınızı şişirdiysem kusura bakmayın Allah a emanet olun iyi geceler .... 🙏🙏👋🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sturkiyev2    2

Evet arkadaşlar dilimin döndüğünce anlatmaya çalıştım klavyenin aziliğine uğruyorum süreki daha önceden bu kilo muhabbetleri varsayım lütfen tekrar düzenli bir şekilde okuyup öyle cevap yazınız 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
sturkiyev2, 21 saat önce yazdı:

Evet arkadaşlar dilimin döndüğünce anlatmaya çalıştım klavyenin aziliğine uğruyorum süreki daha önceden bu kilo muhabbetleri varsayım lütfen tekrar düzenli bir şekilde okuyup öyle cevap yazınız 🙏

Bence sen ve TR'deki diğer bazı arkadaşlar Anapolonun çalışma mekanizmasını yanlış uyguluyorsunuz. Anapolon sağladıkları ile sana takır takır çalışan bir metabolizma verir. Güç verir. Kendini daha hızlı toparlamanı sağlar. Doku oluşturur. Bak tekrar yazıyorum. Doku oluşturur. En önemli kısmı hızlı onarım ve doku oluşumudur. Sen istediğin kadar güzel antreman yapıp iyi ilaçlar kullan. Dokularına oksijen gitmezse bir işe yaramaz. RBC yi yükselterek yani kırmızı kan hücrelerini anapolon bunu sağlar. TR'de bu oströjen işi bir çok kişi tarafından yanlış algılanıyor. Senin haklı olduğun kısım oströjen olmazsa gelişim olmaz. Ne kadar oströjen o kadar fazla androjen reseptörü. Ama onu da belli bir seviyede tutmak lazım. Benim o kadar kürümde bir kere jinekomasti ile uğraşmadım. Ya da kür bitiminde 21 kilo alıp sadece 3 kilosunu verdim. Oströjeni belli bir seviyede tutmak zorundasın. Yoksa yürüyen su topuna dönersin ve senin yine haklı olduğun kısım kür bitiminde o suları atarsın elinde bi halt kalmaz. Ama tekrar söylüyorum. Düzgün kan tahlili yapılan kür de ya da kişi kendisini tanıyorsa kontrol altında tutarsan anapolon değil ne kullanırsan kullan düşüş çok olmaz. Yukarıda ismi geçtiği için örnek vereyim. Miloş Sarcev kendisi anlatıyor. Ben Mr.Olympia da yarışırken haftada 600mg testo ile giderdim. Biraz daha yaşlanınca 750 çıkardım diyor. Benim ismini vermeyeceğim arkadaşım eski TR şampiyonu haftada 5.000mg vuruyordu. Sonra böbreklerini eline aldı. Malum kişidir ve az çok kimi kastettiğimi anladınız. Şimdi kenarda yarışmacı yetiştirip supplement işine girdi. Mr. Olympia seviyesindeki adam ben 600mg vuruyordum diyor. Bizdeki anabolizanlara bakış açısı çok farklı. Ama aynı Milos Sarcev bulk zamanı günde mutlaka 2 adet anapolon alırmış. Yanında Primabolan ve oxandrolone alırmış. Ama mg ları hep küçük küçük. Resimden de bakabilirsin. Tabii ki kıyaslama yapmak doğru değil. Günde 20iu GH vuran adamdan söz ediyoruz. Benim kastettiğim ilaçların çalışma mekanizmaları ile ilgili daha fazla araştırma yapman. Mesela william llewellyn in anabolics diye bir kitabı var. Bence biraz ingilizcesi olan bütün arkadaşların okuması gereken bir kitap. Hangi ilaç ne işe yarar? Nereye bağlanır? Nelerle kombine edilir? Her şeyi ayrıntılı bir şekilde anlatmış adam.

Beni yanlış anlama. Birazcık tanısan kimseyle sidik yarıştıran biri olmadığımı anlardın. Öyle anabolizan gurusu falan da değilim. Sadece senin gibi arkadaşlarımızın bakış açılarını birazcık değiştirip farklı bakmalarını sağlarsak ne mutlu bize. Bu spor basit olduğu kadar kişiden kişiye göre de değişken durumlar da içerir. Ama bazı genel hatları itibariyle basit kuralları vardır ve değişmez. Bu ülkede anapolonu direk küründe bolde,tren,deca yerine yazan insanlar var. Bizim değiştirmek istediğimiz burası. Kickstarter olarakta kullanabilirsin ama anapolonun insan fizyolojisi için üretilme nedenini bilerek kullanman daha doğru olacaktır.

Saygılarımla..

Ekran Alıntısı5.JPG

tarihinde weldan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sturkiyev2    2
weldan, 54 dakika önce yazdı:

Bence sen ve TR'deki diğer bazı arkadaşlar Anapolonun çalışma mekanizmasını yanlış uyguluyorsunuz. Anapolon sağladıkları ile sana takır takır çalışan bir metabolizma verir. Güç verir. Kendini daha hızlı toparlamanı sağlar. Doku oluşturur. Bak tekrar yazıyorum. Doku oluşturur. En önemli kısmı hızlı onarım ve doku oluşumudur. Sen istediğin kadar güzel antreman yapıp iyi ilaçlar kullan. Dokularına oksijen gitmezse bir işe yaramaz. RBC yi yükselterek yani kırmızı kan hücrelerini anapolon bunu sağlar. TR'de bu oströjen işi bir çok kişi tarafından yanlış algılanıyor. Senin haklı olduğun kısım oströjen olmazsa gelişim olmaz. Ne kadar oströjen o kadar fazla androjen reseptörü. Ama onu da belli bir seviyede tutmak lazım. Benim o kadar kürümde bir kere jinekomasti ile uğraşmadım. Ya da kür bitiminde 21 kilo alıp sadece 3 kilosunu verdim. Oströjeni belli bir seviyede tutmak zorundasın. Yoksa yürüyen su topuna dönersin ve senin yine haklı olduğun kısım kür bitiminde o suları atarsın elinde bi halt kalmaz. Ama tekrar söylüyorum. Düzgün kan tahlili yapılan kür de ya da kişi kendisini tanıyorsa kontrol altında tutarsan anapolon değil ne kullanırsan kullan düşüş çok olmaz. Yukarıda ismi geçtiği için örnek vereyim. Miloş Sarcev kendisi anlatıyor. Ben Mr.Olympia da yarışırken haftada 600mg testo ile giderdim. Biraz daha yaşlanınca 750 çıkardım diyor. Benim ismini vermeyeceğim arkadaşım eski TR şampiyonu haftada 5.000mg vuruyordu. Sonra böbreklerini eline aldı. Malum kişidir ve az çok kimi kastettiğimi anladınız. Şimdi kenarda yarışmacı yetiştirip supplement işine girdi. Mr. Olympia seviyesindeki adam ben 600mg vuruyordum diyor. Bizdeki anabolizanlara bakış açısı çok farklı. Ama aynı Milos Sarcev bulk zamanı günde mutlaka 2 adet anapolon alırmış. Yanında Primabolan ve oxandrolone alırmış. Ama mg ları hep küçük küçük. Resimden de bakabilirsin. Tabii ki kıyaslama yapmak doğru değil. Günde 20iu GH vuran adamdan söz ediyoruz. Benim kastettiğim ilaçların çalışma mekanizmaları ile ilgili daha fazla araştırma yapman. Mesela william llewellyn in anabolics diye bir kitabı var. Bence biraz ingilizcesi olan bütün arkadaşların okuması gereken bir kitap. Hangi ilaç ne işe yarar? Nereye bağlanır? Nelerle kombine edilir? Her şeyi ayrıntılı bir şekilde anlatmış adam.

Beni yanlış anlama. Birazcık tanısan kimseyle sidik yarıştıran biri olmadığımı anlardın. Öyle anabolizan gurusu falan da değilim. Sadece senin gibi arkadaşlarımızın bakış açılarını birazcık değiştirip farklı bakmalarını sağlarsak ne mutlu bize. Bu spor basit olduğu kadar kişiden kişiye göre de değişken durumlar da içerir. Ama bazı genel hatları itibariyle basit kuralları vardır ve değişmez. Bu ülkede anapolonu direk küründe bolde,tren,deca yerine yazan insanlar var. Bizim değiştirmek istediğimiz burası. Kickstarter olarakta kullanabilirsin ama cihazın insan fizyolojisi için üretilme nedenini bilerek kullanman daha doğru olacaktır.

Saygılarımla..

Ekran Alıntısı5.JPG

Kardeşim yukarda dediğim gibi uzun yazmak istemiyorum artık forumda öylesine dolaşıcam siz haklısınız kusura bakmayın iyi geceler bu arada 🙏...

weldan, 54 dakika önce yazdı:

Beni yanlış anlama. Birazcık tanısan kimseyle sidik yarıştıran biri olmadığımı anlardın. Öyle anabolizan gurusu falan da değilim. Sadece senin gibi arkadaşlarımızın bakış açılarını birazcık değiştirip farklı bakmalarını sağlarsak ne mutlu bize. Bu spor basit olduğu kadar kişiden kişiye göre de değişken durumlar da içerir. Ama bazı genel hatları itibariyle basit kuralları vardır ve değişmez. Bu ülkede anapolonu direk küründe bolde,tren,deca yerine yazan insanlar var. Bizim değiştirmek istediğimiz burası. Kickstarter olarakta kullanabilirsin ama anapolonun insan fizyolojisi için üretilme nedenini bilerek kullanman daha doğru olacaktır.

Saygılarımla..

Ekran Alıntısı5.JPG

Kardeşim şöyle söyliyim bak bu işte tabiki araştırıcaksın %50 tecrübe % 50 araştırma olması gerek benim nacizane fikrim en iyi verimi böyle alırsın defalarca belirttiğim gibi ilaç genetiğine ne kadar yatkınsa o kadar etki alırsın misal veriyorum winstrol dht türevi olduğu için saç dökülmesi vs eğer genetiğinde varsa hızlandırıyor bu süreci bi kür yapıp saçları sıpır sıpır dökülen insanlar tanıyorum kick start için ben uygun görmüyorum he kullanan varsada eyvallah saygı duyarım 🙏 bak yazdım bende kullandım ve kullandırtığım insanlar güzel etki aldım bende şahsen fakat senin o doku oluşturma muhabbetin varya mesela bolde güzel ilaçtır uzun vadede güzel çalışan adeleye bombe vererek büyümesinde yardımcı olan bi ilaçtır anapolon bunun nasıl desem 10da 2 sidir falan doku oluşturma muhabbeti adeleyi içerden bombe verip kalıcı olarak geliştirmesidir anapolon 17 alpha alkaliti olduğu için karaciğere zararı toksit derecede büyüktür ne kadar düzenli mct yapsanda hertürlü zarar görürsün arkadaş yeni başlamış onun için gereksiz ilaç hafi sana ilk kürde bıraksın en baba 1 kilo saf adele bu adamın eğer karaciğer problemi varsa düzgün kür içinde koruycuları eksik veya hatalı alırsa komple patlar ilacın her zaman dediğim gibi götürüsü getirisinden çok boş bi ilaç dedim arkadaşa he kullanılır eğer amaç kısa sürede en güzel etkiyi almaksa anapolon üstüne tanımam bazı arkadaşlar tutturmuş milas servet herhalde takmışlar ona galiba birlikte aynı evde yaşıyorlar adam bi anapolon kullandı zannedersin o kadar kütleyi anapolon la kullandı yani kısaca öz net güzel clean birşey istiyorsan gereksiz eğer amacın kısa sürede boş beleş su tutmaksa üstüne tanımam anapolonun 👍🏻 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
weldan, 59 dakika önce yazdı:

Saygılarımla..

Ekran Alıntısı5.JPG

👏🏻 Teşekkürler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    294

Burda çok güzel bir bilgi alışverişi oluyor öncelikle teşekkürler. Ama ben ya denk gelmedim ya da yazılmamış anapolonun iştah üzerinde anormal bir etkisi var. Gün-de 2 öğün yemek yiyip ac gezen ben ilk anpolon kullandigimda obez istahina sahip oldum. Patlayici etkisi biraz da bundan geliyor galiba.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sturkiyev2    2

Forumdan cehalet akıyor bu arada sizin lafınıza uyup küre giren adamın vay haline ne haliniz varsa görün 😂 milos sarvec tüm kütlesini anapolonla yaptı sizde bence günlük 100 mg dan başlayın 2 aya mr olimpia olursunuz kardeşlerim size laf anlatmak duvara söylesen gene utanır yıkılırdı siz ondan bile anlamıyorsunuz sizi cehaletinizle baş başa bırakıyorum 👋🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
sturkiyev2, 04.07.2020 - 11:30 yazdı:

Forumdan cehalet akıyor bu arada sizin lafınıza uyup küre giren adamın vay haline ne haliniz varsa görün 😂 milos sarvec tüm kütlesini anapolonla yaptı sizde bence günlük 100 mg dan başlayın 2 aya mr olimpia olursunuz kardeşlerim size laf anlatmak duvara söylesen gene utanır yıkılırdı siz ondan bile anlamıyorsunuz sizi cehaletinizle baş başa bırakıyorum 👋🏻

Değişik bir arkadaş... :D  Ne diyeyim bilemedim. Aslında cevap yazmamak sanki daha doğru olacak gibi. Forumdaki arkadaşlarımızı böyle itham edip nereye varmaya çalışıyor anlamadım. Hepimizi biat ettirene kadar inatla yazmaya devam edecek herhalde...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.