Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Gokhaneroglu

Ocağınıza düştüm, hemde çok kötü düştüm.

Önerilen İletiler

Beyler öyle bir çıkmazın içindeyim ki gerçekten yardımınıza ihtiyacım var.

25 yaşındayım, son 5 senedir düzenli olarak antrenmanlarımı yapıyorum.

Kısa bir süre önce ilk kürüme girdim,

Tamamen orjinal balkan pharma ile only testo kürü yaptım, ilk iki hafta 250 mg, son 8 hafta ise haftalık 500 mg enanthate ile kürümü bitirdim.

Pct için tahlil yaptırıp sizden yorum isteyecektim ancak bu arada hiç ama hiç beklemediğim bir gelişme oldu, ve çok yakın bir zamanda denediğim astsubaylık alımın da başarılı oldum,

yakın bir zamanda teslim olup eğitime başlayacağım.

Şu an test yaptırmayı bırakın üroloji den alacağım randevu dahi beni kapı dışarı eder, bu yüzden bu pct i ne kadar yanlış olsa da ezbere yapmam gerekiyor.

Kür boyunca her türlü takviyeyi eksiksiz aldım, iki günde bir çeyrek tablet arimidex kullandım. Mükemmel verimli bir kür geçirdim. 

Testisler de küçülme oldu, sağ testiste son 2-3 gündür artarak devam eden bir ağrı da var. 

Şu an son enjeksiyonumun 11. günündeyim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spartacus    167
Gokhaneroglu, 57 dakika önce yazdı:

Tamamen orjinal balkan pharma ile only testo kürü yaptım, ilk iki hafta 250 mg, son 8 hafta ise haftalık 500 mg enanthate ile kürümü bitirdim.

Pct için tahlil yaptırıp sizden yorum isteyecektim ancak bu arada hiç ama hiç beklemediğim bir gelişme oldu, ve çok yakın bir zamanda denediğim astsubaylık alımın da başarılı oldum,

Şu an test yaptırmayı bırakın üroloji den alacağım randevu dahi beni kapı dışarı eder, bu yüzden bu pct i ne kadar yanlış olsa da ezbere yapmam gerekiyor.

Kür boyunca her türlü takviyeyi eksiksiz aldım, iki günde bir çeyrek tablet arimidex kullandım. Mükemmel verimli bir kür geçirdim. 

Testisler de küçülme oldu, sağ testiste son 2-3 gündür artarak devam eden bir ağrı da var. 

Tahlili özelde yaptırsan e-nabızda görünüyor mu aceba sistemde onu bi araştırmak lazım . Görünmüyorsa sorun olmaz bence .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nerede yaptırısan yaptır her türlü e nabızda görünüyor hocam, başkasının adına kayıt açıp kendim yaptırmam gerek onuda denetim kabul etmediler . 

Sadece only bir testo kürü,  testis küçülmesi ve son günlerdeki testis ağrısı beni biraz rahatsız etti . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Gokhaneroglu, 6 dakika önce yazdı:

Nerede yaptırısan yaptır her türlü e nabızda görünüyor hocam, başkasının adına kayıt açıp kendim yaptırmam gerek onuda denetim kabul etmediler . 

Sadece only bir testo kürü,  testis küçülmesi ve son günlerdeki testis ağrısı beni biraz rahatsız etti . 

Kardeşim önünde 2-3 ayın varsa o zamana kapar toparlarsın merak etme . 2 hafta sonra ilaçlar düşüşe geçer sonrada pct ye başlar toparlarsın . testislere gelince küçülmesi gayet normal prengly/choriomon la onuda halledersin düzelir .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Gokhaneroglu, 2 saat önce yazdı:

Özel hastanede tahlil yaptırdığın zaman

E-nabıza yaptırdığın tahliller çıkmıyor. Sadece hastane ziyaretin çıkıyor..

Devlet hastanesin de yapılan tahliller direk düşüyor e-nabıza.

tarihinde Abdullah tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131

Birde urolojideki tahlillerin neden senin astsubaylik durumunu etkilesin?

kusura bakma bana pek inandirici gelmedi bu durum. 

Tahlilsiz ezbere pct yapilmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı, 25 dakika önce yazdı:

Birde urolojideki tahlillerin neden senin astsubaylik durumunu etkilesin?

kusura bakma bana pek inandirici gelmedi bu durum. 

Tahlilsiz ezbere pct yapilmaz

Ahmet Balcı , senin oyuna talip olan bir parti genel başkanı değilim , inancına göre vaaz veren bir tarikatın lideri de değilim, tuttuğun takımın teknik direktörü ya da kulüp başkanıda değilim, dolayısıyla senin inanmak ya da inanmaman benim gram umrumda değil. 

Sırf iki muhalefet yapıp bilen adamı oynamak için kendinizi küçük düşürmeyin,  sorum net cevap yazar ya da yazmazsın bu kadar .  Yok inanmamış beyefendi, nasıl da kahroldum sen inanmayınca . 

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Gokhaneroglu, 12 dakika önce yazdı:

Ahmet Balcı , senin oyuna talip olan bir parti genel başkanı değilim , inancına göre vaaz veren bir tarikatın lideri de değilim, tuttuğun takımın teknik direktörü ya da kulüp başkanıda değilim, dolayısıyla senin inanmak ya da inanmaman benim gram umrumda değil. 

Sırf iki muhalefet yapıp bilen adamı oynamak için kendinizi küçük düşürmeyin,  sorum net cevap yazar ya da yazmazsın bu kadar .  Yok inanmamış beyefendi, nasıl da kahroldum sen inanmayınca . 

Ne yazip ne yazmayacagimizi soracak yaslari gectik biz. İsine gelmeyince ziplamana gerek yok. 
Kimden aldiysan ilacini git o yazsin receteni. Burda insanlarla bu sekilde konusamazsin. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252

Test sonuçları olmadan kimse kimseye yardımcı olamaz. Test sonuçları olmadan pct konusunda öneri istemenizden sebep forum kuralları gereği konu kilitlenmiştir. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.