Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Arrow355

Ilaçta su gibi renk olması

Önerilen İletiler

Arrow355    4
Equipoise, 12 dakika önce yazdı:

Gamma? 

Markaysa o değil 2 testo var elimde biri iran aburaihan testo diğeri de bildiğimiz balkan başka marka yok elimde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arrow355    4
Serms22, 42 dakika önce yazdı:

Eksik gibi ilaç hani 1 e gelmemiş 

Az yan tutuyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arrow355    4
RasimKadirr, 45 dakika önce yazdı:

Markadan markaya göre değişir. İran testo bu renkte olur. Balkan şeffaf. Meditech koyu. 

İran değil ki bu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arrow355    4
Serms22, 14 dakika önce yazdı:

@Arrow35sen Burak hocadan ürün almıştın şimdi hatırladım batch no lar farklıydı Burak hoca ne dedi o konu için 

Bu Burak hocanın değil de zaten o konuda bilgisi yokmuş baya araştırdım da zaten genelde farklı olabiliyormuş bir önemi yokmuş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37
gönderildi (düzenlendi)

Farklı falan olmaz batch nolar aynı olur kardeşim. Yani o zaman eczane ürünü değil kimse kimseyi kandırmasın doğruya doğru 

tarihinde Serms22 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arrow355    4
gönderildi (düzenlendi)
agfitness, Bir saat önce yazdı:

Merhaba,
ilaçların renk durumu hammaddeye bağlı olarak değişmekle birlikte hazırlanış şekline göre ve tercih edilen yağ türüne göre de değişkenlik göstermektedir. Yağın yoğunluğu da yine hem seçilen yağa göre hem de oranına göre değişkenlik gösterir. İlacın yakıcılığı dahi yağın türüne hem de hazırlanışına göre ve önemlisi ester tipine göre değişkenlik göstermektedir.

Sonuç olarak ilacın test ile çalışırlığının gözlemlenmesi gerekmektedir. Renk ve yoğunluğa takılmayın.

Sağlıklı sporlar...

Serms22 adlı arkadaş testonun üstünde ki batch kodlarının farklı olması ile ilgili şunu demiş az önce yorum yapabilir misiniz rica etsem 

Farklı falan olmaz batch nolar aynı olur kardeşim. Yani o zaman eczane ürünü değil kimse kimseyi kandırmasın doğruya doğru 

Dedi yorum yaparsanız sevinirim

tarihinde Arrow355 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
Arrow355, 6 dakika önce yazdı:

Serms22 adlı arkadaş testonun üstünde ki batch kodlarının farklı olması ile ilgili şunu demiş az önce yorum yapabilir misiniz rica etsem 

Dedi yorum yaparsanız sevinirim

Kardeşim bu konularda bilgisiz olduğun cok belli. İlaçı burak hocadan aldıysan, gözün kapalı kullan. Bana burak hocadan kutusu yırtık, kırık hatta seri nosuz ürün bile gelse tek bi soru sormadan gözüm kapalı kullanırım. 
ha varsa bi şüphen, kullan 3 hafta. Yaptır kan testini. Herşey ortaya cıkar. Bu kadar basit işte. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
Serms22, 1 dakika önce yazdı:

@RasimKadirrolay o değil. Olay satan kişinin eczane ürünü satıyorum diyip farklı batchler yollaması

Şöyle söyleyeyim. Yurtdışından ürün alıyorsunuz. YURTDIŞINDAN. ürünü diyelimki 300 dolara aldınız toplu bir şekilde. Ordan ülkeye getirmek istediğinizde size 700-800 dolar gibi bi kargo ücreti cıkarır ilaç fabrikası. Aldığınız şey bir yiyecek içecek veya bir oyuncak değil. İlaç. Gizli olması ve sınırdan rahatça geçmesi gerekiyor. Sende bu fiyatı düşürmek için, tüm ampülleri tek bir kargoya, kutusunu ve prospektüsünü farklı bir kargoya verir, bu durumdan 200-300 dolar kar sağlarsın. Ürünü türkiyeye getirdikten sonra emin ol eğer bir satıcı isen ve herkes sana güveniyor ise batch nosuna bakmadan o ürünleri kutuya koyar. Satışını yaparsın. Bana yurtdışındam 300 adet testo gelse, afedersin ama hayatta bunları tek tek numarasına göre dizmem. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arrow355    4
RasimKadirr, 27 dakika önce yazdı:

Şöyle söyleyeyim. Yurtdışından ürün alıyorsunuz. YURTDIŞINDAN. ürünü diyelimki 300 dolara aldınız toplu bir şekilde. Ordan ülkeye getirmek istediğinizde size 700-800 dolar gibi bi kargo ücreti cıkarır ilaç fabrikası. Aldığınız şey bir yiyecek içecek veya bir oyuncak değil. İlaç. Gizli olması ve sınırdan rahatça geçmesi gerekiyor. Sende bu fiyatı düşürmek için, tüm ampülleri tek bir kargoya, kutusunu ve prospektüsünü farklı bir kargoya verir, bu durumdan 200-300 dolar kar sağlarsın. Ürünü türkiyeye getirdikten sonra emin ol eğer bir satıcı isen ve herkes sana güveniyor ise batch nosuna bakmadan o ürünleri kutuya koyar. Satışını yaparsın. Bana yurtdışındam 300 adet testo gelse, afedersin ama hayatta bunları tek tek numarasına göre dizmem. 

Burak abi de bilmiyorum dedi ki kodlar niye farklı coder değilim bana gelir satarım direk dedi anlamadım valls herkes farklı bir şey diyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.