Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AnimalPower

Testosterone ve saç dökülmesi

Önerilen İletiler

AnimalPower    5

Herkese merhaba, 

Şuan only Testo kürümün 12. Haftasını bitirdim, 17 hafta devam edeceğim kullandığım dozaj haftalık 500mg, yanına günlük 1 adet proviron ve son 2 haftadır haftada 1 arimidex alıyorum. 

Soruma gelcek olursam, aileden de genetik olarak erkeksi saç dökülmem vardı. Küre başladığımdan beri aniden saç dökülmesi durdu. Hatta saçlarım zayıftı ve güçlenmeye başladı. Özellikle proviron dht ye bağlanan en güçlü ilaç olduğu için saç dökülmesi çok artar diyorlar. Bende tam tersi oldu. Kürü bıraktığımda tekrar dökülme devam edecek diye korkmaya başladım. Konu hakkında benzer tecrübesi veya bilgi sahibi hocalarımdan cevap bekiyroum. Saygıdeğer @metinav hocam sizinde düşüncenizi merak ediyorum, ısrarla proviron kullanma dediniz ama ben inat ettim kullanıyorum :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JeffSeidx    26

Merhaba affınıza sığınarak konudan bağımsız bir şey sormak istiyorum. Kullandığınız marka nedir? Bende only testosteron düşünüyorum aldığınız verim ne derecede acaba anlatır mısınız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnimalPower    5
JeffSeidx, 2 dakika önce yazdı:

Merhaba affınıza sığınarak konudan bağımsız bir şey sormak istiyorum. Kullandığınız marka nedir? Bende only testosteron düşünüyorum aldığınız verim ne derecede acaba anlatır mısınız 

17 haftada 4 farklı ilaç markası kullandım, ilk kürüm olduğu için sadece testo yeterli gördüm, min zarar maks fayda almak için. İlk ilaç meditech di çalışıyordu ve iyi de verim aldım, 2. İlaç root cell ilaç sahte değildi ama içeriği çok düşüktü, 3. Optimumdu overdose bir üründü bu tg den temin ettim, son ilacı da optimum almak istedim ama malum yarışma zamanı elinde 1 tane bile kalmamış. Son olarak bu cumartesi carbon pharmaya başlıyorum. İlk kürüm talihsizlikler silsilesi ile dolu oldu bu yüzden 4 farklı ilaç kullandım herhangi özel başka bir sebebi yok. Verim kısmını sorarsan normalde de natural olarak iyi ölçülerdeydim, şuan 12. Hafta dayım, 82 kg dan 93.4 kg ya çıktım biraz su tutmuş olabilirim ama ayna karşısında gözle görülür farklar var, zaten gören herkes ne kullanmaya başladım falan diye sorular sormaya başladı. Uzun bir cevap oldu ama forumda only Testo yazsan herkes bir dünya şey sıralayacak sana olmaz diye, ama ben bu kadar talihsizliğe rağmen bu kadar bir yol kat ettim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.581
gönderildi (düzenlendi)
AnimalPower, 20 dakika önce yazdı:

Herkese merhaba, 

Şuan only Testo kürümün 12. Haftasını bitirdim, 17 hafta devam edeceğim kullandığım dozaj haftalık 500mg, yanına günlük 1 adet proviron ve son 2 haftadır haftada 1 arimidex alıyorum. 

Soruma gelcek olursam, aileden de genetik olarak erkeksi saç dökülmem vardı. Küre başladığımdan beri aniden saç dökülmesi durdu. Hatta saçlarım zayıftı ve güçlenmeye başladı. Özellikle proviron dht ye bağlanan en güçlü ilaç olduğu için saç dökülmesi çok artar diyorlar. Bende tam tersi oldu. Kürü bıraktığımda tekrar dökülme devam edecek diye korkmaya başladım. Konu hakkında benzer tecrübesi veya bilgi sahibi hocalarımdan cevap bekiyroum. Saygıdeğer @metinav hocam sizinde düşüncenizi merak ediyorum, ısrarla proviron kullanma dediniz ama ben inat ettim kullanıyorum :(

Ne zaman ve hangi sebepten söylemişsem hatirlamiyorum 😁

Testo benimde saclarimi degistirdi.İlk kürümden önce saclarim ince telli ve cok düzgün ipek gibiydi 😅 Kürler yüzünden kirpi gibi oldu saclar.

Maalesef testo saclari kalinlastiriyor ve dht ye dönüsmedigi sürece dökülme yapmasi beklenmez.

Östrojen saci yumusatip inceltiyorken, testo kalinlastirip sertlestiriyor gözledigim bu.

Bende kalici oldu ve dökülme olmuyor, baba tarafinda da yok sacsiz kimse.

Söyle bir düsüncem var bunu arastirmadim sadece bir fikir, tam anlamiyla gelisemeyen (hormonel olarak veya yasam sartlarindan dolayi beslenme vb. eksikliginden) erkekler, testo aldiklarinda bu gelisimi kisa zamanda tamamliyorlar. İkincil cinsiyet özellikleri (killanma vucudun kaslanmasi ve surattaki degisiklikler gibi) tamamlaniyor diye düsünüyorum.

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnimalPower    5
gönderildi (düzenlendi)
metinav, 5 dakika önce yazdı:

Ne zaman ve hangi sebepten söylemişsem hatirlamiyorum 😁

Testo benimde saclarimi degistirdi.İlk kürümden önce saclarim ince telli ve cok düzgün ipek gibiydi 😅 Kürler yüzünden kirpi gibi oldu saclar.

Maalesef testo saclari kalinlastiriyor ve dht ye dönüsmedigi sürece dökülme yapmasi beklenmez.

Östrojen saci yumusatip inceltiyorken, testo kalinlastirip sertlestiriyor gözledigim bu.

Bende kalici oldu ve dökülme olmuyor, baba tarafinda da yok sacsiz kimse.

Söyle bir düsüncem var bunu arastirmadim sadece bir fikir, tam anlamiyla gelisemeyen (hormonel olarak veya yasam sartlarindan dolayi beslenme vb. eksikliginden) erkekler, testo aldiklarinda bu gelisimi kisa zamanda tamamliyorlar. İkincil cinsiyet özellikleri (killanma vucudun kaslanmasi ve surattaki degidiklikler gibi) tamamlaniyor diye düsünüyorum.

Hocam çok teşekkür ediyorum, yanıtınız için, umarım benimde kalıcı olarak, dökülme durur. Saçların sertleşme konusunda ise benim için daha iyi oldu diyebilirim :)

Düşüncenize katılıyorum, yaşım 27 ve vücudum daha çok kıllanmaya başladı ve surattaki hatlar daha keskin olmaya başladı, sanırım eksik kalan özellikleri tamamladık :D bu ilaçları insanlar neden bırakmak istemiyor kullandıktan sonra daha iyi anlıyorum :)

tarihinde AnimalPower tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.581
gönderildi (düzenlendi)
AnimalPower, 10 dakika önce yazdı:

Hocam çok teşekkür ediyorum, yanıtınız için, umarım benimde kalıcı olarak, dökülme durur. Saçların sertleşme konusunda ise benim için daha iyi oldu diyebilirim :)

Düşüncenize katılıyorum, yaşım 27 ve vücudum daha çok kıllanmaya başladı ve surattaki hatlar daha keskin olmaya başladı, sanırım eksik kalan özellikleri tamamladık :D bu ilaçları insanlar neden bırakmak istemiyor kullandıktan sonra daha iyi anlıyorum :)

😂 Omuzlarimda belimde killar cikardi sakallarim kalinlasti ve tam bir hanzoya döndüm 😁 Gercekten ergenlik caginda biri kullansa kisa zamanda adam olur, dis görünüs acisindan...Ama iste üretimi bozuyor ve testonun verdigi yuksek ego bagimlilik yapiyor. Hassas kisiligi olanlarda özellikle dht ye dönüsenleri canavara, östrojene dönüsenleri ise duygusal travmalara ve zamanla da yumusamaya sebep oluyor. Onun icin kontrol edilmesi gereken bir güç 😀

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnimalPower, 3 saat önce yazdı:

17 haftada 4 farklı ilaç markası kullandım, ilk kürüm olduğu için sadece testo yeterli gördüm, min zarar maks fayda almak için. İlk ilaç meditech di çalışıyordu ve iyi de verim aldım, 2. İlaç root cell ilaç sahte değildi ama içeriği çok düşüktü, 3. Optimumdu overdose bir üründü bu tg den temin ettim, son ilacı da optimum almak istedim ama malum yarışma zamanı elinde 1 tane bile kalmamış. Son olarak bu cumartesi carbon pharmaya başlıyorum. İlk kürüm talihsizlikler silsilesi ile dolu oldu bu yüzden 4 farklı ilaç kullandım herhangi özel başka bir sebebi yok. Verim kısmını sorarsan normalde de natural olarak iyi ölçülerdeydim, şuan 12. Hafta dayım, 82 kg dan 93.4 kg ya çıktım biraz su tutmuş olabilirim ama ayna karşısında gözle görülür farklar var, zaten gören herkes ne kullanmaya başladım falan diye sorular sormaya başladı. Uzun bir cevap oldu ama forumda only Testo yazsan herkes bir dünya şey sıralayacak sana olmaz diye, ama ben bu kadar talihsizliğe rağmen bu kadar bir yol kat ettim. 

17 hafta fazla  büyümenin yavaşladığını yada çok yavaşladığını hissettiğin zaman durmanı öneririm. her kürde vücudunun eskimesini hızlandırıyorsun bu süperfizyolojik seviyelerde anabolizanları enjekte ederek. myostatin bi sure sonra izin vermiyor ve bazıları doz arttırıp yada daha güçlü bir anabolik ekleyip devam ediyorlar.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27246614

^ bu çalışmada tren ve testosterona maruz bırakılan farelerdeki mysotatin seviyesinin bir ayda bile arttığını göstermiş. 

dozaj farketmeksizin süperfizyolojik seviyede anabolizan ( düşük doz ürün ) enjekte etmek genede bu myostatinin tepkisini başlatır ve doza kıyasla maksimum büyüme potansiyelinin olduğu bu zaman çerçevesi harcanmış olur. telafi etmek için uzatmak veya doğru arttırmak uzun süreli sağlık açısından bence hayrına olmaz. zamanında bitirmeni ve bi sonraki kürde daha dikkat etmeni öneririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.