Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

DAYIOĞLU

Diş kaplama-steroid-gh

Önerilen İletiler

DAYIOĞLU    54

Merhaba dostlarım 1 AY SONRA son kürüm olan 1 yıllık küre giricem full testo full GH   
Dişlerim berbat acil zirkonyum-seramik  kaplama yaptırmam lazım  kürden önce yaptırsam sorun olur mu ? 

örnek=Jinekomasti,epilasyon,burun ameliyatı da yaptırcam ama kürlerden sonra çünkü tekrar kürde jinekomasti olabilir testo alcağım için epilasyon boşa gh olduğu için burnun büyüme şansı var ACABA DİŞTE SORUN OLUR MU KÜR SONUNA MI BIRAKSAM ONU DA NASILSA SON KÜRÜM ? 

dip not=Devlette zirkonyum kaplama yaptıran var mı ? varsa fiyatı nedir gidicem ama işten vakit yok  özelde diş başına 600tl yaptırcam acaba devlette daha mı ucuzdur ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haze    16
DAYIOĞLU, 43 dakika önce yazdı:

Merhaba dostlarım 1 AY SONRA son kürüm olan 1 yıllık küre giricem full testo full GH   
Dişlerim berbat acil zirkonyum-seramik  kaplama yaptırmam lazım  kürden önce yaptırsam sorun olur mu ? 

örnek=Jinekomasti,epilasyon,burun ameliyatı da yaptırcam ama kürlerden sonra çünkü tekrar kürde jinekomasti olabilir testo alcağım için epilasyon boşa gh olduğu için burnun büyüme şansı var ACABA DİŞTE SORUN OLUR MU KÜR SONUNA MI BIRAKSAM ONU DA NASILSA SON KÜRÜM ? 

dip not=Devlette zirkonyum kaplama yaptıran var mı ? varsa fiyatı nedir gidicem ama işten vakit yok  özelde diş başına 600tl yaptırcam acaba devlette daha mı ucuzdur ?

Dostum jinekomasti ameliyatı olduktan sonra ordaki meme dokusu alınmış olur yani bir daha olma şansı yok.Aksi takdirde yarışmacılar her 2 kurde bir ameliyat olurdu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
DAYIOĞLU, Bir saat önce yazdı:

@Haze   2 kere olan tanıyorum sporcu   

Dostum 1. Ameliyatta bir meme 2. Ameliyatta diğer meme alınmıştır.Yada başka bir durum söz konusudur çünkü ordaki doku alındığı zaman büyümesine imkan yok.Vucut bir daha yoktan var edemez o dokuyu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54

@Haze   sağ sol mu aldırır mı bilmiyorum  2 kere olduğunu biliyorum hatta youtuber var 2 kere olan ismi okan serbes   sağ sol galiba bu youtuberda  ama  ben zaten kürden sonra olucam yıllık izinde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
DAYIOĞLU, 23.02.2020 - 13:30 yazdı:

@Haze   sağ sol mu aldırır mı bilmiyorum  2 kere olduğunu biliyorum hatta youtuber var 2 kere olan ismi okan serbes   sağ sol galiba bu youtuberda  ama  ben zaten kürden sonra olucam yıllık izinde 

Aynen okan serbes sağ sol oldu ilkini 16 yaşında olmuştu ama onunki steroid den değil bende de var galiba 1. Seviye den tam emin değilim ama baya canımı sıkmaya başladı bu durum sevgilim estetik doktoruna 1 ay sonra kontrole gidiyor bende onla beraber gidicem göstercem onlar anlar mı bilmem ama yinede bi gözükucem olmadı doktora gidip röntgen çektiricem varsa aldircam küre girmeden önce de bende vardı hafif göğüslerde diklesme şimdi tüm vücut kaslı define gözükürken oranın siritmasi baya kötü hayırlısı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51
Haze, 20.02.2020 - 22:07 yazdı:

Dostum jinekomasti ameliyatı olduktan sonra ordaki meme dokusu alınmış olur yani bir daha olma şansı yok.Aksi takdirde yarışmacılar her 2 kurde bir ameliyat olurdu

Böyle birşey yok. Jinekomasti ameliyatında meme bezinin tamamı alınmaz bölge de çöküntü olmaması için ve jinekomasti tekrar edebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
Haze, 1 saat önce yazdı:

Aynen okan serbes sağ sol oldu ilkini 16 yaşında olmuştu ama onunki steroid den değil bende de var galiba 1. Seviye den tam emin değilim ama baya canımı sıkmaya başladı bu durum sevgilim estetik doktoruna 1 ay sonra kontrole gidiyor bende onla beraber gidicem göstercem onlar anlar mı bilmem ama yinede bi gözükucem olmadı doktora gidip röntgen çektiricem varsa aldircam küre girmeden önce de bende vardı hafif göğüslerde diklesme şimdi tüm vücut kaslı define gözükürken oranın siritmasi baya kötü hayırlısı 

arkadaşım izmirde  en pahalı yapan doktora jinekomasti ameliyatı oldu  neden en pahalısına oldun dedim adam bu işi 30 yıldır yapıyor bu işin PİRİ dedi tamam para senin  dedim tahliller tetkitler yapıldı sözde sadece YAĞ VARMIŞ DOKU YOKMUŞ ama ameliyatta doku olduğunu fark etmişler dokuyuda almışlar 1e1 konuştuğum bu bende hem doku var hemde yağ her türlü olucam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.