Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mehmet0707

Thaiger laps

Önerilen İletiler

Mehmet0707    0

Arkadaşlar daha önce thaiger laps kullanan varmı nasıl bir ürün fiyatları nedir çalışma performansı nedir nerenin ürünüdür .

IMG-20200214-WA0011.thumb.jpg.f39a8a07229da77a894c4486796968e8.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cloud35    3

2-3 gündür bu tarz paylaşımlar artmaya başladı halihazırda yıllardır bu işi yapan birisine orijinal  ürünlere ulaşabilecekken yok zırt firma nasıl yok zart firma nasıl diye sormanız anlamsız geliyor iki kuruş daha ucuz olsun diye böyle arayışlara girmek sizi sadece üzer @Loving Burak hocayla tanışmanı tavsiye ederim böyle bir platformda başka insanların harflerinin geçmesi markaların geçmesi pek masum gelmiyor bana , evet kimse birinden almak zorunda değil benim bundan bir çıkarım da yok ama her zaman bildiğin birinden kanıtlanmış ürünleri alman daha iyidir . İyi forumlar 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Cloud35, 3 dakika önce yazdı:

2-3 gündür bu tarz paylaşımlar artmaya başladı halihazırda yıllardır bu işi yapan birisine orijinal  ürünlere ulaşabilecekken yok zırt firma nasıl yok zart firma nasıl diye sormanız anlamsız geliyor iki kuruş daha ucuz olsun diye böyle arayışlara girmek sizi sadece üzer @Loving Burak hocayla tanışmanı tavsiye ederim böyle bir platformda başka insanların harflerinin geçmesi markaların geçmesi pek masum gelmiyor bana , evet kimse birinden almak zorunda değil benim bundan bir çıkarım da yok ama her zaman bildiğin birinden kanıtlanmış ürünleri alman daha iyidir . İyi forumlar 

Bende ayni fikirdeyim. Macera aramaya gerek olmadigini dusunuyorum. Kendisini kanitlamis bir insan var herseye kosan yardim eden. Baska markalara bakmak anlamsiz geliyor. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62

Çoğu kişi zaten burak hocayı biliyor foruma girincede 10 tane yer var elbet soruyor adamlar . Lakin sizin anlayamadiğiniz durum kiminin bütcesi yeterli gelmiyor uyguna bulmaya çalişiyor bu durumları bizde yaşıyoruz. O yuzden  her yere 50 kişinin bunu yazmasina gerek yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
selvituncer, 9 dakika önce yazdı:

Çoğu kişi zaten burak hocayı biliyor foruma girincede 10 tane yer var elbet soruyor adamlar . Lakin sizin anlayamadiğiniz durum kiminin bütcesi yeterli gelmiyor uyguna bulmaya çalişiyor bu durumları bizde yaşıyoruz. O yuzden  her yere 50 kişinin bunu yazmasina gerek yok. 

Sağlik soz konusu olunca bütce dusunmek anlamsiz. Marketten cikolata tercihinde bulunmuyorsun. Birisi ulker birisi torku degil. Birisi eczane mali digerinin icinin ne oldugu belli degil. Bunu yazmamizin nedeni insanlarin telafisi mumkun olmayan hatalar yapmalarinin onune gecmeye calismak. Butcen yetmeyince riske girecegine 3 ay bekle 5 ay bekle biriktir vucuduna ne enjekte ettigini bil. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62

Ne yani eczane malı zararsızmı sustanonla veya enanthatla ereksiyonunu kaybeden düzinelerce adam tanıyorum.  Bunu yapıyorsan zaten sağlık 2. plandadır.Sağlıgını düşünen adam kullanmaz. Kimiside adam gibi ürün getirip çevresi olmadiği için tanınmak için yine uygundan satar kişinin karakterine bağlı sen bulucaksın ve konuşacaksın bu adamla internetten almakla olmaz. He  bende sağlam ürün isterim beklerim girmek için lakin gidipte  fiyatları kafadan atıyorum.  Sadece testoyu baz alıyorum Gidipte Bir testoyada 300 tl gibi bi fiyat verecek bütcem yok  eminim coğu kişinin yoktur burada.Onun için  her zaman uygun ve kaliteli ürün almayı tercih ederim sizde araştirin ve hangisi kafanıza yatarsa onu alın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
selvituncer, 3 dakika önce yazdı:

Ne yani eczane malı zararsızmı sustanonla veya enanthatla ereksiyonunu kaybeden düzinelerce adam tanıyorum.  Bunu yapıyorsan zaten sağlık 2. plandadır.Sağlıgını düşünen adam kullanmaz. Kimiside adam gibi ürün getirip çevresi olmadiği için tanınmak için yine uygundan satar kişinin karakterine bağlı sen bulucaksın ve konuşacaksın bu adamla internetten almakla olmaz. He  bende sağlam ürün isterim beklerim girmek için lakin gidipte  fiyatları kafadan atıyorum.  Sadece testoyu baz alıyorum Gidipte Bir testoyada 300 tl gibi bi fiyat verecek bütcem yok  eminim coğu kişinin yoktur burada.Onun için  her zaman uygun ve kaliteli ürün almayı tercih ederim sizde araştirin ve hangisi kafanıza yatarsa onu alın.

Bak dikkatli okursan eczane mali zararsiz demedim. Sadece icinde ne oldugu belli dedim. Pet siseden flakonlara doldurulan urunler gordu bu gozler. Sonra da ödem oluyor enfeksiyon oluyor neden? Steril degil. İcindeki doz belirsiz. Testosteron ve turevleri zararsiz iddiasinda veya imasinda bulunmadi.  Vucuduna ne enjekte ettiginizi bilin diyorum. Kac mg var steril mi bunu bilmek lazim. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Ya arkadaşım o zaman tüm ülke tek bi kişiden ürün alsın. Var mı böyle bişey? Neden marka analizleri diye bi bölüm var madem kimse zart pharma zurt pharma konusmayacaksa..

Merak etmeyin kimse alınan düşük bütçeli ürünlere bok koymuyor. Benzil alkolun oldugu yerde zaten bakteri olmaz. Ödemle alakası yok bu konunun sustanon en baba ödem yapan ilaçtır. 

Yarışmaya hazırlanan biri olarak konusuyorum çoğu kişinin bedava verseler bile kullanmam diyeceği markaları kullandım ve cayır cayır çalıştı. 

Artık her marka analizi başlığının altında "yha macera arama heyecan arama" yorumları görmek cidden rahatsız edici olmaya başladı. Bilgisi olan marka hakkında yorumunu yapsın, bilgisi olmayan yapmasın..

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
Equipoise, 14 dakika önce yazdı:

Ya arkadaşım o zaman tüm ülke tek bi kişiden ürün alsın. Var mı böyle bişey? Neden marka analizleri diye bi bölüm var madem kimse zart pharma zurt pharma konusmayacaksa..

Merak etmeyin kimse alınan düşük bütçeli ürünlere bok koymuyor. Benzil alkolun oldugu yerde zaten bakteri olmaz. Ödemle alakası yok bu konunun sustanon en baba ödem yapan ilaçtır. 

Yarışmaya hazırlanan biri olarak konusuyorum çoğu kişinin bedava verseler bile kullanmam diyeceği markaları kullandım ve cayır cayır çalıştı. 

Artık her marka analizi başlığının altında "yha macera arama heyecan arama" yorumları görmek cidden rahatsız edici olmaya başladı. Bilgisi olan marka hakkında yorumunu yapsın, bilgisi olmayan yapmasın..

Teşekkürler kardeşim anlatmak istediğimi sen daha güzel bir üslüpla cevaplamışsın bu yorumuna imzamı atarım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cloud35    3

İlla böyle bir arayışa girilecekse alır bir örnek birer numune verir laboratuvar a çıkar değerleri  içeriği ha onu yapamıyorsa 2-3 hafta kullanır hormon değerlerine baktırır çalışıp çalışmadığını anlamak için sonuç olarak , kimseyle polemiğe girme gibi bir derdim yok burda hepimiz aynı yolun yolcularıyız destek olup paylaşım yapmak yerine bilmişlik yapıp yarışma ağzıyla konuşmanın lüzumu yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    294

Valla çok zart pharma zurt pharma kullanmış biri olarak görüşüm watson hariç diğerlerinde testo nün çalışıp diğerlerinin ya düşük doz ya da tamamen boş olduğu yönündedir. Birde olayın piyango boyutu var. Thaiger labs ürününlerinde hiç olumlu yorum duymadım bu arada. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lobster    32
Equipoise, 2 saat önce yazdı:

Senin gibi adamları senelerce dinledim diğer kişiler gibi hepimiz zarara girdik hem maddi hem manevi sen neden bahsediyosun merdiven altı ürünlerin ne kadar zararlı olduğu ortada ne yazıkki utanarak söylüyorum yarısmacı olan arkadaşlar bunu kullanarak iyi sermayeyle ucuz kalitesiz mallar satıyor oysa kendileri onları bile kullanmıyor tekrar söylüyorum bunu kötüye kullanan ne kadar adam varsa Allah hepsinin belasını versin hala su marka bu marka burda @Lovinghocayla bizzat konustum adam bu platforma senelerini vermis balkan pharma orjinal ürün temin ediyor tabiki belli fiyarların üstünde olcak adam bu işten para kazanıyo ve hakkını veriyo kalkıp yok su laps yok su pharma bırakın bu işleri kimseyi yöneltmeyin tamam analiz kısmı var anladık ama zaten senelerdir bu muhabbetler konusuldu ben kendim eczane sektörüne çok yakın bir adam olarak yemin ederek söylüyorum bana ne yarısmacıların verdiği ürünün test makinelerini bile bozduğunu gördüm içinden yüzde yüz katı yağ çıktı yapmayın biraz bilinçli olun..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.261

Selamlar arkadaşlar;

Şimdi geçmişte özetledim tekrar üstünden geçelim.. Ben taraf gözükmemek için (kendi mekanım'da) konulara yorum bile atmıyorum düşünün ki o kadar dikkatliyim kimsenin ticari düşünce yapısını bozmadan etkilemeden etkileşime geçmek adına. Geçmişte defalarca söyledim yine söylüyorum bu sektör geniş bir sektör ve yüzlerce alışveriş noktası var farkındaysanız hiç bir satıcıya bile laf söyletmem iyi veya kötü çünkü herkes ekmeğini yer bunun önüne geçemeyiz malum geçme taraftarı da olmadım hiç bir zaman. Beni öneren arkadaşlara elbette teşekkürlerimi sunarım ama kimse benden alışveriş yapmak zorun'da değil kendinizi bu şeffaf platform da iyi hissetmenizden sebep belkide bir vefa borcu gibi görüp temiz düşünceleriniz ile bu önerimde bulunduğunuzun ben farkındayım çünkü bu önerimleri kimseye ekstra indirim veya puan sağlamıyor benim cephemde veya ticaretimde. Burada her kullanıcının ne maksatla olduğunu biliyorum aklından geçenleri satır içlerinde bazı alt metinli cümleleri anlam taşıyan cümleleri hepsini görebiliyorum sanmayın ki konulara katılmıyorum diye buraya bakmıyorum her saniye tüm konu ve kullanıcıları gözlemliyorum o yüzden kim ne maksatla hangi konuyu açıyor kimin bilinç altına ne maksatla mesaj gönderiyor hepsini takip ediyorum ve genelde sonunu bildiğim negatif bir konuya bile müdahil olmuyorum ki diktatör lük kafasında yönetiliyor kendine yol veriyor başkalarını susturuyor denmesin diye... bakın platform 10. yılına dahil olacak yakında burada sevgi saygı dolu bir ortam inşa ettik hep birlikte ve bunun korunması adına elimden geleni yaptım bunu su istimal edecek kişi kim olursa olsun bu platformda barınamaz bu kadar net söyleyebilirim. Final noktasın'da burada kimse kimseden üstün değil ne yeni başlayan birisi ne yarışmacı ne milli ne yılların deneyimini sırtına almış kişi nede ben.. Hepimiz aynı gemideyiz ve bu gemide yolculuk yapıyoruz gemi batarsa hepimiz batarız .. Batmaktan kasıt bu güzel platformdan uzak kalmak anlamında diyorum.

Neyse uzun lafın kısası konu maksadını aşmıştır ve bende üzerinden minik bir açıklama yapıp konuyu kilitliyorum bir daha da sen ben konularına şahitlik etmek istemiyorum lütfen sizden ricam bu yönde.

Unutmayın; Bülbül güle karga çöplüğe götürür..

Keyifli forumlar.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ve konuya cevap yazma yetkiniz yok!

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.