Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Hasan3542    67
Spartacus, Bir saat önce yazdı:

Tabi hocam yazıyım pct de choriomon vurdum 2 günde 1 1500 iu olarak son kalan 2000iu ise tek seferde vurdum . 2-3 gün bekledikten sonra günde 50 mg klomen 40 mg nolvadex aldım . ne libido da bi değişiklik vardı ne ereksiyonda bi tavsiye üzerine propionat vurdum 1 hafta boyunca günde 1 ml ama yine değişen bişey olmadı ereksiyonda. İlk kürüm olan sustanon danabolden çıktığımda kendimi 1 ay içindr toparlamıştım testislerim yerine gelmişti ama test e . deca benim için çok ağır oldu sanırım.  Hocam size bir sorumda şu testisler kendini toparlar mı ? Beni yıpratan bir diğer nokta:seneye evlenecek olmam , umarım o zamana kadar iyileşirim .Birde hocam ben deca küründen çıktığımda prolaktinim hiç yüksek değil aksine düşüktü deca çalışmamış diyebilir miyiz bu durumda .Görüş ve önerilerinizi bekliyor , teşekkür edeiyorum .

deca bence en sağlam ilaç tabii yan etkilerini saymaz isek :D:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spartacus    167
Hasan3542, 26 dakika önce yazdı:

deca bence en sağlam ilaç tabii yan etkilerini saymaz isek :D:D

Evet iyiydi fakat yan etkilerini daha fazla hissettirdi bana birdaha kullanacağımı sanmıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Testocu, 8 saat önce yazdı:

Testisler kendini toparlarda zaman gerekli 

Sağolasın yorumun için .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Spartacus, 09.02.2020 - 09:48 yazdı:

Tabi hocam yazıyım pct de choriomon vurdum 2 günde 1 1500 iu olarak son kalan 2000iu ise tek seferde vurdum . 2-3 gün bekledikten sonra günde 50 mg klomen 40 mg nolvadex aldım . ne libido da bi değişiklik vardı ne ereksiyonda bi tavsiye üzerine propionat vurdum 1 hafta boyunca günde 1 ml ama yine değişen bişey olmadı ereksiyonda. İlk kürüm olan sustanon danabolden çıktığımda kendimi 1 ay içindr toparlamıştım testislerim yerine gelmişti ama test e . deca benim için çok ağır oldu sanırım.  Hocam size bir sorumda şu testisler kendini toparlar mı ? Beni yıpratan bir diğer nokta:seneye evlenecek olmam , umarım o zamana kadar iyileşirim .Birde hocam ben deca küründen çıktığımda prolaktinim hiç yüksek değil aksine düşüktü deca çalışmamış diyebilir miyiz bu durumda .Görüş ve önerilerinizi bekliyor , teşekkür edeiyorum .

Şimdi şöyle başlamak lazım. Bahsettiğin süreler çok kısa ve yetersiz. PCT zaten doğru zamanda ve doğru şekilde yapılmamış. 1-2 ay da düzeltilseydi her şey zaten şu anda bu forum sitesine ihtiyaç duyulmazdı bu tarz konularda ki birçok başlık mevcut maalesef. Nedeni ise büyük oranda doğru yapılmayanlardan kaynaklanmakta. Paylaşmış olduğun görseldeki kan sonuçların yanıltıcı olabilir çünkü tekrar sentetik testosteron almışsın vücuduna; fakat zaten LH ve FSH açılmadı demişsin ki açılmadığını düşünmeni sağlayan değer aralığı nedir bilemiyorum ama yine de yetersiz bir PCT yapmışsın. Bu sebeple kısa ester propionatı en son ne zaman enjekte ettiysen 1 hafta sonra bir test daha ver sonuçlara göre PCT öncesinde HCG veya sadece SERM kullanacağız. Bir diğer husus da testisler hakkında sorduğun soruyla alakalı. Testisler kür sonrası eğer kür de çok uçuk hatalar yapılmaz ise sonrası yavaş yavaş düzelir. Uçuk hatalar veya aşırılık yapılsa dahi tam olarak %100 formuna dönmesede büyük oranda geri döner. Sperm üretimi ve kalitesinden bahsediyorum. Uygulayacağımız tedavi ve yerine koyma protokolü için testis durumunda önemli. Testislerin boyutu ve sertlik durumu ne durumda? Anormal bir küçülme söz konusu mu? Fiziksel özellikleri bir yana en önemlisi de testislerde minimum LH ile maksimum testosteron üretimini yakalamak. Bunları da test sonuçlarından sonraki tedaviden sonra göreceksin. Hepsi sırasıyla ve her şey yoluna girecektir. Sadece dikkatli ve sabırlı olmak gerek. Tüm yapılması gerekenleri yaptıktan sonra mental olarak güçlü olup beklemek ve beslenme olarak yeterli, yardımcı doğal destekler ile beraber yola devam etmek gerekecek.

Eklemek istediğim bazı bilgiler var;

HCG bir PCT ilacı olarak görülmemelidir. HCG, gerektiğinde bir PCT geçiş sürecidir. Amacı testisleri çalışır duruma getirmek ve sinyali doğru dozda, doğru şekilde verebilmeyi sağlamaktır. 

Asıl PCT, SERM kullanmakta yatıyor. En bilinenleri; Klomen ve Nolvadex gibi. Bu ilaçlar sizin doğal üretiminize destek olup kalıcı olmasına zemin hazırlayacak ve bu süreç kısa kesinlikle olmamalıdır. 

Total testosterondan daha değerlisi free yani kanınızdaki %2'lik bir kısmı olan serbest testosterondur. Bu sizin kas geliştirmenize, yağ yakmanıza, cinsel performansınıza kadar size şekil veren yegane testosterondur. Geri plana atılıyor. Her kan testinizde bu hormona baktırın. Ayrıca; Albumin, SHBG ve Kortizol hormon testlerinide yaptırın ki neyin nerede olduğu anlaşılsın. Tekrardan bu yaptırdıklarına ek olanlarla beraber bir kan verip değerlerine baktırman ve burada paylaşman gerek. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
zubonk, Bir saat önce yazdı:

Şimdi şöyle başlamak lazım. Bahsettiğin süreler çok kısa ve yetersiz. PCT zaten doğru zamanda ve doğru şekilde yapılmamış. 1-2 ay da düzeltilseydi her şey zaten şu anda bu forum sitesine ihtiyaç duyulmazdı bu tarz konularda ki birçok başlık mevcut maalesef. Nedeni ise büyük oranda doğru yapılmayanlardan kaynaklanmakta. Paylaşmış olduğun görseldeki kan sonuçların yanıltıcı olabilir çünkü tekrar sentetik testosteron almışsın vücuduna; fakat zaten LH ve FSH açılmadı demişsin ki açılmadığını düşünmeni sağlayan değer aralığı nedir bilemiyorum ama yine de yetersiz bir PCT yapmışsın. Bu sebeple kısa ester propionatı en son ne zaman enjekte ettiysen 1 hafta sonra bir test daha ver sonuçlara göre PCT öncesinde HCG veya sadece SERM kullanacağız. Bir diğer husus da testisler hakkında sorduğun soruyla alakalı. Testisler kür sonrası eğer kür de çok uçuk hatalar yapılmaz ise sonrası yavaş yavaş düzelir. Uçuk hatalar veya aşırılık yapılsa dahi tam olarak %100 formuna dönmesede büyük oranda geri döner. Sperm üretimi ve kalitesinden bahsediyorum. Uygulayacağımız tedavi ve yerine koyma protokolü için testis durumunda önemli. Testislerin boyutu ve sertlik durumu ne durumda? Anormal bir küçülme söz konusu mu? Fiziksel özellikleri bir yana en önemlisi de testislerde minimum LH ile maksimum testosteron üretimini yakalamak. Bunları da test sonuçlarından sonraki tedaviden sonra göreceksin. Hepsi sırasıyla ve her şey yoluna girecektir. Sadece dikkatli ve sabırlı olmak gerek. Tüm yapılması gerekenleri yaptıktan sonra mental olarak güçlü olup beklemek ve beslenme olarak yeterli, yardımcı doğal destekler ile beraber yola devam etmek gerekecek.

HCG bir PCT ilacı olarak görülmemelidir. HCG, gerektiğinde bir PCT geçiş sürecidir. Amacı testisleri çalışır duruma getirmek ve sinyali doğru dozda, doğru şekilde verebilmeyi sağlamaktır. 

Asıl PCT, SERM kullanmakta yatıyor. En bilinenleri; Klomen ve Nolvadex gibi. Bu ilaçlar sizin doğal üretiminize destek olup kalıcı olmasına zemin hazırlayacak ve bu süreç kısa kesinlikle olmamalıdır. 

Total testosterondan daha değerlisi free yani kanınızdaki %2'lik bir kısmı olan serbest testosterondur. Bu sizin kas geliştirmenize, yağ yakmanıza, cinsel performansınıza kadar size şekil veren yegane testosterondur. Geri plana atılıyor. Her kan testinizde bu hormona baktırın. Ayrıca; Albumin, SHBG ve Kortizol hormon testlerinide yaptırın ki neyin nerede olduğu anlaşılsın. Tekrardan bu yaptırdıklarına ek olanlarla beraber bir kan verip değerlerine baktırman ve burada paylaşman gerek. 

Hocam teşekkür ederim değerli yorumun için eline emeğine sağlık dediklerinizi dikkate alcam .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
zubonk, 1 saat önce yazdı:

Bu arada testisler yüzde 60 ufaldı hocam .ilk kürümden sonra pct den sonra 1 buçuk ay içinde kendimi toparlamış olmam beni neden şimdi toparlanamıyorum psikolojisine sokup darlıyor . Sabırla zamanla bekleyeceğim teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Spartacus, 11.02.2020 - 03:51 yazdı:

Bu arada testisler yüzde 60 ufaldı hocam .ilk kürümden sonra pct den sonra 1 buçuk ay içinde kendimi toparlamış olmam beni neden şimdi toparlanamıyorum psikolojisine sokup darlıyor . Sabırla zamanla bekleyeceğim teşekkürler

Yazdıklarımı tam olarak anlamadın herhalde. Şu an bekleme zamanın değil. Beklemeden hemen bir kan testi yaptır. Durumuna göre tekrar PCT uygulamamız gerekebilir ki testisler ufaldı diyorsun ve yapmış olduğun yetersiz tedavi ve tekrardan sentetik kullanman doğrultusunda tedavi yapmamız gerekecek yüksek ihtimalle. Kan testini bekliyorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
zubonk, 4 dakika önce yazdı:

Yazdıklarımı tam olarak anlamadın herhalde. Şu an bekleme zamanın değil. Beklemeden hemen bir kan testi yaptır. Durumuna göre tekrar PCT uygulamamız gerekebilir ki testisler ufaldı diyorsun ve yapmış olduğun yetersiz tedavi ve tekrardan sentetik kullanman doğrultusunda tedavi yapmamız gerekecek yüksek ihtimalle. Kan testini bekliyorum...

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim kan tahlilni hemen hallediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167

@metinav abi sonuçlarımda görüldüğü üzere estradiol çok çok düşük bu sorun olur mu pct sürecinde ? Dedemin Sağlık problemi sebebiyle kendime vakit ayıramadım cuma günü tahlile gitcem ama bu estradiol konusunu merak ettim . iyi günler .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Spartacus, 54 dakika önce yazdı:

@metinav abi sonuçlarımda görüldüğü üzere estradiol çok çok düşük bu sorun olur mu pct sürecinde ? Dedemin Sağlık problemi sebebiyle kendime vakit ayıramadım cuma günü tahlile gitcem ama bu estradiol konusunu merak ettim . iyi günler .

Pct de ai falan kullanıyorsan bırak.Kendi halinde gelişsin süreç...E2 pct de genelde yükselir testoyla sinerjisi olduğu için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, Bir saat önce yazdı:

Pct de ai falan kullanıyorsan bırak.Kendi halinde gelişsin süreç...E2 pct de genelde yükselir testoyla sinerjisi olduğu için.

Teşekkür ederim abi çok sağol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
pieceofdiamond, 2 saat önce yazdı:

Yapmadın mı daha kan testi

Kardeşim bugün yaptım gittin ama malum şehitlerimiz olduğu için (Milletimizin başı sağolsun , şehitlerimizin mekanı cennet olsun .) foruma konu açma gereği duymadım bu üzücü günden sebebiyle . Ama şöyle diyeyim e2, prolaktin referans aralığında total testo 837 civarı düşmesini bekleyip pct ye başlıcam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.