Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

dukegg

Lh / fsh düşüklüğü

Önerilen İletiler

dukegg    47
metinav, 15 dakika önce yazdı:

Öyle bir sey söylüyorsun ki, millet senin libidonu mu takip ediyor ? Kurdesin ve libidon gidikse sorunun var demek ki.Ben olani söylüyorum.Begenmiyorsan sorma...

Sorduğumda neye bozuldun onu anlamadım...Sorunum olduğunun farkındayım ve bu bakımdan bilen ve tecrübelilere soruyorum(forumun amacı bu zaten)...cevapta beğenmediğim bir taraf yoksadece mevzunun işleyişini anlamadım...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.609
metinav, 6 saat önce yazdı:

Fsh ve LH oldugundan libido gidik değilmi zaten daha ne gidecek yapma gözünü sevdiğim

dukegg, 6 saat önce yazdı:

Sorduğumda neye bozuldun onu anlamadım...Sorunum olduğunun farkındayım ve bu bakımdan bilen ve tecrübelilere soruyorum(forumun amacı bu zaten)...cevapta beğenmediğim bir taraf yoksadece mevzunun işleyişini anlamadım...

Soru soruyorsun ve kendinden eminsin, karşındaki insana yapma sallama der gibi imada bulunuyorsun...Ne anlamak lazım bundan ? Bilmiyorsan sorup öğren, ama eleştiri yapacaksan bana sorma, git başkasından öğren veya kendin araştır...Forumun amacı paylaşım olması, benim sana cevap vermemi gerektirmiyor.Buranın paralı elemanı değil kimse, keyfime bakar bilgi vermek yardımcı olmak.Saygıyı korumayana cevap yok...

Mevzuyu ne kadar biliyorsun ki işleyişini bileceksin, güldürmeyin insanı :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
dukegg, 18 saat önce yazdı:

Fsh ve LH oldugundan libido gidik değilmi zaten daha ne gidecek yapma gözünü sevdiğim @metinav 😁

Olaya şu açıdan bak bence benim doğal sistem baskılanıyor vücudum buna bağlı olarak yan etkilerle tanışıyor . bu yan etkiler libido ve ereksiyon . ama bunlar geçecek :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
metinav, 05.02.2020 - 13:54 yazdı:

Soru soruyorsun ve kendinden eminsin, karşındaki insana yapma sallama der gibi imada bulunuyorsun...Ne anlamak lazım bundan ? Bilmiyorsan sorup öğren, ama eleştiri yapacaksan bana sorma, git başkasından öğren veya kendin araştır...Forumun amacı paylaşım olması, benim sana cevap vermemi gerektirmiyor.Buranın paralı elemanı değil kimse, keyfime bakar bilgi vermek yardımcı olmak.Saygıyı korumayana cevap yok...

Mevzuyu ne kadar biliyorsun ki işleyişini bileceksin, güldürmeyin insanı :)

Dostum öncelikle yanlış anlaşılma yaratmaya müsait bir sekilde cevap verdiğim için kendi adıma özür dilerim kesinlikle amacım bu sekilde değildi...Kastettiğim zaten libido gidik daha gidecek bişey kalmadı manasındaydı , yazının sonunada gözünü sevdiğim yazıp sevimlilik yapmak istemiştim ama kusura bakma yanlış anlaşılmışım...Siz bu konularda uzman oldugunuzdan sizden bilgi almak niyetindeyim yoksa burada olmamında başka bir amacı yok tecrübeli insanlardan faydalanabilmek ! Tekrardan kusura bakma

Spartacus, 05.02.2020 - 14:05 yazdı:

Olaya şu açıdan bak bence benim doğal sistem baskılanıyor vücudum buna bağlı olarak yan etkilerle tanışıyor . bu yan etkiler libido ve ereksiyon . ama bunlar geçecek :)

bilgilendirme için Teşekkürler .Aslında konu şöyle çok tecrübeli oldukları bilinen ama bence bişeyden çok anlamayan insanlar olduğunu düşündüğüm PT lerim tarafından bir kür uygulamasına girdim ve ilk kürümdü en baştaki mesajımdaki gibi belli başlı ilaçları kullandım herşey normaldi ve PCT ye gerek yok dediler daha sonra bendeki ereksiyon durumu kayboldu ve Kan testleri yaptırdığımdan LH ve FSH değerim paylaştığım gibi sıfıra yakındı...Takdir edersinki bu durum biraz psikoloji bozucak bir durum...2 ay oldu kürden çıkalı ve @metinav ın tavsiyesi üzerinede PCT ye başladım...Konu kısaca bu suanda kürde değilim yani...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
dukegg, 52 dakika önce yazdı:

bilgilendirme için Teşekkürler .Aslında konu şöyle çok tecrübeli oldukları bilinen ama bence bişeyden çok anlamayan insanlar olduğunu düşündüğüm PT lerim tarafından bir kür uygulamasına girdim ve ilk kürümdü en baştaki mesajımdaki gibi belli başlı ilaçları kullandım herşey normaldi ve PCT ye gerek yok dediler daha sonra bendeki ereksiyon durumu kayboldu ve Kan testleri yaptırdığımdan LH ve FSH değerim paylaştığım gibi sıfıra yakındı...Takdir edersinki bu durum biraz psikoloji bozucak bir durum...2 ay oldu kürden çıkalı ve @metinav ın tavsiyesi üzerinede PCT ye başladım...Konu kısaca bu suanda kürde değilim yani...

Kardeşim bende seninle aynı durumdayım 0 ereksiyon ve libidoyla geziyorum . buna kafayı takarsan inan başedemeyiz . birçok yabancı forum okudum bu etkiler olabiliyor ve piyango vurdu . sen güzelce pct ni yap pct sonrasıda 6 ay bekle herşey yoluna girer . bende kafama çok takıyodum ama bunun sabırla geçmesini beklicez . benim kür aldığım kişiyi söylesem' hadi ya o mu dersin ' bende cuma günü kan vercem bakalım durumlar nasıl . ama dediğim gibi kafana takma 6 ay veya 12 ay sürer en fazla :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
Spartacus, 21 dakika önce yazdı:

Kardeşim bende seninle aynı durumdayım 0 ereksiyon ve libidoyla geziyorum . buna kafayı takarsan inan başedemeyiz . birçok yabancı forum okudum bu etkiler olabiliyor ve piyango vurdu . sen güzelce pct ni yap pct sonrasıda 6 ay bekle herşey yoluna girer . bende kafama çok takıyodum ama bunun sabırla geçmesini beklicez . benim kür aldığım kişiyi söylesem' hadi ya o mu dersin ' bende cuma günü kan vercem bakalım durumlar nasıl . ama dediğim gibi kafana takma 6 ay veya 12 ay sürer en fazla :)

Teşekkürler @Spartacus piyasada bilinen en önemli vucut geliştirmeci insan ötesi yok insanda ister istemez bu kadar çok şampiyonluğu olan insanların fikirlerine itimat ediyor...İnan yanlış olduğunu farkedip düzeltemiyorsun bile...neyse olan oldu bakıcaz artık...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
dukegg, 1 dakika önce yazdı:

Teşekkürler @Spartacus piyasada bilinen en önemli vucut geliştirmeci insan ötesi yok insanda ister istemez bu kadar çok şampiyonluğu olan insanların fikirlerine itimat ediyor...İnan yanlış olduğunu farkedip düzeltemiyorsun bile...neyse olan oldu bakıcaz artık...

Aynen öyle dostum takma kafana . yaş kaç senin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
Spartacus, 13 dakika önce yazdı:

Aynen öyle dostum takma kafana . yaş kaç senin ?

yaş 37 :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
dukegg, 10 dakika önce yazdı:

yaş 37 :) 

Benim 24 Kusura bakma dostum filan dedim :) abi düzeliiiiir sen pct ni yap birazda zaman ver.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
dukegg, 6 saat önce yazdı:

Dostum öncelikle yanlış anlaşılma yaratmaya müsait bir sekilde cevap verdiğim için kendi adıma özür dilerim kesinlikle amacım bu sekilde değildi...Kastettiğim zaten libido gidik daha gidecek bişey kalmadı manasındaydı , yazının sonunada gözünü sevdiğim yazıp sevimlilik yapmak istemiştim ama kusura bakma yanlış anlaşılmışım...Siz bu konularda uzman oldugunuzdan sizden bilgi almak niyetindeyim yoksa burada olmamında başka bir amacı yok tecrübeli insanlardan faydalanabilmek ! Tekrardan kusura bakma

Yasim 44 sen kacsin bilmiyorum. Burada saygi sevgiyle iletisim icinde olmak icin caba gosteriyoruz. Kimse herseyi bilemez ama yardimci olmaya calisir elinden geldigi kadariyla.Tek sarti uslubu ve seviyeyi dusurmemek...

Kur icinde libidon dustuyse yoksa demek ki eksik bir seyler var. Kur boyuncs ve sonrasinda 2-3 hafta daha libidonda dusme olmamali. Eger oluyorsa ya teston tirt yada e2 prolaktin dengen bozuk demektir. Pct ye baslarsin 1-2 hafta icinde libidon aniden gider.Bunu yapan klomen nolvadex ilaclari. Kendi uretimin baslayincaya kadar ölü dönrmdir bu sureç.Sordugun soruyu deneyimlerim ölcüsünde sekilde bu sekilde cevapliyorum...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Yasim 44 sen kacsin bilmiyorum. Burada saygi sevgiyle iletisim icinde olmak icin caba gosteriyoruz. Kimse herseyi bilemez ama yardimci olmaya calisir elinden geldigi kadariyla.Tek sarti uslubu ve seviyeyi dusurmemek...

Kur icinde libidon dustuyse yoksa demek ki eksik bir seyler var. Kur boyubcs ve sonrasinda 2-3 hafta daha libidonda dusme olmamali. Eger oluyorsa ya teston tirt yada e2 prolaktin dengen bozuk demektir. Pct ye baslarsin 1-2 hafta icinde libidon aniden gider.Bunu yapan klomen nolvadex ilaclari. Kendi uretimin baslayincaya kadar ölü dönrmdir bu sureç.Sordugun soruyu deneyimlerim ölcüsünde sekilde bu sekilde cevapliyorum...

Abi konuyla alakasız olcak ama kusura bakma lütfen birşey sorcam sana :)@metinav abi pct ye başlamadan önce nasıl testonun düşmesini bekliyorsak östrojeninde düşmesini beklemeliyiz değil mi ? Peki atıyorum östrojen 2 ay sonra düştü , 2 ay pct siz geçen süreç bizi olumsuz etkiler mi ? Teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
metinav, 3 dakika önce yazdı:

Kur icinde libidon dustuyse yoksa demek ki eksik bir seyler var. Kur boyuncs ve sonrasinda 2-3 hafta daha libidonda dusme olmamali. Eger oluyorsa ya teston tirt yada e2 prolaktin dengen bozuk demektir. Pct ye baslarsin 1-2 hafta icinde libidon aniden gider.Bunu yapan klomen nolvadex ilaclari. Kendi uretimin baslayincaya kadar ölü dönrmdir bu sureç.Sordugun soruyu deneyimlerim ölcüsünde sekilde bu sekilde cevapliyorum...

Bilgilendirme için teşekkür ederim , bahsettiğim gibi 10 haftalık kürde herhangi problem yaşamadım olayın sonundada hocam PCT ye gerek yok diyip kürü kestikte 1 ay sonra ereksiyon durumu 0 lanınca PCT olarak 1500 ui pregnyl pazartesi çarşamba cuma olarak vurdum ama bi hareket olmadı , senin uyarımla birlikte klomen ve nolvadex e başladım...bakalım neler olacak...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
dukegg, 2 dakika önce yazdı:

Bilgilendirme için teşekkür ederim , bahsettiğim gibi 10 haftalık kürde herhangi problem yaşamadım olayın sonundada hocam PCT ye gerek yok diyip kürü kestikte 1 ay sonra ereksiyon durumu 0 lanınca PCT olarak 1500 ui pregnyl pazartesi çarşamba cuma olarak vurdum ama bi hareket olmadı , senin uyarımla birlikte klomen ve nolvadex e başladım...bakalım neler olacak...

Abi sana tavsiyem epimudyum macun , hünnay keçiboynuzu kullanman bu süreçte

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
dukegg, 37 dakika önce yazdı:

Pct ye gec basladigin icin kanindaki testo sifirlanmis ve ölü sezona girmissin. Bu durumda pct ye basladiginda libido düsmesi hissetmezsin ki zaten düşmüş. Pct nin calisip cakismadigini anlaman test disinda pek mumkun degil. Sadece tamoksifen ic sikintisi yapiyor ve bir miktar su atimina sebep oluyor.Onun disinda klomen lh fsh seviyeni ve total testonu yukseltecektir test yaptirirsan görürsün. Bence sabirli ol ve devam et. Zamaninda bende 2-3 ay libidosuz gezmistim pct de.Genetigin iyiyse kisa surede gecirirsin bu dönemi. Fakat yasla beraber bu durum aleyhe isliyor...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
metinav, 3 dakika önce yazdı:

Pct ye gec basladigin icin kanindaki testo sifirlanmis ve ölü sezona girmissin. Bu durumda pct ye basladiginda libido düsmesi hissetmezsin ki zaten düşmüş. Pct nin calisip cakismadigini anlaman test disinda pek mumkun degil. Sadece tamoksifen ic sikintisi yapiyor ve bir miktar su atimina sebep oluyor.Onun disinda klomen lh fsh seviyeni ve total testonu yukseltecektir test yaptirirsan görürsün. Bence sabirli ol ve devam et. Zamaninda bende 2-3 ay libidosuz gezmistim pct de.Genetigin iyiyse kisa surede gecirirsin bu dönemi. Fakat yasla beraber bu durum aleyhe isliyor...

Tesekkürler detaylı bilgiler için...benim total testesteron sonucuma baktığımda üst normal değer 900 lerde benimki 800 lerde , idmanları sert yapmamı biraz testomu düşürmemi tavsiye etmiştin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
Spartacus, 05.02.2020 - 20:55 yazdı:

Abi konuyla alakasız olcak ama kusura bakma lütfen birşey sorcam sana :)@metinav abi pct ye başlamadan önce nasıl testonun düşmesini bekliyorsak östrojeninde düşmesini beklemeliyiz değil mi ? Peki atıyorum östrojen 2 ay sonra düştü , 2 ay pct siz geçen süreç bizi olumsuz etkiler mi ? Teşekkür ederim 

Normal sinirlar icinde olmasi, mumkunse alt sinira yakin olmasi gerekir östrojenin.Onun icin hcg ile beraber aromasin gibi ai kullanmak gerekiyor.Kurde de sonlara dogru östrojeni normal araliga getirmis olmamiz pct surecinde hipotalamusun uyartimi icin gerekli ve kolaylastiracaktir. Östrojen testo gibi hizli degismiyor...

dukegg, 05.02.2020 - 21:46 yazdı:

Tesekkürler detaylı bilgiler için...benim total testesteron sonucuma baktığımda üst normal değer 900 lerde benimki 800 lerde , idmanları sert yapmamı biraz testomu düşürmemi tavsiye etmiştin...

Evet ama pct ye baslamissin gec olmus :( Biraz degil 3-4 lere dusmeliydi...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 51 dakika önce yazdı:

Normal sinirlar icinde olmasi, mumkunse alt sinira yakin olmasi gerekir östrojenin.Onun icin hcg ile beraber aromasin gibi ai kullanmak gerekiyor.Kurde de sonlara dogru östrojeni normal araliga getirmis olmamiz pct surecinde hipotalamusun uyartimi icin gerekli ve kolaylastiracaktir. Östrojen testo gibi hizli degismiyor...

Teşekkür ederim abi , iyi geceler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
metinav, 05.02.2020 - 21:48 yazdı:

Evet ama pct ye baslamissin gec olmus :( Biraz degil 3-4 lere dusmeliydi...

Tesekkürler baya bi aydınlandım konuyla ilgili PCT devam , sabır ile düzelecek...

@metinav hocam bişey danışmak istedim ilaçları şuanda kullanıyorum bir tanıdığımdan menagon adlı bir ilaç duydum hiç duydunmu ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
dukegg, 4 dakika önce yazdı:

@metinav hocam bişey danışmak istedim ilaçları şuanda kullanıyorum bir tanıdığımdan menagon adlı bir ilaç duydum hiç duydunmu ? 

Evet bilinen bir ilaç.İçinde lh ve fsh beraber bulunuyor. Genelde hipogodanik erkeklere kullanılıyor tüp bebek tedavisinde...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
metinav, 10 dakika önce yazdı:

Evet bilinen bir ilaç.İçinde lh ve fsh beraber bulunuyor. Genelde hipogodanik erkeklere kullanılıyor tüp bebek tedavisinde...

Faydasını görürmüyüm ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
dukegg, 4 dakika önce yazdı:

Faydasını görürmüyüm ?

Bu meganon ilacı pregnyle yerine vurulabilir.Pct ye başlamadan önce testisdeki iki ayrı hücre gurubunu (germ-leydig) uyararak daha kapsamlı etki sağlarlar.Hcg sadece lh hormonu çeriyor.

Senin için kullanımı şuan için geçmiş durumda.Pct ni bitir eğer geri dönüş olmazsa meganon kullanıp tekrar pct yaparsın.Bu pct ye de total testonu düşürmeden başlamış olman umarım sorun yaşatmaz...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
metinav, 25 dakika önce yazdı:

Bu meganon ilacı pregnyle yerine vurulabilir.Pct ye başlamadan önce testisdeki iki ayrı hücre gurubunu (germ-leydig) uyararak daha kapsamlı etki sağlarlar.Hcg sadece lh hormonu çeriyor.

Senin için kullanımı şuan için geçmiş durumda.Pct ni bitir eğer geri dönüş olmazsa meganon kullanıp tekrar pct yaparsın.Bu pct ye de total testonu düşürmeden başlamış olman umarım sorun yaşatmaz...

Teşekkürler hocam bildilendirme için...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.