Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AnimalPower

Evigen kullanimi yardim lütfen

Önerilen İletiler

AnimalPower    5

Çok değerli forumdaşlarım ve saygı değer hocalarım ;

5 haftadır kullanmakta olduğum testo enantat markasını stok kalmadığı için değiştirmek zorunda kaldım, yeni aldığım ilaç çok fazla ağrı yapıyor, öyle ki antrenmana bile gidemiyorum, ağrıyı gidermek için tüm yöntemleri denedim ama başarısız oldum.Bu sebebden tavsiyeler okuyarak Evigen ampul  E vitamini aldım, bugün enjeksiyon günü, bu ilacı 250mg testo ile beraber kullanacağım, ampul içerisinde 2 ml var ne kadarı kullanmak gerekir ve aynı enjektöre mi çekmek gerekir bu konular hakkında hiç bir bilgim yok konu hakkında deneyimi olan hocalarımdan yardım talep ediyorum. Bu arada iğneyi bacak bölgesinden yapacağım, çünkü daha önceden vurmuş olduğum kalça ve deltoid bölgesi hala ağrıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

d3lici    27

Ben 250 testoya göz kararı olarsk ampulun yarısını çekiyordum, çektikten sonra enjektörü başı dik olacak şekilde sıcak suda beklet, ama kaynar değil adeta su kıvamına gelecek ilaç bu şekilde ödem yapmıyodu benim bacak

tarihinde d3lici tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27
d3lici, Şimdi yazdı:

Ben 250 testoya göz kararı olarsk ampulun yarısını çekiyordum, çektikten sonra enjektörü başı dik olacak şekilde sıcak suda beklet, ama kaynar değil adeta su kıvamına gelecek ilaç bu şekilde ödem yapmıyodu benim bacak

Testo E veya herhangi yağ bazlı bi ilaçla aynı enjektöre çekip vuracaksın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnimalPower    5
d3lici, 1 saat önce yazdı:

Testo ya bu sıcak suda bekletmek zarar vermez dimi yapısına vs, çünkü oda sıcaklığında olması gerektiği söyleniyor ama? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Dostum 1ml evigen 1ml testoyu çek, şırıngayı elinde ovala 2si birbirine iyice karışsın. (çalkalama) Testonun yapısı falan bozulmaz seyrelmiş olur sadece

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27
agfitness, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar çok uzun zaman önce bu konuda görüş belirtmiştim. Vitamini yağlı eriyiklerle karıştırarak ağrıyı uzaklaştırdığınızı düşünebilirsiniz. Ama hormonun yapısına ve vücudun emilim yapmasına taş koyuyorsunuz resmen. Gerizekalı mı bu kadar yıldır bu endüstri de hormon bazlı hammaddeleri yağlı solüsyon olarak üretip piyasaya sürüyorlar. Ya aklınızı ne zaman çalıştıracaksınız anlamıyorum ya.

İyi o zaman sen benzine de su karıştır daha az parayla daha çok gideyim diye, ya da hidrolik yağına sıvı karıştır tasarruf için vs. ne bileyim böyle yapan olsa salak dersiniz demi. O zaman bu işin içine niye resmen limon sıkıyorsunuz anlamıyorum ? Ağrı yapıyorsa enjeksiyon bölgesini, enjeksiyon şeklini, enjekte etme hızını ve hatta gerekirse enjeksiyon yaptığın iğne başlığının boyutunu değiştir arkadaşım. Yağın içine vitamin karıştırmak nedir ya. Endokrin doktorlarına sorun isterseniz güler adamlar ya. Ben bizim türk milleti kadar antik kuntik icatlar uydurmayı seven bir millet daha görmedim yemin ederim.

Sağlıklı sporlar...

Teşekkürler hocam bilgilendirme için tamam evigeni sildik attık peki ilacın kıvamı katı ise hafif sıcak suda bekletip vurmak doğru bi tercih olur mu

Sağlıklı sporlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27
agfitness, 35 dakika önce yazdı:

Biz arkadaşı yarışmaya hazırlarken ve o dönem kendim de bizzat kür uygularken kış dönemi diye elektrikli sobaya hafifçe yaklaştırıp çok az ısıtarak yağın daha kolay iğneden geçmesi için yöntem uyguluyorduk fakat bu tarz şeyleri tasvip etmiyorum çünkü dediğim gibi vitamin veya ağrı kesici değil hormon içeren bir solüsyon ve bozulup işe yaramama durumu var. dolayısıyla hafif şekilde kuru sıcak havlu içerisinde vs bekletilebilir belki ama sıcak su ya da ısıtıcı gibi şeylerin doğru olmadığı düşüncesindeyim, oda sıcaklığı her zaman idealidir.

Sağlıklı sporlar...

Anlaşıldı hocam sağlıklı sporlar 💪🏼🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pc332    15

Ağrı varsa çözüm basit; 25G (Bacak, deltoid için özellikle ideal) uca geçeceksin. Hızlıca ve doğru açıda vuracaksın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ssemih.0
      Hocalarım merhaba daha önce 10 hafta olarak planladığım only sustanon kürünü 8. hafta zorunlu sebeplerden dolayı bırakmıştım 3 haftadır antrenmanlarımı da çok aksattım şimdi yeniden başlıyorum ve eski antrenman performansıma ulaştıktan sonra yeniden sustanon kürüne girmeyi düşünüyorum aradan 3 ay kadar geçti. şimdi yeniden kullanmak istiyorum fakat ilk kürümde evigen de kullanmama rağmen 8 hafta boyunca her enjeksiyon sonrası gitgide azalsa bile günlük ve antrenman performansımı etkileyecek şekilde ağrı çektim bunu önlemenin başka yolu var mıdır acaba kalça yerine baska bölge gibi gibi tavsiyelerine açığım

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.