Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

krblt59

Ilk kürüme girmeyi düşünuyorum

Önerilen İletiler

krblt59    0

yaklaşık 1.5 yıldır vücut gelistirmeyle ugraşiyorum artik gelisimim durdugunu hissetmeye başladım..İlk kür için 16 hafta 500 testo 500 boldenon düşünüyorum..Çevremde steroid kullanan arkadaşlar boldenon kürü  çok fazla hacim vermez çok bisey bekleme diyolar o yüzden kafam karışık biraz bu konuda yardımci olurmusunuz .Güncel formum 1.86 boy 92 kg %15 %16 arasında yağ oranım var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

krblt59, 23 dakika önce yazdı:

yaklaşık 1.5 yıldır vücut gelistirmeyle ugraşiyorum artik gelisimim durdugunu hissetmeye başladım..İlk kür için 16 hafta 500 testo 500 boldenon düşünüyorum..Çevremde steroid kullanan arkadaşlar boldenon kürü  çok fazla hacim vermez çok bisey bekleme diyolar o yüzden kafam karışık biraz bu konuda yardımci olurmusunuz .Güncel formum 1.86 boy 92 kg %15 %16 arasında yağ oranım var

boldenon aromatize olup estrojene dönüşmediği için su tutmaz (sudan kasıt kasta glikojen ve nitrojen depolarını,tutumunu arttırmak. estrojenij etkisidir bu) bu yüzden kalıcı kütle kazandırma ilacı olarak bilinir oysaki tek farkı kür bitince atabilceğin su tutma olayı olmaması^

testoda sana kalıcı kütle kazandırır ama aromatizasyon geçirir estrojene dönüşür bı kısmı dolayısıyla suda tutarsın kürde ( bu iyi bişey. daha çok güç ve performans demek kür içinde) bu yüzden insanlar yanılsama içinde kalıyor "kür bitince yok oldum söndüm resmen bune" diye

boldenon testosteron kadar anabolik değil fakat 1000 gram testo vurup estrojen bombasına dönüşmektense 500 bolde 500 testo girmen iyi olur

tarihinde rip rich piana tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
krblt59, 18 dakika önce yazdı:

Bbende o arkadaşların kurbanı olmuştum.İlk kürde deca testo bolde gh  kullandım  çoğu yerliydi büyük ihtimal birde üstüne bir ton sorun yaşadım. Oluşabilecek nerdeyse tüm yan etkilerini yaşadim. Sen sen ol müsabık veya prof olmayı dusunmuyorsan adım adım git . Sonrada kuş ötmüyor kalkmıyor atrofbi var veya yumurtalıklarım fındık kadar vsvs şekilde ağlarsın ve bunun için geç olur .

Yani ilk önce vücudunun anaboliklere vereceği tepkiyi ölç anla ona göre kullan. Only testonun veya boldenin geri dönüşü kolay ama  Deca tren vs gibi nor-19 grubu ilaçların geri dönüşü çok çok zor  

Testo bolde iyidir   istersen kickstart içinde hafif olan turinabol ekliyebilirsin  sana kalmiş

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
rip rich piana, 16 dakika önce yazdı:

boldenon aromatize olup estrojene dönüşmediği için su tutmaz (sudan kasıt kasta glikojen ve nitrojen depolarını,tutumunu arttırmak. estrojenij etkisidir bu) bu yüzden kalıcı kütle kazandırma ilacı olarak bilinir oysaki tek farkı kür bitince atabilceğin su tutma olayı olmaması^

testoda sana kalıcı kütle kazandırır ama aromatizasyon geçirir estrojene dönüşür bı kısmı dolayısıyla suda tutarsın kürde ( bu iyi bişey. daha çok güç ve performans demek kür içinde) bu yüzden insanlar yanılsama içinde kalıyor "kür bitince yok oldum söndüm resmen bune" diye

boldenon testosteron kadar anabolik değil fakat 1000 gram testo vurup estrojen bombasına dönüşmektense 500 bolde 500 testo girmen iyi olur

Yanlış bilgiler. Tümüyle yanlış. 

Boldenon da tıpkı testosteron gibi hem östrojene, hem de Dihidroboldenon a dönüşür. Su da tutar. Jinekomasti de yapar.. Anabolik gücü testosteron ile eşittir. 

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
rip rich piana, 27 dakika önce yazdı:

Dostum yapma etme..

insanlara devamli yorum yapiyorsun evet bu guzel birsey. Lakin edebi bir dille yanlis yonlendirmelerde bulunuyorsun. Yapma. Daha yeni actin testislerim kuculmedi diye basligi. İnsanlarin vebaline girme lutfen dikkatli ol. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rip rich piana, 3 saat önce yazdı:

AhmetBalcı, 2 saat önce yazdı:

Dostum yapma etme..

insanlara devamli yorum yapiyorsun evet bu guzel birsey. Lakin edebi bir dille yanlis yonlendirmelerde bulunuyorsun. Yapma. Daha yeni actin testislerim kuculmedi diye basligi. İnsanlarin vebaline girme lutfen dikkatli ol. 

Equipoise, 2 saat önce yazdı:

Yanlış bilgiler. Tümüyle yanlış. 

Boldenon da tıpkı testosteron gibi hem östrojene, hem de Dihidroboldenon a dönüşür. Su da tutar. Jinekomasti de yapar.. Anabolik gücü testosteron ile eşittir. 

pardon primobolanla karıştırmışım finallere çalışmaktan kafa kalmadı

lafımın üstüne arkadaşın hemen sipariş verip iğneyi saplıyacağını sanmıyorum ama iyiki düzeltmişsiniz

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

500 mg testesteron yeterli kardeşim boldenonu sonraki küre sakla bence yanına dianabol ekleyebilirsin👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oppomer    10
krblt59, 21.01.2020 - 14:43 yazdı:

açıkçası ben bunu diyen kişiye katılmıyorum. bu ilk kürün olacak ve ilk kürde gereğinden fazlasını alacaksın. yeterki sahte olmayan ilaç olsun ve uygulama ile beslenmeyi doğru yap. ben testo-primo küründe kendi vücuduma göre istediklerimin fazlasını almıştım. primo ve bolde hangisi daha üstün bilmiyorum ama bence bu kür seni baya bi ileri götürür çünkü ilk kürün olacak. bende yakında bolde kürüne giriyorum ve primo ile bolde kıyası yapabileceğim sonunda :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.