Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hayrocan

Ilk kür nasıl olmalı?

Önerilen İletiler

Hayrocan    5

Herkese iyi günler 

2yıldır yoğun egzersiz ve düzenli beslenme programı ile bu sporu yapıyorum 

Kür yapmaya karar verdim ama eczane kürü ile başlamayı düşünüyorum boy 1.77

Kilo 72 

6 haftalık kür olacak Anapolon ve proviron

Anapolon düzenli kullanım ve güzel bir antrenman beslenme programı ile yaptığımız kasların %60ı kalıcı olabilirmiş böyle bir yazı okudum ne kadar doğru acaba? Anapolon un çok fazla su tuttugu hakkında bilgim var o yüzden düşük dozlarda kullanacagım sizin yardımınızla pct filan düşünmüyorum eğer gerekse yazabilirmisiniz? 

Hormonlarım eski işlevini nasıl kazanır onuda yazabilirmisiniz? 

1-2hafta anapolon 12.5mg 

3-4 hafta 25 mg 

5-6 hafta 12.5 mg 

Her gün proviron kullanıcam yaş 20 bu arada lütfen bilgi verin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    447
Hayrocan, 29 dakika önce yazdı:

Herkese iyi günler 

2yıldır yoğun egzersiz ve düzenli beslenme programı ile bu sporu yapıyorum 

Kür yapmaya karar verdim ama eczane kürü ile başlamayı düşünüyorum boy 1.77

Kilo 72 

6 haftalık kür olacak Anapolon ve proviron

Anapolon düzenli kullanım ve güzel bir antrenman beslenme programı ile yaptığımız kasların %60ı kalıcı olabilirmiş böyle bir yazı okudum ne kadar doğru acaba? Anapolon un çok fazla su tuttugu hakkında bilgim var o yüzden düşük dozlarda kullanacagım sizin yardımınızla pct filan düşünmüyorum eğer gerekse yazabilirmisiniz? 

Hormonlarım eski işlevini nasıl kazanır onuda yazabilirmisiniz? 

1-2hafta anapolon 12.5mg 

3-4 hafta 25 mg 

5-6 hafta 12.5 mg 

Her gün proviron kullanıcam yaş 20 bu arada lütfen bilgi verin .

Tamamen saçmalık  böbreklerini yorduğunla kalırsın . Unutma anapolon çok güçlü bir ilac  ama o dozajlarda  ve yanında herhangi bir roid olmadan herhangi bir verim alamassin üstüne üstlük  böbrek değerlerini bozdugunla kalırsın  Araştırmalara devam etmeni öneririm henüz herhangi bir şeye kullanmaya hazır değilsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hayrocan    5

Ama ben kullanıcam lütfen yardımcı olun ben akıl değil bilgi istiyorum anapolon hakkında çok şey araştırdım ve her yerde hemen hemen aynı şeyler yazıyor sizin tecrübelerini deneyimlerinizi burda daha önemli kullanan arkadaşlar bilgilendirsin lütfen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Hayrocan, 4 dakika önce yazdı:

Ama ben kullanıcam lütfen yardımcı olun ben akıl değil bilgi istiyorum anapolon hakkında çok şey araştırdım ve her yerde hemen hemen aynı şeyler yazıyor sizin tecrübelerini deneyimlerinizi burda daha önemli kullanan arkadaşlar bilgilendirsin lütfen 

Öyleyse günde 1 tablet 50 mg ile 5 hafta kullanabilirsin En düşük doz bu olsun . Sorumluluk sana ait .

Güç kuvvet kazanırsın ve  kilo alırsın . Kullanmayı bırsktıktan sonrada çoğu kiloyu tekrar geri verirsin 

Ek yapabileceğin birşeyler olsa daha iyi verim alabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Enjeksiyondan çekiniyorsan girme bu işe dostum. Hiçbişey katmaz sana. Zaten proviron ile anapolon tamamen zıt ilaçlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Oncelikle kardesim "2yıldır yoğun egzersiz ve düzenli beslenme" ile  "boy 177 kilo 72" bunun arasinda bir celiski var, eger kronik ya da endokrinel bir sikintin yoksa lutfen kendine karsi durust ol ya yemiyorsun, ya da antrenman yapamiyorsun, ki cogu zaman ikisi beraberdir.

tarihinde odi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
odi, 55 dakika önce yazdı:

Oncelikle kardesim "2yıldır yoğun egzersiz ve düzenli beslenme" ile  "boy 177 kilo 72" bunun arasinda bir celiski var, eger kronik ya da endokrinel bir sikintin yoksa lutfen kendine karsi durust ol ya yemiyorsun, ya da antrenman yapamiyorsun, ki cogu zaman ikisi beraberdir.

Yağ oranı düşükse 177 boya natural olarak 72kg düşük Bi oran değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hayrocan    5

Peki troid hormonu alsam  Euthyrox (Levotiroksin) sizce nasıl olur gelişirmiyim? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
Hayrocan, 3 saat önce yazdı:

Peki troid hormonu alsam  Euthyrox (Levotiroksin) sizce nasıl olur gelişirmiyim? 

Gelişirsin dostum ama kas olarak değil tecrübe olarak :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hayrocan    5

nasıl yani? biriside yardımcı olsun be

tarihinde Hayrocan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hayrocan, 6 saat önce yazdı:

nasıl yani? biriside yardımcı olsun be

be? seni tanımayan etmeyen yabancılardan yardım isterken garip bi kelime seçimi olmuş.

senin dediğin yollardan bende geçtim kardeşim aradığım şey yoktu.yani bunun tek yolu testosterondan başlıyor yada cep harçlığınla alamayacağın binlerce liraya mal olacak peptidler ile.

testosteron kullanmadan başka bi anabolizan basarsan mahvolursun kür bitince. 

tiroid hormonunuda boşver guatr olursun. vücudun daha çok t4 ve t3 ister kullanmayı bırakınca ve tiroid bezlerini büyütür. tabi düzgün hatirliyorsam, bunu araştıralı 3 yıl oldu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.