Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

thewayiam

Ilk kür

Önerilen İletiler

thewayiam    0

abiler selam ilk ve son kürüm olarak testo enantat girmek istiyorum hafif bir kür olsun, kuruyup kas kutlesi artsın istiyorum, 6 ay şişman 3 ay zayıf gezmekten bıktım bulk sonra cut bana göre değil 2 yıllık geçmişim var. sizce nasıl başlamalıyım ne kadar vurmalıyım ve ne kadar sürmeli temel bilgi verirseniz çok makbule geçer

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

thewayiam    0
mehmetbayrak, 22 dakika önce yazdı:

Benimle aynı konuyu açmışsın konumu takip etmelisin bence

usta ben sustanon istemiyom cok esterli is gormez yanina da bir seye gerek yok only testo istiyorum min risk ile bitsin onu korumaya çalışayım bir hedefim olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
version1996    3
thewayiam, Şimdi yazdı:

usta ben sustanon istemiyom cok esterli is gormez yanina da bir seye gerek yok only testo istiyorum min risk ile bitsin onu korumaya çalışayım bir hedefim olsun

Ya arkadaşlar sustanon hpta kapatır,4 ester olduğu için dalgalanma yapar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
version1996, 27 dakika önce yazdı:

Ya arkadaşlar sustanon hpta kapatır,4 ester olduğu için dalgalanma yapar.

dostum hemen hemen her anabolik exo-hormon kapatır doğal testosteron üretimini.

sustanon'un sıkıntıları sadece dalgalanmada değil, en uzun esterinin pct'ye başlamayı geciktirmeside sıkıntı.

sık enjekte yaparsan düşük ester için,bu sefer dozajda sıkıntı olur.

yüksek aralikla yaparsan bi sonraki enjeksiyona kadar teston onda bire düşer saçma olur.

kullananları gerçekten anlamıyorum, genetik olarak dayanıklılar galiba ,başka açıklaması olamaz

sana en basitinden ben kendi şuan ki ilk kürümü öneriyim şiddetle;

12 hafta 500mg test enanthad

bu kadar.kendi vücudunun nasıl tepki verdiğini öğren önce

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thewayiam    0
gönderildi (düzenlendi)
rip rich piana, 2 dakika önce yazdı:

sustanon'un sıkıntıları sadece dalgalanmada değil, en uzun esterinin pct'ye başlamayı geciktirmeside sıkıntı.

yüksek aralikla yaparsan bi sonraki enjeksiyona kadar teston onda bire düşer saçma olur.

kullananları gerçekten anlamıyorum, genetik olarak dayanıklılar galiba ,başka açıklaması olamaz

tamam yaninda bir sey alıyor musun pct'de ne yapayım ayrıca? su tutmak istemiyorum verimin azalması önemli değil nolvadex falan almalı mıyım?

tarihinde thewayiam tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
thewayiam, 15 dakika önce yazdı:

tamam yaninda bir sey alıyor musun pct'de ne yapayım ayrıca? su tutmak istemiyorum verimin azalması önemli değil nolvadex falan almalı mıyım?

dostum su tutman kötü birşey değil,su kaslarında çünkü glikojen tutuyosun oda güç performans sağlar idmanlardan daha çok verim alırsın. kürden sonra su gidicek zaten,sen kürde kas kazanmaya bak. su tutmayacak kadar arimidex alırsan eklemlerini küt küt ağrıtcak kadar almış olursun. estrojen hem eklemlere hemde kasa bakım görevi görür anabolik olmayan bi açıdan. ilk küründe kuruluk görmek için winstrol masteron vesaire kullancak bi lüksün yok vücudun ne tepki vercek bilmiyorsun henüz

nolvadex estrojen reseptörlerini karartır. jinekomasti gibi yan etkileri görmemek için vardır. 

fakat estrojenin yok olduğu anlamına gelmez bu. esteojen fazlası vücudunda kolestrol,kan basıncı ve ereksiyon sorunları gibi sıkıntılar açabilir bu yüzden arimidex ( bu aromatizasyonu yani estrojen dönüşümünü engeller,daha köklü bir çözüm) almanı öneririm. 

pcr'ye kürün sonlarına doğru kan testlerin Karar verir. ve arimidexide kürdeyken hemen almicaksin. eğer estrojen seviyeni saçma yerlere düşünürsen büyük sıkıntılar yaşarsın. bu yüzden ilk hafta kan testi yaptırıp değerlerine bakarak alcaksın arimidexi. ona o zaman karar vericez burda konu açıcaksin gelince sonuçlar.

elinde illa arimidex ve nolvadex bulunsun,kim bilir belki ilk enjeksiyondan 2 gün sonra meme uçların ağrır kaşınır ve östrojene aşırı hassas olduğunu ortaya çıkar. belli olmaz

tarihinde rip rich piana tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thewayiam    0
gönderildi (düzenlendi)
rip rich piana, 3 dakika önce yazdı:

dostum su tutman kötü birşey değil,su kaslarında çünkü glikojen tutuyosun oda güç performans sağlar idmanlardan daha çok verim alırsın. kürden sonra su gidicek zaten,sen kürde kas kazanmaya bak. su tutmayacak kadar arimidex alırsan eklemlerini küt küt ağrıtcak kadar almış olursun. estrojen hem eklemlere hemde kasa bakım görevi görür anabolik olmayan bi açıdan. ilk küründe kuruluk görmek için winstrol masteron vesaire kullancak bi lüksün yok vücudun ne tepki vercek bilmiyorsun henüz

nolvadex estrojen reseptörlerini karartır. jinekomasti gibi yan etkileri görmemek için vardır. 

fakat estrojenin yok olduğu anlamına gelmez bu. esteojen fazlası vücudunda kolestrol,kan basıncı ve ereksiyon sorunları gibi sıkıntılar açabilir bu yüzden arimidex ( bu aromatizasyonu yani estrojen dönüşümünü engeller,daha köklü bir çözüm) almanı öneririm. 

pcr'ye kürün sonlarına doğru kan testlerin Karar verir. ve arimidexide kürdeyken hemen almicaksin. eğer estrojen seviyeni saçma yerlere düşünürsen büyük sıkıntılar yaşarsın. bu yüzden ilk hafta kan testi yaptırıp değerlerine bakarak alcaksın arimidexi. ona o zaman karar vericez burda konu açıcaksin gelince sonuçlar.

tamamdır 250 mg az mı gelir zaten vurmusken 500 mu yapayim ve haftada 1 bi kere 500 mu

tarihinde thewayiam tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
thewayiam, 51 dakika önce yazdı:

tamamdır 250 mg az mı gelir zaten vurmusken 500 mu yapayim ve haftada 1 bi kere 500 mu

250mg ile doğal seviyenin 3-4 katına çıkarsın kesinlikle sonuç alırsın ama 500mg'den daha az kapatmaz doğal üretimini. aynı şekil kapatır. 

haftada 1 500mg yaparsan bi sonraki enjeksiyona kadar kan testo seviyen üçte birine iner. fazla dengesiz olur.

3 günde bir 250mg basarsan benim gibi. haftada 581mg'ye denk gelir ve kan seviyelerin çok stabil mis gibi olur. ben 3.yani enjeksiyon gününe kadar  düşüşü yavaş yavaş hissediyorum. 1 hafta vurmasam nasıl olacağını tahmin edebiliyorum aşağı yukarı.

ben başlangıçta 4 gün 250mg vurdum günde sonra normal düzene döndüm hemen etkilerini hissetmeye başladım. önermem bu kısmı.

aşağıda haftada 1 500 mg enjeksiyon ile benim kürümün grafikleri var inceleyip hangisinin daha stabil olduğuna bakabilirsin istersen

Screenshot_20200110-020539_CycleTrack.jpg

Screenshot_20200110-020638_CycleTrack.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
version1996    3
rip rich piana, Şimdi yazdı:

Dostum çok haklısın genetik olarak dayanıklılık sanırım.bende aynı hatayı ağtım çok pişmanım.10 hafta 250mg sustanon vurdum libidonun düştüğünü gördüm.kesinlikle kimseye tavsiye etmem.trenbolan ve deca bile vurmam.deca dich yaşayan bir sürü insan var.malafat Rosto kalkmıyor :) benim sustanon hatasını saymazsak ilk kürüm Pazartesi başlayacak 500 enanthe 400 boldenon 20 hafta yapacam.birde deca aslında bulk ilacı değilmiş haberiniz olsun.ertuğ evrekli tanırmısınız bilmiyorum da Türkiye'de ki sayılı sporcu doktorlarından ve şöyle demişti;deca aslında katabolik bir ilaç hacim vermesinin sebebi kortizolun artmasından kaynaklı diyor.ve şöyle diyor akıllı sporcu enanthe boldenon kullanır,akılsız sporcu tren deca :) bazıları için bu sözler pek bir anlam ifade etmeyecek ama benim gibi kafası çalışan insanlar eminim forumda vardır okurlar :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
version1996, 36 dakika önce yazdı:

Dostum çok haklısın genetik olarak dayanıklılık sanırım.bende aynı hatayı ağtım çok pişmanım.10 hafta 250mg sustanon vurdum libidonun düştüğünü gördüm.kesinlikle kimseye tavsiye etmem.trenbolan ve deca bile vurmam.deca dich yaşayan bir sürü insan var.malafat Rosto kalkmıyor :) benim sustanon hatasını saymazsak ilk kürüm Pazartesi başlayacak 500 enanthe 400 boldenon 20 hafta yapacam.birde deca aslında bulk ilacı değilmiş haberiniz olsun.ertuğ evrekli tanırmısınız bilmiyorum da Türkiye'de ki sayılı sporcu doktorlarından ve şöyle demişti;deca aslında katabolik bir ilaç hacim vermesinin sebebi kortizolun artmasından kaynaklı diyor.ve şöyle diyor akıllı sporcu enanthe boldenon kullanır,akılsız sporcu tren deca :) bazıları için bu sözler pek bir anlam ifade etmeyecek ama benim gibi kafası çalışan insanlar eminim forumda vardır okurlar :)

yani uzun uzun uzun burda bi anabolik hormonun Kortizol artırmasını bırak kortizol ile kas yapılması olayının imkansızlığı ayrı bişey.

Ertuğ evreklinin böyle bişey dediğini sanmıyorum. belkide okuyup yanlış anlamışsındır. link atabilirmisin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
version1996, 46 dakika önce yazdı:

Dostum o öyle söyler başkası farklı söyler çok daha ileri sporculardan ise ben tam tersi yorumlar duydum deca için bunun sonu gelmez ancak şöyle bir gerçek var ki Deca güzel bir ilaç yan etkilerini saymaz isek.

version1996, 46 dakika önce yazdı:

Libidonun düşmesi gayet normal bu durum bu yüzden pct yapıyoruz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
version1996, Bir saat önce yazdı:

Ertuğ a saygım var fakat her söylediğini doğru kabul etmeyin. Önce bir araştırın. Ertuğ doğru bilinen şeyleri bozmaya calısarak gündeme gelmeyi seviyor. Bi ilacın kortizolu arttırıyor olması onu katabolik yapmaz. Sadece testosteron bile kortizolu bi miktar arttırıyor. Vucutta o kadar anabolik madde varken ni miktar kortizol aktivitesi kas falan kaybettirmez. Hatta güç vererek kaslara daha kolay hasar vermeye yardımcı olarak dolaylı yoldan kas kazanımını bile arttırabilir. 

Ben de şöyle söyleyeyim, akılsız insan ilaçlar hakkında iyi/kötü yorum yapmaya çalışır. Akıllı insan ise her ilacı nasıl yan etki görmeden kullanabileceğini bilir.

250mg sustanon vurmandan belli bilinçsiz oldugun. Sonra neden libidom düştü diyorsun. Haftada 1 kere sustanon vuruyorsun zaten 3 gün sonra kanında sadece dekanoat esteri kalıyor. Sustanon en az 2 günde 1 vurulması gereken bir ilaç. 

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
version1996, 1 saat önce yazdı:

Sustanon tüm dünyada TRT tedavisinde kullanılan bır urundur. O urunle lıbıdonuz düştüyse mutlaka e2 kaynaklıdır ya da baska bır kou vardır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
version1996    3

deca ile ilgili görüşlerini ertuğ evrekli facebook grubunda yorum olarak yazmıştı bulamadım.Bence adam bir şeyler biliyor boşa konuşmuyor.Kimse estrojen düşüklüğünde malafat rostonun şahlanmadığından bahsetmiyor.prolaktin yüksek diyip geçiliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Equipoise, 4 saat önce yazdı:

Ertuğ a saygım var fakat her söylediğini doğru kabul etmeyin. Önce bir araştırın. Ertuğ doğru bilinen şeyleri bozmaya calısarak gündeme gelmeyi seviyor. Bi ilacın kortizolu arttırıyor olması onu katabolik yapmaz. Sadece testosteron bile kortizolu bi miktar arttırıyor. Vucutta o kadar anabolik madde varken ni miktar kortizol aktivitesi kas falan kaybettirmez. Hatta güç vererek kaslara daha kolay hasar vermeye yardımcı olarak dolaylı yoldan kas kazanımını bile arttırabilir. 

Ben de şöyle söyleyeyim, akılsız insan ilaçlar hakkında iyi/kötü yorum yapmaya çalışır. Akıllı insan ise her ilacı nasıl yan etki görmeden kullanabileceğini bilir.

250mg sustanon vurmandan belli bilinçsiz oldugun. Sonra neden libidom düştü diyorsun. Haftada 1 kere sustanon vuruyorsun zaten 3 gün sonra kanında sadece dekanoat esteri kalıyor. Sustanon en az 2 günde 1 vurulması gereken bir ilaç. 

Tamamen katiliyorum bu goruslere. İlac kotulemek kolay. Decanin durumunu herkes biliyor herkesce malum. Ama bu ilaci tu kaka yapmiyor. Evet en net enant bolde ama bir sure sonra yetmediginde napacaksiniz! Mecburen tren deca gibi seceneklere yoneleceksiniz

ben susta kurundeyim haftada 2 yapiyorum ama en dogrusu @Equipoise dedigi gibi daha sık yapmak ama onda da delik desik oluyoruz 😄
haftada 1 defa sustanon yapip sonra herkes sikayet ediyor. 
dunyda trt tedavisinde kullanilan en temel ilac nedir? Sustanon. 

tarihinde AhmetBalcı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.