Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

version1996

20 hafta enanthe boldenon yardım ve tavsiye

Önerilen İletiler

version1996    3

Merhaba forumda yeniyim tavsiye ve görüşlerinizi almak istiyorum.ilk kürüm sayılır ve şöyle yapmak istiyorum.

1-20 hafta 500 testo e.

1-20 hafta 400 boldenon

1-6 hafta 45mg turinabol

ürünler çok sağlam orjinal ürünler o yüzden gözüm biraz korktu 5 ay küre girmeye,sizce sıkıntı olur mu 

bir başka kür örneği olarak şöyle düşünüyorum

1-3 45mg hafta turinabol

1-10 hafta 250 test e.

1-10 hafta 200 boldenon

10-15 hafta 500 testo e.

10-15 hafta 400 boldenon

sizce hangisi mantıklı ? spor geçmişim 5 yıldır var bunun 3 yılı garanti hergün antrenman yapmışımdır.

YORUMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

tarihinde version1996 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    448
version1996, 2 dakika önce yazdı:

Merhaba forumda yeniyim tavsiye ve görüşlerinizi almak istiyorum.ilk kürüm sayılır ve şöyle yapmak istiyorum.

1-20 hafta testo e.

1-20 hafta boldenon

1-6 hafta turinabol

ürünler çok sağlam orjinal ürünler o yüzden gözüm biraz korktu 5 ay küre girmeye,sizce sıkıntı olur mu 

bir başka kür örneği olarak şöyle düşünüyorum

1-3 hafta turinabol

1-10 hafta 250 test e.

1-10 hafta 200 boldenon

10-15 hafta 500 testo e.

10-15 hafta boldenon

sizce hangisi mantıklı ? spor geçmişim 5 yıldır var bunun 3 yılı garanti hergün antrenman yapmışımdır.

YORUMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

1. Kür 500mg 500mg 60mg ise gayet güzel 2. Plan tamamen çöp .

Zaten uzun kürlerde yüksek verim alirsin kullandiğin ilaçlarda diğerlerine göre zatıf oldugu için pek sıkıntı olacağini düşünmüyorum 

Turinabol 6-8 hafta minimum 50-60mg kullan biraz maliyetli olur ama istediğni alabilirsin

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
version1996    3
Ferhat82, 2 dakika önce yazdı:

1. Kür 500mg 500mg 60mg ise gayet güzel 2. Plan tamamen çöp .

Zaten uzun kürlerde yüksek verim alirsin kullandiğin ilaçlarda diğerlerine göre zatıf oldugu için pek sıkıntı olacağini düşünmüyorum 

Turinabol 6-8 hafta minimum 50-60mg kullan biraz maliyetli olur ama istediğni alabilirsin

hocam konuyu düzenledim tekrar bakın isterseniz.beni korkutan şey 5 ay boyunca testo almak beni bitirir diye korkuyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448
version1996, 15 dakika önce yazdı:

hocam konuyu düzenledim tekrar bakın isterseniz.beni korkutan şey 5 ay boyunca testo almak beni bitirir diye korkuyorum.

Turinabol 60-80 mg ler arasi iyi çalişan bir ilaç minimum 50 mg de tut gerisi iyi geçmişinde var sporda yağ oranı boy kilo vs de verseydin daha iyi olurdu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
version1996    3
Ferhat82, 55 dakika önce yazdı:

Turinabol 60-80 mg ler arasi iyi çalişan bir ilaç minimum 50 mg de tut gerisi iyi geçmişinde var sporda yağ oranı boy kilo vs de verseydin daha iyi olurdu

176 boy şu an 90kg ,ama ben boy kilo indeksine vücut geliştirmede inanmıyorum.çünkü boy kilo indeksine göre şişman olmam lazım ama bende göbek var ama şişman değilim.Ben harbi mezomorf vücut yapısına sahip olduğumu düşünüyorum.ve kürden beklentim çok yüksek  başlangıç ve bitişte fotoğraf paylaşırım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448
version1996, 18 dakika önce yazdı:

176 boy şu an 90kg ,ama ben boy kilo indeksine vücut geliştirmede inanmıyorum.çünkü boy kilo indeksine göre şişman olmam lazım ama bende göbek var ama şişman değilim.Ben harbi mezomorf vücut yapısına sahip olduğumu düşünüyorum.ve kürden beklentim çok yüksek  başlangıç ve bitişte fotoğraf paylaşırım

Kiloya göre mg ler yükselip düşebilir onun için sordum 70 kg adamla 100 kg adam aynı mg lerde aynı verimi alacak değil ona göre hesapla sonra üzülme 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
version1996    3
Ferhat82, 3 saat önce yazdı:

Kiloya göre mg ler yükselip düşebilir onun için sordum 70 kg adamla 100 kg adam aynı mg lerde aynı verimi alacak değil ona göre hesapla sonra üzülme 😂

O zaman ben 90 kg biri olarak 500 testo e. 400 boldenon anca yeter ,öylemi hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
version1996    3

Kocaman forumda yok mu görüşlerini bildirecek kimse,ne olursa ne düşünüyorsanız lütfen paylaşın :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

5 aydan korkmana gerek yok. 1.5 senedir kürdeyim... 

İlk planın gayet güzel değiştirme. Turinabol dozajı da yeterli ben ilk kürümde 30mg kullandıgım halde verim almıştım turinabolden. Abartmanın lüzmu yok 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
version1996, 7 saat önce yazdı:

İlk küründe 3 ayrı maddeyle 20 hafta girme sakın 😁😁😂😂 

testosteron enanthate yap ilk 14 hafta. vücudun nasıl tepki veriyor nasıl toparlanabiliyosun ona göre ilerki Kürtlerini ayarlarsın. 500mg 

başkalarının tecrübeleri seni gaza getirmesin kendi  vücudunun sınırlarını tanıyarak ilerle,kimin ne tepki vereceği hiç belli değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58

Açıkcası ben ilk haftadan 500 mg testo 500 mg bolderon ile başlayacağım zaten vücut tepkime verir ise azaltırım ama belkide vücudunun tam istediği mg oranı o olabilir ve gelişimde yardımcı olabilir diye düşünüyorum çünkü okuduğum her yerde az geliştiğini iddia eden insanlar az mg vurmuşlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
version1996    3
MajesteBVB, Şimdi yazdı:

Açıkcası ben ilk haftadan 500 mg testo 500 mg bolderon ile başlayacağım zaten vücut tepkime verir ise azaltırım ama belkide vücudunun tam istediği mg oranı o olabilir ve gelişimde yardımcı olabilir diye düşünüyorum çünkü okuduğum her yerde az geliştiğini iddia eden insanlar az mg vurmuşlar 

Şöyle bir şey daha var o adamlar 250mg testo vurunca 250mg testo mu alıyor vücuduna içinde ki ham madde önemli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
version1996, 6 saat önce yazdı:

Şöyle bir şey daha var o adamlar 250mg testo vurunca 250mg testo mu alıyor vücuduna içinde ki ham madde önemli.

Hangi ürünün içinde ne kadar ham madde var onu geçen bi yabancı siteden gördüm , Balkan’ın içinde 250 mg den daha fazla yazıyordu , zaten az olanda pek etki etmez diye düşünüyorum o zaman mg leri arttırmak lazim olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
MajesteBVB, 6 dakika önce yazdı:

Hangi ürünün içinde ne kadar ham madde var onu geçen bi yabancı siteden gördüm , Balkan’ın içinde 250 mg den daha fazla yazıyordu , zaten az olanda pek etki etmez diye düşünüyorum o zaman mg leri arttırmak lazim olabilir 

İcinde ne kdar oldugu onemli ama sen haftada 2 enant alsan da vucudunun kullamabilecegi max oran belli. Fazlasi aromatize olacak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
version1996    3
MajesteBVB, Şimdi yazdı:

Gerçekten öyle şeylere inanıyor musun :) hele de Balkan.yapmayın arkadaşlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
version1996    3
AhmetBalcı, Şimdi yazdı:

İcinde ne kdar oldugu onemli ama sen haftada 2 enant alsan da vucudunun kullamabilecegi max oran belli. Fazlasi aromatize olacak. 

Aynen haklısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
AhmetBalcı, 37 dakika önce yazdı:

Östorojene dönüşecek yanı :) denemek lazım o zaman 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
MajesteBVB, 6 dakika önce yazdı:

Östorojene dönüşecek yanı :) denemek lazım o zaman 

İlk kürümde propionatla baslamıstım

Pazartesi 100 

Perşembe 100 yapıyordum

4 hafta boyle gıttım

Sonra Enantata gectım

500 enant

400 bolde gıttım

34 Hafta kadar

Sonra tekrar prop ve masteronla bıtırmıstım 

ilk kurum  tam 52 hafta surmustu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448
AhmetBalcı, 4 dakika önce yazdı:

İlk kürümde propionatla baslamıstım

Pazartesi 100 

Perşembe 100 yapıyordum

4 hafta boyle gıttım

Sonra Enantata gectım

500 enant

400 bolde gıttım

34 Hafta kadar

Sonra tekrar prop ve masteronla bıtırmıstım 

ilk kurum  tam 52 hafta surmustu

Maşşallah kardeşim herhangi bir sıkıntı yaşadın mı 52 haftalık kürde . Pct geri dönüşüde zor olur o sürede 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Ferhat82, Şimdi yazdı:

Maşşallah kardeşim herhangi bir sıkıntı yaşadın mı 52 haftalık kürde . Pct geri dönüşüde zor olur o sürede 

Bende merak ettim detay yazarmısın biraz etki ve yan etkilerini ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Ferhat82, 7 dakika önce yazdı:

Dostum inanmayacaksın ama PCT yapmadım 2 ay ıcınde kendıme gelmıstım

Ama düşük mg gittim hep 

5 gun spor yaptım koruyucu vs aksatmadım 

su hıc aksatmadım mesela

kür sonrası sadece tiribulus kullandım ve tam 2. ayda hersey normale dönmüştü

Normale dondukten sonra su an sustanon küründeyim ve devam only sustaya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
AhmetBalcı, 1 dakika önce yazdı:

Dostum inanmayacaksın ama PCT yapmadım 2 ay ıcınde kendıme gelmıstım

Ama düşük mg gittim hep 

5 gun spor yaptım koruyucu vs aksatmadım 

su hıc aksatmadım mesela

kür sonrası sadece tiribulus kullandım ve tam 2. ayda hersey normale dönmüştü

Normale dondukten sonra su an sustanon küründeyim ve devam only sustaya

Kür bitimi 15 gün sonrası bu sonuclar

Ast Alt hersey temizdi

image.png.b3cabe1c3c3ab4067cad77b4799483ce.png

image.png.63d30c4fd4359683b1f0653f84d4442c.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448
AhmetBalcı, 5 dakika önce yazdı:

Kür bitimi 15 gün sonrası bu sonuclar

Ast Alt hersey temizdi

image.png.b3cabe1c3c3ab4067cad77b4799483ce.png

image.png.63d30c4fd4359683b1f0653f84d4442c.png

Herkesin genetik seninkisi gibi şanslı olmuyor işte 😂 Bizim 20 haftalık kürde toparlaması 3-4 ay anca gidiyor . Dikkat et ne olur ne olmaz musabık degilsen o kadar uzun tutma kürlerini hiçbir şey böbrekten değerli değil unutma 😁

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
gönderildi (düzenlendi)
Ferhat82, 7 dakika önce yazdı:

Herkesin genetik seninkisi gibi şanslı olmuyor işte 😂 Bizim 20 haftalık kürde toparlaması 3-4 ay anca gidiyor . Dikkat et ne olur ne olmaz musabık degilsen o kadar uzun tutma kürlerini hiçbir şey böbrekten değerli değil unutma 😁

Yok yok musabik degilim dostum. Ama benim fikrim uzun ama dusuk miktarlar daha verimli. Ama pct yapmamak dogru mu degil tabi. Ben deneyim olsun diye yaptim 😄 ama yapmakla yapmamak arasinda sadece zaman fark ediyor. Daha uzun suruyor pct yapmadan. Bu da psikolojik yikim yapacaksa pct yapmak gerek diye dusunuyorum.

bu arada dusuk miktar uzun sure yaparsan inan bobrekler daha az yoruluyor. Denedim ve bu sonuca ulastim

tarihinde AhmetBalcı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.