Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bzyspecial

Eczane kürü

Önerilen İletiler

Bzyspecial    0

Eczaneden reçete olmadan sustanon alabilcegimi duydum, doğrumudur ?

Ilk kür için Eczaneden ne önerirsiniz ?

Birde eczanede nolvadex, pct için alabilmem mümkünmüdür ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haze    16
gönderildi (düzenlendi)
Bzyspecial, 18 dakika önce yazdı:

Eczaneden reçete olmadan sustanon alabilcegimi duydum, doğrumudur ?

Ilk kür için Eczaneden ne önerirsiniz ?

Birde eczanede nolvadex, pct için alabilmem mümkünmüdür ?

1. Sustanon cogu eczanede reçetesiz verilir ama nadir de olsa bazıları reçete ister.

2. Anapolon,Sustanon öneririm 

3. Yine çoğu eczane nolvadex verir ama illaki nadir de olsa sıkıntı çıkaranlar olabilir

tarihinde Haze tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bzyspecial    0
Haze, 13 dakika önce yazdı:

1. Sustanon cogu eczanede reçetesiz verilir ama nadir de olsa bazıları reçete ister.

2. Anapolon,Sustanon öneririm 

3. Yine çoğu eczane nolvadex verir ama illaki nadir de olsa sıkıntı çıkaranlar olabilir.

Teşekkürler .

Yani direk eczaneye girip kürüm için gerekli olan herseyip alip, pct aromatize, felanda dahil çıkabilirmiyim ? Illegal olmuyormu bunlar ?

Sustanon ile anapolonu beraber olarakmi kullanicam ? Ve haftalik kac mg almaliyim ? 

Primebolon uda duymuştum onun farki nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bzyspecial    0
Bzyspecial, 28 dakika önce yazdı:

Biraz araştırma yaptım ve haftalik 500 mg sustanon yapmaya karar verdim, bunun yaninda gereken pct ostrojen onleyici vb. Olarak ne almalıyım . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    428

İlk defa kür yapicaksan 500 sustanon ağır olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
Bzyspecial, 47 dakika önce yazdı:

Teşekkürler .

Yani direk eczaneye girip kürüm için gerekli olan herseyip alip, pct aromatize, felanda dahil çıkabilirmiyim ? Illegal olmuyormu bunlar ?

Sustanon ile anapolonu beraber olarakmi kullanicam ? Ve haftalik kac mg almaliyim ? 

Primebolon uda duymuştum onun farki nedir?

1. Evet herşeyi alabilirsin ve tabikide illegal değil

2. Sustanon haftalık 250 alabilirdin giderek 500mg kadar çıkarabilirsin.

3.Primonolonda iyidir ama prostatı tetikler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
Bzyspecial, 20 dakika önce yazdı:

Biraz araştırma yaptım ve haftalik 500 mg sustanon yapmaya karar verdim, bunun yaninda gereken pct ostrojen onleyici vb. Olarak ne almalıyım . 

Ben olsam sustanon almazdım çünkü deca dick olayındaki gibi sustanonda da bu olayı yaşayan çok kişi var.Ama yinede yapicam dersen arimidex alabilirsin 3 günde bir yarım tablet,pct için kan tahlili yaptırırsın sonuçlarını PCT bölümüne atarsan herkes yardımcı olacaktır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bzyspecial    0
Haze, 5 dakika önce yazdı:

1. Evet herşeyi alabilirsin ve tabikide illegal değil

2. Sustanon haftalık 250 alabilirdin giderek 500mg kadar çıkarabilirsin.

3.Primonolonda iyidir ama prostatı tetikler

herşeyi alabiliyorsam ozaman testosterone enanth almam daha mantikli olmazmi?

500 mg sustanon + 300 mg primonolon -16 hafta boyunca ilk kür de ağırmi olur sizce ?Ve 24 haftaya kadar cikabilecegimi duydum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
Bzyspecial, 5 dakika önce yazdı:

herşeyi alabiliyorsam ozaman testosterone enanth almam daha mantikli olmazmi?

500 mg sustanon + 300 mg primonolon -16 hafta boyunca ilk kür de ağırmi olur sizce ?Ve 24 haftaya kadar cikabilecegimi duydum.

1.Eczanede sadece sustanon var ama bu siteden alabilirsin testo enanth.

2. 16 hafta bence ilk kur için uzun bir süre ama şuda var ki kur süresi uzun oldukça kazançlar artıyor.Bence 12 hafta yeterli olur ilk 4-6 haftada anapalon ekleyebilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bzyspecial    0
Haze, 5 dakika önce yazdı:

Ben olsam sustanon almazdım çünkü deca dick olayındaki gibi sustanonda da bu olayı yaşayan çok kişi var.Ama yinede yapicam dersen arimidex alabilirsin 3 günde bir yarım tablet,pct için kan tahlili yaptırırsın sonuçlarını PCT bölümüne atarsan herkes yardımcı olacaktır 

Sustanon yerine ne onerirsiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bzyspecial    0
Haze, 7 dakika önce yazdı:

1.Eczanede sadece sustanon var ama bu siteden alabilirsin testo enanth.

2. 16 hafta bence ilk kur için uzun bir süre ama şuda var ki kur süresi uzun oldukça kazançlar artıyor.Bence 12 hafta yeterli olur ilk 4-6 haftada anapalon ekleyebilirsin 

Redditte primonolonla birlikte kullanmayi baya onerdiler, anapolonu bulamassam primo kullanabilirmiyim sustanonun yaninda ?

Birde hergun kalcadan vurmak lazimmis sanırım sustanonu, biraz korkutucu ahahaha

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
Bzyspecial, 15 dakika önce yazdı:

Sustanon yerine ne onerirsiniz ?

Testo enanth. Öneririm yanınada bütçe varsa primo yâda boldenon öneririm ama tabiki testo ile boldenon eczanede yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
Bzyspecial, 9 dakika önce yazdı:

Redditte primonolonla birlikte kullanmayi baya onerdiler, anapolonu bulamassam primo kullanabilirmiyim sustanonun yaninda ?

Birde hergun kalcadan vurmak lazimmis sanırım sustanonu, biraz korkutucu ahahaha

1. Sustanon yanına primo kullanabilirsiniz saf kas yapıcağı için sonuçlarıda iyi olacaktır yani kasta su tutumu azdır.Prostat sorununuz yoksa kullanabilirsiniz.

2. Sustanon ve diğer tüm steroidler kalçadan,bacaktan,omuzdan vurulabilir.Benim tercihim bacak çünkü kalçada kontrol zor oluyo bacak bence daha rahat .

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bzyspecial, 8 dakika önce yazdı:

sustanon esterini önermem. eczaneden alıp bir defa denemiştim ilk ampülde bıraktım. propinat birden yükseltip indiriyor ve biyandan vücuduna aşırı uzun bir ester sokuluyor.

bu siteden burak abiden aşağıdaki sipariş formunu doldurarak satın alabilirsin gönül rahatlığıyla. testosteron enanthate'dan şaşma derim

ve enjeksiyona gelince,sadece kalça değil yeterince büyük olan her kasa enjekte edebilirsin internetten bakıp. iğneden korkuyorsan kliniğe gidip yaptır yada güvendiğin birine

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
rip rich piana, 4 dakika önce yazdı:

sustanon esterini önermem. eczaneden alıp bir defa denemiştim ilk ampülde bıraktım. propinat birden yükseltip indiriyor ve biyandan vücuduna aşırı uzun bir ester sokuluyor.

bu siteden burak abiden aşağıdaki sipariş formunu doldurarak satın alabilirsin gönül rahatlığıyla. testosteron enanthate'dan şaşma derim

ve enjeksiyona gelince,sadece kalça değil yeterince büyük olan her kasa enjekte edebilirsin internetten bakıp. iğneden korkuyorsan kliniğe gidip yaptır yada güvendiğin birine

Katılıyorum sustanon ani ruh değişimleri yapabiliyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bzyspecial    0
gönderildi (düzenlendi)
Haze, Bir saat önce yazdı:

1. Sustanon yanına primo kullanabilirsiniz saf kas yapıcağı için sonuçlarıda iyi olacaktır yani kasta su tutumu azdır.Prostat sorununuz yoksa kullanabilirsiniz.

2. Sustanon ve diğer tüm steroidler kalçadan,bacaktan,omuzdan vurulabilir.Benim tercihim bacak çünkü kalçada kontrol zor oluyo bacak bence daha rahat .

Teşekkürler.

Ozaman şunları alıyorum eczaneden

1: Sustanon 

2: Primonol

3 Arimidex veya Aromasin

4: Nolvadex veya Clomid 

Bunlarin ölçüsünü nasil alicagiz ? 

Mesela test E'de 3x10 ml olarak aliniyor, her birinde 250-300mg test oluyor , Sustanon ve primoyu nekadar ölçüde almaliyim peki, ve fiyat nekadardir sizce ?

rip rich piana, Bir saat önce yazdı:

Buyuk ihtimalle oyle yapicam eger bulamassam eczanede

tarihinde Bzyspecial tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131

Su an 500 susta kürundeyim

dalgalanma yapmaz

yeterki enjeksiyonlari dogru gunde yapin

pazartem persembe sustanon yaparsaniz dalgalanma da olmaz baska birsey de olmaz. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
Bzyspecial, 3 dakika önce yazdı:

Teşekkürler.

Ozaman şunları alıyorum eczaneden

1: Sustanon 

2: Primonol

3 Arimidex veya Aromasin

4: Nolvadex veya Clomid 

Bunlarin ölçüsünü nasil alicagiz ? 

Mesela test E'de 3x10 ml olarak aliniyor, her birinde 250-300mg test oluyor , Sustanon ve primoyu nekadar ölçüde almaliyim peki, ve fiyat nekadardir sizce ?

Sana önerim 12 haftalık kür.

1.Sustanon ilk 4 hafta 250mg kalan 8 hafta 500mg

2.Primo yine ilk haftalar 300mg daha sonra 400mg

3.Arimidex her 3 gunde bir yarım tablet eğer gördünki etki etmiyor 3 günde 1 yapabilirsin.

4.Nolvadex ve Klomen ikisinide almalısın. 

Not:Bence bu kurde pregnly ihtiyacın yok ama egerki kur sonunda testisler iyice küçülmüş ise kullanabilirsin.

20200101_192819.jpg

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bzyspecial    0
Haze, 2 dakika önce yazdı:

Sana önerim 12 haftalık kür.

1.Sustanon ilk 4 hafta 250mg kalan 8 hafta 500mg

2.Primo yine ilk haftalar 300mg daha sonra 400mg

3.Arimidex her 3 gunde bir yarım tablet eğer gördünki etki etmiyor 3 günde 1 yapabilirsin.

4.Nolvadex ve Klomen ikisinide almalısın. 

Not:Bence bu kurde pregnly ihtiyacın yok ama egerki kur sonunda testisler iyice küçülmüş ise kullanabilirsin.

20200101_192819.jpg

Arimidex'i jinekomasti belirtileri basladigindami kullanmaya baslamaliyim ?

Ve şırınga ölçüsü nasil, nekadar olucak? Yani ne tur bi şırınga almam lazim ?

Birde bunlarin toplam fiyat nekadar olur eczaneden ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı, 7 dakika önce yazdı:

Su an 500 susta kürundeyim

dalgalanma yapmaz

yeterki enjeksiyonlari dogru gunde yapin

pazartem persembe sustanon yaparsaniz dalgalanma da olmaz baska birsey de olmaz. 

istisnalar kaideyi bozmaz. çoğunluk sustanonda dalgalanma yaşıyor ve size olmaması bu adamada olmıyacağı anlamına gelmez.

ben hala arkadaşın enanthate kullanmasından yanayım

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
rip rich piana, Şimdi yazdı:

istisnalar kaideyi bozmaz. çoğunluk sustanonda dalgalanma yaşıyor ve size olmaması bu adamada olmıyacağı anlamına gelmez.

ben hala arkadaşın enanthate kullanmasından yanayım

Haklisin ancak sustanon dalgalanma yapar diyen cogu kisi enjeksiyon hatasi yapiyor

kiyaslarsaniz tabiki tek ester bircok noktada avantajli. Tek enjeksiyon yapilabilir pct daha kolay vs vs. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
Bzyspecial, 9 dakika önce yazdı:

Arimidex'i jinekomasti belirtileri basladigindami kullanmaya baslamaliyim ?

Ve şırınga ölçüsü nasil, nekadar olucak? Yani ne tur bi şırınga almam lazim ?

Birde bunlarin toplam fiyat nekadar olur eczaneden ? 

1. Belirtileri görene kadar belkide memede doku bile oluşabilir ve şunu unutma arimidex dokuyu yok edemez sadece oluşmasını önler yani oluştu mu geri dönüşü yok.

2. 5ml şırınga yeter. İğne olarak siyah yada yesil uclu igne alabilirsin.

3.Fiyat konusunda bir bilgim yok eczaneleri arayıp sorabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
agfitness, 1 dakika önce yazdı:

Kim diyor reçetesiz verildiğini ya? Tanıdık eczanecin var ise alırsın ya da Antalya, Marmaris gibi turistik yerlerde bazı reçeteli devlet hastanesine bağlı çalışanlar dışında eczaneler turizm bölgesi olduğu için oralardan para ile alabilirsin Manavgat'ta iğnemi yapan ve sustanonlarımı aldığım eczacım olmuştu.

Böyle yorumlar yapıp hem akıl karıştırmak hem de oo süper ya reçetesiz veriliyormuş nasılsa orijinal eczane işi hadi koşun diye milleti yanlış yönlendirmek doğru değil.

Sağlıklı sporlar...

Dostum yukarda da belirttiğim gibi çoğu eczane diyorum hepsi demiyorum ztn normal olan reçeteli ama eczaneler para kazanmak için bunu çokta önemsemiyorlar.Ve tekrardan söylüyorum BAZI YERLER VERMEYEBİLİR. Gerekirse 2 kere oku da iyice anla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bzyspecial    0
agfitness, 20 dakika önce yazdı:

Bir kere de anlayabiliyorum merak etme, yine de senin hatırına şöyle düzelteyim o zaman:

Çoğu eczane veriyor değil ! Çok nadiren riski göze alan tanıdık eczaneler ve turistik bölgedeki özelleşmiş ve alıcıya güvenen eczanelerden alma şansınız var arkadaşlar. 

Sağlıklı sporlar...

Ozaman büyük ihtimalle vermezler bana. Peki bu siteden alsam nekadar guvenilirdir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
Bzyspecial, 12 dakika önce yazdı:

Ozaman büyük ihtimalle vermezler bana. Peki bu siteden alsam nekadar guvenilirdir ?

Şuanda piyasadaki en güvenilir yer burası.

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.