Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mhmt38

Deca dick sonrası deca kürü

Önerilen İletiler

D aspartik asit geldi 3.günüm tek kapsül kullandım, işe yaradı kız arkadaşımla iken sürekli erek halinde idim ve özgüveni tavan yaptırdı fakat yan etkisi baya bi var aşırı sinirli piskopat yapıor baş ağrısıda fena oluyor, polislere bile uçlandım düşünün artık. deca dickin 1.senesi eski günlerden eser yok ama gelgitler tabi oluyor, testom genelde 400ng lerde bazen 600ng lerde, 700 leri geçince tam iyileşme olucak. Beyler sakın kullanmayın bişey doğal üretim kullanınca 300ng lere kadar iniyor hatta 200e bile inebiliyor toparlaması 1.5 sene sürüyor bazende 3 sene, o yüzden kullanıp doğal döngüye zarar vermeyin kullanmak anlık çözüm yapıcak sonra yine aynı o yüzden kullanmayın sakın

tarihinde Viktormamıel tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    447
Viktormamıel, 42 dakika önce yazdı:

D aspartik asit geldi 3.günüm tek kapsül kullandım, işe yaradı kız arkadaşımla iken sürekli erek halinde idim ve özgüveni tavan yaptırdı fakat yan etkisi baya bi var aşırı sinirli piskopat yapıor baş ağrısıda fena oluyor, polislere bile uçlandım düşünün artık. deca dickin 1.senesi eski günlerden eser yok ama gelgitler tabi oluyor, testom genelde 400ng lerde bazen 600ng lerde, 700 leri geçince tam iyileşme olucak. Beyler sakın kullanmayın bişey doğal üretim kullanınca 300ng lere kadar iniyor hatta 200e bile inebiliyor toparlaması 1.5 sene sürüyor bazende 3 sene, o yüzden kullanıp doğal döngüye zarar vermeyin kullanmak anlık çözüm yapıcak sonra yine aynı o yüzden kullanmayın sakın

Ben D-aspartic ii günde 10 gr aliyorm sabah gece 5. 5 etkisi pek yok gibi sana iyi geliyorsa sevindim 😁 Sen hep sıkıntıyı testoda görüyorsun adamlarin testosu 700 800 yine tık yok. Başka birşeyde sıkıntı kanka ben sana soyliyeyim. Buyuk ihtimal dht bazlı keşke doğal olarak düzelenilsek ama zor bir ihtimal. Kürle yine iyi seviyede şansın var. En kötü yine eskı haline gelirim diye düşünüyorum 

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
Viktormamıel, 03.07.2019 - 21:47 yazdı:

Nereden aldin aspartik asiti ? Birde D mi L mi ?

Nisay67, 03.07.2019 - 17:47 yazdı:

testo p yerine testo c olsak olmaz mi. Surekli enjeksiyon yerine haftada bir enjeksiyon

Fikrimi söylüyorum, isteyen istedigini yapabilir.Ben olsam uzun ester kullanacak olsam trt dozunda kullanirdim.Amaç hacim ve define kürü degil, libidoyu gelistirmek...Burada asil mesele dht dönüşüm akişını uyarmak düzenlemek vb.

Deity, 03.07.2019 - 21:02 yazdı:

tüm sıkıntı çeken arkadaşlar @metinav özellikle siz deca tren kürlerinde koruyucu ne önerirsiniz takibi nasıl yapılmalı değerler hangi aralıkta tutulmalı tecrübelerinizle bu ilaçları kullanmak isteyen arkadaşlara tavsiyeniz ne olur  deca dan bayağı soğudum ama trene sıcak bakıyorum :)

Trenbolon için konusursak eğer, karaciger degerleri icin koruyucu tourolite veya milk thistle gibi destekler kullanabilirsin.Kan miktari artacagindan, özellikle pihtilaşma saglayan trombositler icin kani sulandirici maddeler alabilirsin.Kuruma ve su kaybi icin bol su icmenin yaninda elektrolit dengesi icin mineral destegi gerekli.Ayrica kramp olusumunu azalmak ve gidermek icin taurin, mağnezyum, glutamin gibi suplementler alinabilir.Trenbolon güclü bir anabolik ve troidleri baskilayarak metabolizma hizini bir miktar düşürüyor.Kas gelisimi icin troidlerin ve katabolik olan kortizolün düşük olmasi gerekmesinden bu doğal bir durum.Şart olmamakla birlikte sentetik t3 destegi alinabilir.Ben tren küründe cok fazla östrojen sorunu yasamadim.Herkeste ayni olmayabilir.Prolaktin artisi da, düsen troid ve dopamin seviyeleriyle ters orantili olarak yasanabiliyor.Küre baslamadan önce nizami bir test yapman iyi olur.4. cü haftada bir test daha yapabilirsin duruma bakmak icin.Testisler kür içinde genellikle küçülüyor.Bunu azaltmak veya engellemek icin hcg kullanabilirsin 15 günde bir gelistirecek kadar bir tek doz.( bende 1500 unite alti etkisiz) deneyerek belirleyebilirsin.Gece uykusuzluk olusmasi ve sik sik uyanma durumu icin melatonin veya uyutacak benzer ilaclar kullanabilirsin.( antidepresan kullananlar da oluyor) Bende idrar azalmiş terleme çok fazla artmisti.Su gecirmez yastik kiliflari ve yatak çarsaflari yarar sağlayacaktir.Kisa ester trenbolonla definasyon yapiliyorsa eğer, karbonhidrati düşürmek amaca hizla götürecektir.Halsizlik yapsa da karboyu düşük tutmak terlemeyi azaltir.Uzun ester trenbolonda daha fazla karbo almak ve temiz beslenmek iyi olur.Kisa ester trende cok daha sert ve fazla yan etki hissetmistim.Uzun esterde o kadar sarsilmadim.Dozla alakali olabilecegini dusunerek arttirsam da degismedi durumum.Sustanonla trenbolon asetat veya enantat daha verimli olmustu bende.Hacime daha hizli götürüyor...Ayrica oxandrolon da uyumlu deneyimlediğim kadariyla.Cinsellikte hiç sorun yasamadim.Yasaniyorsa prolaktine baktirin.Kür sonunda kan vermeyi de tavsiye ederim.Ellerde ve ayaklarda gecmeyen uyusma karincalanma oldu bende.Kapanmayan, gelisimi tamamlanmayan kikirdak-kemik dokularda olan buyumeyle alakali.

Yeri gelmisken hic bir yerde rastlamadim trenbolon ve hgh kullandigim kurlerden sonra ayak bilegimde killarda kopma dökülme oldu.Ayni bölgede minik isilik gibi seyler cikti.Yillar gecse de hala ayni sekilde.Bunun iki nedeni oldugunu okudum.Biri asiri testo üretimi bir digeri seker hastaligi...Sirtta ve bel bölgesinde killanma da artiş da yasaniyor...Aklima gelenler bunlar.Duruma göre davran gereksiz bir sey kullanma, temiz ve basit olsun kürün.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 2 saat önce yazdı:

Nereden aldin aspartik asiti ? Birde D mi L mi ?

Ali expresten aldım 45 günde geldi. D aspartik aldım

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Viktormamıel, 7 saat önce yazdı:

2 dolarlık kargo ücreti olani almiştim 10 günde gelmişti benim @metinav

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

birkaç sorum olacak bende terleme şuan bile fazla araçta herkes normal otururken ben boncuk boncuk terliyorum :) troidleri baskılıyor dediniz terleme neden artıyor o halde

sustanon dalgalandığı için tren başlı başına sert ilaç ikisini birlikte kullanımda sosyal hayatta ilişkileriniz psikolojiniz nasıldı 

birde cardarinin tren yan etkilerini azalttığı söyleniyor deneyiminiz varmı @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
Deity, 04.07.2019 - 11:13 yazdı:

birkaç sorum olacak bende terleme şuan bile fazla araçta herkes normal otururken ben boncuk boncuk terliyorum :) troidleri baskılıyor dediniz terleme neden artıyor o halde

sustanon dalgalandığı için tren başlı başına sert ilaç ikisini birlikte kullanımda sosyal hayatta ilişkileriniz psikolojiniz nasıldı 

birde cardarinin tren yan etkilerini azalttığı söyleniyor deneyiminiz varmı @metinav

Terleme vucut ısısıyla alakalı bir durum.Tren asetat özellikle çok fazla ısıyı arttırıyor.Bunun neden böyle olduğunu merak edip araştırmadım ama tahminimce yağları çözüp yakılmasını sağladığı için olabilir.Biliyorsun yağlar yüksek ısıyla buhar şeklinde nefesle vucuttan atılıyor...Metabolizma yavaşlamazsa kilo almak ve hacim almak mümkün olmaz, özel durumlar hariç...

Tren asetat özellikle asabi insanları saldırganlaştırıyor.Bunu iradesi sağlam insanlar baskılayabilir.Ama bir çok kişi antidepresandan yardım alıyor.Ben gerek duymadım öfkelensem de kontolümü kaybetmiyorum kolay kolay.Çevrendekileri kırıp geçiyorsun, haşlıyorsun :) Uykusuzluk sebep oluyor bence bu sinire.Gece uykularımı hiç yoluna sokamadım.Her gece 3-4 defa uyanmam standarttı.Tabi yatak göl olmuş olarak :) İdrar yapmaz oldum diyebilirim.Gittiğimde de tank gibi koyu turuncu oluyordu...

Cardarini trenle hiç kullanmadım.Tek başına kullandığımda da öyle ahım şahım bir etkisini görmedim.Benzer bir ilaç bulabilirmiyim diye araştırdığımda ppar gama denilen bir maddeyi vucutta arttırarak çalıştığını okudum.Trenbolonla ne gibi etkileşimi olur diye düşünüyorum tek aklıma gelen şey; yağ dokusunda yağları çözen ppar alfa...Yağ depolanmasını sağlayan şey ise ppar gama.Biri deri altındaki yağları bel çevresine depolarken diğeri tam tersi davranıyor.Ve yağ çevrimini azaltıyor...Trenbolonun yağ yakımı konusunda, zıddı gibi çalıştığından olabilir belki diye düşünülebilir.Trenbolon kullandığımda insülin hassasiyetini arttırmak için metformin kullanmıştım.Her gün yeni bir şeyler çıkıyor ve öğreniyoruz.Denemeden teoride kalacağına uygularım bende tecrübe olarak kalır :)

Ferhat82, 04.07.2019 - 10:04 yazdı:

2 dolarlık kargo ücreti olani almiştim 10 günde gelmişti benim @metinav

Denemeyenler bir de boron denesinler.Kapsül halinde satılanlardan...Günde 6-9 mg free testoyu arttırıyor.Ve yapılmış araştırmalar da var bu konuda...Ucuz olsa alıp kullanıcam da, bavul ticareti yapanlar sağ olsun 5 dolarlık şeyi 50 dolardan satıyorlar :)

Viktormamıel, 04.07.2019 - 02:48 yazdı:

Umarım faydasını görürsün, de bizlerde kullanırız.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
metinav, 6 saat önce yazdı:

Terleme vucut ısısıyla alakalı bir durum.Tren asetat özellikle çok fazla ısıyı arttırıyor.Bunun neden böyle olduğunu merak edip araştırmadım ama tahminimce yağları çözüp yakılmasını sağladığı için olabilir.Biliyorsun yağlar yüksek ısıyla buhar şeklinde nefesle vucuttan atılıyor...Metabolizma yavaşlamazsa kilo almak ve hacim almak mümkün olmaz, özel durumlar hariç...

Tren asetat özellikle asabi insanları saldırganlaştırıyor.Bunu iradesi sağlam insanlar baskılayabilir.Ama bir çok kişi antidepresandan yardım alıyor.Ben gerek duymadım öfkelensem de kontolümü kaybetmiyorum kolay kolay.Çevrendekileri kırıp geçiyorsun, haşlıyorsun :) Uykusuzluk sebep oluyor bence bu sinire.Gece uykularımı hiç yoluna sokamadım.Her gece 3-4 defa uyanmam standarttı.Tabi yatak göl olmuş olarak :) İdrar yapmaz oldum diyebilirim.Gittiğimde de tank gibi koyu turuncu oluyordu...

Cardarini trenle hiç kullanmadım.Tek başına kullandığımda da öyle ahım şahım bir etkisini görmedim.Benzer bir ilaç bulabilirmiyim diye araştırdığımda ppar gama denilen bir maddeyi vucutta arttırarak çalıştığını okudum.Trenbolonla ne gibi etkileşimi olur diye düşünüyorum tek aklıma gelen şey; yağ dokusunda yağları çözen ppar alfa...Yağ depolanmasını sağlayan şey ise ppar gama.Biri deri altındaki yağları bel çevresine depolarken diğeri tam tersi davranıyor.Ve yağ çevrimini azaltıyor...Trenbolonun yağ yakımı konusunda, zıddı gibi çalıştığından olabilir belki diye düşünülebilir.Trenbolon kullandığımda insülin hassasiyetini arttırmak için metformin kullanmıştım.Her gün yeni bir şeyler çıkıyor ve öğreniyoruz.Denemeden teoride kalacağına uygularım bende tecrübe olarak kalır :)

ozaman benim yatağında göl olması kaçınılmaz :) gün içinde terleme nasıldı   bugün yaklaşık 10dk lık yürüyüşten sonra salona girdim sakalımdan ter damlıyordu   saldırganlık konusunu tolere edebilirim diye düşünüyorum olmadı tren süreci cardarin kullanırım hem tecrübe olarak kalır ;)  daha zaman var ama başlangıç için 225mg düşündüm veya 300 trenE   şuan 3-4 litre su içiyorum trende bu ne kadar olmalı (gerçi ne kadar olsada o çiş turuncu akacak :D)

metformin diyabet hastaları içindi sanırım glocophage olması lazım adı reçetesiz alabiliyor muyuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
Deity, Bir saat önce yazdı:

ozaman benim yatağında göl olması kaçınılmaz :) gün içinde terleme nasıldı   bugün yaklaşık 10dk lık yürüyüşten sonra salona girdim sakalımdan ter damlıyordu   saldırganlık konusunu tolere edebilirim diye düşünüyorum olmadı tren süreci cardarin kullanırım hem tecrübe olarak kalır ;)  daha zaman var ama başlangıç için 225mg düşündüm veya 300 trenE   şuan 3-4 litre su içiyorum trende bu ne kadar olmalı (gerçi ne kadar olsada o çiş turuncu akacak :D)

metformin diyabet hastaları içindi sanırım glocophage olması lazım adı reçetesiz alabiliyor muyuz

Gün içinde de terleme fazla ama dikkat ettim uyku evresinde çok aşırı terliyordum.Ve gögüs-kalp bölgesinden bildiğin su akıyor.O kadar fazla terleme ve beraberinde çarpıntı oluyordu.İdman ve spor yaparken çok çabuk kasılıp kalıyordum fazla tekrara izin vermiyor özellikle bicepsler pump olup kalıyor.Emin olmamakla birlikte trenbolon birikme yapıyor ve yan etkiler zamanla artarak sürüyor.Son haftalara doğru yan etkilere ya alışılıyor yada vucut tolere edebildiği için azalmış gibi hissediliyor.Fakat ne zaman treni bırakmaya başlıyorsun o zaman tüm yan etkiler ilk zamanlardaki gibi görünür oluyor ve yaşanıyor tekrar...

Cardarinin o şekilde bir kullanımını duymadım, ama deneyimlerini paylaşırsan öğrenmiş oluruz.

Trenbolonda böbreklere baya yük biniyor. İçebildiğin kadar iç :) Zaten terle atacaksın nasıl olsa.Bol miktarda soda tavsiye ederim mineral dengesi için.

Metformin ilacın hammadde ismi.Bir çok firma farklı isimlerle satıyor.Kilo problemin yoksa gerekli değil; bence kullanma.Trenbolonu tanı vucudunun verdiği tepkileri gör ondan sonraki kürlerde amaca yönelik bir çok şey ekleyebilirsin...Tren cidden ağır bir roid zorluyor insanı.Düşük doz veya fake ise eğer, o zaman yan etkileri çok az hissedebilirsin.Ders çalışma veya dikkat gerektiren işlerde çalışıyorsan tavsiye etmem.Odaklanma, düşünme ve hafıza sorunları yaşatır.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

bu yan etkilere ciddi kazançlar elde edilmese imkanı yok çekilecek çile değil :D bi aksilik çıkmazsa bu kış deneyimlemiş olurum ülkede maden suyu yok hepsi gaz :D  tren bolde testo nabzı nasıl etkiler acaba tansiyon nasıl seyreder @metinav

tarihinde Deity tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
Deity, 2 saat önce yazdı:

bu yan etkilere ciddi kazançlar elde edilmese imkanı yok çekilecek çile değil :D bi aksilik çıkmazsa bu kış deneyimlemiş olurum ülkede maden suyu yok hepsi gaz :D  tren bolde testo nabzı nasıl etkiler acaba tansiyon nasıl seyreder @metinav

Yüksek seyredeceği kesin :) 

Omega 3 ve sarımsak yüksek tansiyona iyi gelen destekler.

Maden sularının bir çoğu karbondioksit basılmış dere-kuyu suyu maalesef :)  Ben gazı az ve tadı mineralden dolayı bir hayli diğerlerinden farklı bir maden suyu buldum onu kullanıyorum.Denemek istersen "sarıkız" ismi...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
metinav, 6 saat önce yazdı:

Yüksek seyredeceği kesin :) 

Omega 3 ve sarımsak yüksek tansiyona iyi gelen destekler.

Maden sularının bir çoğu karbondioksit basılmış dere-kuyu suyu maalesef :)  Ben gazı az ve tadı mineralden dolayı bir hayli diğerlerinden farklı bir maden suyu buldum onu kullanıyorum.Denemek istersen "sarıkız" ismi...

kötülemek istemiyorum ama ülkemde trigliserid omega3 te yok :D mono form hepsi balen yada eczane ürünü marincap için balen kullanıyorum daha uygun 3gr alıyorum günlük 1gr çalışıyorsa ne mutlu  tabi deneyerek doğruyu bulacaz :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

şöyle birşeyle karşılaştım belki faydası olur

Alıntı

Taurine protects steroids users testes

Steroids users may prevent the decline of their testosterone and sperm production by using taurine. Egyptian pharmacologist Maha Ahmed of Misr University for Science and Technology in Giza suspects this may be the case. Ahmed injected lab animals for two months with nandrolone decanoate and discovered that taurine supplementation drastically reduced the negative endocrinological side effects of this anabolic steroid.

Taurine
Taurine is found in the cells of all tissues that burn high amounts of energy. One theory is that taurine, together with glutathione, helps protect the cells against harmful compounds that are released when energy is generated. [Adv Exp Med Biol. 2013;776:3-12.]

The testes is one type of tissue where you find high levels of taurine. If you boost the taurine concentration in the testes by giving animals supplements, then their testosterone production rises.

Nandurabolin
The use of anabolic steroids has increased enormously in Egypt too. The most common long-term effects of taking steroids are probably hormonal in nature. Users' ability to synthesise their own testosterone declines or they become sterile. You can read more about this here. Maha Ahmed wondered whether taurine supplementation might protect steroids users, at least from the endocrinological [hormonal] side effects.

Study
Ahmed did experiments with male rats. He injected some of them weekly with nandrolone decanoate. The preparation he used was Nandurabolin, manufactured by the Nile Company for Pharmaceuticals and Chemical Industries. The human equivalent of the dose he used would be 140 mg nandrolone decanoate per week.

By today's standards a dose of 140 mg nandrolone decanoate is not much, even though bodybuilders in the 1960s and 70s would have had a different opinion.

A second group of rats received not only nandrolone decanoate injections but also taurine. Ahmed gave them taurine orally. The human equivalent of the dose would be 1500 mg taurine daily.

A control group was given taurine only. Another control group was given nothing at all.

Results
The injections of the steroid reduced the rats' testosterone concentrations and shrunk their testes. Taurine supplementation couldn't prevent these effects, but did reduce them considerably.

Nandrolone decanoate reduced the production of sperm, affected their viability, reduced their motility and increased the chance of abnormal sperm. Taurine noticeably reduced these effects.

Nandrolone decanoate reduced the production of enzymes involved in the biosynthesis of testosterone, such as 3- and 17-beta-HSD, but taurine largely halted this reduction.

Nandrolone decanoate reduced the concentration of glutathione in the testes, but this didn't happen when the rats were given taurine as well.

Nandrolone decanoate caused the testes to produce more inflammatory proteins such as TNF-alpha, but this didn't happen if the lab animals were also given taurine.

Ahmed observed more genetic damage in the rats that had been injected with nandrolone decanoate, but not in those that had also had taurine.

Nandrolone decanoate induced the testes to make more of the suicide enzyme caspase-3, but not... Ok, you get it.

Steroids use forces the cells in the testes to become inactive, and inactive cells destroy themselves. Taurine slowed this process down.

Conclusion
"Nandrolone decanoate adversely affects sperm characteristics and induces testicular damage in rats", summarises Ahmed. "At the biochemical and histological levels, taurine totally abolished nandrolone decanoate-induced deleterious effects and protected rat sperm and testis from injury by virtue of its antioxidant, anti-inflammatory and anti-apoptotic effects."

"Clinical trials are strongly recommended to investigate the protective effects of taurine in nandrolone decanoate abusers against associated testicular toxicity and possible infertility."

Source: Toxicol Appl Pharmacol. 2015 Feb 1;282(3):285-96.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

İyileşen çok kişi var umudunu kaybetme abi. Kür yapıcam diyordun başladin mi acaba döngüye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kafanıza takmayın stres yapmayın bakın dün akşam 5 te tokluk testi yaptırdım testom 139ng çıktı lh fsh çok iyi normalde bu lh fsh değerlerinde en kötü 600ng olmalı baskılayan deca ve onun esteri ilaç, 1 seneye düzelir diyor israilli doktor, deca küründen çıkalı 13 ay oldu ve kandan silinmesi 17-18 ay sürüyomuş belki 3 sene sürecek yedik bu haltı bikere dayancaz dişimizi sıkmak zorundayız, çevremde çok kişi var bu sorunu yaşayan en babası 3 senede atlatmış, bizde atlatcaz

3B156C86-A9A9-46A2-9064-DC913CDF9665.thumb.jpeg.51b823b0ae8c0417f430af6fb2461629.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
Viktormamıel, 16.07.2019 - 18:32 yazdı:

Kafanıza takmayın stres yapmayın bakın dün akşam 5 te tokluk testi yaptırdım testom 139ng çıktı lh fsh çok iyi normalde bu lh fsh değerlerinde en kötü 600ng olmalı baskılayan deca ve onun esteri ilaç, 1 seneye düzelir diyor israilli doktor, deca küründen çıkalı 13 ay oldu ve kandan silinmesi 17-18 ay sürüyomuş belki 3 sene sürecek yedik bu haltı bikere dayancaz dişimizi sıkmak zorundayız, çevremde çok kişi var bu sorunu yaşayan en babası 3 senede atlatmış, bizde atlatcaz

Total teston iyi değil.Bu kadar düşmemesi lazım.Testislerin benimki gibi duyarsızlaşmış sanki.Umutsuz olmak istemem fakat benim 17 ay oldu hala libido çok kötü...Kür yapmak zorunda kalıcam yaz sonu...Decanın ardından pct için şu ertuğun lafına uyup triptorelin kullandık birde.Ardından normal bir pct, yaptıysam da olmadı.

Kimseyi yargılayamam fakat hayatta her zaman faydalı ve en zararsızı tercih eden biri olarak, decayı hiç bir şekilde bir daha kullanma hatasını yapmam kimseye de önermem.Hem sonucu yüzünden, hemde alınan kilonun (yağ*su) tamamı gidiyor hiç bir şey kalmıyor.Bildiğin balon...

Umarım birileri iyileşir de bize de umut olur :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82
Ferhat82, 18.07.2019 - 17:28 yazdı:

Şöyle düzelipte iyi haber verebilcek 1 kişi bile yok mu ya :D

Valla beyler ben varım , hepinizden beter durumdaydım sıfır ereksiyondan bahsediyorum... Bir kaç sene içinde düzenli bir cinsel hayatla beraber sorun geçiyor ama dediğim gibi asla eskisi gibi olmadı. O haşin erkek duygusunu unuttum 😂Denemediğim bir tek femara kaldı , gurbete çıktığım bir dönem deneyeceğim 😂

Yeni küre falan bence hiç bulaşmayın ben yaptım hiç bir halta yaramadı, Eski bir hocam şuan milli takımlara doping danışmanlığı yapıyor , yıllar önce Nor -19 testosteronların DHT fonksiyonlarını bozduğundan dolayı vücuttaki progesteron aktivitesini arttırdığını söylüyordu, reseptörlerini yenileyip düzeni sıfırlamak için Femara tedavisi önermişti ama asla cesaret edemedim hepten kaybederiz diye, uygun bir zamanda kendimi feda edeceğim😂 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Abi ne biliyim kür yapıp düzelenlerde azımsanmayacak derecede bende düşünüyorum bir dht türevi zaten hazır. Psikolojimide hazırliyip en uygun zamanda bir deneyeceğim 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82

valla sen bilirsin kardeşim bari beslenme programını vs iyi ayarla da kür boşa gitmesin, yalan yok proviron kullandığım dönemlerde peniste hissiyat ve cinsel haz duygularım baya artmıştı ama etkisi geçici olmuştu. inşallah sende bir işe yarar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Kurban bayramını bekliyorum abi 😂😂 Bende aslında o kadar kötüde değil durum  Düşünce yoluyla felan max seviyede erek. var 32 gündür hiç gitmedi gün sayiyoruz 😂ama sertlik biraz kötü . Benimde senin dediğin gibiydi 0 dı ilk 2 hafta ereksiyon Şuan 3 ay oldu bu seviyeye geldi. Hele ilk 2 ay ölüymüşüm gibi hissediyordum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82

Deca sıkıntılı ilaç ya öğrenci evinde bir kül tabağına 4-5 paket sigara izmaritini sığdırmamı sağlamıştı 😂 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Arkadaslar sorunun dht ile ilgili oldugunu artik kesin olarak anladim. Uzun bir ara kendi haline biraktiktan sonra kafama esti iki kutu proviron aldim. Bezen gunde iki bazen gunde 3 adet ictim. 

İctigim sure boyunca, testislerimde doluluk penisimde doluluk hissi yasadim yani daha hacimli duruyordu. 

Libidom hayata karsi istegim hevesim yerine geldi. Neseli oldum.

ayrica yorgunlugum gitti kendimi daha dinc ve genc hissettim yas 35.

dusunce yoluyla sertlesme yasadim. Ereksiyonlar cok kaliteli idi. Cok tatmin oldum. 

Simdi 6 gundur kullanmiyorum ve testislerim yine icindeki su bitmis gibi sarkik sarkik sadece deri parcasiymis gibi duruyor. Hayata karsi istek yok hersey bitmis gitmis gibi kendimi cok yasli hissediyorum. Ereksiyon var fakat zayif zayif oldugu icinde bosalmada etkili ve guclu degil. Libidom dustu. Yorgun bitkin halsiz hissediyorum. 

Peki proviron bunu yapiyorsa bunu nasil kalici hale getiricez? Surekli proviron mu kullanicam anlamadim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.