Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Spartacus

Yeni tahlil sonuçları ve değişmeyen testo değeri

Önerilen İletiler

Spartacus    167

Herkese merhaba ilaçları kestim(test e. Deca ) fakat anlamadığı  çok garip bişey var total testo ilacı kesmeme rağmen düşmedi . şaka gibi cidden anlamoyorum sinir stress oldum. 35 gün oldu pct yapıyorum daha önceki doktor çok ters olduğu için prolaktin vs bakmadı . şuan 50 mg klomen 40 mg tamoxifen kullanıyorum . cinsel istek dürtü filan yoktu ama şimdi kndne geldi ereksiyonda %70 seviyelerinde . anlamadığım bu testo neden bu kadar çok .

. @zubonk @metinav @Loving hocalarım sizlerin mesajınızı bekliyorum .

IMG_20191209_154358.thumb.jpg.c315a0b5c46c0806c54dfee5cef6ce5b.jpg

tarihinde Spartacus tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    447
Spartacus, 17 dakika önce yazdı:

Ayrıca cabaser vs yok şuan ama anlamadım prolaktinde düşük 

Kardeşim e2 yi düşür sonra konuşalim ereksiyon meselesini Büyük iğtimal ondan kaynaklaniyor arimidex almaya başla . Ereksiyon kendine gelir 92 ne 😂

Birde 1 aydır oct yapiyorsan bu lh fsh değerleri çok düşük kalmiş tepki vermiyor olabilir testis

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Ferhat82, Şimdi yazdı:

Kardeşim e2 yi düşür sonra konuşalim ereksiyon meselesini Büyük iğtimal ondan kaynaklaniyor arimidex almaya başla . Ereksiyon kendine gelir 92 ne 😂

Eyvallah hocam sağolasın arimidexi nasıl kullanıyım . cidden 92 nedir ya 1 ay önce 82 idi . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Spartacus, Şimdi yazdı:

Eyvallah hocam sağolasın arimidexi nasıl kullanıyım . cidden 92 nedir ya 1 ay önce 82 idi . 

2-3 günde bir yarım tablet işini görür .

Büyük iğtimal hep yüksekti e2 bundan kaynaklaniyor olabilir ereksiyon sıkıntın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Ferhat82, 5 dakika önce yazdı:

2-3 günde bir yarım tablet işini görür .

Büyük iğtimal hep yüksekti e2 bundan kaynaklaniyor olabilir ereksiyon sıkıntın

Çok sağol değerli yorumun için .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Viktormamıel, 1 dakika önce yazdı:

Benimde östrojen ve testo yüksekti 5 ay sonra düşmüştü pct yükseltmiş olabilirde

O zaman ben zamana bırakıyım arimidex alıyım birde hocam 5 ay sonra lh filan referans değerne girdi mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6 ayda düzeldi hatta testo 400 e indi 1.5 sene oldu yeni yeni testo yükselmeye normal aralığa girmeye başladı, zaten bu işin uzmanları bir kere bile kür yapılsa 1.5-2 senede düzeliyor diyorlar, bence arimidex kullanma tamoxifen kullan çünkü arimidex e2 yi bloke ediyor düşürmüyor ama tamox düşürüyor lh fsh ıda yükseltiyor, 1 ay tamo kullan sonra bırak bişey kullanma 1.5-2 sene zaman ver kendine ha belki 5 aydada iyileşebilirsin ama sabırlı ol hcg kür gibi şeyler yapma yoksa daha fazla uzar iyileşmen, bu bnm tavsiyem , bn şuan çok iyiyim ereklerim çok iyi %90 larda hiç bişey kullanmadım, ceviz fındık ye düzenli beslen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Viktormamıel, 26 dakika önce yazdı:

6 ayda düzeldi hatta testo 400 e indi 1.5 sene oldu yeni yeni testo yükselmeye normal aralığa girmeye başladı, zaten bu işin uzmanları bir kere bile kür yapılsa 1.5-2 senede düzeliyor diyorlar, bence arimidex kullanma tamoxifen kullan çünkü arimidex e2 yi bloke ediyor düşürmüyor ama tamox düşürüyor lh fsh ıda yükseltiyor, 1 ay tamo kullan sonra bırak bişey kullanma 1.5-2 sene zaman ver kendine ha belki 5 aydada iyileşebilirsin ama sabırlı ol hcg kür gibi şeyler yapma yoksa daha fazla uzar iyileşmen, bu bnm tavsiyem , bn şuan çok iyiyim ereklerim çok iyi %90 larda hiç bişey kullanmadım, ceviz fındık ye düzenli beslen 

Sağolasın hocam . benim bildiğim arimidex 0 lamaya yönelik östrojeni .  aynen dediğim gibi 50mg klomen 40 mg tamoxifen gidiyim o zaman . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arimidex e2 üretimini durduruyor bloke ediyor, tamoxifen üretimi durdurmuyor vücutta bulunan e2 yi azaltıyor, arimidexi 3 ay kullan bırak yine yüksek çıkar kanda yani kürde iken kullanmak doğru olur yükselmemesi için. Azaıtmak için tamo klomen yeterli olur bnce çok da uzun süre kullanma vücut alışmasın, e2 düşünce hemen iyileşceğinide sanma lh fsh kendiliğinden toparlanmalı oda zamanla artık süresini bilemeyiz testisler duyarsız olabilir belli bir süre, hcg konusuna gelince bilemiyorum faydası zararı ne olur bikerede olsa 1500 lük yapman yararlı olabilir, sonrasında sabırlı ol sonunda mutlaka iyileşirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Spartacus, 09.12.2019 - 15:59 yazdı:

Herkese merhaba ilaçları kestim(test e. Deca ) fakat anlamadığı  çok garip bişey var total testo ilacı kesmeme rağmen düşmedi . şaka gibi cidden anlamoyorum sinir stress oldum. 35 gün oldu pct yapıyorum daha önceki doktor çok ters olduğu için prolaktin vs bakmadı . şuan 50 mg klomen 40 mg tamoxifen kullanıyorum . cinsel istek dürtü filan yoktu ama şimdi kndne geldi ereksiyonda %70 seviyelerinde . anlamadığım bu testo neden bu kadar çok .

. @zubonk @metinav @Loving hocalarım sizlerin mesajınızı bekliyorum .

IMG_20191209_154358.thumb.jpg.c315a0b5c46c0806c54dfee5cef6ce5b.jpg

Büyük ihtimal zamanlaman kötüydü. Senden istediğim nasıl bir PCT uyguladın, neler kullandın? Kürden ne zaman sonra başladın? HCG kullandın mı? Testislerin durumu nedir? Bunların bilgisini verirsen bir şeyler söyleyebilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
zubonk, 5 dakika önce yazdı:

Büyük ihtimal zamanlaman kötüydü. Senden istediğim nasıl bir PCT uyguladın, neler kullandın? Kürden ne zaman sonra başladın? HCG kullandın mı? Testislerin durumu nedir? Bunların bilgisini verirsen bir şeyler söyleyebilirim.

Hocam test e. Deca kürü yaptım test e. 10 hafta deca 4 hafta kullanıldı kür bitti 1 ay sonra pct ye başladım . hcg yaptım ek olarak hocam 50mg klomen 40 mg nolvadex aldım . pct süresince destek vonka vonia da aldım siz tavsiye etmiştiniz. Testisler kendine geldi biraz daha büyüdü fındık kadarda kalmamıstı zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Spartacus, 24 dakika önce yazdı:

Hocam test e. Deca kürü yaptım test e. 10 hafta deca 4 hafta kullanıldı kür bitti 1 ay sonra pct ye başladım . hcg yaptım ek olarak hocam 50mg klomen 40 mg nolvadex aldım . pct süresince destek vonka vonia da aldım siz tavsiye etmiştiniz. Testisler kendine geldi biraz daha büyüdü fındık kadarda kalmamıstı zaten.

HCG'i klomen ve nolvadexe geçmeden mi kullandın yoksa beraberinde mi ve ne dozda ne kadar süre ile kullandın? Eğer ki testislerde bir problem yok diyorsan boyut, sertlik vs olarak sıkıntı yok. Ama senin şöyle bir problemin var galiba total testosteronunu düşürmek istiyorsun :) şimdi son enjeksiyondan sonra 1 ay beklemişsin zaten sentetik testosteron etkinliğini yitirmiş normal referans aralığına çok rahat girmiştir testosteron seviyen. Yani PCT başlamak için iyi bir süre. Nolvadexten ziyade klomen de hatırı sayılır bir testosteron artışı sağlar. Beraberinde kullandığın takviyeler ile de destek olmuşsun, gayet iyi. Dediğim gibi yazının başında sorduğum soruya cevap verirsen eğer bir yanlış uygulama söz konusu değilse klomen ve nolvadexe devam etmen gerekir. Doğal üretimin düşük seviyelerde LH ve FSH daha fazla desteğe ihtiyacı var gözüküyor. 4-6 hafta daha kullan. Son haftalar dozları yarı yarıya düşür 25 mg klomen, 20 mg nolvadex gibi. E2 artışın söz konusu dediğim gibi klomen de yapabilir bunu. Nolvadex de kullandığın için E2 düşürmek için arimidex almamalısın, yeterli çalışmayacaktır. Aromasin alıp nolvadexle beraber sinerjik bir etki alır, E2 seviyeni normale çekip, aromatazı da arimidex gibi engellemek yerine bir daha aromatize olana dek yok edersin. İki günde bir yarım tablet alman yeterli olacaktır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167

zubonk, 58 dakika önce yazdı:

HCG'i klomen ve nolvadexe geçmeden mi kullandın yoksa beraberinde mi ve ne dozda ne kadar süre ile kullandın? Eğer ki testislerde bir problem yok diyorsan boyut, sertlik vs olarak sıkıntı yok. Ama senin şöyle bir problemin var galiba total testosteronunu düşürmek istiyorsun :) şimdi son enjeksiyondan sonra 1 ay beklemişsin zaten sentetik testosteron etkinliğini yitirmiş normal referans aralığına çok rahat girmiştir testosteron seviyen. Yani PCT başlamak için iyi bir süre. Nolvadexten ziyade klomen de hatırı sayılır bir testosteron artışı sağlar. Beraberinde kullandığın takviyeler ile de destek olmuşsun, gayet iyi. Dediğim gibi yazının başında sorduğum soruya cevap verirsen eğer bir yanlış uygulama söz konusu değilse klomen ve nolvadexe devam etmen gerekir. Doğal üretimin düşük seviyelerde LH ve FSH daha fazla desteğe ihtiyacı var gözüküyor. 4-6 hafta daha kullan. Son haftalar dozları yarı yarıya düşür 25 mg klomen, 20 mg nolvadex gibi. E2 artışın söz konusu dediğim gibi klomen de yapabilir bunu. Nolvadex de kullandığın için E2 düşürmek için arimidex almamalısın, yeterli çalışmayacaktır. Aromasin alıp nolvadexle beraber sinerjik bir etki alır, E2 seviyeni normale çekip, aromatazı da arimidex gibi engellemek yerine bir daha aromatize olana dek yok edersin. İki günde bir yarım tablet alman yeterli olacaktır. 

Hocam 10000 iu kullandım 3 günde 1 1500 iu olarak . ayrıca evet nolvadex ve klomene hcg bittikten sonra başladım .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Spartacus, 33 dakika önce yazdı:

Hocam 10000 iu kullandım 3 günde 1 1500 iu olarak . ayrıca evet nolvadex ve klomene hcg bittikten sonra başladım .

Tamam dediğim şekilde PCT uygulamaya devam et 4-6 hafta daha düzelecektir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
zubonk, 25 dakika önce yazdı:

Teşekkür ediyorum hocam çok sağol .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
zubonk, 2 saat önce yazdı:

Hocam ek olarak ereksiyondaki dalgalanma decadan dolayınoluyordur değil mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Ferhat82, 3 dakika önce yazdı:

Kardeşim yanliş anlamada kafadan rahat 10 ay çikart rahat edersin 😂

Aynen çıkardım hocam ama dalgalanmaya şaşırıyorum . artık lifta vs kullancaz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Spartacus, 4 saat önce yazdı:

Hocam ek olarak ereksiyondaki dalgalanma decadan dolayınoluyordur değil mi ? 

Deca demek pek doğru olmaz genel olarak kür sonrası normal olan yan etkiler bunlar. Zamanla düzelecektir. Ekstrem durumlar hariç standart halini alması en fazla 1-2 sene sürer. Destek olmak için günlük 5-10 gr arjinin, voonka vonvia 2 kapsül, keçiboynuzu özü, D3 vitamini, E vitamini ve çinko gibi takviyeleri kullanmak kafi. 

Ereksiyonda dalgalanmadan kastın libido, haz duygun varda mı ereksiyon sıkıntısı yaşıyorsun yoksa genel isteksizlik hali mi mevcut ki senin şu anda testosteronun yüksek gözüksede düşüş halinde olacak ayrıca doğal üretimin oldukça düşük seviyede bunlar zamanla düzelecek acele etme, sadece psikolojini yüksek tut gerisini zamana bırak ve zorlama.

Biliyorsun ki stres testosteronun libidonun en büyük düşmanı. Ek olarak bir de stres hormununu yani kortizolü kontrol altına almak adına günlük 3-4 gr C vitamini kullan. Kendim hammaddesini kullanıyorum, oldukça uyguna geliyor. İlaç kullanmayan ve kortizolü baskılayıp testosteronu arttırmak isteyen kişilerin kullanması oldukça yararlı bir vitamin ve tabii ki kür sonrası da aynı şekilde. Son olarak serbest testosteron ve DHT, sonucunu göremedim bu çok önemli libido (DHT) ve kas gelişimi (Free Testosteron) adına.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
zubonk, 26 dakika önce yazdı:

Deca demek pek doğru olmaz genel olarak kür sonrası normal olan yan etkiler bunlar. Zamanla düzelecektir. Ekstrem durumlar hariç standart halini alması en fazla 1-2 sene sürer. Destek olmak için günlük 5-10 gr arjinin, voonka vonvia 2 kapsül, keçiboynuzu özü, D3 vitamini, E vitamini ve çinko gibi takviyeleri kullanmak kafi. 

Ereksiyonda dalgalanmadan kastın libido, haz duygun varda mı ereksiyon sıkıntısı yaşıyorsun yoksa genel isteksizlik hali mi mevcut ki senin şu anda testosteronun yüksek gözüksede düşüş halinde olacak ayrıca doğal üretimin oldukça düşük seviyede bunlar zamanla düzelecek acele etme, sadece psikolojini yüksek tut gerisini zamana bırak ve zorlama.

Biliyorsun ki stres testosteronun libidonun en büyük düşmanı. Ek olarak bir de stres hormununu yani kortizolü kontrol altına almak adına günlük 3-4 gr C vitamini kullan. Kendim hammaddesini kullanıyorum, oldukça uyguna geliyor. İlaç kullanmayan ve kortizolü baskılayıp testosteronu arttırmak isteyen kişilerin kullanması oldukça yararlı bir vitamin ve tabii ki kür sonrası da aynı şekilde. Son olarak serbest testosteron ve DHT, sonucunu göremedim bu çok önemli libido (DHT) ve kas gelişimi (Free Testosteron) adına

Hocam öncelikle teşekkür ederim . aynen libido istek var ama ereksiyon bi var bi yok. İstek var ereksiyon yok :) 1 bucuk ay sonra gittiğimde ısrarla onuda isteyim hocam o zaman . şimdilik nolvadex - klomen gidiyorum dediğiniz gibi .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Lobster, 7 saat önce yazdı:

Hocam E2 seviyem 10 ve çok az gözüküyor libidom oldukça düsük nasıl bir ayar yapabiliriz

@zubonk

C533C764-5838-4489-A5E3-84CEE0C57784.jpeg

Değerlerinden anladığım kadarıyla kürdesin şu anda. E2 oldukça düşük seviyede evet libido problemin büyük ihtimal ile düşük östrojenden kaynaklanıyor. E2, erkek için öyle kritik bir değer ki tam olarak referans aralığında olması gerek. Arimidex, aromasin gibi aromataz inhibitörleri kullanıyorsan bırak, zamanla düzelecektir.

Spartacus, 7 saat önce yazdı:

Hocam öncelikle teşekkür ederim . aynen libido istek var ama ereksiyon bi var bi yok. İstek var ereksiyon yok :) 1 bucuk ay sonra gittiğimde ısrarla onuda isteyim hocam o zaman . şimdilik nolvadex - klomen gidiyorum dediğiniz gibi .

Rica ederim. Çok normal durumlar bunlar. Kafana takacak bir şeyin yok merak etme. Çok çok saçmalamadıkça bu tarz kürler ile kalıcı sorun yaşamak imkansıza yakın zamanla düzelecektir :) sen psikolojine ve destek takviyelere öncelik ver yeterli. Ayrıca o testleride yaptır bir bakalım onlarada. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.