Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Bundan 8 ay önce boldenon testestoron turinabol kurundeydim 4 ay boyunca kullandım son 2ay 500 mg test enantat yapiyordum 4 aylik kur bitince pct yapmadım klomen dahi almadım sadece milk thistle ve multivitamin yaklaşık 6-7 aydır ilaç kullanmıyorum sabah ereksiyonlarim eskisi gibi olmadığı icin testestoron düşüklüğünden şüphelenerek hastaneye gittim, bir de ne göreyim bu sonuçla karşılaştım. İlk aklıma gelen makinenin hatalı olduğu, bilemiyorum. Bu testestoronu proviron kullanıp vücuda kullandırma fikri geldi aklima şuan doğal devam ediyorum ve proviron beni nasıl etkileyecek bilmiyorum sizin düşünceniz nedir, yemin ediyorum düşük çıksa bu kadar sasirmazdim dışarıdan 500 aldığım zaman 16 çıkmıştı

IMG_20191205_150050.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spartacus    167
AnabolicPlayboy, 11 saat önce yazdı:

Bundan 8 ay önce boldenon testestoron turinabol kurundeydim 4 ay boyunca kullandım son 2ay 500 mg test enantat yapiyordum 4 aylik kur bitince pct yapmadım klomen dahi almadım sadece milk thistle ve multivitamin yaklaşık 6-7 aydır ilaç kullanmıyorum sabah ereksiyonlarim eskisi gibi olmadığı icin testestoron düşüklüğünden şüphelenerek hastaneye gittim, bir de ne göreyim bu sonuçla karşılaştım. İlk aklıma gelen makinenin hatalı olduğu, bilemiyorum. Bu testestoronu proviron kullanıp vücuda kullandırma fikri geldi aklima şuan doğal devam ediyorum ve proviron beni nasıl etkileyecek bilmiyorum sizin düşünceniz nedir, yemin ediyorum düşük çıksa bu kadar sasirmazdim dışarıdan 500 aldığım zaman 16 çıkmıştı

IMG_20191205_150050.jpg

Yani 6-7 ayda o testonun normale dönmesi lazım cidden enteresan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Viktormamıel, 6 saat önce yazdı:

Lh fsh dan belli olur ne olup bittiği

Hocam konuyla alakasız ama senin bir yazında yanlış hatırlamıyorsam 'deca sonrası testisler küçüldü ' yazmıştın ve yine yanılmıyorsam 1-2 sene kür vs ara vermiştin . şuan testisler eski boyutuna döndü mü çünkü benimde testislerde küçüklük söz konusu oldu deca sonrası .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Spartacus, 7 saat önce yazdı:

Hocam konuyla alakasız ama senin bir yazında yanlış hatırlamıyorsam 'deca sonrası testisler küçüldü ' yazmıştın ve yine yanılmıyorsam 1-2 sene kür vs ara vermiştin . şuan testisler eski boyutuna döndü mü çünkü benimde testislerde küçüklük söz konusu oldu deca sonrası .

Bu sorunu ben cevaplıyım hayır dönmedi 😁Ama yeteri kadar hcg yaptıysan sıkıntı çıkmaz denebilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Ferhat82, 5 saat önce yazdı:

Bu sorunu ben cevaplıyım hayır dönmedi 😁Ama yeteri kadar hcg yaptıysan sıkıntı çıkmaz denebilir

Ne decaymış hay kullanan aklımı diyorum . 15000 choriomon kullandım . bi 5000 daha mı atsam acaba. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Spartacus, 40 dakika önce yazdı:

Ne decaymış hay kullanan aklımı diyorum . 15000 choriomon kullandım . bi 5000 daha mı atsam acaba. 

Aman dostum yeter sen ne yapmişsin 15 k leydingleri duyarsızlaştiracaksın hcg ye tepki vermemeye başlar bir süre sonra . Çok küçülmediyse testisler daha kullanma. Diğer kürlerdede küçülünce bu sefer en küçük şeyde yüksek derecede hcg yapman gerekir bir süre sonra. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Ferhat82, 1 dakika önce yazdı:

Aman dostum yeter sen ne yapmişsin 15 k leydingleri duyarsızlaştiracaksın hcg ye tepki vermemeye başlar bir süre sonra . Çok küçülmediyse testisler daha kullanma. Diğer kürlerdede küçülünce bu sefer en küçük şeyde yüksek derecede hcg yapman gerekir bir süre sonra. 

Tamam hocam klomen nolvadex ile devam ediyim ben

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Ferhat82, 2 saat önce yazdı:

Hocam bu ufak testisler bizi çoluğa çocuğa karıstırır mı? :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Spartacus, 5 dakika önce yazdı:

Hocam bu ufak testisler bizi çoluğa çocuğa karıstırır mı? :)

Bizim kullandıgımız kürler bizi kısırlaştirmaz emin ol :D  Bizim kullandığımız ürünlerin kaç katını kullanıpta ikiz çocugu olanlar var :D:D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Ferhat82, 26 dakika önce yazdı:

Bizim kullandıgımız kürler bizi kısırlaştirmaz emin ol :D  Bizim kullandığımız ürünlerin kaç katını kullanıpta ikiz çocugu olanlar var :D:D

Sağolasın çok teşekkür ederim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kullanmadan önce hiç dikkat etmemiştim boyutunu, kulandıktan sonra şüphelendim tabiki kendimde ölçtüm yapabildiğim kadar 4.8 uzunluğu eni 3cm civarı gibi bnm ölçtüğüm kadarı ile yani boyutları normal aralıkta gibi sadece vücut testo üretmiyor, kürden sonra 400ng lerde idi son iki aydır 540ng lerde. Nezaman yükselir bilmiyorum 19 ay oldu, endokrilin doktoru vücut ihtiyaç dıyduğunda yükselicek dedi ha bide cinsel istek çok var sadece hemen sertleşmiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Apoece    2
Viktormamıel, 27 dakika önce yazdı:

Kullanmadan önce hiç dikkat etmemiştim boyutunu, kulandıktan sonra şüphelendim tabiki kendimde ölçtüm yapabildiğim kadar 4.8 uzunluğu eni 3cm civarı gibi bnm ölçtüğüm kadarı ile yani boyutları normal aralıkta gibi sadece vücut testo üretmiyor, kürden sonra 400ng lerde idi son iki aydır 540ng lerde. Nezaman yükselir bilmiyorum 19 ay oldu, endokrilin doktoru vücut ihtiyaç dıyduğunda yükselicek dedi ha bide cinsel istek çok var sadece hemen sertleşmiyor 

Kardeşim ben bu forumu 1 senedir felan takip ediyorum senin yüzünden kür den soğuyorum hep olumsuz bir mesaj hep bir yan etki vücudunu paylaşırmısın cidden merak ediyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
Apoece, 7 dakika önce yazdı:

Kardeşim ben bu forumu 1 senedir felan takip ediyorum senin yüzünden kür den soğuyorum hep olumsuz bir mesaj hep bir yan etki vücudunu paylaşırmısın cidden merak ediyorum 

Al bendende o kadar :)  Tamam yan etkisi olabilir belirli bir zamandada toparlarda. Görende sanacak ki  steroidler adamı öldürür bitirir çüksüz gezersin vs vs . Bu testoyu sırf avrupada fln yaşam standartları yükselsin diye kullanan insanlar var. Ben  burdaki yorumları görünce Decayıda Trenide hayatımdan çıkartmak zorunda kaldım ama görünen o ki  ekliyicem  korkarak hiçbir yere varamıyoruz malesef . Bu grafikte  yurt dişi en zararlı maddeler araştirmasından . ALkol kullanan sigara kullanan adamlarda gelip burda steroid zararlı yorumlari yapmasin bir zahmet. 

main-qimg-f21fd32c24884a2406b4edb75a466762.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne mutlu bana ozaman bu zararlı şeyden insanları uzak tutabiliyosam. Kullanmayın işte yararlı şeyler kullanın doğal olan

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat66    5
AnabolicPlayboy, 05.12.2019 - 15:26 yazdı:

IMG_20191205_150050.jpg

Sonuçta hormon alıyorsun pct yapmadan olurmu ya geç kalınmışsa ne olacak ufak bir iki birşeyler yapsaydın iyiydi ve iyileşme süresi herkezde aynı değil başkasına 6 ay sana 1 sene örnek yani pct yap ya da beklemeye devam eninde sonunda düzelecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Apoece    2
Viktormamıel, 3 saat önce yazdı:

Ne mutlu bana ozaman bu zararlı şeyden insanları uzak tutabiliyosam. Kullanmayın işte yararlı şeyler kullanın doğal olan

Uzak tutmuyorsun senin vurduklarını bizde vuruyoruz bizim hiç yok daca dick yok sabah eroksyonu yok isteksizlik bütün yorumlarım fumların bunun üzerine bütün yan etkiler sendemi oluşuyor acaba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Böyle saçma anketlere bakıpta aa steroid zararsızmış diyen adamın aklından şüphe ederim :) Realist olun lütfen hepimiz neyin ne olduğunu bilip bunları göze alarak bu işe girdik zaten. Saçma sapan steroidi övmeyin yok yaşam kalitesini yükseltiyomuş felan bunlar saçmalık. He ömür boyu sadece testo kullanıcam diyosan amenna dediğinde haklı olabilirsin ama senede 1-2 kür yapıp anabolikleri kullanıyosan o dediğinde yanılıyosun yaşam kaliten yükselmez aksine hastanelerde gezersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
kenjirro59, 9 saat önce yazdı:

Böyle saçma anketlere bakıpta aa steroid zararsızmış diyen adamın aklından şüphe ederim :) Realist olun lütfen hepimiz neyin ne olduğunu bilip bunları göze alarak bu işe girdik zaten. Saçma sapan steroidi övmeyin yok yaşam kalitesini yükseltiyomuş felan bunlar saçmalık. He ömür boyu sadece testo kullanıcam diyosan amenna dediğinde haklı olabilirsin ama senede 1-2 kür yapıp anabolikleri kullanıyosan o dediğinde yanılıyosun yaşam kaliten yükselmez aksine hastanelerde gezersin.

Ya sen ne saçmalıyosun önce bir düzgün okumayı öğren sonra ne diyeceksen de ben orda zararı yok mu demişim .Yok saçma sapan anketmiş yok şuymuş yok buymuş. Oldu canım her şeyi siz biliyorsunuz . Oturdugun yerden öyle boşa sallama bana . Sanki anatomi vs okumuşta steroidlerin vucuda verdiği zarari en ince detayına kadar herşeyi biliyor birde benim aklımdan şüphe edicekmiş. Birdahada böyle insanı aşşağılayıcı yorum yapma  yapacaksanda aynı şekilde karşılığını veririm sana

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Viktormamıel, 19 saat önce yazdı:

Bu kadar beklemişsin, bekle 6 ay daha...Elbet açılır sistem.

selvituncer, 18 saat önce yazdı:

Al bendende o kadar :)  Tamam yan etkisi olabilir belirli bir zamandada toparlarda. Görende sanacak ki  steroidler adamı öldürür bitirir çüksüz gezersin vs vs . Bu testoyu sırf avrupada fln yaşam standartları yükselsin diye kullanan insanlar var. Ben  burdaki yorumları görünce Decayıda Trenide hayatımdan çıkartmak zorunda kaldım ama görünen o ki  ekliyicem  korkarak hiçbir yere varamıyoruz malesef . Bu grafikte  yurt dişi en zararlı maddeler araştirmasından . ALkol kullanan sigara kullanan adamlarda gelip burda steroid zararlı yorumlari yapmasin bir zahmet. 

main-qimg-f21fd32c24884a2406b4edb75a466762.jpg

Bu diyagramda anlatılmak istenen " Ranced by drug experts on damage to user, impact on crime, and socioeconomic effects " cümlesinde gizli:)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

konuştuğun incir kabuğunu doldurmuyor. Aferin devam et kullan, kullan ama ama tüm dünyanın zararlı dediği şeyi iyi diye övme satıcıysan da söyle bilelim kaale almayalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Apoece, 17 saat önce yazdı:

Uzak tutmuyorsun senin vurduklarını bizde vuruyoruz bizim hiç yok daca dick yok sabah eroksyonu yok isteksizlik bütün yorumlarım fumların bunun üzerine bütün yan etkiler sendemi oluşuyor acaba 

Hocam herkes bi sakin olun ne olmuş foruma :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
selvituncer, 9 saat önce yazdı:

Ya sen ne saçmalıyosun önce bir düzgün okumayı öğren sonra ne diyeceksen de ben orda zararı yok mu demişim .Yok saçma sapan anketmiş yok şuymuş yok buymuş. Oldu canım her şeyi siz biliyorsunuz . Oturdugun yerden öyle boşa sallama bana . Sanki anatomi vs okumuşta steroidlerin vucuda verdiği zarari en ince detayına kadar herşeyi biliyor birde benim aklımdan şüphe edicekmiş. Birdahada böyle insanı aşşağılayıcı yorum yapma  yapacaksanda aynı şekilde karşılığını veririm sana

Yahu tüm dünya bunların zararlarını makaleler ile açıklıyor, zibilyon tane araştırma yapılıyor deney yapılıyor adamlar zararlı diyor. Sonra bizim selvi tuncer çıkıyor hiçbir araştırma yapmadan saçma sapan bir ankete bakarak steroidler yaşam kalitesini arttırır sigara alkonden daha az zararlıdır diyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.