Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Lobster

Köpüklü idrar cinsel isteksizlik

Önerilen İletiler

Lobster    32

Merhaba sayın hocalarım 6 haftadır kürdeyim 

500 testo cyp

200 rimobolan

30 mg oxandrolone kullanıyorum

köpüklü idrar gece sık idrara çıkma depresyon ve cinsel isteksizlik var.

kan tahlili verdim total testostonum üst sınırın iki katı kadar fazla böbrek için idrar tahlili yaptırdım hiç bir sorun gözükmüyor ultrason da dahil lakin protein kaçağı gözükmemesine rahmen basımda çok büyük bir sıkıntı var ne yapabilceğim konusunda bir fikrim yok libido 0 ve köpüklü idrar gördükçe moralim daha çok bozuluyor hocalarım fikriniz nedir.

@metinav

@zubonk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.796
Lobster, 32 dakika önce yazdı:

500 testo cyp

200 rimobolan

kan tahlili verdim total testostonum üst sınırın iki katı kadar fazla böbrek için idrar tahlili yaptırdım hiç bir sorun gözükmüyor ultrason da dahil lakin protein kaçağı gözükmemesine rahmen basımda çok büyük bir sıkıntı var ne yapabilceğim konusunda bir fikrim yok libido 0 ve köpüklü idrar gördükçe moralim daha çok bozuluyor hocalarım fikriniz nedir.

@metinav

@zubonk

Bence; böbrek fonksiyonlarında sorun yoksa protein kaçağı bulunmuyorsa, idrardaki köpürmeyi ph ve yetersiz suya verebilirsin.

Östrojen ve progesteronuna baktırabilirsin cinsel isteksizlik ve depresyon için.

Düşük östrojen depresyon yapabiliyor.Hiç bir şekilde Aİ-cabaser vb. kullanma.

Rimo dht yi arttırırken, oxa ise shbg yi düşürüp free testoyu arttırır, Libidoya iyi ve kötü yönde etkileri olması beklenmez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lobster    32

Hocam teşekkür ederim dediklerinizi uyguluycam daha yeni ki başlıkta belirttiğim gibi wellbutrin kullanımım bu ilaçlarla ilgili bir sıkıntısı olabilir mi? @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
Lobster, 3 saat önce yazdı:

500 testo cyp

200 rimobolan

@metinav

@zubonk

Metin hocamız cevabı vermiş bol bol su iç idrar için. Ayrıca sana nacizane tavsiyem oxandroloneyi piramit olarak sürekli arttır dozajı 30mg ile hiçbir etki alamassın en az 60 ı gör. Ben 80-90mg civarında ciddi verim almıştım oxandroloneden. Yüksek dozlarda çalışan bir ilaç tıpkı turinabol gibi

tarihinde kenjirro59 tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    290
Lobster, 28.11.2019 - 21:39 yazdı:

500 testo cyp

200 rimobolan

@metinav

@zubonk

Total testosteron, E2, Prolaktin, Progesteron, SHBG değerlerine baktır ve burada paylaş varsa buralarda problem vardır. Böbrek, idrar fonksiyonlarında ve proteininde sorun gözükmüyorsa bahsedildiği gibi dehidrasyon yaşıyor olabilirsin. Günlük 4-5 lt su tüketmen sorununu çözecektir. Ayrıca yaşadığın cinsel isteksizlik kullandığın "Bupropion" içerikli wellbutrin ilacından kaynaklanabiliyor olabilir. Her ne kadar prospektüsünde bulunmasada bu tarz antidepresan sınıfı ilaçlarda bu tarz problemler yaşanabiliyor; fakat 500 mg testosteron dozajında yinede çok fazla etkilememesi lazım, ağır bir antidepresan kullanmıyorsun. Söylediğim tetkikleri yaptır bir bakalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.796
Lobster, 2 saat önce yazdı:

Hocam buyur sonuçlar burda...

@zubonk

628211F1-7949-41E4-AEB6-F76751668E38.jpeg

Dediğim gibi östrojenin düşmüş bu libidonu etkiliyor.Ai'leri bırak östrojeni arttıracak gıdalar, bitkiler alabilirsin yükselmiyorsa...Soya türevleri başı çeker.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.796
Lobster, 2 saat önce yazdı:

Testo rimabolan 3-4 hafta daha gitcem kendi kendine yükselmez mi hocam @metinavr

Rimobolan dht türevi bir steroid ve östrojene dönüsmez.Oxandrolon free testoyu yükselten shbg yi düsüren bir roid.Dolayısıyla östrojenin yükselebilecegi bir ortam ve aromatize enzimi oluşmayabilir.Birde Arimidex aliyorsun 🤓 Cyopionat dönüşürse dönüsür bir sey diyemeyecegim.Ama destek olabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.