Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Square

Test ent + Boldenon Kürü yardım edermisniz

Önerilen İletiler

Square    4

Merhabalar

250mg test

200mg bold

65kg

168 boy

Yağ oranım düşük 11 yada 12 arası

küre başladım geçen hafta arkadaş yaptı iğneyi omzumdan turuncu renkli enjeksiyon aletiyle turuncu iğneden bulamıyorum omuz için başka hangi iğne işimizi görür birde ağrı var biraz sağ omuzda ne önerirsiniz bu ağrı normalmidir

Nolvadex ve proscar kullanmalımıyım yoksa son 4 haftamı kullanıyım bu ilaçları

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

roidmax    50

Yaş kaç ? Spor tecrübeniz nedir ?

Omuzdan iğne olmanızın özel bir sebebi var mı ? Kalçadan iğne yaptırmak en sorunsuzu ve en kolay bulunan iğne de bu bölge için.

Kür için Nolvadex kullanımı önerebileceğim bir şey değil. Nolvadex PCT'lerde kullanılıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Square    4
Yaş kaç ? Spor tecrübeniz nedir ?

Omuzdan iğne olmanızın özel bir sebebi var mı ? Kalçadan iğne yaptırmak en sorunsuzu ve en kolay bulunan iğne de bu bölge için.

Kür için Nolvadex kullanımı önerebileceğim bir şey değil. Nolvadex PCT'lerde kullanılıyor.

22 yaşındayım ismini vermicem türkiye şampiyonu bi hocadan temin ettim ilaçları onun yanındaki öğrencisi ben omuzdan vuruyorum dedi omuz kaslarını daha belirginleştiriyor dedi omuzdan vurunca tamam dedim o sebeple omuzdan oldum . eksiklerim varmı bunların yanında ne kullanmalıyım sizce koruyucu olarak bol bol su içiyorum 3 litreye yakın karaciğer böbrek için çinko da almayı düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    50

Böbrek korumak için : 3 litre su

Karaciğer korumak için : NAC adlı ilaç veya Milk Thistle adlı bitkisel takviye

Kalp korumak için : Trigliserid formda, içeriğindeki EPA ve DHA değerleri yüksek bir Omega-3

Çinko ve magnezyum yani ZMA takviyesi de bunlar yanında alınırsa iyi olabilecek takviyedir.

Kür içinde aromatizeyi önlemek için 2 günde 1 çeyrek veya yarım tablet Arimidex kullanımı da yaygın bir kullanımdır. PCT'yi daha sorunsuz geçirmenizi ve kür içinde jinekomasti yaşamanızı önler. Çok önemli bir konudur. Bu ilaç ve kullanımını iyi araştırın derim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Square    4
Böbrek korumak için : 3 litre su

Karaciğer korumak için : NAC adlı ilaç veya Milk Thistle adlı bitkisel takviye

Kalp korumak için : Trigliserid formda, içeriğindeki EPA ve DHA değerleri yüksek bir Omega-3

Çinko ve magnezyum yani ZMA takviyesi de bunlar yanında alınırsa iyi olabilecek takviyedir.

Kür içinde aromatizeyi önlemek için 2 günde 1 çeyrek veya yarım tablet Arimidex kullanımı da yaygın bir kullanımdır. PCT'yi daha sorunsuz geçirmenizi ve kür içinde jinekomasti yaşamanızı önler. Çok önemli bir konudur. Bu ilaç ve kullanımını iyi araştırın derim.

Arimidex ile Novaldex aynı diyolar içerik bakımında 2 günde 1 çeyrek alıyım arimidex malum baya baya pahalı ona göre

Yani alınacaklar nac arimidex çinko hapı

Pct de 1500 ui pregnl yeter dediler sizin düşünceniz nedir ?

Hocam bugün bi arkadaş dedi çok az 250mg testo boldenon hiç vucudunda etki göremessin dedi arttırmammı lazım 64 65 kiloyum ve boyum kısa burdan bakarsanız bana ilk kür için normal gibi geliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    50

Arimidex ile Novaldex aynı diyolar içerik bakımında 2 günde 1 çeyrek alıyım arimidex malum baya baya pahalı ona göre

Hocam bugün bi arkadaş dedi çok az 250mg testo boldenon hiç vucudunda etki göremessin dedi arttırmammı lazım 64 65 kiloyum ve boyum kısa burdan bakarsanız bana ilk kür için normal gibi geliyor

Etken maddelerinden tutun, çalışma prensiplerine kadar her şeyleri farklı. Arimidex bir aromatize inhibitörü, Nolvadex ise bir SERM'dir.

İlk kürde yüksek dozajlar yapılmaz. Bu sağlıksızdır. Yapmak isteyenler de piramit şeklinde arttırır. Ayrıca her insanın ilaca verdiği etki aynı değildir. 250 mg alıp iyi hacim yapan da var, 500 mg alıp da iyi hacım yapamayanlar. Bir de burada ilaçtan aldığınız verimin beslenme, antreman ve dinlenme ile orantılı olduğunu da bilmek gerekiyor.

PCT için forumda çoğu yerde göreceğiniz gibi kan testine hareket etmek gerekir. Kan testinde bakılan 3 hormon olan FSH-LH-Testo değerlerinin referans değerlerine olan yakınlığı ve uzaklığına göre ilaçlar ve dozlar belirlenir. Bununla ilgili konuda bir çok konuya cevap verdim ve veren çok insan var. Bunları okuyup kendinize bir PCT planı oluşturabilirsiniz. Kan testlerinizi ve PCT planınızı zamanı geldiğinde paylaşırsanız herkes yardımcı olacaktır. Ayrıca 1000 ui üzerinde Pregnyl kullanımının zararlı olabileceğini gösteren yazılar okumuştum.

Siz kürünüzün planını yaparken, bir çok araştırma yapıp bunların sonucuna göre hareket etmeniz daha doğrudur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Square    4

Etken maddelerinden tutun, çalışma prensiplerine kadar her şeyleri farklı. Arimidex bir aromatize inhibitörü, Nolvadex ise bir SERM'dir.

İlk kürde yüksek dozajlar yapılmaz. Bu sağlıksızdır. Yapmak isteyenler de piramit şeklinde arttırır. Ayrıca her insanın ilaca verdiği etki aynı değildir. 250 mg alıp iyi hacim yapan da var, 500 mg alıp da iyi hacım yapamayanlar. Bir de burada ilaçtan aldığınız verimin beslenme, antreman ve dinlenme ile orantılı olduğunu da bilmek gerekiyor.

PCT için forumda çoğu yerde göreceğiniz gibi kan testine hareket etmek gerekir. Kan testinde bakılan 3 hormon olan FSH-LH-Testo değerlerinin referans değerlerine olan yakınlığı ve uzaklığına göre ilaçlar ve dozlar belirlenir. Bununla ilgili konuda bir çok konuya cevap verdim ve veren çok insan var. Bunları okuyup kendinize bir PCT planı oluşturabilirsiniz. Kan testlerinizi ve PCT planınızı zamanı geldiğinde paylaşırsanız herkes yardımcı olacaktır. Ayrıca 1000 ui üzerinde Pregnyl kullanımının zararlı olabileceğini gösteren yazılar okumuştum.

Siz kürünüzün planını yaparken, bir çok araştırma yapıp bunların sonucuna göre hareket etmeniz daha doğrudur.

Hocam öncelikle bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim baya bi yanlış bilgi birikimim varmış iyiki size rastlamışım çoğu yerde arimidex ile nolvadex aynı diyo burda olmadığını öğrendim birde beslenmeye gelmişken kafama şuan bi soru takıldı

Normal zamanda kilo başına 2 gram protein diyorduk peki steroid kullanırken genemi 2 gram alıcaz yoksa 3 4 mü ? biyerdede okumuştum kilo başına 2 gramdan çok alsakta vucut kullanamıyormuş yani boşuna almış oluyorduk kafam karıştı bu konuda malum beslenme en önemli konu .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    796

Neden turuncu iğne ile ? insulin iğnesinden mi bahsediyorsunuz ? yeşil uçlu iğne en iyi seçenek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    50

Hocam öncelikle bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim baya bi yanlış bilgi birikimim varmış iyiki size rastlamışım çoğu yerde arimidex ile nolvadex aynı diyo burda olmadığını öğrendim birde beslenmeye gelmişken kafama şuan bi soru takıldı

Normal zamanda kilo başına 2 gram protein diyorduk peki steroid kullanırken genemi 2 gram alıcaz yoksa 3 4 mü ? biyerdede okumuştum kilo başına 2 gramdan çok alsakta vucut kullanamıyormuş yani boşuna almış oluyorduk kafam karıştı bu konuda malum beslenme en önemli konu .

Ben kendi kürlerimde 2-2,5 kat olarak hesapladığım protein miktarını değiştirmiyorum. Genelde kalori arttırmak amacıyla kürün içeriğine de göre karbonhidrat veya yağı arttırıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Square    4
Neden turuncu iğne ile ? insulin iğnesinden mi bahsediyorsunuz ? yeşil uçlu iğne en iyi seçenek.

omuzdan daha az acıtıyo aşı iğnesi olarakta geçtiği için ama vazgeçtim kalçadan oluyorum artık ağrı yapıyo omuzda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Square    4

Ben kendi kürlerimde 2-2,5 kat olarak hesapladığım protein miktarını değiştirmiyorum. Genelde kalori arttırmak amacıyla kürün içeriğine de göre karbonhidrat veya yağı arttırıyorum.

Öncelikle teşekkürler bugün düşündüm söylediklerinizi ve boldenon miktarını arttırmaya karar verdim piramit şekli demiştiniz 2. haftamdayım kaçıncı haftada arttırmalıyım sizce

Test ent 250 boldenon 300 mü yapsam komple yoksa 5. haftadan sonra 500 testo 400 boldenonmu yapsam

Birde boldenon uzun kullanımda fayda sağlar diyolar en az 16 hafta kullanılmalı diyolar testo olmadan boldenona devam etsem sıkıntı olurmu yoksa kürü uzatmaya karar verince ikisinide mi uzatmak lazım ? yani hem testo 16 hafta boldenon 16 hafta ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.