Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Nisay67

Klomen pregnly farkı

Önerilen İletiler

Nisay67    40

Arkadaslar, dusuk libido, sertlesme sorunu ile ilgili denemedigim yontem kalmadi. Proviron, primobolan bitkisel. Ben hic klomen kullanmamistim. Kur sonu choriomon(pregnly muadili) olmustum sadece.

klomenle pregnylin farki nedir? 
testoyu artirmak icin hangisi daha saglikli olur.

klomen onerirseniz kac hafta kac mg yazarsaniz cok sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.609
Nisay67, 10 dakika önce yazdı:

Arkadaslar, dusuk libido, sertlesme sorunu ile ilgili denemedigim yontem kalmadi. Proviron, primobolan bitkisel. Ben hic klomen kullanmamistim. Kur sonu choriomon(pregnly muadili) olmustum sadece.

Sen bence 30 gün bir pct yap temizinden...

Klomen fsh için, hcg ise lh için direkt artış sağlayan preparatlar.

Klomen ve nolvadexle ilk 10 gün 50/20 mg, sonraki 20 gün 25/20 mg şeklinde devam et.

Testo üretimi lh hormonu ile  yapılıyor.

Sperm üretimi için fsh hormonu efektiftir.

İkisinin de birbirini etkileme durumu var aynı bölgede çalışıyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Tamamdir. Yarin son bir kez urologa gidiyorum. Gene yok psikolojik yok bik bik ederlerse. Nolvadeks klomen yapiyorum bir ay. Gene olmadi kafayi kirip kür manyagi yapicam kendimi. 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Nisay67, 6 saat önce yazdı:

Tamamdir. Yarin son bir kez urologa gidiyorum. Gene yok psikolojik yok bik bik ederlerse. Nolvadeks klomen yapiyorum bir ay. Gene olmadi kafayi kirip kür manyagi yapicam kendimi. 

dostum önce detaylı bir geçmişini yaz bakalım pişman olma sonra

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Evet arkadaslar urologdan az once ciktim. 30 lu yaslarinda genc bir doktordu. Anlattim kur yaptigimi herseyi detayli detayli dinledi. Bende fitness yapiyorum ve daha once sustanon kullandim yani kurlere cok yabanci degilim dedi. Butun degerlerin normal, psikolojik diyor. Bende sustanon yaptigimda sorun yasadim biraktim ve hic bir sey kullanmiyorum kendi kendine duzeldi dedi. Hocam dedim tamam psikolojikse bile bana bi ilac bisey ver en azindan kendimi iyi hissedeyim hani falan. Yok dedi gerek yok daha da bozma dedi. Ama illa kafani kurcaliyosa penil ultrason varmis penise ilack sikip bakiylarmis damarlarda catlama patlama varmi diye ama buna da gerek yok dedi.

ben metinav hocanin dedigi gibi son care klomen nolvadeks 1 ay kullancam baktim gene olmuyo. Artik trestelon mu bulur kullanirim trenboluna mi girerim kendime dinamit mi atarim bilmem kricam kafayi. Cunku artik bendeki ereksiyon sorunu degil. Libido yok heyecan yok bisey yok. 

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Nisay67, 9 dakika önce yazdı:

Evet arkadaslar urologdan az once ciktim. 30 lu yaslarinda genc bir doktordu. Anlattim kur yaptigimi herseyi detayli detayli dinledi. Bende fitness yapiyorum ve daha once sustanon kullandim yani kurlere cok yabanci degilim dedi. Butun degerlerin normal, psikolojik diyor. Bende sustanon yaptigimda sorun yasadim biraktim ve hic bir sey kullanmiyorum kendi kendine duzeldi dedi. Hocam dedim tamam psikolojikse bile bana bi ilac bisey ver en azindan kendimi iyi hissedeyim hani falan. Yok dedi gerek yok daha da bozma dedi. Ama illa kafani kurcaliyosa penil ultrason varmis penise ilack sikip bakiylarmis damarlarda catlama patlama varmi diye ama buna da gerek yok dedi.

ben metinav hocanin dedigi gibi son care klomen nolvadeks 1 ay kullancam baktim gene olmuyo. Artik trestelon mu bulur kullanirim trenboluna mi girerim kendime dinamit mi atarim bilmem kricam kafayi. Cunku artik bendeki ereksiyon sorunu degil. Libido yok heyecan yok bisey yok. 

Hocam sizin kür neydi ve ilacı ne zaman kestiniz .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
Nisay67, Bir saat önce yazdı:

Eğer ereksiyon tutamama ve yumuşama oluyorsa libidon olduğu halde, o zaman penil dopler testi yaptır.Doktor müneccim değil o değerlerden bunu anlayabilsin :)

Pct yap sağlamından kafayı da relax yapıcak dopaminini arttıracak bir şeyler kullan.Dopamin düşüklüğünün psikolojik yansıması, hayattan zevk alamama, karamsarlık, antisosyallik gibi şeyler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40
metinav, 2 saat önce yazdı:

Eğer ereksiyon tutamama ve yumuşama oluyorsa libidon olduğu halde, o zaman penil dopler testi yaptır.Doktor müneccim değil o değerlerden bunu anlayabilsin :)

Pct yap sağlamından kafayı da relax yapıcak dopaminini arttıracak bir şeyler kullan.Dopamin düşüklüğünün psikolojik yansıması, hayattan zevk alamama, karamsarlık, antisosyallik gibi şeyler...

Metinav hocam ben 2014 2016 yillari arasi ritalin kullanmistim. Bu sizin paylastiginiz dopamin ilaclarindan metilfenidat di galiba. Doktor yazmisti bi sinava hazirlanmak icin. Bildigin receteli kokain. Acaba onun mu yoksunlugunu cekiyorum anlamadim. Onu icince felaket rahatlama ozguven herkesle konusursun boyle. Cinsel olarakda tavan yaptiriyordu. O ilaci biraktim carpinti yapiyordu. Bir bucuk sene paxera kullandim gene doktor yazdi bunalima girmistim oda libido oldurucu bi ilacti. Acaba bendeki gercekten beyinle alakalimi. Cunku ben ilk atista ereksiyon var. İkinci atista ereksiyon koruyamama oluyo. Ama tabiki hic bir ereksiyonum eskisi gibi degil ya da bana oyle geliyo. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40
Spartacus, 4 saat önce yazdı:

Hocam sizin kür neydi ve ilacı ne zaman kestiniz .

testo bolde deca 8 hafta. Kur icinde kur sonunda sorun yoktu. Kurden 6/7 ay sonra eskisi gibi ereksyion ve libido olmadigini farkettim. Actigim konularda detaylar var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Nisay67, 2 saat önce yazdı:

testo bolde deca 8 hafta. Kur icinde kur sonunda sorun yoktu. Kurden 6/7 ay sonra eskisi gibi ereksyion ve libido olmadigini farkettim. Actigim konularda detaylar var

Bende en son 8 haftalık kür yaptım test e . deca benimde kür bitince yani şuan ereksiyon yok libodo var :) zqmana bıraktım 1-2 ay dokunmam düzelir heralde . deca 4-5 hafta kullandm

tarihinde Spartacus tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
Nisay67, 5 saat önce yazdı:

Metinav hocam ben 2014 2016 yillari arasi ritalin kullanmistim. Bu sizin paylastiginiz dopamin ilaclarindan metilfenidat di galiba. Doktor yazmisti bi sinava hazirlanmak icin. Bildigin receteli kokain. Acaba onun mu yoksunlugunu cekiyorum anlamadim. Onu icince felaket rahatlama ozguven herkesle konusursun boyle. Cinsel olarakda tavan yaptiriyordu. O ilaci biraktim carpinti yapiyordu. Bir bucuk sene paxera kullandim gene doktor yazdi bunalima girmistim oda libido oldurucu bi ilacti. Acaba bendeki gercekten beyinle alakalimi. Cunku ben ilk atista ereksiyon var. İkinci atista ereksiyon koruyamama oluyo. Ama tabiki hic bir ereksiyonum eskisi gibi degil ya da bana oyle geliyo. 

Dopamin cinsel eylemde başrolde.Onu geliştiren ve koruyan ilaçlardan biri de ritalin ve concerta...Doz ayarlaması yapabilirdin yan etkileri düşürmek için...

Paxera ilacının hammaddesi paroksetin antidepresan ve libidoyu baya düşürüyor...

"Meta analiz çalışmalarında, antidepresanlara göre cinsel işlev bozukluğu
oranları; maklobemid ve agomelatin %4, bupropion %10,
mirtazapin %24, fluvoksamin %26, essitalopram %37, du-
loksetin %42, imipramin %44, fluoksetin %70, parokse-
tin %71, sitolopram %79, venlefaksin ve sertralin ise %80
olarak bulunmuştur."

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lobster    32

@metinav hocam bupropion gönderdiğiniz tabloda libido orgazm arttırdığı yazmıstınız kendim welbutrin kullanıyorum cinsel etkiyi düsürür mü?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
Lobster, 4 dakika önce yazdı:

@metinav hocam bupropion gönderdiğiniz tabloda libido orgazm arttırdığı yazmıstınız kendim welbutrin kullanıyorum cinsel etkiyi düsürür mü?

Düşürmez, biri ilacın hammaddesi diğeri ilaç markası.

"Bupropion’un seksüel fonksiyon üzerine pozitif etkisi-
nin olduğu , seksüel isteği artırdığı, psikoseksüel işle-
vi geliştirdiği bulunmuştur. Antidepresan tedavisi sürecindeki
hastalara Bupropion eklenmesi ile seksüel yan etkilerde
iyileşme olduğu gösterilmiştir"

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40
metinav, 1 saat önce yazdı:

Dopamin cinsel eylemde başrolde.Onu geliştiren ve koruyan ilaçlardan biri de ritalin ve concerta...Doz ayarlaması yapabilirdin yan etkileri düşürmek için...

Paxera ilacının hammaddesi paroksetin antidepresan ve libidoyu baya düşürüyor...

"Meta analiz çalışmalarında, antidepresanlara göre cinsel işlev bozukluğu
oranları; maklobemid ve agomelatin %4, bupropion %10,
mirtazapin %24, fluvoksamin %26, essitalopram %37, du-
loksetin %42, imipramin %44, fluoksetin %70, parokse-
tin %71, sitolopram %79, venlefaksin ve sertralin ise %80
olarak bulunmuştur."

Hocam ritalini abartili kullaniyordum evet. Normal dozu kat kat asiyordum. Ama bazen gunlerce icmedigimde oluyordu ben oyle bagimlilik filan bilmem kafama gore yani. Simdi randevu alip bi kutu denicem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
Nisay67, 1 saat önce yazdı:

Hocam ritalini abartili kullaniyordum evet. Normal dozu kat kat asiyordum. Ama bazen gunlerce icmedigimde oluyordu ben oyle bagimlilik filan bilmem kafama gore yani. Simdi randevu alip bi kutu denicem

Bupropion eczaneden reçetesiz alınabiliyor bu arada...Ritalini doktor yazmalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49

Selamın aleyküm konuya dahil olmak istedim. Sustanon deca küründe 9. Haftada enjeksiyonumu yaptım ve 1 dakika sonra libido düştü bamya gibiydi ereksiyon gitti, 18 gün sonra 1500uı pregnly 3 defa vurdum haftada 1 , yanında klomen tamox kullandım, kan değerlerim normal çıktı fh lh vs total T . 618 idi. Şuan tam 2 ay oldu her gece sabah ereksiyon yaşıyorum. Önceden mastürbasyon da bile babamızın demiyordu resmen terliyordum oda biraz düzeldi. Ama uyanınca gün boyu ereksiyon yok. Dürtünce var sadece o düzeldi . Pct den sonra sabah aç karnına keçi boynuzu özü, E vitamini ve multi vitamin alıyorum, 

kısacası ben bu durumun kan dolaşımından olduğunu düşünüyorum. Decanın sorunu progesteron reseptörüne sıkı bağlanmasını. Ptogesteron inhibitörü ile sorun çözülür ancak ilaçlar hem sakat hemde yasaklı. Ayrıca androjen ağırlıklı kür yapılırsa hemen düzelir ben yapmadım zamana bırakıyorum. Şuan düşünce yoluyla ereksiyon yok sanırım beyinde bitiyor ve zaman diyorum... — 9 ay sonra düğünüm var aslında bende çok kafama taktım ilk başlarda.

7965ECE1-D6CC-4D74-8299-DE469F607577.jpeg

4B34B900-65CF-4DD1-BE83-7076B0A0A1AC.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
Abdullah, 2 saat önce yazdı:

Selamın aleyküm konuya dahil olmak istedim. Sustanon deca küründe 9. Haftada enjeksiyonumu yaptım ve 1 dakika sonra libido düştü bamya gibiydi ereksiyon gitti, 18 gün sonra 1500uı pregnly 3 defa vurdum haftada 1 , yanında klomen tamox kullandım, kan değerlerim normal çıktı fh lh vs total T . 618 idi. Şuan tam 2 ay oldu her gece sabah ereksiyon yaşıyorum. Önceden mastürbasyon da bile babamızın demiyordu resmen terliyordum oda biraz düzeldi. Ama uyanınca gün boyu ereksiyon yok. Dürtünce var sadece o düzeldi . Pct den sonra sabah aç karnına keçi boynuzu özü, E vitamini ve multi vitamin alıyorum, 

kısacası ben bu durumun kan dolaşımından olduğunu düşünüyorum. Decanın sorunu progesteron reseptörüne sıkı bağlanmasını. Ptogesteron inhibitörü ile sorun çözülür ancak ilaçlar hem sakat hemde yasaklı. Ayrıca androjen ağırlıklı kür yapılırsa hemen düzelir ben yapmadım zamana bırakıyorum. Şuan düşünce yoluyla ereksiyon yok sanırım beyinde bitiyor ve zaman diyorum... — 9 ay sonra düğünüm var aslında bende çok kafama taktım ilk başlarda.

7965ECE1-D6CC-4D74-8299-DE469F607577.jpeg

4B34B900-65CF-4DD1-BE83-7076B0A0A1AC.jpeg

Eyvah eyvah, sende benim gibi olmuşsun.Bende de 8-9 hafta enjeksiyonundan sonra aniden gitmişti :(

Senin kısmen düzelmiş ve iyi durumda anlattıklarına göre.Fakat lh ve fsh değerleri yüksek olup testo seviyesi ortalardaysa bu gösteriyor ki testislerde duyarsızlığın var veya oluşmuş kürden sonra...Bence herkesin atladığı şey şu yeterli testis geri dönüşümü olmadan pct ye başlanıyor.Pregnyl dozunu ya daha uzun süre kullanmak yada daha yüksek doz almak lazım.Sertoli-germ hücreleri kür boyunca deaktif kalıp disfonksiyon yaşıyor bunları geliştirmeden olgunlaştırmadan hipofiz uyartımı yapılıyor ve fsh lh maximumda salgılanıyor ama karşılığında testis yeterli üretim yapamıyor...

Decanın progestin olduğu ve progesteron reseptörlerinden çalıştığı biliniyor.Fakat bu doğal progesteron olmayıp sentetik bir varyasyon ve bloke edici işlevde androjen sistemini...Buna inhibitör kullanmak çözüm olmaz ki zaten ilaçları ülkede yok.Ru486 ve bir veteriner ilacı var yasaklı...

Doğal progesteron sistemi tekrar aktive edebilir benim düşüncem...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
metinav, 32 dakika önce yazdı:

Eyvah eyvah, sende benim gibi olmuşsun.Bende de 8-9 hafta enjeksiyonundan sonra aniden gitmişti :(

Senin kısmen düzelmiş ve iyi durumda anlattıklarına göre.Fakat lh ve fsh değerleri yüksek olup testo seviyesi ortalardaysa bu gösteriyor ki testislerde duyarsızlığın var veya oluşmuş kürden sonra...Bence herkesin atladığı şey şu yeterli testis geri dönüşümü olmadan pct ye başlanıyor.Pregnyl dozunu ya daha uzun süre kullanmak yada daha yüksek doz almak lazım.Sertoli-germ hücreleri kür boyunca deaktif kalıp disfonksiyon yaşıyor bunları geliştirmeden olgunlaştırmadan hipofiz uyartımı yapılıyor ve fsh lh maximumda salgılanıyor ama karşılığında testis yeterli üretim yapamıyor...

Decanın progestin olduğu ve progesteron reseptörlerinden çalıştığı biliniyor.Fakat bu doğal progesteron olmayıp sentetik bir varyasyon ve bloke edici işlevde androjen sistemini...Buna inhibitör kullanmak çözüm olmaz ki zaten ilaçları ülkede yok.Ru486 ve bir veteriner ilacı var yasaklı...

Doğal progesteron sistemi tekrar aktive edebilir benim düşüncem...

Zamana bırakmaktan başka çare yok sanırım. Sadece şu 1 yıl 2 yıldır düzelmeyen arkadaşları görünce moralim bozuluyor ☹️

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zuldorg    12
Nisay67, 26.11.2019 - 11:23 yazdı:

Denemediğin bir yöntem var, pycnogenol, l citruline, arginin, deksozosin, tadalafil, azgın keçi otu kombinini denemelisin, sertleşme konusunda etkili :)

tarihinde zuldorg tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.