Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Spartacus

Test enanth ve deca kürüm bitti . pct için yardımlarınızı bekliyorum.

Önerilen İletiler

Spartacus    167

Öncelikle herkese merhaba 10 hafta test enanth haftalık 500 ,  deca ise son 4 hafta kullandım haftalık 300 mg olcak şekilde . Deca'yı 4 hafta kullanıp kestim . Devamını getirmedim . İlaçları tamamen keseli ise 20 gün oluyor . Pct sürecim için fikirlerinizi bekliyorum .

Not : Hocaya ısrar etmeme rağmen prolaktini işaretlemedi test için sebebi ise zaten prolaktin çok düşük çıkmış önceki sonuçta öyle çıkmaz birdaha dedi . 

**kürde deca olduğu için haftada 1 cabaser aldım ***

IMG_20191125_145147.thumb.jpg.2b011f3895b8eb038a785744940e0792.jpg

tarihinde Spartacus tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kenjirro59    49
Spartacus, 10 saat önce yazdı:

Öncelikle herkese merhaba 10 hafta test enanth haftalık 500 ,  deca ise son 4 hafta kullandım haftalık 300 mg olcak şekilde . Deca'yı 4 hafta kullanıp kestim . Devamını getirmedim . İlaçları tamamen keseli ise 20 gün oluyor . Pct sürecim için fikirlerinizi bekliyorum .

Not : Hocaya ısrar etmeme rağmen prolaktini işaretlemedi test için sebebi ise zaten prolaktin çok düşük çıkmış önceki sonuçta öyle çıkmaz birdaha dedi . 

LH vs FSH düşük onları yükseltmemiz lazım. 40 mg klomen ve 40mg nolvadex başla. Kolesterolde biraz sıkıntı var kötüsü yükselmiş, iyisi düşmüş onun için niyasin ve balık yağı öneririm tabi bunun yanında güzel beslenmeye çalış bir süre bol yeşillik tüket. e2 yüksek onu düşürmek için arimidex başla 3 günde 1 yarım tablet. Onun harici doğal üretime destek amaçlı e vitamini ve bu kış günlerinde d vitamini iyi olur ve bol su iç kreatinin normal değerinden biraz yüksek demekki bol su içmiyorsun yada yeterli gelmiyor

tarihinde kenjirro59 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609

Pct icin degerlerinin düsmesini bekle biraz daha.Teston hala yüksek.Östrojeni de düsür arimidex yada aromasinle...Testisler küçüldüyse hcg kullanabilirsin.

Nolvadex - klomen dozu standart, 1 ay kullanırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
kenjirro59, 7 saat önce yazdı:

LH vs FSH düşük onları yükseltmemiz lazım. 40 mg klomen ve 40mg nolvadex başla. Kolesterolde biraz sıkıntı var kötüsü yükselmiş, iyisi düşmüş onun için niyasin ve balık yağı öneririm tabi bunun yanında güzel beslenmeye çalış bir süre bol yeşillik tüket. e2 yüksek onu düşürmek için arimidex başla 3 günde 1 yarım tablet. Onun harici doğal üretime destek amaçlı e vitamini ve bu kış günlerinde d vitamini iyi olur ve bol su iç kreatinin normal değerinden biraz yüksek demekki bol su içmiyorsun yada yeterli gelmiyor

Çok teşekkür ederim hocam

metinav, 7 saat önce yazdı:

Pct icin degerlerinin düsmesini bekle biraz daha.Teston hala yüksek.Östrojeni de düsür arimidex yada aromasinle...Testisler küçüldüyse hcg kullanabilirsin.

Çok teşekkür ederim abi ilgi ve alakan için .

metinav, 7 saat önce yazdı:

@metinav abi bulunduğum yerde eczaneler çok pimpirikli arimidex vermiyorlar . Onun yerine evde tamoxifen var 20 mg onu kullansam olur mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
makavel1, 2 dakika önce yazdı:

nasıl bir gelişme oldu 10 haftada?

Bazı sorunlar nedeniyle stresten , uykusuzluktan aldıklarımı geri verdim diye bilirim ama başlarda iyiydi . Sınavlara hazırlanma sebebim ile bu pct den sonra bayağı ertelicem kür işini meşakatli bir iş cidden para, emek, zaman vs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
Spartacus, 8 saat önce yazdı:

Çok teşekkür ederim hocam

Çok teşekkür ederim abi ilgi ve alakan için .

@metinav abi bulunduğum yerde eczaneler çok pimpirikli arimidex vermiyorlar . Onun yerine evde tamoxifen var 20 mg onu kullansam olur mu ?

Tamoxifen ve nolvadex aynı ilaç, marka farklı...Pct de kullanacaksın zaten...

Arimidex farklı işlevde, tamoxifen onun yerini tutmaz.Ama istersen progestan alıp 10 gün kullanabilirsin östrojen seviyesini düşürmek için...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 2 dakika önce yazdı:

Tamoxifen ve nolvadex aynı ilaç, marka farklı...Pct de kullanacaksın zaten...

Arimidex farklı işlevde, tamoxifen onun yerini tutmaz.Ama istersen progestan alıp 10 gün kullanabilirsin östrojen seviyesini düşürmek için...

Teşekkür ederim abi , iyi günler diliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Spartacus, 6 dakika önce yazdı:

Bazı sorunlar nedeniyle stresten , uykusuzluktan aldıklarımı geri verdim diye bilirim ama başlarda iyiydi . Sınavlara hazırlanma sebebim ile bu pct den sonra bayağı ertelicem kür işini meşakatli bir iş cidden para, emek, zaman vs

aynen aynen parayı basmakla kalmıyor ayrıca stress sıkıntı benim hayatımın genetiğinde var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
makavel1, 42 dakika önce yazdı:

aynen aynen parayı basmakla kalmıyor ayrıca stress sıkıntı benim hayatımın genetiğinde var 

Vallaha aynen öyle 'hayatımın genetiği' sözün tam uydu hocam . :) sakin kafayla keyfine yapılcak bişey bence kür olayı :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
kenjirro59, 26.11.2019 - 00:46 yazdı:

Hocam bu arada e vitaminin dozu ne olmalı eczanedem evigen aldım 2 . Ayrıca ereksiyonlar çok düşüşte bu normal mi ?

tarihinde Spartacus tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
Spartacus, 14 saat önce yazdı:

Hocam bu arada e vitaminin dozu ne olmalı eczanedem evigen aldım 2 . Ayrıca ereksiyonlar çok düşüşte bu normal mi ?

E vitamini 400iu var solgarın onu öneririm, ereksiyonun düşüşte olması normal zamana bırak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
kenjirro59, 7 dakika önce yazdı:

E vitamini 400iu var solgarın onu öneririm, ereksiyonun düşüşte olması normal zamana bırak

Teşekkür ederim hocam sağolasın .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
mert599, Bir saat önce yazdı:

@kenjirro59 HOCAM SAĞLIK OCAĞINDA YAPILIYORMU YAPILIYORSA NE DİYEREK YAPTIRABİLİRİM

Sağlık ocağında yapılmaz hastaneye gitmen lazım, yerli üretim root cell pharma çalışadabilir çalışmayadabilir ama ben olsam kesinlikle uzak dururum o tarz ürünlerden. Orjinal ürün satan yer varken aksiyon aramaya gerek yok.

tarihinde kenjirro59 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    290
Spartacus, 25.11.2019 - 15:46 yazdı:

Biraz geç olacak ama eğer başlamadıysan birkaç tavsiyede bulunacağım. 

Testis atrofisi mevcut ise ki 10 haftada 4 haftalık deca ile çok büyük bir probleminin olduğunu bu dozlarda sanmıyorum ama varsa böyle bir durum kontrol et. Eğer mevcut ise PCT yani asıl tedaviye başlamadan önce testislere start vermek amaçlı iki günde bir 1000 iu toplamda 5000 iu olacak şekilde uygula. HCG bittiğinde 2 gün bekle ve 50 mg Klomen, 40 mg Tamoksifen başla. Şöyle yazayım;

1-2 hafta 50 mg klomen

1-2 hafta 40 mg tamoksifen/nolvadex

3-4 hafta 50 mg klomen

3-4 hafta 20 mg tamoksifen/nolvadex

5-6 hafta 25 mg klomen

5-6 hafta 10 mg nolvadex

Şeklinde PCT uygula. 

Ayrıca nolvadex ile beraber aromatazı inhibe etmek için arimidex kullanılması durumunda iki ilaçtan da verim alınamaması söz konusu. Birbirleriyle uyumsuz ilaçlar bunlar. Bu nedenle E2 artışın sebebiyle, HCG protokolü uygularken hem mevcut yüksekliği hem de HCG sebebiyle oluşabilecek aromatazı engellemek adına arimidex kullanabilirsin. Sonrasında HCG bitip, PCT başladığında nolvadex kullanacağımız için arimidexi keselim ve klomen-nolvadex protokolüne geçelim. Klomen de aromatizasyon yapabilmekte 50 mg 25 mg dozlar düşük olduğu için sanmıyorum ama bazı bünyelerde oluşabiliyor bunun önüne geçmek adına da Aromasin eklenebilir. Aromasin, nolvadex ile beraber kullanılabilen bir aromataz inhibitörüdür. 

Harici ek olarak PCT sürecine destek ve devamı için opsiyonel olarak benim steroid kullandığım dönemde PCT uygularken sevdiğim ve verim aldığım destekleri kullanabilirsin. Keçiboynuzu özü sabah akşam bir çorba kaşığı, günlük 2 tablet voonka vonvia, günlük 400 iu e vitamini, günlük 6000 iu D3, yatmadan önce 50 mg çinko ve solgarın magnezyum-kalsiyum-boron ürününü günlük 2-3 tablet. Kolesterol için ise arkadaşlar belirtmişler niasin formunda B3 vitamini, omega-3 gibi destekler kullanılabilir ki zamanla zaten düzelecektir bu kolesterol değerleri korkulacak değerler değil.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
zubonk, 3 saat önce yazdı:

Biraz geç olacak ama eğer başlamadıysan birkaç tavsiyede bulunacağım. 

Testis atrofisi mevcut ise ki 10 haftada 4 haftalık deca ile çok büyük bir probleminin olduğunu bu dozlarda sanmıyorum ama varsa böyle bir durum kontrol et. Eğer mevcut ise PCT yani asıl tedaviye başlamadan önce testislere start vermek amaçlı iki günde bir 1000 iu toplamda 5000 iu olacak şekilde uygula. HCG bittiğinde 2 gün bekle ve 50 mg Klomen, 40 mg Tamoksifen başla. Şöyle yazayım;

1-2 hafta 50 mg klomen

1-2 hafta 40 mg tamoksifen/nolvadex

3-4 hafta 50 mg klomen

3-4 hafta 20 mg tamoksifen/nolvadex

5-6 hafta 25 mg klomen

5-6 hafta 10 mg nolvadex

Şeklinde PCT uygula. 

Ayrıca nolvadex ile beraber aromatazı inhibe etmek için arimidex kullanılması durumunda iki ilaçtan da verim alınamaması söz konusu. Birbirleriyle uyumsuz ilaçlar bunlar. Bu nedenle E2 artışın sebebiyle, HCG protokolü uygularken hem mevcut yüksekliği hem de HCG sebebiyle oluşabilecek aromatazı engellemek adına arimidex kullanabilirsin. Sonrasında HCG bitip, PCT başladığında nolvadex kullanacağımız için arimidexi keselim ve klomen-nolvadex protokolüne geçelim. Klomen de aromatizasyon yapabilmekte 50 mg 25 mg dozlar düşük olduğu için sanmıyorum ama bazı bünyelerde oluşabiliyor bunun önüne geçmek adına da Aromasin eklenebilir. Aromasin, nolvadex ile beraber kullanılabilen bir aromataz inhibitörüdür. 

Harici ek olarak PCT sürecine destek ve devamı için opsiyonel olarak benim steroid kullandığım dönemde PCT uygularken sevdiğim ve verim aldığım destekleri kullanabilirsin. Keçiboynuzu özü sabah akşam bir çorba kaşığı, günlük 2 tablet voonka vonvia, günlük 400 iu e vitamini, günlük 6000 iu D3, yatmadan önce 50 mg çinko ve solgarın magnezyum-kalsiyum-boron ürününü günlük 2-3 tablet. Kolesterol için ise arkadaşlar belirtmişler niasin formunda B3 vitamini, omega-3 gibi destekler kullanılabilir ki zamanla zaten düzelecektir bu kolesterol değerleri korkulacak değerler değil.

Hocam çok teşekkür edeerim eline emeğine sağlık . Keçiboynuzu özü sayenizde benimde favorim oldu :) Söylediklerinizi dikkate alacağım ,  iyi pazarlar dilerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    290
Spartacus, 4 dakika önce yazdı:

@zubonk hocam bir sorum olacak . Bu testislerin sönük sarkık durması sebebi ne olabilir yani diri tok durmuyor

Şimdi testis sarkıklığı meselesinin steroidlerle pek bir alakası yok. İnsan vücudu yaratılış itibariyle çok akıllı dizayn edilmiştir. Spermlerin işlevlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirebilmeleri için vücut sıcaklığından 2 derece civarı daha düşük sıcaklıkta olmaları gerekir. Testislerin vücut dışında olmasının sebebi de tam olarak budur. Vücudunuz veya o bölgeniz normalden daha fazla sıcak olduğunda testisler kendini salar ve vücuttan daha fazla uzaklaşır. Soğuk olduğunda ise sıcak olan vücudunuza doğru yukarı çekilir, toplanır, bu gayette normaldir. 

Fakat diri ve tok durumu hakkında şöyle söyleyeyim; steroidler üretiminizi etkileyip testisleri pasif duruma getirir. Bu nedenle de daha cansız olmaları normal. Kür içerisinde veya kür sonu yaşanan atrofide bu nedenlerle olmakta zaten. Eğer ki testislerde hacim olarak küçülme ve sertliğinde aşırı bir yumuşama varsa yani elinizle kontrol ettiğinizde eski sertlikleri yoksa kesinlikle PCT başlamadan yani klomen, nolvadex vb. Önce HCG kullanarak bu sorunlar giderilmelidir, sonrasında tedaviye başlanmalıdır. HCG bir PCT protokolü değildir, gerektiğinde PCT geçiş sürecidir sadece. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.