Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

selvituncer

Yeni seri balkan -fotoğraf kullanan varmı acaba

Önerilen İletiler

selvituncer    62

Bir arkadaşım  polisliği kazandığı için  küre girmekten vaz geçti ürünlerini bana verdide insanın içinde ister istemez bir şüpe oluyor bir sorayım dedim yinede . Sp ve Balkanın sitesine girdim ve ürünleri sorgulattım  Daha önce sorgulamamiş 0 kere sorgulandı yazıyordu yani ilk defa ben sorgulamiş oluyorum siteye göre orjinal . Kutu vs ilaçlardada baktım herhangi bir farklı yerine denk gelmedim Kutu üzerindeki barkoduda sorgulayınca balkanın orjinal sitesine yönlendiriyor  ilaç orjinal gibi geldi bana . Kullanıpta  yorum yapabilecek var mı acaba  verim vs açisindan başlamayı dusunuyorumda. 

1.jpg 2.jpg

3.jpg 4.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    447
selvituncer, 2 saat önce yazdı:

Daha önce sorgulamamiş 0 kere sorgulandı yazıyordu yani ilk defa ben sorgulamiş oluyorum siteye göre orjinal . Kutu vs ilaçlardada baktım herhangi bir farklı yerine denk gelmedim Kutu üzerindeki barkoduda sorgulayınca balkanın orjinal sitesine yönlendiriyor  ilaç orjinal gibi geldi bana 

İlk defa  sorgulanmişsa  orjinaldir zaten ilaç . Kod felanda okutuyorsa  daha neyi duyucan başla gitsin . Ho bu arada kürün  bende düşünüyorum.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulysess    5
selvituncer, 3 saat önce yazdı:

Bir arkadaşım  polisliği kazandığı için  küre girmekten vaz geçti ürünlerini bana verdide insanın içinde ister istemez bir şüpe oluyor bir sorayım dedim yinede . Sp ve Balkanın sitesine girdim ve ürünleri sorgulattım  Daha önce sorgulamamiş 0 kere sorgulandı yazıyordu yani ilk defa ben sorgulamiş oluyorum siteye göre orjinal . Kutu vs ilaçlardada baktım herhangi bir farklı yerine denk gelmedim Kutu üzerindeki barkoduda sorgulayınca balkanın orjinal sitesine yönlendiriyor  ilaç orjinal gibi geldi bana . Kullanıpta  yorum yapabilecek var mı acaba  verim vs açisindan başlamayı dusunuyorumda. 

1.jpg 2.jpg

3.jpg 4.jpg

Balkan sitesi bu tarz barkodlu ilaçları bende gördüm dediğin gibiyse orjinalin ama dedikleri gibi kullanmadan bilinmez

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
ulysess, 2 dakika önce yazdı:

Balkan sitesi bu tarz barkodlu ilaçları bende gördüm dediğin gibiyse orjinalin ama dedikleri gibi kullanmadan bilinmez

Banada şansa bedavadan geldi  sağlam gibi duruyor  hiçbir sıkıntı nokta hata bulamadım. Daha önce azım yandığı  için  biraz pinpirikli davranıyorum . Zaten burdan almiş olsam kod bile sorgulatmam yani  hayırlısıyla  aralık ortasinda başliyorum inş  gelişmeleri paylaşirim zaten.

Birde kullanan birinin yorumunuda alsaydık iyi olabilirdi aslında 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
Ferhat82, 1 saat önce yazdı:

İlk defa  sorgulanmişsa  orjinaldir zaten ilaç . Kod felanda okutuyorsa  daha neyi duyucan başla gitsin . Ho bu arada kürün  bende düşünüyorum.

sahte ürünlerde bile check kodları sıfır gözüküyor.Aldanmamak lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Haze, 12 dakika önce yazdı:

sahte ürünlerde bile check kodları sıfır gözüküyor.Aldanmamak lazım

Benim bildiğim sahte üründe 0 gözükmez o zaman neye güveneceğiz 0 gözükmüyorsa . Gerçi bir ürün almiştim hiç unutmam 21 kez sorgulanmiş yazıyordu .

Sıfır gözüküyorsa kardeşim gönül rahatlığıyla kullanabilirsin he kullanmıcaksan bana yolla 😂

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62

Aklımda kalacağina çocugada sorayım dedim. Ürün dişaridan gelmiş bu cevap beni tatmin etti :)  Gerçi kullanmassam bile buradan  herhangi bir arkadaşa hediye ederim konu altına yazarak  cevaplar için teşekkur ederim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pancamo    16

Nedendir bilmem bugüne kadar Balkan pharma enjektelerinden pek verim almadım . Parabolan hariç . parabolan her zaman efsaneydi...tabletleri ise favorimdir. Tablette daha başarılılar sanki . Ben ve çevremin eskiden bugüne görüşlerimiz böyle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Demek balkan yeni seride 10 ml lik flakonlara gecmis bunu begenmedim iste. 10 luk flakon kopyalamasi her zaman daha kolaydir. 2 urununde calistigini anlamasi kolay biri testle digeri etki bakimindan 1-2 haftada kendini belli eder.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Pancamo, 05.01.2020 - 22:29 yazdı:

Nedendir bilmem bugüne kadar Balkan pharma enjektelerinden pek verim almadım . Parabolan hariç . parabolan her zaman efsaneydi...tabletleri ise favorimdir. Tablette daha başarılılar sanki . Ben ve çevremin eskiden bugüne görüşlerimiz böyle

Ürünün orjinal olduğuna eminmisiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jeffseid    26
selvituncer, 23.11.2019 - 12:25 yazdı:

1.jpg 2.jpg

3.jpg 4.jpg

Konu fazla uzatılmış yok onuda yapıyorlar yok ondan takıyorlar. Ürün orjinal gayet belli yeni hologram kullanılıyor adamlar sahtesi cok diye kaçtane bu işin ustası insanla bu hologramı tasarlamişlar. Ama orjinal rahat ol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jeffseid    26
selvituncer, 23.11.2019 - 17:12 yazdı:

Aklımda kalacağina çocugada sorayım dedim. Ürün dişaridan gelmiş bu cevap beni tatmin etti :)  Gerçi kullanmassam bile buradan  herhangi bir arkadaşa hediye ederim konu altına yazarak  cevaplar için teşekkur ederim

Takipçisiyim konunun 😆

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
ulysess, 23.11.2019 - 16:05 yazdı:

ilk haftadan kof gibi şişiyorsan sahtedir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pancamo    16
Hasan3542, 6 saat önce yazdı:

Ürünün orjinal olduğuna eminmisiniz ?

Evet direk yerinden alıyorduk . Ki bahsettiğim yıllarda daha sahtesi bile yoktu 😁 sonra ilk Bulgarlar yaptı , ondan sonra İran’da yapıldı. Ve en son türkiyede yapıldı .

odi, 7 saat önce yazdı:

Demek balkan yeni seride 10 ml lik flakonlara gecmis bunu begenmedim iste. 10 luk flakon kopyalamasi her zaman daha kolaydir. 2 urununde calistigini anlamasi kolay biri testle digeri etki bakimindan 1-2 haftada kendini belli eder.

Balkan’ın her zaman 10 ml flakonları vardı . Hatta daha ampül olmadan ilk flakon şeklindeydi. Sonra ampülde eklendi . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.