Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

servt

Kür sonrası

Önerilen İletiler

servt    19

Testo ent. 750 mg
Tren Bol - Parabolon 300 mg

12 Hafta Küründen Sonra Kür Sonrası Yaklaşık 3 Hafta Geçti Tahlil Vs Almadım Yarılanma Sürelerinden Dolayı.Sonuç Olarak Şuanda Tam olarak 9 Kg vermiş Bulunmaktayım. :) 72 kg idim Daha önceki konularda paylaştıgım üzere şuanda 63 kg kadar düştüm . önümüzdeki hafta gidip tahlil verip sonuçlara bakacagım bu kadar kayıp yaşıyacagımı hiç tahmin etmemiştim. Sizce Sebebi nedenleri ne olabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.578
servt, 4 saat önce yazdı:

Testo ent. 750 mg
Tren Bol - Parabolon 300 mg

12 Hafta Küründen Sonra Kür Sonrası Yaklaşık 3 Hafta Geçti Tahlil Vs Almadım Yarılanma Sürelerinden Dolayı.Sonuç Olarak Şuanda Tam olarak 9 Kg vermiş Bulunmaktayım. :) 72 kg idim Daha önceki konularda paylaştıgım üzere şuanda 63 kg kadar düştüm . önümüzdeki hafta gidip tahlil verip sonuçlara bakacagım bu kadar kayıp yaşıyacagımı hiç tahmin etmemiştim. Sizce Sebebi nedenleri ne olabilir. 

Görmeden bir şey söylemek zor, ama beslenmen iyi değildir, trenbolon bol kalori istiyor.

Ayrıca trenbolonun dozu düşük kalmış, uzun ester 400 ve üstü ideal...Tabi sahte değilse :)

Testo dozun yüksek o aldığın kilonun çoğunluğu sudur.Östrojen kontrolü yapsaydın biraz daha az kilo alırdın ama bu kadar su kaybın olmazdı....

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
metinav, 4 saat önce yazdı:

Görmeden bir şey söylemek zor, ama beslenmen iyi değildir, trenbolon bol kalori istiyor.

Ayrıca trenbolonun dozu düşük kalmış, uzun ester 400 ve üstü ideal...Tabi sahte değilse :)

Testo dozun yüksek o aldığın kilonun çoğunluğu sudur.Östrojen kontrolü yapsaydın biraz daha az kilo alırdın ama bu kadar su kaybın olmazdı....

aynen öyle zaten beslenmem kötü oldugu için bırakmak zorundada kaldım. ilaçları burdan temin ettim. ilaçlar %100 çalışıyor kür içi tahlillerimde oldu sıkıntı yoktu . e2 felan prolaktin vs normaldi. lh fhs 0 dı oda normal kullandıgım steo. dolayı. Mesele Zaten Beslenmem idi Burda Kaç defa konu açtıysamda Fayda Göremedim. Buda Beslenmeden dolayı dediginiz gibi ise yapcak bişeyim kalmadı :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
servt, Bir saat önce yazdı:

aynen öyle zaten beslenmem kötü oldugu için bırakmak zorundada kaldım. ilaçları burdan temin ettim. ilaçlar %100 çalışıyor kür içi tahlillerimde oldu sıkıntı yoktu . e2 felan prolaktin vs normaldi. lh fhs 0 dı oda normal kullandıgım steo. dolayı. Mesele Zaten Beslenmem idi Burda Kaç defa konu açtıysamda Fayda Göremedim. Buda Beslenmeden dolayı dediginiz gibi ise yapcak bişeyim kalmadı :) 

Beslenme çok önemli fakat tek başına da onunla olmuyor, bir çok faktör var.

Eğer östrojenin normalse ve yine su tutuyorsan o zaman alerjin iltihabi bir durumun olabilir.O da değilse sodyum potasyum dengenin bozuk olması mümkün.O da değilse insülin direncin olabilir.O da değilse böbreklerin de su tutumu oluyor olabilir.Acth, vasopressin, kortizol gibi hormonların salgılanma bozuklukları gibi nedenler olabilir.

Buradan sadece tavsiye ve öneri yapılabilir.Ama bana sorarsan aldığını komple vermen tuhaf tuhaf olmuş üstelik 3 hafta içinde...Hani 2-3 ay desen anlarım da bu kadar kısa sürede sünger gibi suyu bırakman düşündürücü...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
metinav, 16 saat önce yazdı:

Beslenme çok önemli fakat tek başına da onunla olmuyor, bir çok faktör var.

Eğer östrojenin normalse ve yine su tutuyorsan o zaman alerjin iltihabi bir durumun olabilir.O da değilse sodyum potasyum dengenin bozuk olması mümkün.O da değilse insülin direncin olabilir.O da değilse böbreklerin de su tutumu oluyor olabilir.Acth, vasopressin, kortizol gibi hormonların salgılanma bozuklukları gibi nedenler olabilir.

Buradan sadece tavsiye ve öneri yapılabilir.Ama bana sorarsan aldığını komple vermen tuhaf tuhaf olmuş üstelik 3 hafta içinde...Hani 2-3 ay desen anlarım da bu kadar kısa sürede sünger gibi suyu bırakman düşündürücü...

Değerli yorumunuz için çok çok teşekkür ederim. burda konu açmamdaki düşüncem sadece doktor olarak hangi bölüme yada tahlil olarak ne yaptırmalıyım bu gibi fikirde verirseniz çok çok sevinirim. En büyük problem iştah ne kadar ugraştıysamda olmadı. @metinav Değerli Yorum için Tekrardan Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
servt, Bir saat önce yazdı:

Değerli yorumunuz için çok çok teşekkür ederim. burda konu açmamdaki düşüncem sadece doktor olarak hangi bölüme yada tahlil olarak ne yaptırmalıyım bu gibi fikirde verirseniz çok çok sevinirim. En büyük problem iştah ne kadar ugraştıysamda olmadı. @metinav Değerli Yorum için Tekrardan Teşekkür ederim.

Endokrin veya dahiliye 

serbest testo 

total testo 

e2 

prolaktin

lh 

fsh 

t3-t4

karaciğer enzimleri

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
servt, 1 saat önce yazdı:

Spor hekimine git.Durumunu anlat steroid kullandığını söyle ve 2 hafta içinde 10 kg gitti de.İştah olmadığını söyle, varsa başka sorunların onları da ekle.O seni yönlendirecektir diye düşünüyorum.Olmadı bir diyetisyene gidebilirsin...Gerekli testleri onlar yapıcaktır.Alerjinin olup olmadığını öğrenmek istediğini de belirtebilirsin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
Adanalı, Bir saat önce yazdı:

Endokrin veya dahiliye 

serbest testo 

total testo 

e2 

prolaktin

lh 

fsh 

t3-t4

karaciğer enzimleri

çok teşekkür ederim bunları istiyeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
metinav, Bir saat önce yazdı:

Spor hekimine git.Durumunu anlat steroid kullandığını söyle ve 2 hafta içinde 10 kg gitti de.İştah olmadığını söyle, varsa başka sorunların onları da ekle.O seni yönlendirecektir diye düşünüyorum.Olmadı bir diyetisyene gidebilirsin...Gerekli testleri onlar yapıcaktır.Alerjinin olup olmadığını öğrenmek istediğini de belirtebilirsin.

bir diyetisyene gidip ona danışmakta fayda var ozaman. bakalım ne diyecek. Çok Teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Borosan25    24

Spor ve roidler konusunda çok tecrübeli abilerimiz kardeşlerimiz var fakat bu konuda yorum yapmak yanlış olur durumun tıbben yukarda bahsedilen alerji elektrolit bozukluğu vs olduğunu asla düşünmüyorum 2 haftada 9 kilo kaybı  ki 72 kilo biri için ( vücut ağırlığının 8 de 1) ciddi bir sorun kesinlikle ileri inceleme yapılmalı ben 9 kilo vermene sebep olacak alerji görmedim hoş kilo verdiren alerjide görmedim gluten enteropatisi vs enteropatileri çıkarsak elektrolit bozukluklarından kasıt sanırım hiponatremi işin çoook çoook basit haliyle düşünüldüğünde 9 kg kaybına sebep olabilir fakat o 9 kilo suyu atacak kadar hiponatremi beyni ağızından sıkartacak kadar beyin ödemine sebep olur .sana tavsiyem bulduğun ilk sıra ile dahiliye uzmanına görünmen olur

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.