Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

drfaruk

Ilk kürden gh kullanmalimiyim

Önerilen İletiler

drfaruk    0

MERHABALAR

YAŞIM 23 KİLOM 95 BOY 180  3 YILLIK BİR SPOR GEÇMİŞİM VAR VE İLK KÜRÜME GİRMEK İSTİYORUM

3 AY SÜRECEK BU KÜRÜM

GÜNLÜK  

0.4 UI GENOPHARM SOMATROPİN (SABAH 0.2 AKSAM 0.2) (L TROKSİN SABAH 50 MG )

2 TABLET PHİZER OXANDROLONE 20 MG

SUPRADYN OMEGA 3 GLUTAMİN BCAA ZMA ARGİNİN

HAFTALIK

200 MG PRIMABOLAN

BESLENME OLARAK 6 YUMURTA 200 GRAM SİYAH PİRİNÇ 700-800 GRAM TAVUK GÖGSÜ HASLAMA 100 GRAM YULAF 1 MUZ 100 GRAM FINDIK SALATA

EKLEMEK İSTEDİKLERİNİZ TAVSİYELERİNİZ ÖNERİLERİNİZE AÇIĞIM.HAFİF BİR KÜR OLSUN İSTİYORUM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

drfaruk    0

PEKİ BÖYLE BİŞEYDEN VERİM ALMAM MI ? NE TAVSİYE EDERSIN

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oppomer    10

Kardesim primo diyosun tek basina olmaz testo enanthate ya da cypionat ekle definasyon ise kisa ester al. Ve sunu diyim primo kuru yaptim cok temiz bi ilac ve bende 400mg da calisti bu ilac ve 70kiloydum.gh kullanmadim bilmiyorum ama normalde 5ay ve uzeri oneriliyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
drfaruk    0
oppomer, 1 dakika önce yazdı:

Kardesim primo diyosun tek basina olmaz testo enanthate ya da cypionat ekle definasyon ise kisa ester al. Ve sunu diyim primo kuru yaptim cok temiz bi ilac ve bende 400mg da calisti bu ilac ve 70kiloydum.gh kullanmadim bilmiyorum ama normalde 5ay ve uzeri oneriliyor

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM TAVSİYEN İÇİN.200 İLE BASLAYIP 4-5 HAFTADA 300 E ÇEKMEK İSTİYORUM DURUMA GÖRE. PEKİ HAFTALIK NE KADAR CYPİONAT EKLEMEMİ UYGUN GÖRÜRSÜN.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70

Haftalık 200 prima başla 

400 testo entt 

daha sonra prima 300-400 yaparsın gh kullanma 3 ay iş görmez minimum 5-6 ay 

muhtelemen yağ oranın yüksek o yüzdrn oxandr. Eklemişsin eğer öyle ise küre girme diyet kardiyo ağırlık antrenmanı devam et belli düzeyr çrk yağ oranını

tarihinde Adanalı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oppomer    10

3ay demisin yani 12 hafta, ya 12 hafta ya da 13-14 hafta ve primoyu 12. Haftada kesiceksin. Bu kurun pct side kolay olur buyuk ihtimal hcg gerekmez kendimden biliyorum. Ve ilk haftalara danabol ya da turinabol ekleyebilirsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
drfaruk    0
Adanalı, 5 dakika önce yazdı:

Haftalık 200 prima başla 

400 testo entt 

daha sonra prima 300-400 yaparsın gh kullanma 3 ay iş görmez minimum 5-6 ay 

muhtelemen yağ oranın yüksek o yüzdrn oxandr. Eklemişsin eğer öyle ise küre girme diyet kardiyo ağırlık antrenmanı devam et belli düzeyr çrk yağ oranını

YANİ YAĞ ORANIM BİRAZ FAZLA.15 KG KADAR YAĞ VARDIR TOTALDE (95 KG YIM ).BEKLEMEM DAHA MI DOĞRU OLUR EN AZINDA 85 LERE DÜSENE KADAR

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
drfaruk    0
oppomer, 4 dakika önce yazdı:

3ay demisin yani 12 hafta, ya 12 hafta ya da 13-14 hafta ve primoyu 12. Haftada kesiceksin. Bu kurun pct side kolay olur buyuk ihtimal hcg gerekmez kendimden biliyorum. Ve ilk haftalara danabol ya da turinabol ekleyebilirsin

YANİ YUKARIDA YAZDIĞIM HALİNE HAFTALIK 300 CYPIONAT EKLEYEREK YAPSAM ETKİ ALIRMIYIM YOKSA SENDE BİRAZ YAĞ ORANIMI AZALTMAM TARAFTARIMISIN ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oppomer    10

Ne bekliyosun ona bagli, ego tatminimi pro podyum mu. Herseydiette biter.depot ilaclarlada define olunur. Ben olsam 2ay saglam diet yapar kardiyolari ele alir ve ondan sonra kure girerim. Ve resim koyarsan daha mantikli olur konusmak. Gorusmek uzere

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
drfaruk    0
interfectum, 1 dakika önce yazdı:

pfizer oxandrolone mu:D?

EVET NEDEN ŞAŞIRDIN ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
interfectum    44
drfaruk, 14 dakika önce yazdı:

EVET NEDEN ŞAŞIRDIN ?

şaşırmadım,üzüldüm.Burak Hoca o kadar uyarı yapıyor,iki dakikanızı ayırıp okumuyorsunuz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
drfaruk    0
interfectum, 15 saat önce yazdı:

şaşırmadım,üzüldüm.Burak Hoca o kadar uyarı yapıyor,iki dakikanızı ayırıp okumuyorsunuz.

yeni üye oldum. teşekkür ederim sağolasın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.