Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

oppomer

Şırınga seçimi

Önerilen İletiler

oppomer    10

Ekteki resimdeki şırınga ile iğne yapılır mı (bebek iğnesi olarak geçiyormuş)?kas içine girer mi?demin video da bu şırınganın kullanılabileceğini gördüm size sormak istedim

aşı turuncu-250x250.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.578
oppomer, Bir saat önce yazdı:

Ekteki resimdeki şırınga ile iğne yapılır mı (bebek iğnesi olarak geçiyormuş)?kas içine girer mi?demin video da bu şırınganın kullanılabileceğini gördüm size sormak istedim

aşı turuncu-250x250.jpg

2,5 santimlik ucu olan ise, evet gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.Daha kısa uçlar sıkıntı yaratır.Bu şırıngayı ben tanıttım türkiyede bu camiaya :) 

Tüm kürlerimi bununla yaptım hiç bir sıkıntı yaşamadım yeter ki, dokuları ve nasıl enjeksiyon yapılacağını bilin...

Aşırı şişman ve deri altı çok yağlı insanlara kalçadan uygun olmayabilir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oppomer    10

son olarak 2,5cm uçlu olursa tamam peki insülin iğnesi ile tricepsten yapılabilirmi? triceps rahat belli gözüküyor ve insülin iğnesi yeteri kadar girebilir gibi gözüküyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Borosan25    24

Enjeksiyon konusunda sana tavsiyem herzaman normal enjektör ve yeşil uç olur ilaçlar zaten form itibariyle yağlı ilaçlar emin ol daha rahat edersin sanırım ilk enjeksiyonun olacak asla tricepsten enjeksiyon yapmaya çalışma kalçayı kullan bi kaç kez bilen bir sağlıkçı tanıdığın varsa ondan rica et başında dursun onun gözetiminde yapmaya çalış zaten o iğne fobini yendiğinde enjeksiyon dert olmaktan çıkar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pc332    15

16mm lik 25g uçlar bacak için ideal, eğer quadlarin çok yağlı değilse. Kısaca şişman değilsen. Bugün 80. Enjeksiyonumu yaptım. Şimdiye kadar tek bir defa bile sisme, su toplama vs. olmadi. 25g çok rahat, eğer vastus lateralis injection site'a yaparsan girerken canın bile acimiyor. Hatta islem sonunda kanamadigi bile oluyor.

tarihinde pc332 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oppomer    10
metinav, 18.09.2019 - 14:46 yazdı:

2,5 santimlik ucu olan ise, evet gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.Daha kısa uçlar sıkıntı yaratır.Bu şırıngayı ben tanıttım türkiyede bu camiaya :) 

Tüm kürlerimi bununla yaptım hiç bir sıkıntı yaşamadım yeter ki, dokuları ve nasıl enjeksiyon yapılacağını bilin...

Aşırı şişman ve deri altı çok yağlı insanlara kalçadan uygun olmayabilir...

şişman değilim de ucu 2,5cm boyunda olursa yeterlidir o zaman değil mi?bacak için acıtıyo yürümekte sıkıntı çıkarıyo diyolar ama tek başına kalçadan da yapmak zor iş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
oppomer, 2 saat önce yazdı:

şişman değilim de ucu 2,5cm boyunda olursa yeterlidir o zaman değil mi?bacak için acıtıyo yürümekte sıkıntı çıkarıyo diyolar ama tek başına kalçadan da yapmak zor iş

Bu şırınga piyasada bulunabilecek en acıtmayan ideal ölçülerdedir.Bu acıtıyorsa diğerleri sakat bırakır emin ol... :) 

Doğru yerden vurmuyorlardır ondan...

İnternette araştırın videoları var izleyin nereden nasıl enjeksiyon yapılır diye.Gayet kolay, biraz dikkat gerekiyor o kadar.Şırıngadaki havayı boşaltmayı unutmayın.Vururken kasmayın ve hızlıca saplayın...Bazıları kan geliyor mu diye çekiyor tekrar sokuyor, bunlara gerek yok.Kan illa gelir biraz.Kılcal damarlara gelmemesi mümkün değil hiç bir iğnenin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.