Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ferhat59

Pct için destek (test yapıldı)

Önerilen İletiler

ferhat59    8

Merhaba öncelikle kürümden biraz bahsedeyim aşağıdaki gibidir;

1-10 Hafta 600 MG Testo
1-3 Hafta 30mg Danabol
1-7 Hafta 400 MG boldenon 
7-8 Hafta 300mg Primobolon (Boldenon bittiği için 1 haftalık primo kullandım)

Test sonuçları son enjeksiyondan 15 gün sonra yapıldı 

Bana önerilen PCT şekli son enjeksiyondan 28 Gün sonra 3 er gün arayla 1500iu pregly, E vitamini 800iu, Nolvadex(Olmadığı için tamoksifn kullancam) 40 gün 20 mg ve 50 mg Zinco

Ama  kürden sonra herhangi bir ereksiyon vs problem yok belki testisler de ufak tefek küçülme olmuş olabilir çok fark etmedim (Henüz hiçbir şekilde başlamadım eğer ki tavsiye doğruysa cuma günü ilk prengly ile başlayacağım)

Sizlerinde tecrübelerinizi göz önünde bulunarak desteğinizi rica ederim şimdiden teşekkürler yorumlar için

IMG-2357.JPG

IMG-2358.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

corey    41

bu tahlillerde testosteron, prolaktin, estrojen (e2) yani estradiol ü göremedim. bunları görmeden bir şeyler söylemek mümkün değil.

yapman gerekenleri yazayım

tekrar hastaneye gidip hepsini yeniden yaptır

hdl kolestrol, Lld kolestrol, FSH, Lh, Prolaktin, total testo,  E2, progesteron, kreatinin, alt ast.

tarihinde corey tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8
corey, 8 dakika önce yazdı:

bu tahlillerde testosteron, prolaktin, estrojen (e2) yani estradiol ü göremedim. bunları görmeden bir şeyler söylemek mümkün değil.

işin garibi bana testin önerdiği  pctden sonra yapılmasını söylemişti, Ben önceden de gidip yaptırdım ( LH VE FSH İstenmişti sadece) Test yapmadan bu şekilde pct yapmak mantıklı mı ?

Dediğiniz testleri de yaptırayım mı gidip çok profesyonel değilim bu konuda desteğiniz için teşekkür ederim
Ek olarak bu sonuçlara göre çalışıp çalışmadığını anlayabilir misiniz
(üst düzey bir kür değil
1-10 hafta 600 mg testo
1-9 hafta 400 mg boldenon
ilk 3 haftada 30mg danabol vardı)

tarihinde ferhat59 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

28 gün çok geç 15 gün geçmiş hemen başlaman lazim. Lh fsh 0 testislerine sinyal gitmiyor. Zaten ağır bir kürde değil hemen toparlarsin . Tt ve e2 ni görsek daha iyi olabilirdi. Bu kürde prolaktinlik bir durum yok 😁

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8
Ferhat82, 2 dakika önce yazdı:

28 gün çok geç 15 gün geçmiş hemen başlaman lazim. Lh fsh 0 testislerine sinyal gitmiyor. Zaten ağır bir kürde değil hemen toparlarsin . Tt ve e2 ni görsek daha iyi olabilirdi. Bu kürde prolaktinlik bir durum yok 😁

"Lh fsh 0 testislerine sinyal gitmiyor" bu ne demek oluyor iyi bişey değil sanırım önerilen pct doğrumudur ?
cinsel istek bende hep yüksek seviyede baktım düşüklüğe de bir yanlışık mı var bu testlerde anlamadım bende 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Kürden çıkan birine göre normalde 0.0 hiç yok demek o yuzden hcg ye başla 1000iü 3 kere yap 3 gün arayla. Pct yide 30 gün yeter 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8
Ferhat82, 7 dakika önce yazdı:

Kürden çıkan birine göre normalde 0.0 hiç yok demek o yuzden hcg ye başla 1000iü 3 kere yap 3 gün arayla. Pct yide 30 gün yeter 

Onun ayarlamasını yaptıramam 3x1500iu ile başlasam sorun olur mu birde cumartesi birini bulmam zor 
Bugün Cuma ve pazartesi yaptırsam  (ilk 2 enjeksiyon tarihleri yakın olacak 1 gün arayla sorun olur mu ) Yada cuma-pazartesi-perşembe yaptırayım
acilse bugünden başlayabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
ferhat59, 10 dakika önce yazdı:

Onun ayarlamasını yaptıramam 3x1500iu ile başlasam sorun olur mu birde cumartesi birini bulmam zor 
Bugün Cuma ve pazartesi yaptırsam  (ilk 2 enjeksiyon tarihleri yakın olacak 1 gün arayla sorun olur mu ) Yada cuma-pazartesi-perşembe yaptırayım
acilse bugünden başlayabilirim

en uzun esterin yarılanma süresi bitmiş başla. Testislerin durumuna göre karar verirsin 2 enjeksiyon yetebilir gibime geliyor ama tabi sana kalmiş orasi .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    41
ferhat59, 20 dakika önce yazdı:

işin garibi bana testin önerdiği  pctden sonra yapılmasını söylemişti, Ben önceden de gidip yaptırdım ( LH VE FSH İstenmişti sadece) Test yapmadan bu şekilde pct yapmak mantıklı mı ?

Dediğiniz testleri de yaptırayım mı gidip çok profesyonel değilim bu konuda desteğiniz için teşekkür ederim
Ek olarak bu sonuçlara göre çalışıp çalışmadığını anlayabilir misiniz
(üst düzey bir kür değil
1-10 hafta 600 mg testo
1-9 hafta 400 mg boldenon
ilk 3 haftada 30mg danabol vardı)

evet bu sonuçlara göre ilacınızda testosteron varmış ancak ilaçta testo olmasıyla çalışması aslında farklı olaylar var. siz vücüt görünümüzden kür bittiği halde anlayamadınız mı çalışıp çalışmadığını?

sanırım pek bir şey kazanamadınız. bence calısması demek verim alabilmek demektir. en yüksek oranda kullanımı sağlamaktır. örneğin ilac içinde düşük oranlarda testo olsa  da yine lh ve fsh sizde oldugu gibi düşebilir ve testo üretimi durabilir. bu hipofiz bezinin artık testo üretmediğini göstermektedir. dışarıdan az da çok da testo alsanız üretim degerleri düşecektir bir süre sonra. düşmesi çalışması anlamına gelmez sadece ilaçta testo olduğu anlamına gelir. bence belirleyici faktör ilaç içindeki kalitedir ve testo oranıdır.

size yazdıklarımı tahlil yapın çünkü pct de bu değerler önemlidir.

örneğin estrojen değerini görmeden pct  yapılırsa mesela estrojeniniz çok yükselmişse pct de tamoksifen kesin kullanılmalıdır. düşük ise tamoksifen kullanılmayabilir gibi bir çok durum var. her bir değere göre pct de ek ilaçlar kullanılır. mesela vücudunuzda estrojene ve progesterona bi duyarlılık vardır. fazla testo aldığınızda bu estrojene dönüşüp estrojeniniz yükseldiğinde kadınlığa dogru yol alacağınızdan otomatik olarak progesteron ve prolaktin de yükselebilir. bu durumda prolaktini düşürmek için bir şeyler kullanırsınız..mantığı kabaca böyle.

ferhat hocam bu kürde prolaktinlik bir şey yok demiş dogrudur; ama her ihtimale karşı bütün değerleri görmenin doğru olduğu kanısındayım. cünkü garip garip bünyeler olabiliyor. hiç ilaç kullanmadan prolaktini yükselip jinekomasti olan ve memelerinden süt gelen erkekler bu dediklerime en büyük örneklerdir.

pct de sadece hormon üreten organla ilgilenmemeliyiz aynı zamanda cabucak karaciğer böbrek ve kalp damarlarımızla da ilgilenmeliyiz, neticede hepsi sağlığımızı ilgilendirdiğinde critical derecede önem arzetmektedir. bu yüzden  bütün değerleri görmek lazım diye düşünüyorum.

son olarak size ilacı satan adamın mantığını anlamadım ama bence sizi önemsememiş. karaciğerinizi önemsememiş mesela danalbol kullandırmış ama kür sonunda karaciğerinize bakmamış . bunun gibi bir çok etkeni önemsememiş. özetle sizi önemsemediğini düşünüyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
ferhat59, Bir saat önce yazdı:

1-3 Hafta 30mg Danabol

corey, 49 dakika önce yazdı:

+1 ancak bence ereksiyonda problem yoksa çokta önemli değil gerisi bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    41
ferhat59, 35 dakika önce yazdı:

"Lh fsh 0 testislerine sinyal gitmiyor" bu ne demek oluyor iyi bişey değil sanırım önerilen pct doğrumudur ?
cinsel istek bende hep yüksek seviyede baktım düşüklüğe de bir yanlışık mı var bu testlerde anlamadım bende 

şu an cinsel istek yüksek durumda ise pct niz çok verimli geçecek demektir.  hiç korkmayın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Bence kür ağır bir kür değil tadında olmuş sanırım ilk kür total testo serbest testo prolaktin e2 neden testte yok onu anlamadım ama imc usulü yapayım dersen o ayrı yani en önemli unsurlar atlanmış sanırım bu şekilde pek net olmamakla beraber beynin sana oynayacağı oyunların önüne geçmek için ve yazılanlardan etkilenmemen için 1500 iu pregnly 5 gün ara ile vurabilirsin 2 hafta 40 mg nolvadex veya tamoksifen 2 hafta 20 mg kullanabilirsin belki kliman de ihtiyacın olabilir hemen hemen klasik bir pct çünkü ağır bir kür yapmamışsın bu güzel olmuş ama testo prolaktin ve e2 mutlak yaptır bol şans 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8
zafer44, 53 dakika önce yazdı:

Bence kür ağır bir kür değil tadında olmuş sanırım ilk kür total testo serbest testo prolaktin e2 neden testte yok onu anlamadım ama imc usulü yapayım dersen o ayrı yani en önemli unsurlar atlanmış sanırım bu şekilde pek net olmamakla beraber beynin sana oynayacağı oyunların önüne geçmek için ve yazılanlardan etkilenmemen için 1500 iu pregnly 5 gün ara ile vurabilirsin 2 hafta 40 mg nolvadex veya tamoksifen 2 hafta 20 mg kullanabilirsin belki kliman de ihtiyacın olabilir hemen hemen klasik bir pct çünkü ağır bir kür yapmamışsın bu güzel olmuş ama testo prolaktin ve e2 mutlak yaptır bol şans 

Çok teşekkürler 3x 1500 iu pregly yapayım 1 ayda 40mg tamoksifen kullanayım o zamanas (nolvadex bulunmuyor maalesef çok aradım) (Pct döneminde cinsel istekte herhangi bir değişiklik olur mu ? ) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
ferhat59, 8 saat önce yazdı:

Çok teşekkürler 3x 1500 iu pregly yapayım 1 ayda 40mg tamoksifen kullanayım o zamanas (nolvadex bulunmuyor maalesef çok aradım) (Pct döneminde cinsel istekte herhangi bir değişiklik olur mu ? ) 

Öncelikle yaşınız kaç bilmiyorum ama şöyle ifade edeyim kür zamanın da ki libido olmaz dışarıdan aldığınız testesteron  fazla olduğu için hat safhaya çıkıyor testonun insana verdiği his bam başka ama yaşınız genç ise zaten çok etkilenmezsiniz birde takviye alın pct yaparken kabak çekirdeği ıspanak omega3 zencefil eksik etmeyin hem testo seviyenizi artırmanıza ve daha az kas kaybına neden olacaktır d vitamini vb şeyler takviyeler alın ve bir daha ki kür e kadar vücudunuzu ve kendinizi hazırlayın reseptörlerinizi dinlendirin ha ama benim gibi yaşınız 40 üzeri ise ve gereğini yapabiliyor iseniz ben testoyu kesmiyorum hiç only testo yapıyorum ve arada hcg yapıyorum ama testoyu kesmeden bir daha ki kür e geçiş yapıyorum evet 5 gün ara ile pregnly vurup tamoksifen ile devam edin bu zaten classic oft şekli ve cinsel istek azalicak mi diyede zihninizi buna endekslemeyin relax olun sağlıklı sporlar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    41
zafer44, 11.09.2019 - 20:39 yazdı:

Öncelikle yaşınız kaç bilmiyorum ama şöyle ifade edeyim kür zamanın da ki libido olmaz dışarıdan aldığınız testesteron  fazla olduğu için hat safhaya çıkıyor testonun insana verdiği his bam başka ama yaşınız genç ise zaten çok etkilenmezsiniz birde takviye alın pct yaparken kabak çekirdeği ıspanak omega3 zencefil eksik etmeyin hem testo seviyenizi artırmanıza ve daha az kas kaybına neden olacaktır d vitamini vb şeyler takviyeler alın ve bir daha ki kür e kadar vücudunuzu ve kendinizi hazırlayın reseptörlerinizi dinlendirin ha ama benim gibi yaşınız 40 üzeri ise ve gereğini yapabiliyor iseniz ben testoyu kesmiyorum hiç only testo yapıyorum ve arada hcg yapıyorum ama testoyu kesmeden bir daha ki kür e geçiş yapıyorum evet 5 gün ara ile pregnly vurup tamoksifen ile devam edin bu zaten classic oft şekli ve cinsel istek azalicak mi diyede zihninizi buna endekslemeyin relax olun sağlıklı sporlar 

zafer bey ben hiç sürekli only testo gitmedim.  hep 3 aylık cyclelar ve akabinde pct yaptım. yaşım 35. muhtemelen 40 dan sonra ben de bazı growth manipülasyonları ve testosteronu hiç ara vermeden uzun yıllar boyu dışarıdan alarak devam edeceğim. size şunu sormak istiyorum uzun süre boyunca testoyu dışarıdan aldığınızda testis atrofisinin oluşması kaçınılmazdır. bunun önüne nasıl geçiyorsunuz?

ya da hipofiz bir daha hiç açılmamak üzere kapanacak bunun için bir önleminiz var mı?

örneğin allah göstermesin bir şey oldu ilaç bulamadın hastalandınız falan. doğal üretimi pct ile bile geri getiremeyecek olmanız sizi tamamen bitirmez mi? 

şansa mı yaşıyorsunuz?

Allah göstermesin biri dışarıdan only testo ile devam ederken hapise girse  hapiste bu ilaçları bulamayacağından belki de doktor ilgilenmeyeceğinden tamamen kendini bitirmiş olmaz mı?

yukarıda anlattığım konular kafamı çok kurcalıyor bunun üstesinden nasıl geldiğinizi merak ediyorum. cevap verirseniz sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Öncelikle hayat zaten bir pamuk ipliğine bağlı dostum hatta bir nefes yani nefesi aldın veremedin öldün verdin alamadın gene öldün yani bu hayatta her şeyi sorgular isek işin içinden çıkamayız gelelim dediginiz olaylara bende aslında bu işlerde yeni sayılırım eski milli boksör um bu arada yani 38 yaşında tanıştım lakin ben bunu kast etmemistim şöyleki ben bir kür bitirdim başka bir kür e hazırlık yaptığımdan dolayı only testo yapıyorum elbetteki bu kür den sonra hem pct hem dinlenme süreci geçireceğim yani soylediklerim yanlış anlaşılmış olabilir yani reseptörlerin dinlendirilmesi önemli vücudun kendi üretimini yapması önemli yoksa dediginiz olaylarla karşılamamak mümkün değil ama şu var yaş geçtikçe dikkat etsekte o testo nun verdiği his bam başka inan yaş geçtikçe daha iyi anlıyorsun saygılar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    41
zafer44, 41 dakika önce yazdı:

Öncelikle hayat zaten bir pamuk ipliğine bağlı dostum hatta bir nefes yani nefesi aldın veremedin öldün verdin alamadın gene öldün yani bu hayatta her şeyi sorgular isek işin içinden çıkamayız gelelim dediginiz olaylara bende aslında bu işlerde yeni sayılırım eski milli boksör um bu arada yani 38 yaşında tanıştım lakin ben bunu kast etmemistim şöyleki ben bir kür bitirdim başka bir kür e hazırlık yaptığımdan dolayı only testo yapıyorum elbetteki bu kür den sonra hem pct hem dinlenme süreci geçireceğim yani soylediklerim yanlış anlaşılmış olabilir yani reseptörlerin dinlendirilmesi önemli vücudun kendi üretimini yapması önemli yoksa dediginiz olaylarla karşılamamak mümkün değil ama şu var yaş geçtikçe dikkat etsekte o testo nun verdiği his bam başka inan yaş geçtikçe daha iyi anlıyorsun saygılar 

samimi cevap için teşekkürler.

yazım uslubunuz gayet güel ben yanlış anlamış olabilirim.  dediğiniz gibi ise hiç problem olmuyordur. ben de 40 dan sonra öyle yapacağım ancak başıma çok garip bir olay geldi. normal üretimime daha önceden bakmıştım, yaşım gereği doğal üretimim 2,5 ng/mL lerde seyrediyordu. biliyorsunuz normal bir bünye 1-8 ng/mL arası üretir.  ergenliğe girmiş olan erkeklerin  nirvana olur ve 8 e yakın üretir. her neyse son pctm de bana bir haller oldu, yaşıma ragmen şu an 21 yaşındaki bir genç gibi testo üretiyorum ve libidom inanılmaz güzel ve çok ilginç bir şekilde recovery sistemim de hızlandı. bir hafta önce de deneme amaçlı halen aynı yükseklikte üretiyor mu diye test yaptırdım yine 5,75 ng/mL testo üretiyor doğal hali ile.

pct protokolüm biraz farklıydı eğer  bahsettiğim değerler sizde de hemen hemen aynı ise  boşuna umutlanmayayım; ama normalde düşük olması gerekiyorsa yaptığım pct protokolünü hayır amaçlı burada paylaşayım herkes nasiplensin ve eski hallerinden de daha güzel hale gelsinler; ama evvela bunu öğrenmek istiyorum 35 yaşında birine göre daha  önceden defalarca tahlilde 2,5 görüyorken 3 ü bile göremiyorken, 35 yaşında birinin 5,75 üretmesi normal mi yoksa bir nevi kendimi boostladım mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8
zafer44, 11.09.2019 - 20:39 yazdı:

çarşamba 1500iu vurdum bugün cuma 1500iu pregly tekrar vurdum, diğerini de 4-5 gün sonra vuracağım sorun olur mu ?
Kür yaparken omega 3, milk thistle, 1000 mg C vitamini, 50mg çinko  sürekli kullandım bolca su içtim sağlıklı beslendim türetilmiş gıda sokmadım yaşımda 25 çok ağır bir kürde yapmadım 10 haftalıktı  ( Ek olarak supplement olarak whey glutamin > arada bcaa kür sonuda gainere başladım (Optimum) )

İlk iki enjeksiyonun arasındaki zaman kısa oldu ama sorun olur mu (Hafta sonu vurdurabileceğim bir yer olmadığı için mecbur yaptırayım dedim. ) üçüncüyü 5 gün sonra yaptırabilirim hafta içine denk geleceği için

pct de 
400iu E vitamini (50 gün)
40mg tamoksifen (30 gün)
50 mg çinko (30 gün)
Omega 3 (balık tüketmediğim her gün)
Milk thistle (Hergün alıyorum)

(D vitaminim çok düşüktü küre girmeden önce doktor damla iğne vs verdi bende kür sonu tatile çıkmıştım baya artmış değerlerim testlerde gözükeceği gibi )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Klasik protokol 1500 iu keşke 5 er gün ara ile vursaymışsınız ama yapacak birşey yok şimdilik sonuncuyu biraz aralık bırakın tamoksifen ile devam edin vücudunuzu siz bizden daha iyi biliyorsunuz aslında klomen e ihtiyaç duyarsanız günlük bir tablet 10 gün tamoksifenin yanında alın ve gerisini zamana bırakın ve beyninizi sartlandirmayin birşeylere burdaki insanların genel sorunu bu beyni sartlandirmak rahat bırakın kendinizi bol şans 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey, 3 saat önce yazdı:

samimi cevap için teşekkürler.

yazım uslubunuz gayet güel ben yanlış anlamış olabilirim.  dediğiniz gibi ise hiç problem olmuyordur. ben de 40 dan sonra öyle yapacağım ancak başıma çok garip bir olay geldi. normal üretimime daha önceden bakmıştım, yaşım gereği doğal üretimim 2,5 ng/mL lerde seyrediyordu. biliyorsunuz normal bir bünye 1-8 ng/mL arası üretir.  ergenliğe girmiş olan erkeklerin  nirvana olur ve 8 e yakın üretir. her neyse son pctm de bana bir haller oldu, yaşıma ragmen şu an 21 yaşındaki bir genç gibi testo üretiyorum ve libidom inanılmaz güzel ve çok ilginç bir şekilde recovery sistemim de hızlandı. bir hafta önce de deneme amaçlı halen aynı yükseklikte üretiyor mu diye test yaptırdım yine 5,75 ng/mL testo üretiyor doğal hali ile.

pct protokolüm biraz farklıydı eğer  bahsettiğim değerler sizde de hemen hemen aynı ise  boşuna umutlanmayayım; ama normalde düşük olması gerekiyorsa yaptığım pct protokolünü hayır amaçlı burada paylaşayım herkes nasiplensin ve eski hallerinden de daha güzel hale gelsinler; ama evvela bunu öğrenmek istiyorum 35 yaşında birine göre daha  önceden defalarca tahlilde 2,5 görüyorken 3 ü bile göremiyorken, 35 yaşında birinin 5,75 üretmesi normal mi yoksa bir nevi kendimi boostladım mı?

Merabalar, lh önceden 2.5 lardaydı şimdide 5.75 lerde diyosunuz bunun tek sebebi testislerin lh hormonunu kullanmadığı için olmasıdır başka açıklaması yok, testis düzgün çalışırsa lh 3-4 oranında olur ve testoda üst sınıra yakın olur yani şunu söylim eğer lh 6-8 arası olursa testo 900ng yide geçer testis iyi çalışıyorsa, fakat şu kafamı kurcalıyor küçülen testis büyürmü bidaha çünkü varikoselde büyümüyor bidaha yada başka sebeplerden küçülsede büyümüyormuş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8
zafer44, 4 saat önce yazdı:

Klasik protokol 1500 iu keşke 5 er gün ara ile vursaymışsınız ama yapacak birşey yok şimdilik sonuncuyu biraz aralık bırakın tamoksifen ile devam edin vücudunuzu siz bizden daha iyi biliyorsunuz aslında klomen e ihtiyaç duyarsanız günlük bir tablet 10 gün tamoksifenin yanında alın ve gerisini zamana bırakın ve beyninizi sartlandirmayin birşeylere burdaki insanların genel sorunu bu beyni sartlandirmak rahat bırakın kendinizi bol şans 

libido anlamında bir ihtiyacım yok ama sürece katkı sağlar diyorsanız ekleyebilirim hocam teşekkürler böyle fikir alışverişi gerçekten insana çok iyi geliyor

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    41
Viktormamıel, 13.09.2019 - 18:26 yazdı:

Merabalar, lh önceden 2.5 lardaydı şimdide 5.75 lerde diyosunuz bunun tek sebebi testislerin lh hormonunu kullanmadığı için olmasıdır başka açıklaması yok, testis düzgün çalışırsa lh 3-4 oranında olur ve testoda üst sınıra yakın olur yani şunu söylim eğer lh 6-8 arası olursa testo 900ng yide geçer testis iyi çalışıyorsa, fakat şu kafamı kurcalıyor küçülen testis büyürmü bidaha çünkü varikoselde büyümüyor bidaha yada başka sebeplerden küçülsede büyümüyormuş

bende lh ve fsh 3-4 oranlarında. testo da 5,75 lerde... 

küçülen testislerin hcg ile eski büyüklüklerine kavuştuğunu gördüm. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferhat59    8

Bu arada ben küçük bir yanlışlık yapmışım bana hocam 40 gün 20 mg önermiş ben 20 gündür 40 mg aldım sorun olur mu 20 mg düşürüp devam mı etsem yoksa kessem mi tamoksifeni (Bu şekilde kullanmamın bana kötü bir yansıması olur mu ? korktum biraz nasıl böyle bir okuma hatası yapmışım)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
ferhat59, 6 dakika önce yazdı:

Bu arada ben küçük bir yanlışlık yapmışım bana hocam 40 gün 20 mg önermiş ben 20 gündür 40 mg aldım sorun olur mu 20 mg düşürüp devam mı etsem yoksa kessem mi tamoksifeni (Bu şekilde kullanmamın bana kötü bir yansıması olur mu ? korktum biraz nasıl böyle bir okuma hatası yapmışım)

Problem olacağının sanmıyorum bundan sonra 20 mg alırsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.