Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Adanalı

Acil pct lazım

Önerilen İletiler

Adanalı    70

Testo entt boldenon ve tren entt kürü sonrası test sonucu 

ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim?

image.thumb.jpg.19887b7dc7c551b4359a9d64fabca068.jpg image.thumb.jpg.7b24bf2b65acf567023536840ae4c101.jpg image.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zubonk    290
Adanalı, 3 saat önce yazdı:

Testo entt boldenon ve tren entt kürü sonrası test sonucu 

ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim?

image.thumb.jpg.19887b7dc7c551b4359a9d64fabca068.jpg image.thumb.jpg.7b24bf2b65acf567023536840ae4c101.jpg image.jpg

TSH ve T3 düşük. Selenyum kullanabilirsin. Ceviz, sarımsak, soğan, mantar, ıspanak gibi besinler örnek olabilir. Antioksidanlar ve B vitamini de kullanılabilir ve kesinlikle bol su. 

LH, FSH, Total Testosteron kür sonrası normal olarak düşük. Uygulamış olduğun kür de göz önüne alındığında, testislerin durumuna göre bir HCG protokolü uygula PCT geçmeden önce. 

1000 iu üç günde bir. Toplam da 10.000 iu HCG kullanacak kadar devam et. Eğer testislerde yeterli sertliğe ve hacime ulaşılırsa daha erkende kesebilirsin. Sonrasında PCT geç. 

5 hafta Klomen 50 mg. 

5 hafta Tamoksifen 20 mg.

Yeterli olur. HCG kullandığın süreçte aromatizasyon kontrolü için bir inhibitör kullan. Önerim aromasin, 12.5 mg iki günde bir. Klomen kullandığın sırada da yine aromasini (tamoksifen sebebiyle beraberinde arimidex kullanılmamalı) 3 veya 4 günde bir yarım tablet almanı tavsiye ederim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
zubonk, 6 dakika önce yazdı:

TSH ve T3 düşük. Selenyum kullanabilirsin. Ceviz, sarımsak, soğan, mantar, ıspanak gibi besinler örnek olabilir. Antioksidanlar ve B vitamini de kullanılabilir ve kesinlikle bol su. 

LH, FSH, Total Testosteron kür sonrası normal olarak düşük. Uygulamış olduğun kür de göz önüne alındığında, testislerin durumuna göre bir HCG protokolü uygula PCT geçmeden önce. 

1000 iu üç günde bir. Toplam da 10.000 iu HCG kullanacak kadar devam et. Eğer testislerde yeterli sertliğe ve hacime ulaşılırsa daha erkende kesebilirsin. Sonrasında PCT geç. 

5 hafta Klomen 50 mg. 

5 hafta Tamoksifen 20 mg.

Yeterli olur. HCG kullandığın süreçte aromatizasyon kontrolü için bir inhibitör kullan. Önerim aromasin, 12.5 mg iki günde bir. Klomen kullandığın sırada da yine aromasini (tamoksifen sebebiyle beraberinde arimidex kullanılmamalı) 3 veya 4 günde bir yarım tablet almanı tavsiye ederim. 

öncelikle çok teşekkür ediyorum sayın hocam ellerinize sağlık

ilacı temin ettiğim kişi haftalık 1000 iu prengly ve günde 2şer tablet olmak üzere sabah akşam klomen al dedi 

3 hafta bu şekilde yapman yeterli olur dedi

siz ne diyorsunuz bu konuya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    290
Adanalı, 30 dakika önce yazdı:

öncelikle çok teşekkür ediyorum sayın hocam ellerinize sağlık

ilacı temin ettiğim kişi haftalık 1000 iu prengly ve günde 2şer tablet olmak üzere sabah akşam klomen al dedi 

3 hafta bu şekilde yapman yeterli olur dedi

siz ne diyorsunuz bu konuya

Kürün de trenbolone kullanmışsın. LH ve FSH sinyalin de baya zayıf. Ben tedavi sürelerinin kısa tutulması taraftarı değilim. En az 4 hafta uygula. Ayrıca HCG kullanırken SERM (tamoksifen/klomen) kullanmak anlamsız ve gereksiz. Çünkü HCG kanda aktif olduğu sürece doğal üretim başlamaz, gelişmez, baskılanmaya devam eder. Sadece sentetik olarak LH taklit eder. HCG bitimi başlarsın klomenle tamoksifene. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
zubonk, 9 dakika önce yazdı:

Kürün de trenbolone kullanmışsın. LH ve FSH sinyalin de baya zayıf. Ben tedavi sürelerinin kısa tutulması taraftarı değilim. En az 4 hafta uygula. Ayrıca HCG kullanırken SERM (tamoksifen/klomen) kullanmak anlamsız ve gereksiz. Çünkü HCG kanda aktif olduğu sürece doğal üretim başlamaz, gelişmez, baskılanmaya devam eder. Sadece sentetik olarak LH taklit eder. HCG bitimi başlarsın klomenle tamoksifene. 

4 hafta boyunca 1000 iu prengly kullanıp daha sonra mı klomene başlamalıyım ?

bu süreçte östrojen vücuda sorun yaratır mı hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    290
Adanalı, 2 dakika önce yazdı:

4 hafta boyunca 1000 iu prengly kullanıp daha sonra mı klomene başlamalıyım ?

bu süreçte östrojen vücuda sorun yaratır mı hocam

Yazdığım ilk postta söylediğim gibi 1000 iu olmak üzere toplamda 3-4 hafta civarında HCG kullan. Eğer testisler iyi duruma gelirse HCG'yi 2. hafta civarı kesebilirsin ve sonrasında klomene başla evet. Aromatizasyon olabilir bu sebeplede aromasin önerdim sana. İki günde bir yarım tablet gibi. Hissiyata ve testlere göre dozaj ve kullanım sıklığını ayarla aromasinin, HCG ve Klomen kullanırken. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
zubonk, Bir saat önce yazdı:

Yazdığım ilk postta söylediğim gibi 1000 iu olmak üzere toplamda 3-4 hafta civarında HCG kullan. Eğer testisler iyi duruma gelirse HCG'yi 2. hafta civarı kesebilirsin ve sonrasında klomene başla evet. Aromatizasyon olabilir bu sebeplede aromasin önerdim sana. İki günde bir yarım tablet gibi. Hissiyata ve testlere göre dozaj ve kullanım sıklığını ayarla aromasinin, HCG ve Klomen kullanırken. 

O zaman şöyle yapayım hocam 

3 güne bir 1000 iu prengly 3 hafta bu şekilde gideyim testislerin durumuna göre 

bu sırada aromasin alıyorum 2 günde bir 12,5 mg 

bunlar bittikten sonra klomen günlük 50 mg 

tamoxifen günlük 20 mg 

toplam 5 hafta devam 

doğrumudur herşey ? Birde aromasin yerine başka bir alternatif varmıdır

tarihinde Adanalı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    290
Adanalı, 42 dakika önce yazdı:

tamoxifen günlük 20 mg 

toplam 5 hafta devam 

Gayet uygun bu şekilde. Aromasin alternatifi, arimidex olabilir. Fakat tamoksifen kullanırken arimidex olmaz, HCG kullanırken arimidex tercih edilebilir ama dediğim gibi SERM kullanmaya yani tamoksifene geçtiğinde eğer aromatize olmaya devam ediyorsan ki 50 mg klomen ile pek fazla E2 yükseleceğini sanmıyorum adex yerine asin kullanmalısın.

Ek olarak:

Sabah 1 çorba kaşığı Keçiboynuzu Özü. 

Günlük 6000 iu D3 vitamini. 

Sabah-Akşam 1 tablet Voonka VonVia. 

Günlük 4-5 mg Bor.

Yatmadan önce 50 mg Çinko. 

Devamlılık için kullanılabilir destek amaçlı. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pc332    15
zubonk, 4 saat önce yazdı:

Gayet uygun bu şekilde. Aromasin alternatifi, arimidex olabilir. Fakat tamoksifen kullanırken arimidex olmaz, HCG kullanırken arimidex tercih edilebilir ama dediğim gibi SERM kullanmaya yani tamoksifene geçtiğinde eğer aromatize olmaya devam ediyorsan ki 50 mg klomen ile pek fazla E2 yükseleceğini sanmıyorum adex yerine asin kullanmalısın.

Ek olarak:

Sabah 1 çorba kaşığı Keçiboynuzu Özü. 

Günlük 6000 iu D3 vitamini. 

Sabah-Akşam 1 tablet Voonka VonVia. 

Günlük 4-5 mg Bor.

Yatmadan önce 50 mg Çinko. 

Devamlılık için kullanılabilir destek amaçlı. 

Hocam merhaba, tamoksifen kullanırken aromasin yerine arimidex kullandığımızı varsayalım. Bu durumda ne gibi sorunlar olurdu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    290
pc332, 6 saat önce yazdı:

Hocam merhaba, tamoksifen kullanırken aromasin yerine arimidex kullandığımızı varsayalım. Bu durumda ne gibi sorunlar olurdu?

Birbirlerini bloke etme özellikleri var. Etkileşimsizlik söz konusu olacaktır. Yani yeterli verim alınamaz tamoksifenden. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    42
Adanalı, 14 saat önce yazdı:

tamoxifen günlük 20 mg 

toplam 5 hafta devam 

yapacağın pct de 3 günde bir 1000 i.u  yani standart insülin iğnesi ile 2 birim hcg alacaksın sanırım. bence bu düşük bir dozaj ve bu düşük dozajda arimidex ya da herhangi bir aromataz inhibitörü kullanarak( ki arimidex estrojeni fena halde düşürür) aldığın hcg nin tam işlevli çalışmasını baltalayacaksın. hcg çalışma prensibi gereği önce estrojeni yükseltir ardından estrojen yükselince vücut erkek genetiği gereği bunu eşitlemek için estrojen kadar  da testosteron üretmeye başlar. dolayısı ile estrojen düşürücü etkisine sahip bir ilaç olan arimidex hcg nin etkisini düşürecektir diye düşünüyorum. yerinde olsam arimidexi hemen kullanmam vucudumu gözlemlerim estrojen yükselirse zaten testo ta yükselecek kısa süreli bir yükselme yaşayacaksın. 9- 10 günlük bir hcg terapisi sonrasında zaten klomifen sitrat yanında tamoksifen de kullanarak hem tamoksifenin estrojen düşürücü etkisini alıp yükselmiş olan estrojenini düşüreceksin klomifen sitratla da tamoksifene pozitif feedback yaparak lh çalışma yeteneğini geliştireceksin. bilenler bilirler lh üretme yeteneğini sadece klomifen sitrat açar. hcg vs bunu taklit etmektedir.

yazdıklarımın tersi düşünen olursa lütfen alıntı yaparak cevaplasın her türlü değişken fikire açığım başka bakış açılarını da görmek mutlu ediyor.

tarihinde corey tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    42

bu arada kürden çıkmış birinin estrojeninin de düşük çıkması o kişide neredeyse aromatizasyonun olmadığını gösterir( tabi kürde aromatazinhibitörü kullanmadıysan)

bu düşük estrojenle kas tutulmaları ve kramplar yaşıyor musun adanalı?

tarihinde corey tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    290
Adanalı, 38 dakika önce yazdı:

Klomen tamoxifen kaç kutu almam lazım hocam? Toplu alayım hepsini 

@zubonk

3 kutu klomen ve 2 kutuda 10 mg 30 tabletlik nolvadex veya tamoksifen teva al. Bu şekilde 50 mg klomen ve 20 mg tamoksifen kullanımıyla 4 hafta civarında gider aldıkların. Durumunu kontrol et, gerek duyarsan sadece bir kutu daha klomen alıp 25 mg 5-6. haftalarda ek olarak kullanabilirsin.

corey, 13 dakika önce yazdı:

bu arada kürden çıkmış birinin estrojeninin de düşük çıkması o kişide neredeyse aromatizasyonun olmadığını gösterir( tabi kürde aromatazinhibitörü kullanmadıysan)

Kür yaptığım zamanlarda östrojenim 1 birim referansı geçsin direkt kendimi kötü hissetmeye başlıyordum, tribe giriyordum :) ve yüzüm inanılmaz şişiyordu. Bu sebeple en aza indirgemek için arimidex kür içi iki günde bir tam tablet alıyordum. Bunlar olmasa zaten kontrol etmezdim daha güçlü, daha iri oluyorsunuz östrojen ile özellikle eklemler. Ama bahsettiğin kramplar çok çok düşük düzeylerde oluyor. Referans aralığında kalmak en ideali. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
corey, 23 dakika önce yazdı:

Hayır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
corey, 34 dakika önce yazdı:

yapacağın pct de 3 günde bir 1000 i.u  yani standart insülin iğnesi ile 2 birim hcg alacaksın sanırım. bence bu düşük bir dozaj ve bu düşük dozajda arimidex ya da herhangi bir aromataz inhibitörü kullanarak( ki arimidex estrojeni fena halde düşürür) aldığın hcg nin tam işlevli çalışmasını baltalayacaksın. hcg çalışma prensibi gereği önce estrojeni yükseltir ardından estrojen yükselince vücut erkek genetiği gereği bunu eşitlemek için estrojen kadar  da testosteron üretmeye başlar. dolayısı ile estrojen düşürücü etkisine sahip bir ilaç olan arimidex hcg nin etkisini düşürecektir diye düşünüyorum. yerinde olsam arimidexi hemen kullanmam vucudumu gözlemlerim estrojen yükselirse zaten testo ta yükselecek kısa süreli bir yükselme yaşayacaksın. 9- 10 günlük bir hcg terapisi sonrasında zaten klomifen sitrat yanında tamoksifen de kullanarak hem tamoksifenin estrojen düşürücü etkisini alıp yükselmiş olan estrojenini düşüreceksin klomifen sitratla da tamoksifene pozitif feedback yaparak lh çalışma yeteneğini geliştireceksin. bilenler bilirler lh üretme yeteneğini sadece klomifen sitrat açar. hcg vs bunu taklit etmektedir.

yazdıklarımın tersi düşünen olursa lütfen alıntı yaparak cevaplasın her türlü değişken fikire açığım başka bakış açılarını da görmek mutlu ediyor.

Hocam sizin önerinizi tam anlıyamadım kusura bakmayın 

siz ne öneriyorsunuz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    42
Adanalı, 4 saat önce yazdı:

Hocam sizin önerinizi tam anlıyamadım kusura bakmayın 

siz ne öneriyorsunuz 

ben özetle diyorum ki zaten estrojenin düşükmüş bu yüzden pct de aromasin/arimidex falan kullanma. diğer hocamızın söylediği şekilde pct yap ama arimidex kullanma diye öneriyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    290
Adanalı, 2 saat önce yazdı:

@zubonkhocam yanlış enjektör almışım 0,5 ml o yüzden 750 iu prengly vurdum sorun olur mu

Sorun olmaz. Devamını 1000 iu olarak yaparsın. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.