Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Spartacus

Sustanon neden tavsiye edilmiyor ?

Önerilen İletiler

Ferhat82    447
Spartacus, 1 dakika önce yazdı:

Merhaba sustanonla ilgili yorumlara baktığımda çoğunluk sustanonu önermiyor . Bunun sebebi nedir ? 

Sustanon sağlam iyi bir ilaçtır ama ester sayısı fazla kardeşim mix bir ürün . Ne olacagi belli değil bu yüzdende çoğu kişi ilk kürde önermiyor.

Pct ye çok geç başlaniyor en uzun esteri yüzünden .Birde decadan sonra ençok müzdarip bundan duydum . Tabiri caiz birgün prens birgün prenses oluyorsun 😂

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Ağır geliyor 😅😅  Etkisini kullanan bilir sustanon adamdır benim için ;))))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Ironmann, 1 dakika önce yazdı:

Ağır geliyor 😅😅  Etkisini kullanan bilir sustanon adamdır benim için ;))))

Yani hocam bende sustanon kullandım haftada 750 mg da vurduğum oldu . Pct yapıyorum şuan bende bi problem yaratmadı bakalım yeni tahlillere de bakmak lazım tabi .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410
Spartacus, 3 saat önce yazdı:

Yani hocam bende sustanon kullandım haftada 750 mg da vurduğum oldu . Pct yapıyorum şuan bende bi problem yaratmadı bakalım yeni tahlillere de bakmak lazım tabi .

Benimde ilk kürüm rimobolan sustanondu kür sonunda pct bile yapmadim ;)) kişiden kişiye vücuttan vücuda değişiyor işte

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Ironmann, 1 dakika önce yazdı:

Benimde ilk kürüm rimobolan sustanondu kür sonunda pct bile yapmadim ;)) kişiden kişiye vücuttan vücuda değişiyor işte

Peki kür ne kadar sürdü . kür sonrası ereksiyon problemi yaşadın mı ? Ben şuan pct yapıyorum aman aman bi ereksiyon yok .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Ironmann, 2 saat önce yazdı:

bende aynı küre gireceğim detay verebilirmisiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Merdivenleri basamak basamak çıkmak daha iyidir. İlk kürünüzde testo enant kullanın doğal testoya en yakın yapay testo enantdır. Daha sonra ki kürlerinizde duruma göre düşünürsünüz yavaş yavaş temkinli gitmek her zaman iyidir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Ben de bu görüşlere katılmıyorum sonuçta amaç önemli olan yani nasıl bir kür e gireceğiniz önemli olan bana göre testo testodur metin hocanında dediği gibi ha burdaki olay hafif dalgalanmanın önüne geçmek içinde ki 4 esterden dolayı doğru kullanmak önemli olan ama tabi burdaki fark kimin vücudunun ne tepki vereceği önemli olan bu bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

kullanan bilgisi olan arkadaşlar cevap verebilir mi  sonraki kürümde kullanmayı düşünüyorum sustanon anapolon  olmazsa enantat anapolon yapacam ve tabiki bolde :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410
Spartacus, 22 saat önce yazdı:

Peki kür ne kadar sürdü . kür sonrası ereksiyon problemi yaşadın mı ? Ben şuan pct yapıyorum aman aman bi ereksiyon yok .

12 hafta.Hayır yaşamadım benim yaşamamam seninde yaşamıyacağın anlamına gelmez her 5 haftada bir test yaptır ve sürekli bunu düşünme sürekli deneme yapma ereksiyonda sıkıntı varmi diye 😅😅  Psikoloji bu zamanlarda çok büyük etken çünkü kullandiğın her seyin büyük etkisi var özelliklede testonun o yüzden normalde nasılsan öyle devam et hayatına ;))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410
Hasan3542, 20 saat önce yazdı:

bende aynı küre gireceğim detay verebilirmisiniz ?

Ben kürü piramit şeklinde yapmıştım ilk 3 hafta her hafta 1 kere olmak üzere 1 rimobolan 1 sustanon vuruyordum sonraki 3 hafta haftada 2 tane rimo 2 tane sustanon şeklinde arttırarak 12 haftada tamamlamıştım.Yalniz son haftalar sustanonu 4 tane yerine 3 tane vurabilirsin Çarpmasın sonra 🙃🙃

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Deity, 2 saat önce yazdı:

kullanan bilgisi olan arkadaşlar cevap verebilir mi  sonraki kürümde kullanmayı düşünüyorum sustanon anapolon  olmazsa enantat anapolon yapacam ve tabiki bolde :)

İyi olabilir bencen test ent. olsun :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Spartacus, 8 saat önce yazdı:

İyi olabilir bencen test ent. olsun :)

enant temiz ve sakin  hem farklı ürün hem enerjik bişeyler arıyorum :D hem bulk için daha iyi olduğu söyleniyor

kısa ester prop agresiflik yapmadı sustanon agresiflik durumu herkes için geçerlimi ve bolde + anapolonla kombini nasıl olur ayrıca sustanon ve anapolon kullanımlarında mutlaka bunlar olmalı yapılmalı denilenler neler  yani susta kullanıp libido sorunu yaşadığını iddia edenler var pek inanmasamda yani altında başka sebepler vardır nihayetinde testo @metinav @zubonk

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Deity, 1 saat önce yazdı:

enant temiz ve sakin  hem farklı ürün hem enerjik bişeyler arıyorum :D hem bulk için daha iyi olduğu söyleniyor

kısa ester prop agresiflik yapmadı sustanon agresiflik durumu herkes için geçerlimi ve bolde + anapolonla kombini nasıl olur ayrıca sustanon ve anapolon kullanımlarında mutlaka bunlar olmalı yapılmalı denilenler neler  yani susta kullanıp libido sorunu yaşadığını iddia edenler var pek inanmasamda yani altında başka sebepler vardır nihayetinde testo @metinav @zubonk

Sustanon hacim için güzel bir seçim olabilsede kullanım sıklığı çok önemli eğer ilacı çalıştırmak istiyorsanız enjeksiyonları günaşırı veya en fazla üç günde bir yapmalısınız. Maksimum 10-12 hafta kullanılması taraftarıyım çünkü testisleri enanthate esterinden daha fazla yoruyor. Testosteron, testosterondur ama sustanon eksantrik bir ilaç. Tedavi amaçlı üretildiği için 4 farklı ester barındırır. Kür kaç hafta olursa olsun, PCT geçilmeden önce kesinlikle HCG uygulanmalı testisler için. Agrasiflik konusu testosteronun dozu ve kişinin genetiğine göre değişir. Yine de dalgalı bir kimyası olduğu için psikolojik dengesizlik yaşanabilir zaman zaman.

Anadrol muazzam bir ilaç ama toksik etkisi oldukça fazla. Gerekli koruyucuları ekler (Asetilsistein, Tudca), bol su ve yeşillik tüketirsen zararsız atlatırsın. Karaciğer kendini yenileyen, kolay pert olmayan bir organ ama kür içerisinde karaciğer kaynaklı iştahsızlık, kürü baltalar. Bu sebeple önemle izlenmelidir bu süreç.

Kür olarak sustanon/boldenon/anadrol olabilir ama boldenonu muhtemelen 14+ hafta kullanacaksın. Eğer süre uzunsa sustanon yerine enanthate kullan veya 10. haftadan sonra enanthate esterine geçiş yap.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Deity, 1 saat önce yazdı:

Hocam senin sorunun bende ,  beni iyi dinle :) Sustanon kullandım 12 hafta boyunca sustanon danabol . Agresiflik vs. kişiden kişiye değişebilir ama ben antrenmana gidemediğim zaman sinirleniyordum . Şuan pct sürecindeyim . Kür bittikten sonra testislerim sarkmıştı cansız duruyordu . hemen bir hcg yaptım 1000 iu şimdi ise haftada veya beş günde bir 500 iu yapıyorum . bu süreçte cinsel isteksizlik vs . vardı prolaktin yükseldiğinden dolayı hafta 1 tablet cabaser kullanıyorum . İki-üç gün kendimi öyle hissettim ama sonrası metinav konjiro hocamın tavsiyesiyle klomen kullanıyorum . şuan için sorun yok herşey yerli yerinde :) Ereksiyon durumu psikolojik diye düşünüyorum (deca dick haricinde).

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15

4 farklı ester nasıl oluyor? yani tek ilaç içinde hem hem hızlı hem yavaş maddeler mi var?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Megatosun    7

Sustanon icinde 

Yarılanma ömrü olmak üzre; 

2 gün 

4.5 gün

8 gün 

14 gün 

Olmak üzre 4 farklı esterde testesteron barındırıyor @makavel1 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82
Deity, 10 saat önce yazdı:

Belki 20-30 kişi tanıyorumdur Sustanon kullanıp ta yıllardan beri ereksiyon sorunu yaşayan , ester faktörü çok önemli burada muhtemelen östrojenik yan etkiler sebep oluyor , dalgalanmalardan dolayı dengesi bozulan aşırı aromatize ile östrojen ve progesteron reseptörlerinde artış yaratabileceğini düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
zubonk, 07.09.2019 - 23:25 yazdı:

Sustanon hacim için güzel bir seçim olabilsede kullanım sıklığı çok önemli eğer ilacı çalıştırmak istiyorsanız enjeksiyonları günaşırı veya en fazla üç günde bir yapmalısınız. Maksimum 10-12 hafta kullanılması taraftarıyım çünkü testisleri enanthate esterinden daha fazla yoruyor. Testosteron, testosterondur ama sustanon eksantrik bir ilaç. Tedavi amaçlı üretildiği için 4 farklı ester barındırır. Kür kaç hafta olursa olsun, PCT geçilmeden önce kesinlikle HCG uygulanmalı testisler için. Agrasiflik konusu testosteronun dozu ve kişinin genetiğine göre değişir. Yine de dalgalı bir kimyası olduğu için psikolojik dengesizlik yaşanabilir zaman zaman.

Anadrol muazzam bir ilaç ama toksik etkisi oldukça fazla. Gerekli koruyucuları ekler (Asetilsistein, Tudca), bol su ve yeşillik tüketirsen zararsız atlatırsın. Karaciğer kendini yenileyen, kolay pert olmayan bir organ ama kür içerisinde karaciğer kaynaklı iştahsızlık, kürü baltalar. Bu sebeple önemle izlenmelidir bu süreç.

Kür olarak sustanon/boldenon/anadrol olabilir ama boldenonu muhtemelen 14+ hafta kullanacaksın. Eğer süre uzunsa sustanon yerine enanthate kullan veya 10. haftadan sonra enanthate esterine geçiş yap.

tavsiye edilen max susta kullanımı yapıp enant ile devam ederim şu pct hayırlısıyla başarılı geçsin inşallah yine 8-10 ay civarı kür düşünüyorum bolde yüksek dozda çok etkili :) 

Endanger, 16 saat önce yazdı:

Belki 20-30 kişi tanıyorumdur Sustanon kullanıp ta yıllardan beri ereksiyon sorunu yaşayan , ester faktörü çok önemli burada muhtemelen östrojenik yan etkiler sebep oluyor , dalgalanmalardan dolayı dengesi bozulan aşırı aromatize ile östrojen ve progesteron reseptörlerinde artış yaratabileceğini düşünüyorum.

ilk kür mü diğer ilaçlar ne süresi ne nasıl pct yaptığı herşey etkiler  bunu sustanona bağlamak doğru değil bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82
Deity, 6 saat önce yazdı:

tavsiye edilen max susta kullanımı yapıp enant ile devam ederim şu pct hayırlısıyla başarılı geçsin inşallah yine 8-10 ay civarı kür düşünüyorum bolde yüksek dozda çok etkili :) 

ilk kür mü diğer ilaçlar ne süresi ne nasıl pct yaptığı herşey etkiler  bunu sustanona bağlamak doğru değil bence

Bu bahsettiğim insanların bir kısmı sadece sustanon ile kür yapmış , diğer kısmının da ortak bileşkesi sustanon. Valla siz bilirsiniz bence Sustanon yerine Testosterone Enanthate kullanmak daha mantıklı.Doğru PCT yaptı mı ilacı ne kadar kullandı bu söylediklerin kulağa hoş geliyor ama kimse Endokrin uzmanından PCT yazdırmıyor kendine, hpta uzunca süre kapanmadığı sürece emin ol vücut zaten PCT siz de tekrar üretime başlıyor. PCT sadece geri dönüşümü hızlandırıyor. Libido hasarı apayrı bir durum.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67

Sustanon kullananın çok olmasının sebebi eczane malı olduğu için eczane malı testo enantht. olsa kimse mix testo kullanmaz zaten

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Endanger, 15 saat önce yazdı:

Bu bahsettiğim insanların bir kısmı sadece sustanon ile kür yapmış , diğer kısmının da ortak bileşkesi sustanon. Valla siz bilirsiniz bence Sustanon yerine Testosterone Enanthate kullanmak daha mantıklı.Doğru PCT yaptı mı ilacı ne kadar kullandı bu söylediklerin kulağa hoş geliyor ama kimse Endokrin uzmanından PCT yazdırmıyor kendine, hpta uzunca süre kapanmadığı sürece emin ol vücut zaten PCT siz de tekrar üretime başlıyor. PCT sadece geri dönüşümü hızlandırıyor. Libido hasarı apayrı bir durum.

decaya el süremiyoruz sustanondan da soğutmayın :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eaheryerdr    8

Ben deca ile kullanmistim onun verdigi gucu birdaha alamadim simdiki kurumdede androx 400ekledim yani bu sefer 500 degil 800 alicm mixi tabi ilk sustanon eczane maliydi simdiki thagier ne kdr dolu doludur bilemem ondan aldigim verimi ve gucu baska hicbirseyden alamadim ben

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.