Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

batuhanyyigit

Clomen ve hcg

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar keyifli forumlar diliyorum...

sorunum şu uzun süre testo kullanımından sonra testislerde cansızlık cinsel isteksizlik yasıyorum

ilacı bırakalı 1 ay oldu henüz düzelmedim ve pct yapmaya karar verdim 500 iu pregnyl deri altına ve 50 mg klomen ile basladım yanlısım varsa düzeltin baska bir önerisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim teşekkürler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zubonk    288

Bu kararı neye göre verdin acaba? Önce bir test yapmaya ne dersin? Uzun süre testosteron kullanıp bırakıp 1 ay sonra normale dönmek bir mucize olurdu. HCG ve klomene başlamışsın şimdi değerler tam olarak doğruyu göstermeyecek ama devamını getirmeden hemen bir hormon testi yaptır ve burada paylaş bakalım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
zubonk, 4 saat önce yazdı:

Bu kararı neye göre verdin acaba? Önce bir test yapmaya ne dersin? Uzun süre testosteron kullanıp bırakıp 1 ay sonra normale dönmek bir mucize olurdu. HCG ve klomene başlamışsın şimdi değerler tam olarak doğruyu göstermeyecek ama devamını getirmeden hemen bir hormon testi yaptır ve burada paylaş bakalım. 

hocam dahiliye bölümünde yaptırabilirmiyiz testleri

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Adanalı, 9 dakika önce yazdı:

hocam dahiliye bölümünde yaptırabilirmiyiz testleri

Yaptirirsin kardeşim bende  ya dahiliye yada ürolojiye gidiyorum testler için istediğimi söylüyorum yapıyorlar

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk, 31.08.2019 - 13:59 yazdı:

4D161CF6-44A3-4830-9720-ADF4F0328381.thumb.jpeg.619f2f759a9f736edd0bc2af0213f7cc.jpeg

Şimdi sonuçlar bu hocam karaciğer alt üst enzimleride ayrıca çok çıkmıs bu süreçte tatil alkol fazla yüklendim kür bitmeden sırtım olduğu gibi sivilce ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
batuhanyyigit, 7 dakika önce yazdı:

4D161CF6-44A3-4830-9720-ADF4F0328381.thumb.jpeg.619f2f759a9f736edd0bc2af0213f7cc.jpeg

Şimdi sonuçlar bu hocam karaciğer alt üst enzimleride ayrıca çok çıkmıs bu süreçte tatil alkol fazla yüklendim kür bitmeden sırtım olduğu gibi sivilce ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

Karaciğer sonuçlarını göremedim ama yüksekse günlük 900 mg Asetilsistein kullan bir süre ben kür yapmıyor olsamda ara ara kullanırım 600 mg ve bol su, yeşillik ihmal etme. 

Total testosteron şu anlık iyi seviyede fakat LH ve FSH sonuçları neticesinde aşağı doğru ivme göstermiştir. Kas kaybı, libido, psikolojik sıkıntılar, düşüş yaşamadan müdahale gerek. Ayrıca E2 de yüksek seyrediyor. 

Uzun süre testosteron kullandım diyorsun eğer testis atrofisi oluştuysa kontrol et, HCG eklenebilir, PCT geçmeden önce. Atrofi, çekilme, fazla yumuşaklık yoksa gerek yok. 

Tedavi olarak;

1-2 hafta Klomen günlük 100 mg

1-2 hafta Nolvadex günlük 40 mg

1-2 hafta Aromasin iki günde bir yarım tablet, 12.5 mg. 

3-4 hafta Klomen günlük 50 mg

3-4 hafta Nolvadex günlük 20 mg

5-6 hafta Klomen günlük 25 mg

5-6 hafta Nolvadex günlük 10 mg

Bu şekilde yapabilirsin yanına harici ilaç ekleme. Sadece bitkisel kaynaklara yönelebilirsin. Keçiboynuzu özü, 400 iu E vitamini ve günlük 6000 iu D vitamini ekleyebilirsin destek amaçlı.

50 mg ve 25 mg klomen kullanırken aromasin yazmadım eğer aromatize hassasiyetin 50 mg klomende de referansı aşıyorsa üç günde bir yarım tablet yine alabilirsin. Sorun yaratmıyorsa kullanmassın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam inanılmaz düşüş yaşıyorum psikolojik olarak ve östrojen düsmesi için aromasin dediğiniz arimidex vb ilaçlar mı oluyor

tarihinde batuhanyyigit tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
batuhanyyigit, 5 dakika önce yazdı:

Hocam inanılmaz düşüş yaşıyorum psikolojik olarak ve östrojen düsmesi için aromasin dediğiniz arimidex vb ilaçlar mı oluyor

Gayet normal, sakin ol dediklerimi yapmaya başla sadece şu an gayet iyisin. Aromasin kendisi aromataz inhibitörüdür. Aynı arimidex gibi fakat aromasin yazmamın sebebi tamoksifen/nolvadex kullanacağın için düzgün çalışmaları adına. Eczaneden temin edebilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam şimdi 3 gün önce 500 hcg yaptım 50 klomenle baslamıstım klomeni 100 e çıkarıp yanına tamoxifen ekliyorum ancak kafama takılan su kalan 1000 pregnyl daha var onuda kullanıyımı yine 2 ye bölerek 500-500 çünkü atrofi azda olsa mevcut 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

e2 yüksek lh fsh çok düşük cinsel isteksizlik yaşaman normal. Yukarıda hocamız çözümü paylaşmış zaten ek birşey eklemeye gerek yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
batuhanyyigit, 6 dakika önce yazdı:

Hocam şimdi 3 gün önce 500 hcg yaptım 50 klomenle baslamıstım klomeni 100 e çıkarıp yanına tamoxifen ekliyorum ancak kafama takılan su kalan 1000 pregnyl daha var onuda kullanıyımı yine 2 ye bölerek 500-500 çünkü atrofi azda olsa mevcut 

Atrofi mevcutsa 1000 iu tek seferde kullan. Bir üç gün sonra 1000 iu daha kullan ve testislerin durumuna göre sertlik ve boyut olarak iyi durumdaysa bırak değilse yine devam et düzelene kadar üç gün ara ile ve kes. HCG kullanırken klomen nolvadex kullanmana gerek yok sadece aromasin kullan üç günde bir yarım tablet yeterli E2 kontrolü için. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hcg sonrası nolvadex 20 mg kullanmaya basladım libido ve psikoloji oldukça iyi gidiyor tek sorun kür içinde bir sivilce bile olmamasına rağmen süre geçtikten sonra aşırı isilik gibi sivilce dökmeye basladı bu durumda iyiye gidiyor teşekkürler @zubonk hocam..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
batuhanyyigit, 28 dakika önce yazdı:

Hcg sonrası nolvadex 20 mg kullanmaya basladım libido ve psikoloji oldukça iyi gidiyor tek sorun kür içinde bir sivilce bile olmamasına rağmen süre geçtikten sonra aşırı isilik gibi sivilce dökmeye basladı bu durumda iyiye gidiyor teşekkürler @zubonk hocam..

Steroidlerin sebep olduğu akne problemiyle alakalı bir konu oluşturmuştum. Orada bu kür sonrası yaşanan akne/sivilce ataklarından da bahsettim. Nedeni hormon dengesizliği. Kür sonu kullanılan HCG ve Klomen aromatizasyona sebep veriyor ve yaşanan testosteron-östrojen dengesizliği sebebi ile akne problemi yaşanabiliyor. Bunun önüne geçmek için HCG kullanırken yüksek dozajlardan kaçınmak, aşırı uzun kullanmamak ve E2 kontrolü yapmak önemli. HCG ve Klomen kullanırken düşük doz da bir aromataz inhibitörü kullanmayı öneriyorum. Tabii kişiden kişiye değişiyor bu durum, kontrol edilmeli.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
batuhanyyigit, Bir saat önce yazdı:

1 aylık pct sonrası bugünlük sonuçlarım hocam ben iyi gördüm bir de sen bak istedim... @zubonk

9E621F86-9151-4B16-8C36-523272C6C585.jpeg

Gayet güzel, bir aygırdan farkın yok. Sadece PCT kesme bir 2 hafta daha devam et 10 mg nolvadex ile sonra kesersin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk, 2 saat önce yazdı:

Gayet güzel, bir aygırdan farkın yok. Sadece PCT kesme bir 2 hafta daha devam et 10 mg nolvadex ile sonra kesersin. 

Hocam aygırı sevdim 😂

yalnız hala kafamda cinsel istek 0 bir de üre seviyesi karaciğer alt üst git gide artmıs enfeksiyon o yüzdem olduğunu düsünüyorum doktor protein alma bol bol su tüket dedi zaten düşme dönemindeyiz yeni bulk kürü yapmak istiyorum ancak sonuçlar böyleyken mantıklı değil bunları düşürmenin bir yolu var mı çünkü sırtımda az da olsa sivilceler mevcut5BCC2EC0-FE7E-4F9D-A99F-84424B87D6B9.jpeg.c12dd60dab5d47925a2cb25d5afe59dd.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
batuhanyyigit, 19 dakika önce yazdı:

Hocam aygırı sevdim 😂

yalnız hala kafamda cinsel istek 0 bir de üre seviyesi karaciğer alt üst git gide artmıs enfeksiyon o yüzdem olduğunu düsünüyorum doktor protein alma bol bol su tüket dedi zaten düşme dönemindeyiz yeni bulk kürü yapmak istiyorum ancak sonuçlar böyleyken mantıklı değil bunları düşürmenin bir yolu var mı çünkü sırtımda az da olsa sivilceler mevcut5BCC2EC0-FE7E-4F9D-A99F-84424B87D6B9.jpeg.c12dd60dab5d47925a2cb25d5afe59dd.jpeg

PCT sırasında cinsel isteğin azalması normal, bittikten sonra zaman içerisinde düzelmeye başlar. Ek olarak bitkisel ve vitamin desteklerinede başvurabilirsin. D vitamini, E vitamini, D-Aspartik Asit, Tongkat Ali, Keçiboynuzu Özü gibi. 

Protein alma demesinin sebebi Üre değerinin yükselmesi yani protein sindirimindeki atık maddenin fazlalığından sebep söylemiştir fakat; protein bu noktada önemli eğer aşırı bir alım yok ise sıkıntı yaratmaz. Kilo başına 1 gram veya 1,5 yeterli. Harici toz vesaire kullanıyorsan kullanmaya ara verebilirsin ve NAC veya MUKOZERO yani "Asetilsistein" kullan çok güçlü bir antioksidandır, sıkıntılı noktalarını temizler.

Sivilceler için de dediğim gibi PCT sırasında olabiliyor. Eğer çok rahatsız etmiyorsa, Çay Ağacı Sabunu ile yıka sıkıntılı bölgeleri yeterli, geçecektir. Ek olarak bakteri oluşumunu engellemek adına Resveratrol kapsül kullanabilirsin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nac6000 baslıyorum yarın bir de bu süreci günlük bir tablet provironla desteklesem uygun olur mu hocam yorumların için teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
batuhanyyigit, 2 dakika önce yazdı:

Nac6000 baslıyorum yarın bir de bu süreci günlük bir tablet provironla desteklesem uygun olur mu hocam yorumların için teşekkür ederim.

Hiç gerek yok. Nolvadex harici hiçbir ilaç kullanma bu süreçte, ihtiyacın yok. Libido problemi geçecektir PCT den bir süre sonra ve dediğim gibi ille de destek olmak istiyorsan bitkisel-vitamin kaynaklarına yönel. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam açıklayıcı oldu içim rahatladı bir sonraki bulk kür planlamamı yine burda sizinle paylaşıcam teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam vücudum toparladı kütle olarak biraz düştüğümü hissediyorum adele sertliği gitti eklem ağrıları basladı 2 aydır doğru düzgün antrenman yapmadım simdi sabahları sirke limon maydonoz kürü yaptım sivilcelerde yok oldu psiklojik ve fiziksel olarak yeni büyüme kürüne hazırım kilo 86 boy 183 kür planım su sekilde

500 mg sustanon

300 mg primobolan

30 mg dianabol

son formumu paylasıyorum yorumlarsan sevinirim hocam

@zubonk

FD100E26-4C93-459C-A0D4-4E0079E6FD5F.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

300 primo yerine 500 bolde daha iyi olmaz mi dostum . Eczane kürü düşünüyorsan primoyu 400-500 arasi tutman daha iyi olabilir .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.