Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Viktormamıel

Östrojen düşüklüğü ve tahlil sonucu

Önerilen İletiler

Bir defa kür yaptım 14 ay önce oda deca testo kürü idi, lh fsh oranlarım çok iyi fakat testom ve östrojenim çok düşük sizce sebep nedir nasıl yükseltirim östrojeni. Hergün yüzüyorum ve haftada 4-5 gün spor yapıyorum sizce sorun nedir.

140CC981-EC78-4894-A11C-8A578B216113.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zubonk    290

Şu testosteron seviyesine takılmayın; kas koruma, libido, genel ruh hali gibi konular da sorun varsa irdeleyin, yoksa sonuçtaki testosteron değerin gayet normal. Geçenlerde daha önce hiçbir kür deneyimi olmayan 10 yıldır vücut geliştirme ile uğraşan bir arkadaşımdan kan testi yaptırmasını istemiştim sonuçlar aşağı yukarı bu sonuçlarla aynı seviyedeydi ve bahsettiğim kişi vücut formu ve hacim açısından gayet tatmin edici düzeyde ve genç biri. Üzerinde durman gereken tek sorun östrojeninin gereğinden fazla düşük olması; son zamanlarda östrojenini baskılayıcı herhangi bir ilaç kullandın mı veya olabilir dediğin ilaçlar var mı kullandığın? Ayrıca prolaktin değerini göremedim, baktırmanda fayda görüyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Prolaktini ve kortizolu devlette yaptırmıştım geçen hafta, alt sınıra yakın iyi durumda, serbest testoda iyi idi 0-30 arasında 14 tü. Hiç bişey kullanmıyorum hergün çiğ ceviz fındık yiyorum. Hep yüzüyorum ve 4-5 gün spor yapıyorum acaba bu yüzdenmi aşırı egzersiz, valla çıkamadım bu işin içinden. Uykusuzluk var 1 aydır zor uyuyorum uyusamda kesik kesik oluyor. Hergün iki yada üç kez bazen ilişkiye giriyorum dün sertleşmedi ilkdefa bnde test yaptrdım. Acaba diyorum spora ara versemmi çokmu yoruyrm kendimi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    290
Viktormamıel, 2 dakika önce yazdı:

Prolaktini ve kortizolu devlette yaptırmıştım geçen hafta, alt sınıra yakın iyi durumda, serbest testoda iyi idi 0-30 arasında 14 tü. Hiç bişey kullanmıyorum hergün çiğ ceviz fındık yiyorum. Hep yüzüyorum ve 4-5 gün spor yapıyorum acaba bu yüzdenmi aşırı egzersiz, valla çıkamadım bu işin içinden. Uykusuzluk var 1 aydır zor uyuyorum uyusamda kesik kesik oluyor. Hergün iki yada üç kez bazen ilişkiye giriyorum dün sertleşmedi ilkdefa bnde test yaptrdım. Acaba diyorum spora ara versemmi çokmu yoruyrm kendimi. 

Tamamen psikolojik, kuruntu yapıyorsun. Rahatla ve devam et her ne yapıyorsan. Her an iyi olacağız diye bir şey yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    41

testosteronun gayet normal. estrojen de o gün için düşük çıkmış olabilir. düzeleceğini düşünüyorum. ki normal insan bünyesi küre girip pct yapmasa bile 3-5 ayda max 1 yılda kendi kendine düzeliyor; cünkü genetik erkek genetiği o genetik var ya o genetik,...  her şeyi içinde gizliyor. cinsiyetin erkek ise,  genetiğin erkek ise er ya da geç eski haline geri döneceksin.

aşırı düşük estrojen yorgunluk ve bitkinlik hissi yaratıyor. sürekli tutulmalar yaşarsın, kas krampları yaşıyor musun?

kas krampları yaşamıyorsan kafana takma testo üretimin iyi gerisi kendiliğinden düzelir. kas krampları da nasıl biliyor musun? mesela ben yaşadım, uykum geliyor esniyorum mesela, ağzıma boynuma kramp giriyor :D ya da ellerimi açıp esniyorum bu sefer de sırtıma kramp giriyor. bir keresinde spastikler gibi dolaşıyordum :D ama ne tutulmalar yaşıyordum bi bilsen. arimidex kullanıyordum estrojeni  bayağı bi düşürmüştü :D 

libido sorunu yaşıyorsan ultimate l carnitin ve l arginine amino asitlerini kullanabilirsin. amino asitler bu aşamada doğal yoldan libido sorununu çözecektir.

tarihinde corey tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Boyun ağrılarım oluyor kramp şeklinde, yorgunluk ve uyku çok oluyor ama uyuyamıyorum kesik kesik ve az uyuyabiliyorum

tarihinde Viktormamıel tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448

Zubonk hocamında dediği gibi bence testesterona o kadar takılma bende senin gibi çok takıyordum ama alakası yok neden dersen

2 Gün önce  18 yaşındaki  sporcu bir kardeşim bana  kan testlerini yolladı   sabah 10 tokluk  5.1 ng  testo  Tokluk  Öğlen  15:30  testosu  251  idi ama arkadaş

makine gibiyim yerimde duramıyorum hocam felan diyordu bilemiyorum yani testoyu takmak ne kadar doğru :)

Amacın sağlam bir kas kütlesi değilse ve kendini yorulmuş hissediyorsan      Haftada  3-4 gün spor   Tüm bölge   Max  Ağirlikla  gitmen daha sağlıklı olacaktır  

Bu şekilde hormon değerlerinde yükselmiş olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    41
Viktormamıel, Bir saat önce yazdı:

Boyun ağrılarım oluyor kramp şeklinde, yorgunluk ve uyku çok oluyor ama uyuyamıyorum kesik kesik ve az uyuyabiliyorum

sadece boyun agrısı kramp şeklinde olması estrojen düşüklüğü etkisini göstermez. boyun fıtıgı ya da boyun düzleşmesi de olabilir bu anlattıkların.  ellerinde  kollarında uykuda ya da çok ilerlemişse uyanıkken uyuşmalar karıncalanmalar olur..  boyun düzleşmesi ve boyun fotogo belirtileridir bunlar. onun için diğer kas gruplarında da kramplar görmelisin. ancak bu şekilde anlayabilirsin estrojen düşüklüğünün sana zarar verdiğini.

estojen düzelene kadar magnezyum almaya başla. krampların düzelecek. estrojen de süreç içerisinde kendiliğinden normale döner.

tarihinde corey tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.