Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hasan3542

Ilk kürüm

Önerilen İletiler

Hasan3542    67

1. Hafta

1 x Testo 250 mg

1x Primabolan 200 mg

10 mg Anavar 

50 mg Deca ( Eklem problemim için düşük doz)

---------------------------------------------------------

2. Hafta

1 x Testo 250 mg

1x Primabolan 200 mg

20 mg Anavar 

50 mg Deca 

3. Hafta 

1 x Testo 250 mg

1x Primabolan 200 mg

20 mg Anavar 

50 mg Deca 

4. Hafta

1x Testo 250 mg

1x Primabolan 300 mg

30 mg Anavar

100 mg Deca

-------------------------------------------------------

5. Hafta

1x Testo 250 mg

1x Primabolan 300 mg

30 mg Anavar

100 mg Deca

-------------------------------------------------------

6. Hafta

1x Testo 250 mg

1x Primabolan 300 mg

30 mg Anavar

100 mg Deca

--------------------------------------------------------

7. Hafta

1x Testo 250 mg 

1x Primabolan 300 mg

20 mg Anavar

50 mg Deca

--------------------------------------------------------

8. Hafta

1x 500 mg Testo Propionate (umarım doğru yazmışımdır)

1x Primabolan 200 mg

10 mg Anavar

50 mg Deca

Kür boyunca dirty bulk şeklinde ilerleyeceğim zaten vücudum pek yağ tutmuyor ayrıca kürdeki ürünlerin hepsinin yağ yakıcı özelliği var zaten kür bittikten sonra 1 ay aynı şiddette antreman ve beslenmeyi devam ettireceğim kür sonu kayıplarını minimum tutmak için.Yan etkisi en az olan bir kür seçmek istedim ve bu kürü oluşturdum.

Kür boyunca Benexol B1+B6+B12 -Ayrıca 10 günde 1 kaliteli içerikli 1 adet multivitamin tablet - Magnezyum Sitrat - Çinko - Deve dikeni karaciğeri korumak için - Tavsiyelere göre kür içi PCT ilaçları kullanılacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hasan3542    67
Delipanter00, 12 saat önce yazdı:

Seni tatmin edicek sonuc bekleme bundan 

Ciddi bir kütle kazanmayı beklemiyorum ancak yine de ilk kürüm yine de bir miktar temiz kütle kazanmayı bekliyorum altyapımda var biraz.Bu kürü seçmemin asıl sebebi zaten minimum zarar maksimum fayda alabilmektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67

Arkadaşlar anavar çok pahalı  olması sebebi ile kürden çıkarmayı planlıyorum.Alternatif oral streoidte bulamadım.Prima-Susta yanına önerdiğiniz yan etkisi düşük kombin yapabileceğim bir ürün varmıdır ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Hasan3542, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar anavar çok pahalı  olması sebebi ile kürden çıkarmayı planlıyorum.Alternatif oral streoidte bulamadım.Prima-Susta yanına önerdiğiniz yan etkisi düşük kombin yapabileceğim bir ürün varmıdır ?

Amacın ne tam olarak yani ben bu kür dizaynından pek birşey anlamadım lakin hacim almak istiyorsun gibi sanırım 50 mg deca dan pek bir hacimde olmaz hele ki ürünün içeriği birde az ise hiç birşey olmaz hacim istiyorsan ve yan etkilerinden korkuyorsan çok basit 

En az 16 hafta testo enanth. Bolde. Dianabol yanınada çerez deca ekle bak keyfine ne çorba yapıyorsun güzel kardeşim ama deca dan verim alamazsın bu şekilde onuda söyleyeyim bol şans 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67

Deca'dan verim al

zafer44, 34 dakika önce yazdı:

Amacın ne tam olarak yani ben bu kür dizaynından pek birşey anlamadım lakin hacim almak istiyorsun gibi sanırım 50 mg deca dan pek bir hacimde olmaz hele ki ürünün içeriği birde az ise hiç birşey olmaz hacim istiyorsan ve yan etkilerinden korkuyorsan çok basit 

En az 16 hafta testo enanth. Bolde. Dianabol yanınada çerez deca ekle bak keyfine ne çorba yapıyorsun güzel kardeşim ama deca dan verim alamazsın bu şekilde onuda söyleyeyim bol şans 

Deca'dan verim almaya çalışmıyorum zaten en başta yazdım küre ekleme sebebimi .. Dianabol çok toksik etki bırakıyor istemiyorum.Boldenone düşünüyorum.

Deca dick olayı varken Deca'ya yüksek doz asla bulaşmam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.