Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Metafor

Testosteronun ruh haline etkisi

Önerilen İletiler

Metafor    3

Testosteronun metabolik etkiler yanında davranışsal etkileri de var. Küre giren arkadaşlara çok merak ettiğim bir konuyu sormak istiyorum. Testosteron kullandığınız dönemlerde ruh halinizde, davranışlarınızda, kendinizle veya başkalarıyla ilgili hislerinizde değişimler oldu mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MenPowers    51
Metafor, 7 saat önce yazdı:

Testosteronun metabolik etkiler yanında davranışsal etkileri de var. Küre giren arkadaşlara çok merak ettiğim bir konuyu sormak istiyorum. Testosteron kullandığınız dönemlerde ruh halinizde, davranışlarınızda, kendinizle veya başkalarıyla ilgili hislerinizde değişimler oldu mu?

500mg da fark ettiğim tek şey zaten yağlı olan cildimin iki katı yağlanması oldu

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben bizzat değişimi hissediyorum psikolojik olarak zaten yakın zamanda çok antidepresan kullanmıştım ilaçları kestiğimde bile bu kadar iyi hissetmemiştim.Şuan baya iyi özgüvenli sert hissettiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    422

Testo adamdir vücudu yüzü guzellestirir parlatır.Saçlarımda çabuk yağlanma oluyordu ama her gün yıkamak zorunda kaliyordum.Tren türevlerinde sinir ve terleme yaşıyordum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    290

Konuyu sevdim :)

Testosteron'u nasıl anlatsam bilemiyorum ama bir erkek için hayat demektir. 

Dışarıdan sentetik vücuda alınırken hissetmeyen kişinin ilaçları net çalışmıyordur yada bilinmeyen bir genetik rahatsızlığı vardır.

Yürüyorsun ama her zaman ki gibi değil. Özgüvenin her andan daha fazla. Bakıyorsun ama normal değil, daha anlamlı. Sohbet ediyorsun ama etmesende olur, sen kendine yetersin. Sevgiyi, agrasifliği, doyumsuzluğu, içinin kıpır kıpır oluşunu sonuna kadar yaşıyorsun. Güzel daha güzel, çirkin sana güzel gelir.

Benim tavsiyem kesinlikle önemli bir karar aşamasındaysanız testosteronu dışarıdan almayınız. Kararlarınızı etkiler. Hele ki duygusal anlamda kararlar, dışarıdan alımı bıraktığınız anda testosteron seviyeniz normale düştüğünde ben ne yaptım diyebilirsiniz. Tabii sevdiğiniz insanları daha çok sever, onlara karşı daha fazla da sert olursunuz. Burada kendini tanımak, yeri geldiğinde durdurmak, iradeli olmak önemli.

Kısacası benim için testosteron ne kadar yüksekse o kadar alfasındır. 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Adanalı, 14 saat önce yazdı:

Bende hiçbir değişiklik olmadı 

Kayyaxxx, 9 saat önce yazdı:

Kadınların kalçalarına daha dikkatli baktığımı fark ettim istemsizce

Tam olarak böyle :D antrenmanlar olsun recovery olsun hissediyorum yumruğumu sıktığımda parmaklarım daha dolgun kemiklerim daha sert gibi geliyor  ama gün içinde diğer arkadaşların bahsettiği etkiler olmuyor daha güçlü daha özgüvenli hissetmiyorum  normal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kayyaxxx    1
Deity, 23.08.2019 - 06:56 yazdı:

Tam olarak böyle :D antrenmanlar olsun recovery olsun hissediyorum yumruğumu sıktığımda parmaklarım daha dolgun kemiklerim daha sert gibi geliyor  ama gün içinde diğer arkadaşların bahsettiği etkiler olmuyor daha güçlü daha özgüvenli hissetmiyorum  normal

Hahaha aynen wolverin gibi hissediyorum bende 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Bende ki etkisi bir çok arkadaşıma göre daha bam başka neden mi 42 yaşındayım artık yaş geçtikçe testo düşüyor elbette ki bizim gibi insanlar güzel beslendiği halde düşüyor haliyle bizim yaş grubu için daha da anlam katıyor ha benin yaşımda normal bir adama baktığımda aramızda dağlar var tip fizik kaslardaki belirginlik sertlik kendine olan öz güvenin hat safhaya çıkıyor şimdi en küçük kardeşimle aramızda 12 yaş var bir araya geldiğimizde bir yerde abi sen benden uzaklaş der niye oğlum dediğimde abim misin ben senin amcanmiyim der :)) yani ben off veriyorum ama o dönemde beslenmeye bir tık daha önem veriyorum ki çok düşüş yaşamayayım diye ama artık off vermeyide düşünmüyorum açıkçası 3 çocuğum var kendime iyi bakıyorum şuan only testo devam ediyorum kilo almanın peşindeyim bulk yapicam ama istediğim kiloya gelirsem cut yapadabilirim işin özü testo ne kadar hay safhada sende  o kadar erkeksin aslında saygılar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metafor    3

Başka fikri olan arkadaşlar varsa hem güncel atmak hem de konuyu toparlamak maksadıyla şunları söyleyeceğim:

Çoğu kişinin özgüveni ve libidosunda (cinsel istek) artış olmuş. İstisnalar da var tabi ki. Kullandığınız ilacın markasıyla, tipiyle ya da aldığınız dozla alakası olabileceğini düşünüyorum. İlaç sadece kaslara, prostata vb. etki etmiş fakat beyinde testosteronla ilişkili bazı reseptörlere etki etmemiş olabilir. Bu da ruhsal durumunuzun aynı kalmasına neden olmuştur. 

Bu arada vücut yaparak kazandığınız özgüvenle kür döneminde "kendiliğinden" gelen özgüveni birbirine karıştırmayın. 

Herkese iyi sporlar...

tarihinde Metafor tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arda34    13

İdmanda güç artışı ve özgüven dışında hissedebildiğim bir etkisi yok. Kür başlarında libido tavan ve kendimi çelik gibi hissediyordum. Zaman geçtikçe bu etki azalıyor 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.