Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

makavel1

Nasıl pct yapacağım?

Önerilen İletiler

makavel1    15
trenimebinniga, 09.08.2019 - 13:02 yazdı:

Pregly kardeşim 1 veya 2 hafta kullanabilirsin eşit dozlara bölerek 1000-1000-1000 gibi 2 gün arayla vur

Pregnylin tablet alternatifi yokmu? Sehir dışındayım çünkü iğne yaptircak yer aramak istemiyorum 

Ferhat82, 09.08.2019 - 13:08 yazdı:

Bu değerler  için    5000iu     kullanman yeter   2 gunde  1   1000 iu  kullanabilirsin  toplam 10 gün işini görecektir  ardındanda diğer ilaçlarla  Pct ne başlayabilirsin

İu   ünite anlamına geliyor kardeşim  vitaminlerde vs de bu şekilde kullanılıyor 

Aynen öyle  östrojenlik bir durumun yok zaten  e2 iyi seviyede  Kür içi arimidex veya aromasin kullandın heralde   yoksa  20 haftada çok yükselmemesi zor 

Kür içi sadece magnezyum Pharmaton falan kullandım o da her gün değil aklıma geldikçe, 

Pregnyl serum mu oluyor yani?

Sehirdisindayim hemde tatil kolay bulup vurduramam o yüzden onu es geçip klomen ve tamoxifen kullansam olmaz mı

Ferhat82, 09.08.2019 - 14:26 yazdı:

Bende  şahsen şuna şahit oldum  Hcg kullanmadan testisler  kasıklara kadar çıkıyor kür içi ve sonrasi . Hcg kullandıgım zaman  2 hafta sonra testisler eski boyutuna yaklaşiyor diyebilirim ama  bu çekme işlemi yine biraz devam ediyor . Tahlil verdiğimde

Lh ve fsh baya patlamiş oluyor buda total testoma baya etki ediyor yükseltiyor .Tabi herkeste ayni olucak diye bir kaide yok ama çoğu kişide bu durum böyle oluyor

En azından çevremde kür yapan arkadaşlarda durum böyle

Testisler eski boyutuna geliyorsa 5000 iu da zaten  daha fazla kullanmaya gerek yok  sistemi baskılamaktan başka bir işe yaramaz  fazlası

Ondan sonrada klomene ben  1 aydan fazla devam ediyorum yüksek dozajlarda  Bu durumda bana ara sıra bulanık görme ve mide bulantısı yapabiliyor buda bana çalıştıgını hissettiriyor diyebilirim ^ neticenin sonuna gelicek olursak beni bayağı toparlıyor

Tomoksifen hakkında birşey diyemem  saç konusunda takıntım oldugu için kullanmıyorum açikçasi korkuyorum :D

Benimde elimde pct için şuan sadece tamoxifen var şimdi atmayı düşünüyordum da elimde bir saçım var oda giderse tip falan kalmaz düşük doz kullanmıyimmi🙄

corey, 09.08.2019 - 15:46 yazdı:

anladım hocam. temiz devam etme kararınıza saygım sonsuz... bu arada D3 vitamini( güneşten) almayı unutmayın efsane testosteron artırıyor. 0-8 birim arası normal testoda genel testo degerlerim 2-3 arası seyrederken haftada 1 kere güneşmenme sayesinde 5 e yükseldiğini de gördüm.

Yok yaa öyle kesin bişey diyemezsin kan vermeye giderken trafikte sığırın birini görürsün o düşürür bir önceki gün çok iyi beslenmişsindir falan filan çok değişken bişey 3-5 fark değil bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    447

Prengly deri altina enjekte ediyorsun o kolay. Testislerin küçükse kesinlikle yap.

Nolvadex 20 klomen 50 işini görür büyük ihtimal 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Ferhat82, 12.08.2019 - 11:29 yazdı:

Prengly deri altina enjekte ediyorsun o kolay. Testislerin küçükse kesinlikle yap.

Nolvadex 20 klomen 50 işini görür büyük ihtimal 

Tamam prengyl bulmakda sorun testisler normal gibi ben hiç kuculdugunu fark etmedim kur boyunca o yüzden kullanmicam yoksa klomen tamoksifene çok geç kalicam

Prengyl tamoksifen klomen aynı anda kullanılmaz mı ?

21 gün sonra 50 klomen 20 tamoksifen ile başladım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
makavel1, 13.08.2019 - 09:51 yazdı:

Tamam prengyl bulmakda sorun testisler normal gibi ben hiç kuculdugunu fark etmedim kur boyunca o yüzden kullanmicam yoksa klomen tamoksifene çok geç kalicam

Testisler Küçülmediyse ve lh değerlerin iyiyse kullanmana gerek yok dostum 

makavel1, 9 saat önce yazdı:

21 gün sonra 50 klomen 20 tamoksifen ile başladım

Çok geç kalmadan iyi yapmişsin birdahaki küre pct ilaclarini hazır bulundur Hcg fln 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Ferhat82, 14.08.2019 - 10:09 yazdı:

Testisler Küçülmediyse ve lh değerlerin iyiyse kullanmana gerek yok dostum 

Çok geç kalmadan iyi yapmişsin birdahaki küre pct ilaclarini hazır bulundur Hcg fln 

şuan indirip testislere tekrar baktım küçük gözüküyor ama o değişiyor ya sürekli bazen büyük bazen küçük görüyorum zaten onun haricinde büyük bir fark yok

LH çok düşük küre girmeden önce: 8,46 kür içinde: 0,36 kürden sonra(şuan): 0,03

yani sanırım çok düşük kullanmam gerekiyor?

ama tamoksifen klomene başladım dün 2. yi attım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40
makavel1, 49 dakika önce yazdı:

şuan indirip testislere tekrar baktım küçük gözüküyor ama o değişiyor ya sürekli bazen büyük bazen küçük görüyorum zaten onun haricinde büyük bir fark yok

LH çok düşük küre girmeden önce: 8,46 kür içinde: 0,36 kürden sonra(şuan): 0,03

yani sanırım çok düşük kullanmam gerekiyor?

ama tamoksifen klomene başladım dün 2. yi attım

testislerin küçüldüğünü anlamanın yolu şudur. penisini ereksiyon haline getir, testisler ereksiyon halinde testis kesesinin sıkılaşmasıyla yukarı cıkacaklar. sağ testisini elinle yukarı dogru ittir. eger küçülmüşse sen daha dokunur dokunmaz yukarı kaçar bildiğin kesenden yukarı çıkıyo kayboluyo elinle tekrar bastırıp eski yerine getirebilrsin. bu şekilde anlarsın küçüldüğünü büyük bir testis kolay kolay yukarı kaçmıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
corey, 2 saat önce yazdı:

testislerin küçüldüğünü anlamanın yolu şudur. penisini ereksiyon haline getir, testisler ereksiyon halinde testis kesesinin sıkılaşmasıyla yukarı cıkacaklar. sağ testisini elinle yukarı dogru ittir. eger küçülmüşse sen daha dokunur dokunmaz yukarı kaçar bildiğin kesenden yukarı çıkıyo kayboluyo elinle tekrar bastırıp eski yerine getirebilrsin. bu şekilde anlarsın küçüldüğünü büyük bir testis kolay kolay yukarı kaçmıyor.

Ya geri gelmesse kaçtiği yerden 😂😂😂 Şaka bi yana aynen öyle kardeşim bence başlamaliydin ilk başta dedim sana küçülmeme iğtimali yok 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
corey, 8 saat önce yazdı:

o ney öyle yapamam ben öyle şeyler tam da anlamadım yumurtayı yerinden çıkarıcaz mı :(

Ferhat82, 5 saat önce yazdı:

Ya geri gelmesse kaçtiği yerden 😂😂😂 Şaka bi yana aynen öyle kardeşim bence başlamaliydin ilk başta dedim sana küçülmeme iğtimali yok 😂

ne yapayım şimdi yarın tamoxifen klomeni bırakıp prenglye başlıyim mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Başla tabi kardeşim biraz geç oldu ama olsun    2000iu vur 2 gun bekle  sonra tekrar 2000 iu Kullan  bittikten sonra  Uzerinden 3 gun geçince Pct ye başla 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Ferhat82, 6 saat önce yazdı:

Başla tabi kardeşim biraz geç oldu ama olsun    2000iu vur 2 gun bekle  sonra tekrar 2000 iu Kullan  bittikten sonra  Uzerinden 3 gun geçince Pct ye başla 

tamamdır gerçekten çok geç kaldım ya acaba testo vurup da bu geç kalmasorununu ertelemiş olmaz mıyım

corey, 15 saat önce yazdı:

:( ben gıcık oluyorum öyle testisleri ellemeye, şuan testislerimi tuttum ondan bile miğdem bulanmaya yeltendi o yüzden onu yapamam ama LH değerime bakarak kesin bişey diyemez miyiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40
makavel1, 17.08.2019 - 12:54 yazdı:

Klomen50+tamoxifen20 yanına proviron eklemeli miyim?

hayır proviron eklenmez dostum proviron bir androjendir. klomenle ve tamoksifenle lh fsh ı testo üretimini uyarmaya çalışırken aynı zamanda kanına androjen testo vermiş olursun provironla. bu sayede hipofiz bezi kanında androjen olduğu için klomen ve nolvadex e cevap vermez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
corey, 20.08.2019 - 09:41 yazdı:

hayır proviron eklenmez dostum proviron bir androjendir. klomenle ve tamoksifenle lh fsh ı testo üretimini uyarmaya çalışırken aynı zamanda kanına androjen testo vermiş olursun provironla. bu sayede hipofiz bezi kanında androjen olduğu için klomen ve nolvadex e cevap vermez.

doğal testo salımını arttırıyor diye 2-3 gün atmıştım neyse artık atmıyim

arkadaşlar 20 gün oldu pctyi bitiriyorum tekrar test yapmalı mıyım?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40
makavel1, 04.09.2019 - 21:22 yazdı:

arkadaşlar 20 gün oldu pctyi bitiriyorum tekrar test yapmalı mıyım?

evet pct bittikten sonra tekrar yapacaksın. eger degerler istediğin gibi değilse tekrar aynı protokolü uygulayacaksın

tarihinde corey tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
corey, 06.09.2019 - 09:27 yazdı:

evet pct bittikten sonra tekrar yapacaksın. eger degerler istediğin gibi değilse tekrar aynı protokolü uygulayacaksın

tamamdır randevu alıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.