Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

trenimebinniga

Selamın aleyküm tecrübeli hocalarım yardım

Önerilen İletiler

Tekrardan selamın aleyküm testo-500 deca400-anapolon50mg başlayan kürümü 6.haftada bıraktım çok cabuk yağlanan bir vücuda sahibim ve cok cabuk kilo alan tiplerdenim başladığımda 81 kiloydum 87 ye cıkınca ister istemez yarıda kesmek zorunda kaldım cidden kötü cok sulu yağlı bi form tuttum ve bu kürü bolde ve tren ile devam ettiyorum sizce bi sorun yaşarmıyım 

dozajlar testo750 bolde500 tren300 

daha 1 hafta oldu 87 den 82.50 ye düştüm bu kür ile ve aşırı depresyona eğilimli bi ruh halim var

1. Sorum tren kullanırken temiz hacim alamıyorum ister istemez cutting yapıyorum sizce nasıl hacim alabilirim

2. Deca’da aşırı kilo alıyorum bildiğin su topuna dönüyorum daha önceki kürümde 72 den 86 zorlamıştım sizce daha temiz büyümek için ne kullanmam lazım

değerli abilerim kardeşlerim acil yardımınıza ihtiyacım var şuan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adanalı    70

temiz büyümek için temiz beslenmen lazım

ilaçların bir önemi yok burda.

doğru beslenmiyorsun demekki.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı, 4 dakika önce yazdı:

temiz büyümek için temiz beslenmen lazım

ilaçların bir önemi yok burda.

doğru beslenmiyorsun demekki.

Başkan yulaf yemekten iflahım dikildi 2400 kalori bile almadan yağlanan bir vucudm var

tarihinde trenimebinniga tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
trenimebinniga, 47 dakika önce yazdı:

Başkan yulaf yemekten iflahım dikildi 2400 kalori bile almadan yağlanan bir vucudm var

Yulaf yemeyle olmuyor işte 

yeterli karb yeterli protein ve yeterli yağ alman lazım ayrıca bu beslenmeye görede antrenman yapman lazım kuş gibi beslenip aslan gibi idman yaparsan bu seni geriye atar 

yüksek kalori al temiz al sağlam idman yap kardiyo ekle 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
trenimebinniga, 2 saat önce yazdı:

Tekrardan selamın aleyküm testo-500 deca400-anapolon50mg başlayan kürümü 6.haftada bıraktım çok cabuk yağlanan bir vücuda sahibim ve cok cabuk kilo alan tiplerdenim başladığımda 81 kiloydum 87 ye cıkınca ister istemez yarıda kesmek zorunda kaldım cidden kötü cok sulu yağlı bi form tuttum ve bu kürü bolde ve tren ile devam ettiyorum sizce bi sorun yaşarmıyım 

dozajlar testo750 bolde500 tren300 

daha 1 hafta oldu 87 den 82.50 ye düştüm bu kür ile ve aşırı depresyona eğilimli bi ruh halim var

1. Sorum tren kullanırken temiz hacim alamıyorum ister istemez cutting yapıyorum sizce nasıl hacim alabilirim

2. Deca’da aşırı kilo alıyorum bildiğin su topuna dönüyorum daha önceki kürümde 72 den 86 zorlamıştım sizce daha temiz büyümek için ne kullanmam lazım

değerli abilerim kardeşlerim acil yardımınıza ihtiyacım var şuan

Kür yapmak, kendine ve amacına uygun olanı seçmekle başlar.Çbuk yağlanan sulanan bir endomorf bünyeye sahipsen bulk steroidlerden uzak durman lazım.Deca anapolon danabol sana uymaz...Trenbolon enantat ile testo hacime gider.Testo trenbolon acetat definasyona uyar.Ek olarak anavar veya winstrol eklemen kürünü daha da verimli hale getirir.

Bence testoyu 500 yap ve mümkünse sustanonla değiştir.Treni enantat ise 400 yap, acetat ise 300 yeterli...Trenin neden olduğu depresyon için sana önerebileceğim doğal destek, 3000 mg balık yağı(omega-3) veya sarı kantaron extresi olacaktır.Daha profesyonel bir şey istersen insidon gibi basit antidepresanlar kullanabilirsin...

Ben sustanon ve treni beraber kullanmıştım ve gayet güzel hacim almıştım.Yanına anavar eklersen 40 mg on numara verimli olur kürün...Boldenon falan gerekli değil ama sen bilirsin...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 20 saat önce yazdı:

Kür yapmak, kendine ve amacına uygun olanı seçmekle başlar.Çbuk yağlanan sulanan bir endomorf bünyeye sahipsen bulk steroidlerden uzak durman lazım.Deca anapolon danabol sana uymaz...Trenbolon enantat ile testo hacime gider.Testo trenbolon acetat definasyona uyar.Ek olarak anavar veya winstrol eklemen kürünü daha da verimli hale getirir.

Bence testoyu 500 yap ve mümkünse sustanonla değiştir.Treni enantat ise 400 yap, acetat ise 300 yeterli...Trenin neden olduğu depresyon için sana önerebileceğim doğal destek, 3000 mg balık yağı(omega-3) veya sarı kantaron extresi olacaktır.Daha profesyonel bir şey istersen insidon gibi basit antidepresanlar kullanabilirsin...

Ben sustanon ve treni beraber kullanmıştım ve gayet güzel hacim almıştım.Yanına anavar eklersen 40 mg on numara verimli olur kürün...Boldenon falan gerekli değil ama sen bilirsin...

İşte aradığım cevap kardeşim cok sağol evet tam anlattığın gibi anında sulanan yağlanan bi vucudum var dediklerini uygulayacağım peki trende kullanırken ekstra karbonhidrat ne kadar yüklemem lazım cünkü ister istemez kilo veriyorum trendeyken deli gibi terliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
trenimebinniga, 19 saat önce yazdı:

İşte aradığım cevap kardeşim cok sağol evet tam anlattığın gibi anında sulanan yağlanan bi vucudum var dediklerini uygulayacağım peki trende kullanırken ekstra karbonhidrat ne kadar yüklemem lazım cünkü ister istemez kilo veriyorum trendeyken deli gibi terliyorum

Trenbolone, kırmızı kan hücresi üretimini ve glikojen yenileme oranını arttırır. Karbonhidratı sömürür. Bu nedenle tren kürlerinde karb yüklemesi yetersiz olursa hacim imkansız. Amaç define olmaksa tren tercih edilmelidir veya kütle kazanım için yüksek (temiz) karb ile tren çalıştırılmalıdır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk, 3 saat önce yazdı:

Trenbolone, kırmızı kan hücresi üretimini ve glikojen yenileme oranını arttırır. Karbonhidratı sömürür. Bu nedenle tren kürlerinde karb yüklemesi yetersiz olursa hacim imkansız. Amaç define olmaksa tren tercih edilmelidir veya kütle kazanım için yüksek (temiz) karb ile tren çalıştırılmalıdır. 

Yorumunuz için teşekkür ederim zubonk hocam şuan define olmayı planlıyorum form cok bozuldu diğer kürde treni karbonhidrat’a boğucam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.