Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MarkoPaşa

Kür bitimi sonrası haftada 1 cyp?

Önerilen İletiler

MarkoPaşa    37

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 hafta sonra tren a masteron prop kürüm bitecek tabletlerim ox wins 10 gün kadar önce bitti 1.5 aylıkta fragment kullanmıştım kür içinde ciddi verim aldim şimdi kür bitikten sonra malum daha yaz hemen düşmemek için bir pct yapip haftada 1 testo cyp 300 alsam diri tutarmı önerilerinizi bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MenPowers    51

Merhaba, 300 testo alman tabi ki formunu yaz boyu korumana fayda sağlayacaktır. Birden fazla anaboliği kesip tek başına testonun tüm kazanımları korumasını beklemek pek gerçekçi olmaz. En azından testo hiç kesilmediği için beslenmene de aynı şekilde dikkat edersen çok bir kayıp yaşayacağını şahsen düşünmüyorum. Ama şunu da göz ardı etmemek lazım, ne kadar uzun kür o kadar uzun toparlanma süreci.

Testo, Tren, Ox. kürü yapmaya hazırlanan biri olarak küründe elde ettiğin gelişim (kilo, ölçüler, mümkünse fotoğraf) ve mg lar hakkında bilgilendirebilirsen sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
MenPowers, 4 saat önce yazdı:

Merhaba, 300 testo alman tabi ki formunu yaz boyu korumana fayda sağlayacaktır. Birden fazla anaboliği kesip tek başına testonun tüm kazanımları korumasını beklemek pek gerçekçi olmaz. En azından testo hiç kesilmediği için beslenmene de aynı şekilde dikkat edersen çok bir kayıp yaşayacağını şahsen düşünmüyorum. Ama şunu da göz ardı etmemek lazım, ne kadar uzun kür o kadar uzun toparlanma süreci.

Testo, Tren, Ox. kürü yapmaya hazırlanan biri olarak küründe elde ettiğin gelişim (kilo, ölçüler, mümkünse fotoğraf) ve mg lar hakkında bilgilendirebilirsen sevinirim.

Hocam aslında Nisa’n da yarışma düşünüyorum ama yazıda formda geçirmek istiyorum küre 12 hafta oldu başlayalı 85 başlamıştım şuan 92.5 felanım ekstra olarak tip1 diabetim 300 tren 300 maste 300 prop devam ediyorum 5 hafta 40 mg ox 5 hafta 40 mg wins kullandım 1.5 ay günde 100-150 mcg fragment aldim en yukarıdaki başlangıç halim en son daki fotoğraf güncel şuan

EBF06B7B-FB54-4B66-A91A-20780DD75C07.jpeg

CACE161A-9BC7-46FC-9C16-56EB33B25323.jpeg

E2E18D3A-BF5B-4519-88B2-A0D42FE983E3.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
DAYIOĞLU, 12 dakika önce yazdı:

@venatrom27  hocam süper etki almışsınız ilaçların markası neydi acaba ? 

Tabletler black dragon enjeksiyonlar karışık la pharma ile başladım Harika ötesi ürünleri biraz pahalı olunca son kutu novectör ve pharma basil gittim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
DAYIOĞLU, 18 dakika önce yazdı:

@venatrom27  hocam süper etki almışsınız ilaçların markası neydi acaba ? 

Bende merak ettim vanatrom27 birde beslenmeyi nasıl yaptın onuda merak ettim gayet iyi sonuç tebrikler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
zafer44, 1 saat önce yazdı:

Bende merak ettim vanatrom27 birde beslenmeyi nasıl yaptın onuda merak ettim gayet iyi sonuç tebrikler 

1 kg ya yakın tavuk 7-8 yumurta 350-400 gr pirinç

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
venatrom27, 3 dakika önce yazdı:

1 kg ya yakın tavuk 7-8 yumurta 350-400 gr pirinç

valla brova gebersem yarım kilo hani tebrikler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
zafer44, 6 dakika önce yazdı:

valla brova gebersem yarım kilo hani tebrikler

Kardeşim bende şeker varya insülin sağolsun aşırı iştahlıyım😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
venatrom27, 10 dakika önce yazdı:

Kardeşim bende şeker varya insülin sağolsun aşırı iştahlıyım😄

Kaç yaş dostum şeker var ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
zafer44, 42 dakika önce yazdı:

Kaç yaş dostum şeker var ?

23 yaş 10 yıldır şeker var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
venatrom27, 2 saat önce yazdı:

23 yaş 10 yıldır şeker var

Geçmiş olsun kardeşim çok gençsin dikkat et kendine sanırım definasyon kürü yapmışsın doğru mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
zafer44, 4 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun kardeşim çok gençsin dikkat et kendine sanırım definasyon kürü yapmışsın doğru mu ?

Aynen hocam ama sağlam bulk yapma planım var kilo alımım kolay zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
venatrom27, 10 saat önce yazdı:

Tabletler black dragon enjeksiyonlar karışık la pharma ile başladım Harika ötesi ürünleri biraz pahalı olunca son kutu novectör ve pharma basil gittim

bende yakın zamanda küre giricem la pharma tren ayırttım kendime 1 kutusuna yetti param sadece  malesef :) kullanıp memnun olduğun enjeksiyon markası ne var ? maşAllah son zamanlarda gördüğüm en verimli steroid kürü tabi genetikte var before fotosunda omuzların patlıcağı belliymiş ama damarlanma ve biceps en az omuz kadar güzel :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27

Aynı küre bende gireceğim fragment yerine growht kullanacağım kardeşim baya güzel gelişim sağlamışsın maşallah bi kaç sorum var cardioları sabah aç karnınamı yaptın ve princi ne kullandın jasmin basmati ? 

tarihinde Darknessot tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
DAYIOĞLU, 7 saat önce yazdı:

bende yakın zamanda küre giricem la pharma tren ayırttım kendime 1 kutusuna yetti param sadece  malesef :) kullanıp memnun olduğun enjeksiyon markası ne var ? maşAllah son zamanlarda gördüğüm en verimli steroid kürü tabi genetikte var before fotosunda omuzların patlıcağı belliymiş ama damarlanma ve biceps en az omuz kadar güzel :) 

Çok sağol hocam lapharma tren uçurur okadar net söylüyorum 😅

Darknessot, 2 dakika önce yazdı:

Aynı küre bende gireceğim kardeşim baya güzel gelişim sağlamışsın maşallah bi kaç sorum var cardioları sabah aç karnınamı yaptın ve princi ne kullandın jasmin basmati ? 

Hocam basmati ile başladım pahalı geldi jasmine gidiyrum şuanlık sabah 40-50 dakika bisiklet yapiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
Darknessot, Bir saat önce yazdı:

Dostum fragmentleri siteden mi temin etin ? Yoksa başka birinden mi ?

Çinden getirdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
venatrom27, 48 dakika önce yazdı:

Çinden getirdim

Alibaba filan m eğer öyleyse hangi satıcı söylermisin? Pm atarmısın 

tarihinde Darknessot tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
Darknessot, Bir saat önce yazdı:

Alibaba filan m eğer öyleyse hangi satıcı söylermisin? Pm atarmısın 

Yasak hocam ama alibabadan getirdim yüzde 50 oranında çalışıyor bir hocamla test ettik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
venatrom27, 8 dakika önce yazdı:

Yasak hocam ama alibabadan getirdim yüzde 50 oranında çalışıyor bir hocamla test ettik

Hocam ben getirtmeye çalıştım hemde baya para verdim gelmedi satıcıdan satıcıya değişiyormuş 3 aydır gelecek benimki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
Darknessot, 1 saat önce yazdı:

Hocam ben getirtmeye çalıştım hemde baya para verdim gelmedi satıcıdan satıcıya değişiyormuş 3 aydır gelecek benimki 

Şans benimki 10 günde geliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
venatrom27, Bir saat önce yazdı:

Şans benimki 10 günde geliyor

Bulmak lazım işte satıcıyı pm den söylesen bari ya dostum 1200 kaptırdım zaten daha kaptırmasam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

güzel form tutmuşsun tebrikler toplam kür süren ne neden pct yapıp only cyp yapacaksın cruise yap pct bulaşma

fragmenti nasıl test ettin? @venatrom27

tarihinde Deity tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
Deity, 12 saat önce yazdı:

güzel form tutmuşsun tebrikler toplam kür süren ne neden pct yapıp only cyp yapacaksın cruise yap pct bulaşma

fragmenti nasıl test ettin? @venatrom27

Kür sürem 14 haftada bitiyor yani 2 haftam kaldı en azından yazı formda geçirmek için cyp kullanayım dedim pct yapicam zaten kür bitsin test sonuçlarına göre bi yol çizerim cruise dediğin nedir tam olarak? Fragmenti geçen yıl orjinali ni kullandığım için biliyorum etkilerini bu kullandığım ancak onun yarısı kadar etki etti ama çalıştığına eminim yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.