Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

lemah

Yağ oranı

Önerilen İletiler

lemah    0

yağ oranımı düşürmeyi planlıyorum daha önce hiç steroid kullanmadım bilgimde yok tek amacım yağ oranı düşürmek olduğu için sadece testo kullanmak istiyorum bana yardımcı olabileceğinizi umuyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam bu işin ilk adımı olarak testo kullanmayı düşünmek bence doğru değil. Hem boy kilo yağ oranı formun hakkında bilgi vermeden de kimse şu dozda şunu gir şöyle olur böyle olur diyemez. 

Beslenme ve kardiyo sıklığın hakkında bilgi vermemişsin. Yarattığın kalori açığını da bilmiyoruz. Bu konularda eksiksiz olduğunu düşünüyorsan ilaç kullanımına geçebilirsin. 

Dostum önce emekle ki sonra koş. Direkt koşmak istersen düşersin. Kırıcı olduysam da affola amacım yanlışın önüne geçmek. İyi sporlar 💪🏻 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lemah    0

Adanalı, 31 dakika önce yazdı:

kalori açığı ile yapabilirsin .

Umarım ironi yapıyosundur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lemah    0
Sustanonsever, Şimdi yazdı:

Hocam bu işin ilk adımı olarak testo kullanmayı düşünmek bence doğru değil. Hem boy kilo yağ oranı formun hakkında bilgi vermeden de kimse şu dozda şunu gir şöyle olur böyle olur diyemez. 

Beslenme ve kardiyo sıklığın hakkında bilgi vermemişsin. Yarattığın kalori açığını da bilmiyoruz. Bu konularda eksiksiz olduğunu düşünüyorsan ilaç kullanımına geçebilirsin. 

Dostum önce emekle ki sonra koş. Direkt koşmak istersen düşersin. Kırıcı olduysam da affola amacım yanlışın önüne geçmek. İyi sporlar 💪🏻 

Usta yaklaşık 10 yıllık kickboks 4 yıllıkta vg geçmişim var hala devam ediyorum boy 178 kilo 90 yaklaşık 2500 kalorilik besleniyorum 50 75 gramda karb alıyorum günde kardiyo ise antrenman sonlarında 30 dk yapabiliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 yıllık Kickboks geçmişi çekirdeklenmeyi anlamında müthiş fayda sağlar. Faydasını mutlaka çok görmüşsündür. 

Eğer konuya dönersek şunları söyleyebiliriz; kalori açığı elbette ilk adım ve çoğu kişiye göre de ketojenik diyet yağ yakımı içim çok faydalı. Bunun yanında günlük 500 gr karbonhidrat ile definisyon yapan kişileri de görüyoruz. Kendine uygun bir makro mikro hesaplaması yap dostum. Karbı o kadar düşük alman ne fayda sağlar emin değilim ama en iyi tepkiyi sen kendi vücudunda görüyorsun zaten doğru olduğunu düşünüyorsan da devam et derim. 

Kardiyo olarak hiit kardiyo planlaması yap kesinlikle etkili olacaktır. Bunun yanında Mahmut Irmak bir videoda hayatım boyunca kardiyo yapmadım çünkü yaptığım antrenman bana yetiyor demişti. Sende o denli sert antrenmanlar yapmaya odaklan.

Bunun yanında yine ilaca yönelmeden önce su atıcı dekots yapmaya çalış etkisini göreceksin mutlaka. 

Diyorsan ki illa bir ilaç deneyimim olacak winstrol clenbuterol gibi ilaçlara yönelebilirsin fakat onlar da belli bir yağ oranına ihtiyaç duyuyor daha efektif olmak adına. Winstrol kullanacaksan da testo kullanman gerekiyor diyenler var. O konuda yorum yapamam çünkü ben only danabol kullanıp zarar görmeyene şahit oldum o yüzden kesin bir şey diyemem. 

Eksik noksan bir şey varsa arkadaşlar düzeltir mutlaka. Söyleyeceklerim bu kadar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lemah    0
Sustanonsever, Bir saat önce yazdı:

10 yıllık Kickboks geçmişi çekirdeklenmeyi anlamında müthiş fayda sağlar. Faydasını mutlaka çok görmüşsündür. 

Eğer konuya dönersek şunları söyleyebiliriz; kalori açığı elbette ilk adım ve çoğu kişiye göre de ketojenik diyet yağ yakımı içim çok faydalı. Bunun yanında günlük 500 gr karbonhidrat ile definisyon yapan kişileri de görüyoruz. Kendine uygun bir makro mikro hesaplaması yap dostum. Karbı o kadar düşük alman ne fayda sağlar emin değilim ama en iyi tepkiyi sen kendi vücudunda görüyorsun zaten doğru olduğunu düşünüyorsan da devam et derim. 

Kardiyo olarak hiit kardiyo planlaması yap kesinlikle etkili olacaktır. Bunun yanında Mahmut Irmak bir videoda hayatım boyunca kardiyo yapmadım çünkü yaptığım antrenman bana yetiyor demişti. Sende o denli sert antrenmanlar yapmaya odaklan.

Bunun yanında yine ilaca yönelmeden önce su atıcı dekots yapmaya çalış etkisini göreceksin mutlaka. 

Diyorsan ki illa bir ilaç deneyimim olacak winstrol clenbuterol gibi ilaçlara yönelebilirsin fakat onlar da belli bir yağ oranına ihtiyaç duyuyor daha efektif olmak adına. Winstrol kullanacaksan da testo kullanman gerekiyor diyenler var. O konuda yorum yapamam çünkü ben only danabol kullanıp zarar görmeyene şahit oldum o yüzden kesin bir şey diyemem. 

Eksik noksan bir şey varsa arkadaşlar düzeltir mutlaka. Söyleyeceklerim bu kadar. 

Açıkçası bi çok kez diyete girdim yağ oranımı 15 lere kadar düşürdüm kollarımda o zamanlarda 41 cm civarındaydı ve artık insan biyerden sonrada bu tarz şeyleri tecrübe etmek istiyor verdiğin bilgiler içinde çok teşekkür ederim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ShawSHanK    4
lemah, 3 saat önce yazdı:

50 75 gramda karb alıyorum günde kardiyo ise antrenman sonlarında 30 dk yapabiliyorum

Miktar çok çok az bence ilk ay 200 gr ile başla sonra ki ay 150 daha sonra 100 yap baktın hala yeterince define olamadın ketojenik diyete geç 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lemah    0
ShawSHanK, Şimdi yazdı:

Miktar çok çok az bence ilk ay 200 gr ile başla sonra ki ay 150 daha sonra 100 yap baktın hala yeterince define olamadın ketojenik diyete geç 

İşte orda kas kaybetmekten korkuyorum keto yaparken testo kullanmayı planlıyorum ama nasıl kullanıcağımı ve pct sini nasıl yapıcağımı bilmiyorum 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ShawSHanK    4
lemah, 5 dakika önce yazdı:

İşte orda kas kaybetmekten korkuyorum keto yaparken testo kullanmayı planlıyorum ama nasıl kullanıcağımı ve pct sini nasıl yapıcağımı bilmiyorum 😄

Dostum diyette  haftanın 1 veya 2 günü 350-400 gr karb yüklemesi yap ketojenik diyetinde 2 haftada bir yükleme yap ilaç almana dahi gerek kalmayacak 

Karb kaynağıda önemli yükleme zamanı glisemik indeksi yüksek besinler kullan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
lemah, 4 saat önce yazdı:

Umarım ironi yapıyosundur

yoo gayet ciddiyim 

ilaçlar yağ yakmaz.kalori açığı ile olur bu iş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lemah    0
ShawSHanK, 41 dakika önce yazdı:

Dostum diyette  haftanın 1 veya 2 günü 350-400 gr karb yüklemesi yap ketojenik diyetinde 2 haftada bir yükleme yap ilaç almana dahi gerek kalmayacak 

Karb kaynağıda önemli yükleme zamanı glisemik indeksi yüksek besinler kullan 

2 haftada bir yükleme yapsamda ketosisten çıkmış olmazmıyım yine çünkü yüksek bir miktar karb giriyo sonuçta vücuda

Adanalı, 2 dakika önce yazdı:

yoo gayet ciddiyim 

ilaçlar yağ yakmaz.kalori açığı ile olur bu iş.

:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ShawSHanK    4
lemah, 23 dakika önce yazdı:

2 haftada bir yükleme yapsamda ketosisten çıkmış olmazmıyım yine çünkü yüksek bir miktar karb giriyo sonuçta vücuda

Evet ama glikojen depoları doldurman gerek tekrar ketojenik diyetine devam edersin 2-3 güne ketosise girersin zaten fazla uzun bir süreç değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lemah    0
ShawSHanK, 37 dakika önce yazdı:

Evet ama glikojen depoları doldurman gerek tekrar ketojenik diyetine devam edersin 2-3 güne ketosise girersin zaten fazla uzun bir süreç değil 

Çok sağol yardımların için

Sondan bir önceki Mohikan, 13 dakika önce yazdı:

Hgh fragment tavsiye ederim durumun müsait ise güzel beslenme planı ve kardiyo ile seni tatmin eder

Usta bu growth hormonu değil pek bilgim yok hgh fragment hakkında iç organlarıda arada elimize almayalım 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.