Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

khantheros

8 aylık steroid kürü tahlil sonuçları yardım

Önerilen İletiler

khantheros    39

Evet arkadaşlar kür yeni bitti sayılır 45 gün oldu son iğneden bu süre zarfında her türlü ilaç kullandım deca hariç hertürlü definasyon bulk ilacı anapolon dahil ne varsa yükledim diyelim çokta güzel form tuttum pişman değilim değerler altta 

pct yapmadan tekrar küre giricem muhtemelen kararsızım 

pct yapacak olsam ne kullanmalıyım ?

F8830D19-856E-41D9-BF87-45D95847FC80.thumb.jpeg.8d568cdb7641680fe5c63f2d41387ad8.jpegCF7B3AB7-3890-414F-9F05-A0109D8F9379.thumb.jpeg.563ff9388f2957ae894dddac6690fec3.jpeg

tarihinde khantheros tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zubonk    288

Güzel dostum artık dinlensen diyorum :) hiçbir şey düşünme ve uzun bir süre dinlen acelesi yok. Biraz ilerisini düşünün. Dinlenme dönemini, PCT geçiş/bekleme süresi + PCT den sonra say çünkü ancak o zaman doğal hormonlarına izin vermiş oluyorsun. En az 5-6 ay diyorum. Yalnız sonuçlarda LH ve FSH durumu eğer HCG veya PCT yapmadıysan 8 ay sonrası için dip olmamış, ilginç. Bilgi verebilir misin? 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39

zubonk, 10 saat önce yazdı:

Güzel dostum artık dinlensen diyorum :) hiçbir şey düşünme ve uzun bir süre dinlen acelesi yok. Biraz ilerisini düşünün. Dinlenme dönemini, PCT geçiş/bekleme süresi + PCT den sonra say çünkü ancak o zaman doğal hormonlarına izin vermiş oluyorsun. En az 5-6 ay diyorum. Yalnız sonuçlarda LH ve FSH durumu eğer HCG veya PCT yapmadıysan 8 ay sonrası için dip olmamış, ilginç. Bilgi verebilir misin? 

Hcg yapmadım hiçbirşey kullanmadım pct olarak 

gerçekten prof insanlardan aldığım bilgilerle yaptım kürü pct yapmana gerek yok dediler zamanla düzelicek dediler o değerler bi önceki tahlilimde değerler daha düşüktü

400 propionat

300 tren acetat 

18 20 haftaya yakın bunları kullandım

sonra

testosuz sadece 400 mg rimobolan 400 tren mix ve 30 40 mg günlük oxandrolone kullandım 10 hafta civarı

daha sonra

1000 mg enantat ile 50-100 mg arası anapolon kullandım 5 6 hafta sonrasında 45 gün geçti ve sonuclar bunlar şimdi bana sadece klomen verdi 2 kutu okadar başka da pct için öneri yok

Herkese danışıyorum belki hocanın hatası var diye ama sanırım hatası yok gerçekten yavas yavas vücut pct sini kendi yapıyor belli pct neden yapmadık diye sordugunda gerek olmadığını pct sadece aniden geri dönüş yapar beklersen kendi de vücut geri getiriyor zamanla dedi ancak ilaçtan ilaca değişeceğini de belirtti pct hiçbir zaman yapılmamalı demiypr gerektiğinde yapılır diyor ilaca göre

son not olarak

Testosuz kür deneyimim de oldu tren ve rimobolan ile bile libidomda düşme olmadı diyebilirim sadece ara ara isteksizliğim olmadı değil ama yaptığım testlerde testo düşmemişti psikolojik olduğunu düşünüyorum ilişkilerimde de herhangi bi sorun yaşamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578

Bu kadar uzun süre ve ağır ilaçlar kullanmış olmana rağmen hormon değerlerin bir yana karaciğer alt ast değerlerin çok iyi süper :) bu düşündürücü...Yoksa testo kullanmamak zarar vermez.Anaboliklerin testonun kimyasal yapısında ufak tefek değişikliklerden üretildiğini bilenler için sorun olmaz.Decanın bile tüzde 20 si testoya dönüşüyor vucuda girdiğinde...Kendi kendine düzelecek lafı bende soru işareti oluşturdu.Verim aldıysan mutluysan sorun yok.Klomen yumurtlama hapı diye geçer.Kadında yumurta gelişimini arttırır, erkekte de onun karşılığı sperm üretimidir.Yeterli olduysa çok iyi, ama tam bir pct yapmış olmuyorsun.Yeni bir küre başlama düşüncen varsa neden sonlandırdın kürünü ? Bıraktıysan da vucudun eski doğal hormon seviyesine gelene kadar tekrar küre girme.Arkadaşın dediği gibi 5-6 ay bekle.Zaten define kürü yapmışsın, bulk için sonbahar-kış daha doğrudur...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
metinav, 51 dakika önce yazdı:

Bu kadar uzun süre ve ağır ilaçlar kullanmış olmana rağmen hormon değerlerin bir yana karaciğer alt ast değerlerin çok iyi süper :) bu düşündürücü...Yoksa testo kullanmamak zarar vermez.Anaboliklerin testonun kimyasal yapısında ufak tefek değişikliklerden üretildiğini bilenler için sorun olmaz.Decanın bile tüzde 20 si testoya dönüşüyor vucuda girdiğinde...Kendi kendine düzelecek lafı bende soru işareti oluşturdu.Verim aldıysan mutluysan sorun yok.Klomen yumurtlama hapı diye geçer.Kadında yumurta gelişimini arttırır, erkekte de onun karşılığı sperm üretimidir.Yeterli olduysa çok iyi, ama tam bir pct yapmış olmuyorsun.Yeni bir küre başlama düşüncen varsa neden sonlandırdın kürünü ? Bıraktıysan da vucudun eski doğal hormon seviyesine gelene kadar tekrar küre girme.Arkadaşın dediği gibi 5-6 ay bekle.Zaten define kürü yapmışsın, bulk için sonbahar-kış daha doğrudur...

Kendi kendine düzelecek durumu kullanılan ilaçlara bağlı ve kan değerleri sonucuna bağlı imiş her insanda pct olacak diye birşey yok dediler ve bu kan tahliline de sadece klomen ile düzelme olacaktır dediler. Zaten kararsızdım muhtemelen kür yapmayacağım. Ayrıca neden pregnyl vs yok dediğimde ise kullanmalık bi durumun yok o sebepten yan etki görürsün dediler. 

tarihinde khantheros tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409
khantheros, 4 saat önce yazdı:

Kendi kendine düzelecek durumu kullanılan ilaçlara bağlı ve kan değerleri sonucuna bağlı imiş her insanda pct olacak diye birşey yok dediler ve bu kan tahliline de sadece klomen ile düzelme olacaktır dediler. Zaten kararsızdım muhtemelen kür yapmayacağım. Ayrıca neden pregnyl vs yok dediğimde ise kullanmalık bi durumun yok o sebepten yan etki görürsün dediler. 

Doğru bende kür sonunda proviron yada tamoxifen kullanıyordum sadece çok sporcu tanıyorum pct yapmayan bende ilk kürümde yapmamistim mesela 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
Ironmann, 59 dakika önce yazdı:

Doğru bende kür sonunda proviron yada tamoxifen kullanıyordum sadece çok sporcu tanıyorum pct yapmayan bende ilk kürümde yapmamistim mesela 

Ezbere pct yapılmaması gerektiğini tecrübe ettim kesinlikle kimseye ezbere pct yapılmasının doğru olmadığını öğretmek gerekiyor bence 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
khantheros, 25 dakika önce yazdı:

Tek merak ettiğim anti östrojen kullanmadım ona rağmen neden östrojen düşük çıktı onu anlayamadım hocam ki en son anapolon kullandım @zubonk

Paylaştığın sonuçlar son enjeksiyondan 45 gün sonra demişsin yanlış anlamadıysam, bu şekilde ilaçların kandaki etkinliğini bitirmesi sonucu E2 seviyen düşmüş olabilir. Zaten şöyle bir gerçek var herkesin hormon hassasiyeti bir değil. Kür içerisinde paylaşmış olsaydın sonuçları o zaman derdim ki 1000mg testo ve anapolon, E2, 20? Ama şu noktada kesin bir şey söylemek zor. Ayrıca bu kadar uzun ve ağır sayılabilecek bir kür de her şeyden önce kolestrol değerlerinin de gayet iyi olması da ilginç. İlaçlar yetersiz olabilir mi yada bize aktarımda eksiklik mi yapıyorsun bilemedim. Ya genetik olarak şanslısın yada bu işte bir tuhaflık var :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
zubonk, 18 dakika önce yazdı:

Paylaştığın sonuçlar son enjeksiyondan 45 gün sonra demişsin yanlış anlamadıysam, bu şekilde ilaçların kandaki etkinliğini bitirmesi sonucu E2 seviyen düşmüş olabilir. Zaten şöyle bir gerçek var herkesin hormon hassasiyeti bir değil. Kür içerisinde paylaşmış olsaydın sonuçları o zaman derdim ki 1000mg testo ve anapolon, E2, 20? Ama şu noktada kesin bir şey söylemek zor. Ayrıca bu kadar uzun ve ağır sayılabilecek bir kür de her şeyden önce kolestrol değerlerinin de gayet iyi olması da ilginç. İlaçlar yetersiz olabilir mi yada bize aktarımda eksiklik mi yapıyorsun bilemedim. Ya genetik olarak şanslısın yada bu işte bir tuhaflık var :)

Kür içinde yaptığım tahlillerde kolesterol değerlerim iyi kolesterol düşüktü kötü kolesterol 300 lerde idi karaciğer değerlerim hafif yüksekti sınırdan beslenmem çok temiz olmasına rağmen öyleydi ancak kürden sonra düzeldiğini düşünüyorum bende ilaçlar bi hayli yükseltmişti ilaçlarda sıkıntı yok çatır çutur çalıştı valla :) ayrıca tribulus kullanmayı düşünüyorum lh fsh üzerinde az da olsa düzeltme yapıyormuş klomenin yanında buna gerek varmı bilmiyorum ama hocam arginin ve tribulus önerdi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
khantheros, 1 saat önce yazdı:

Kür içinde yaptığım tahlillerde kolesterol değerlerim iyi kolesterol düşüktü kötü kolesterol 300 lerde idi karaciğer değerlerim hafif yüksekti sınırdan beslenmem çok temiz olmasına rağmen öyleydi ancak kürden sonra düzeldiğini düşünüyorum bende ilaçlar bi hayli yükseltmişti ilaçlarda sıkıntı yok çatır çutur çalıştı valla :) ayrıca tribulus kullanmayı düşünüyorum lh fsh üzerinde az da olsa düzeltme yapıyormuş klomenin yanında buna gerek varmı bilmiyorum ama hocam arginin ve tribulus önerdi

Voonka Vonvia öneririm içeriği gayet iyi ve eczaneden temin edebilirsin. Şu anda düşünmen gereken tek şey PCT yapmadığın için bu değerlerin gün geçtikçe aşağı mı, yukarımı ivme gösterecek. Kestirmek zor, bu yüzden dilersen birkaç hafta sonra tekrar bir teste gidip kontrol et ona göre protokol gerekirse uygularız. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
zubonk, 56 dakika önce yazdı:

Voonka Vonvia öneririm içeriği gayet iyi ve eczaneden temin edebilirsin. Şu anda düşünmen gereken tek şey PCT yapmadığın için bu değerlerin gün geçtikçe aşağı mı, yukarımı ivme gösterecek. Kestirmek zor, bu yüzden dilersen birkaç hafta sonra tekrar bir teste gidip kontrol et ona göre protokol gerekirse uygularız. 

Tavsiyen için çok teşekkür ederim hocam bakalım 2 hafta sonra gerekirse tekrardan test yaptıracağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.