Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Anestezi teknikeriyim 24 yaşındayım 2 seneye yakındır bu sporu yapıyorum ilk kurumu yapmak istiyorum fakat salondaki hocayı bile ilaç konusunda sahte ilaç vermişler 10yillik stereoid işinde olmasına rağmen bende bu yüzden eczaneden alabileceklerimle yapmamın en doğrusu olduğunu düşünüyorum.Dogal olarak artık gelisemedigimi düşünüyorum güncel formum da fotoğraflar da yardımcı olursanız sevinirim.

IMG_20190602_220210.jpg IMG_20190602_220244_1.jpg IMG_20190602_220252.jpg

IMG_20190602_220053.thumb.jpg.3560ae8b3320141dfe8a99c922bc4bdb.jpg IMG_20190602_220053.jpg 

IMG_20190602_220034.jpg IMG_20190602_220040.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adanalı    70

şaka mı yapıyorsun ?

önünde daha çok yol var beslenmene odaklan ve sağlam idman yap ilaç işine henüz girme 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71

Arkadaşlar biraz ciddi biraz gerçekçi olun bu vücut 2 senelik bi vücut değil bu 2 senenin kaç ayı spor yaptın? Hadi diyelim 2 sene düzenli bi şekilde aksatmadan gittin beslenmene dinlenmene ne kadar dikkat ettin antibiyotiklerin tehlikesinden bahsedilirken vücudunuza ilaç enjekte etmek sandığınız kadar basit bi olay değil biraz ciddiye alın bu işi piyasa zaten arap saçı bak salon sahibi 10 yıldır işin içinde olan adamı kandırmışlar sizi harcarlar sağlık söz konusu dönüşü olmayan şeyler olmasın 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288

Ülkedeki BB ve steroid kullanımı artık öyle bir hal aldı ki, yetişilemiyor. Bu hevesli arkadaş sadece ulaşabildiğimiz binlercesinden biri. Biraz araştırın yada en basiti aynaya bakın ve ben daha olmadım ki deyin, çekinmeyin. Konu sensin çünkü bir başkası değil. 

Sen şu vücut formunda "doğal olarak artık gelişemediğimi düşünüyorum" diyorsun öyle mi? Biraz acımasız bir eleştiri olacak ama hak ediyorsun. Yapma, hobi olarak da yapma. Burada sadece bir insan kurtarmaya çalışıyorum yani seni. Bu yetersiz alt yapı ile küre girdiğinde gelişmekten kastın su balonuna dönüşmekse, gir seni kimse tutamaz. Ama şunu bil, sonrasında patlamış bir balon gibi eski haline döneceksin ve bu bilgi-birikim eksikliği ile hormonlarına verdiğin negatif etki düşünüldüğünde, psikolojiden hiç bahsetmiyorum, bu sefer doğal olarak gerçekten gelişemeyecek bir duruma geleceksin. Her şeyi mahvedeceksin. İstersen sana üst kalitede ürün kullandıralım hatta uranyum verelim, daha yeterli olgunlukta olmayan çekirdeklerin ve kas fibrillerin ile hangi adaleni ilaçlarla büyütebilirsin. İstikrarlı, bilinçli beslenme ve doğru antrenman sistemleriyle bu formunun 3-4 katı forma ulaşabilirsin. Kesinlikle bu noktada boş hevesler peşinde koşmaman gerek ve steroidler üzerinde duracağına, beslenme ile antrenman konularını ince ince araştırıp, uygulayarak genetiğinin sana neler getirebileceğini, gerekirse kusarak, gerekirse biceps antrenmanında kollarını mahvedecek duruma sokarak, kısacası bu iş spor salonuna düzensiz gidip, yarım yamalak iki dumbbell kaldırmakla olmuyor maalesef. Her şeyden önce emek vermek gerek.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkese yorumları için teşekkür ederim bilgileri içinde daha detaylı idman programı ve beslenme düzeni oturtmaya çalışayım ozamane kötü yada iyi yorumlar için herkese teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk, 03.06.2019 - 00:23 yazdı:

Ülkedeki BB ve steroid kullanımı artık öyle bir hal aldı ki, yetişilemiyor. Bu hevesli arkadaş sadece ulaşabildiğimiz binlercesinden biri. Biraz araştırın yada en basiti aynaya bakın ve ben daha olmadım ki deyin, çekinmeyin. Konu sensin çünkü bir başkası değil. 

Sen şu vücut formunda "doğal olarak artık gelişemediğimi düşünüyorum" diyorsun öyle mi? Biraz acımasız bir eleştiri olacak ama hak ediyorsun. Yapma, hobi olarak da yapma. Burada sadece bir insan kurtarmaya çalışıyorum yani seni. Bu yetersiz alt yapı ile küre girdiğinde gelişmekten kastın su balonuna dönüşmekse, gir seni kimse tutamaz. Ama şunu bil, sonrasında patlamış bir balon gibi eski haline döneceksin ve bu bilgi-birikim eksikliği ile hormonlarına verdiğin negatif etki düşünüldüğünde, psikolojiden hiç bahsetmiyorum, bu sefer doğal olarak gerçekten gelişemeyecek bir duruma geleceksin. Her şeyi mahvedeceksin. İstersen sana üst kalitede ürün kullandıralım hatta uranyum verelim, daha yeterli olgunlukta olmayan çekirdeklerin ve kas fibrillerin ile hangi adaleni ilaçlarla büyütebilirsin. İstikrarlı, bilinçli beslenme ve doğru antrenman sistemleriyle bu formunun 3-4 katı forma ulaşabilirsin. Kesinlikle bu noktada boş hevesler peşinde koşmaman gerek ve steroidler üzerinde duracağına, beslenme ile antrenman konularını ince ince araştırıp, uygulayarak genetiğinin sana neler getirebileceğini, gerekirse kusarak, gerekirse biceps antrenmanında kollarını mahvedecek duruma sokarak, kısacası bu iş spor salonuna düzensiz gidip, yarım yamalak iki dumbbell kaldırmakla olmuyor maalesef. Her şeyden önce emek vermek gerek.

Hocam ozaman güzellik yapın madem bukadar üst düzey bb çişimiz program paylaşın yardımcı olun düzgün idman yapalim pump dahi olamıyorum ilk 1 seneden sonra yaptığım tüm idmanlar boşuna gibi geldi @zubonk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anlkzk    9

Günde 3 ana 4 ara öğün yap Karbonhidratı yüksek tut basit şeker olmasın mümkünse (pirinç,yulaf,nohut) antremandan önce yüksek karbonhidrat tüket 1-2 saat sindir spora gitmeden yarım saat önce kahveni iç mutlaka tuz ve potasyum günlük ihtiyacını karşıla üstüne bile çık(tansiyon sıkıntın varsa tuza dikkat et) suyu söylememe gerek yok ağzına naneli sakızı at kulaklığını tak PUMP garanti.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Narkozcu1928, 22 saat önce yazdı:

Hocam ozaman güzellik yapın madem bukadar üst düzey bb çişimiz program paylaşın yardımcı olun düzgün idman yapalim pump dahi olamıyorum ilk 1 seneden sonra yaptığım tüm idmanlar boşuna gibi geldi @zubonk

En basitinden ana maddeleri söylemek yeterli aslında antrenmana başlayana kadar 2 lt civarı su ve yeterli karbonhidrat alımıyla bile kasların hacimli görünmesi ve antrenman için gerekli enerjiyi sağlamak mümkün, mümkün de keşke her şey pump olabilmek kadar kolay olsaydı. Maalesef bu iş sadece pump olmakla olacak iş değil. Antrenman kişiye özeldir. Ortaya bir antrenman programı atılamaz. O internetteki çoğu kendilerini guru sanan zibidiler gibi kopyala yapıştır olmamalı sistem. Mesela benim bir öğrencim var. Birebir yanında olamıyorum ama antrenman dizaynı konusunda sürekli farklı sistemler denedik, en doğru, en verimli olanı bulmak adına ve şu anda güzel bir yol katettik. Fakat senin her şeyden önce eline bir anatomi ve antrenman-beslenme kitapları alman veya makaleler okuman daha doğrusu araştırman gerek. Sonrası zaten emin ol gelecektir. Eline bir dumbbell alıp doğru hareketlerle neler yapabileceğini göreceksin :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.