Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Viktormamıel

Deca dick sonrası 1 sene sonra test sonuçları

Önerilen İletiler

Deca testosteron kürü 1 sene sonrası test sonuçları, her geçen ay hisler ve sertleşme artıyor iyileşiyor, gündüz total testo seviyeleri dibe iniyor 285ng lere kadar deca dick bu oluyor heralde, ekim ayından beri hiç bir ilaç hiç bir gıda takviyesi kullanmıyorum protein tozu bile sporumu yapıyorum, 

C5B89D3B-208E-4BA7-8D2F-16433B8A6700.jpeg

6242494D-0632-4417-8A86-D4CB5220B263.jpeg

A837C522-0918-471F-B2D5-EEE047890BFD.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    448
Viktormamıel, 28 dakika önce yazdı:

Deca testosteron kürü 1 sene sonrası test sonuçları, her geçen ay hisler ve sertleşme artıyor iyileşiyor, gündüz total testo seviyeleri dibe iniyor 285ng lere kadar deca dick bu oluyor heralde, ekim ayından beri hiç bir ilaç hiç bir gıda takviyesi kullanmıyorum protein tozu bile sporumu yapıyorum, 

C5B89D3B-208E-4BA7-8D2F-16433B8A6700.jpeg

6242494D-0632-4417-8A86-D4CB5220B263.jpeg

A837C522-0918-471F-B2D5-EEE047890BFD.jpeg

Sonuçlar gayet iyi gözüküyor bence 2 sene sonra 80 lerini bulabilirsin. %100 ü bulmak çok zor gibi geliyor bana deca küründe. Yinede iyi sabır edip iyi besleniyorsun inşallah en kısa zamanda düzelmen dileğiyle kardeşim. Ben o kadar beklemeyip 4-5 ay içinde tekrar küre girmeyi düşünüyorum 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Doğrudur kardeşim ama sakın küre girme, bn beterin beteriydim şimdi %80 lerdeyim, özellik şu son 1 aydır, iyileşirsin bekârsan takma kafana zamana bırak emin ol düzelir, tamam çok can sıkıcı bir durum delirtiyor adamı piskolojisinin içine ediyor ama herşey senin elinde sabrın olmalı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    290

Değerlerin harika. SHBG ve Serbest Testosteron dahil hiçbir problem gözükmüyor, gayet iyi düzeyde. %80 diye şartlamayın kendinizi. %100 zaten bu ilaçlarla tanışmamış olsanız bile değişkenlik gösterir, yüzlerce etken var hormonel durumlar için, her zaman bir aygır olamazsınız. Sadece senden isteğim "Dehidrotestosteron" çalışıldığı zaman sonuçlarını burada paylaş bir de ona bakalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk, 10 saat önce yazdı:

Değerlerin harika. SHBG ve Serbest Testosteron dahil hiçbir problem gözükmüyor, gayet iyi düzeyde. %80 diye şartlamayın kendinizi. %100 zaten bu ilaçlarla tanışmamış olsanız bile değişkenlik gösterir, yüzlerce etken var hormonel durumlar için, her zaman bir aygır olamazsınız. Sadece senden isteğim "Dehidrotestosteron" çalışıldığı zaman sonuçlarını burada paylaş bir de ona bakalım.

Paylaşırım, shbg düşük olması iyi bişeymiş öyle söyleniyor

tarihinde Viktormamıel tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu ümitsiz olanlara sesleniyorum, kullanmayın hiç bişey sabırlı olun bi hastalığınız yoksa kesinlikle düzelirsiniz, alkol sigarada ara verin , şu 2 gündür dahada iyiyim libido sertleşme , düşünce yoluylada gündüz kalktımı inmiyor o denli iyi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    290
Viktormamıel, 37 dakika önce yazdı:

Paylaşırım, shbg düşük olması iyi bişeymiş öyle söyleniyor

SHBG'ne bağlanan testosteron vücut tarafından kullanılamaz. Bu da ne kadar yüksekse o kadar libido, ereksiyon sıkıntısı yaşamak demektir. Kullanılabilir olan serbest testosterondur ve senin değerinde gayet iyi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448
Viktormamıel, 37 dakika önce yazdı:

Şu ümitsiz olanlara sesleniyorum, kullanmayın hiç bişey sabırlı olun bi hastalığınız yoksa kesinlikle düzelirsiniz, alkol sigarada ara verin , şu 2 gündür dahada iyiyim libido sertleşme , düşünce yoluylada gündüz kalktımı inmiyor o denli iyi

Test sonuçlarında ki  iyi sonuçlarda  beraber rahatlamişsin kendine gelmişsin psikolojik olarak çok iyi bir durum bu :D . Belli ki bu sporu ilaç alarak kullanmayı düşünmüyorsun.Birde sana şunu sormak istiyorum  deca dick  olduğunu düşündükten sonraki  3-4 ayın nasıl geçti  libido ve ereksiyon durumun nasıldı. Ben antrenör olarak bu işi yaptiğim için gelecektede  spor üzerinden gelir düşündüğüm için tekrar kullanma durumum var.Şuan senin postlarına baktm ve biraz daha sabır edip görmeye karar verdim ve şuan gerçekten bende hiç strese dahil birşey yok düşünmüyorum bile bu durumumu :D  Vel hasıl demek istediğim bir 5-6 ay daha sabır edip bir gelişme göremessem  o zaman birşeyler düşünmek daha iyi olacak benim için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82, 6 saat önce yazdı:

Test sonuçlarında ki  iyi sonuçlarda  beraber rahatlamişsin kendine gelmişsin psikolojik olarak çok iyi bir durum bu :D . Belli ki bu sporu ilaç alarak kullanmayı düşünmüyorsun.Birde sana şunu sormak istiyorum  deca dick  olduğunu düşündükten sonraki  3-4 ayın nasıl geçti  libido ve ereksiyon durumun nasıldı. Ben antrenör olarak bu işi yaptiğim için gelecektede  spor üzerinden gelir düşündüğüm için tekrar kullanma durumum var.Şuan senin postlarına baktm ve biraz daha sabır edip görmeye karar verdim ve şuan gerçekten bende hiç strese dahil birşey yok düşünmüyorum bile bu durumumu :D  Vel hasıl demek istediğim bir 5-6 ay daha sabır edip bir gelişme göremessem  o zaman birşeyler düşünmek daha iyi olacak benim için.

Şu an son deca enjeksiyonun üzerinden 12 ay geçti, son enjeksiyondan 10 gün sonra testisler küçüldü fındık gibi idi kesinlikle sertleşmiyordu e2 196ng lere fırlamıştı 4 ayda 30 ng lere indi tamoxifenle ama çalışmadı aletim testisler küçüktü bidaha hormon yada ilaç kullanmadım ve sonra total testo alt sınıra indi ve ilk defa bu ay 622 leri gördü şu 1 haftadır libido sertleşme çok iyi eskisinden daha iyi diyebilirim hatta ekim kasım aralık kuvvet macunları kullandım ve şimdi 6 aydır protein tozu dahi kullanmıyorum sporumu yapıyorum, kür öncesi 69 kiloydum kürdeyken 78 e kadar çıkmıştım şimdi 72 ye indim aldığımı verince performansımda arttı, ama tam iyileşme 1.5 -2 sene sürüyomuş savaş cebecinin 1 kür yapsam olurmu videosunda söylüyor kendisi you tube da, aşağıda kür sonu testini paylaşıyorum 1 sene önceki, beyler kullanmayın bişey boşverin gerçekten takmayın bu bir savaş bedeninizle prolaktin yükselirse hormon kullanmayın kahve için iner çıkar o, bnm de piskolojim bitikti intihar bile edicektim sabrettim bu bir savaş siz basit bi insan değilsiniz steroidi kullancak kadar cesaretliysek yenicek kadarda güçlüyüz , allah yar ve yardımcınız olsun 

C2D473F3-1D6E-4517-BC0E-E9703BDD6605.jpeg

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kürden sonra 10 ay hiç libido sertleşme olmadı oldu sertleşme ama yırtına yırtına , 40 yaş altı doğal testo açlık 700ng civarı olmalı tokluk ise 580 ng ler, tamoxifen pregnylle yükseltebilirsiniz kanda ama vücutta hiç bişey hissetmiyosunuz libido sertleşme falan sadece hormonları bozuyosunuz , o yukardaki en son gönderdiğim tahlil haziran 2018 di tamoxifen ve klomen kullanıyodum o tahlilleri yaptırmadan önce ve sonrasında, ekimde total testo 350ng lh ve fsh 3.5 lara inmişti açlık testinde bilginiz olsun ve ildefa bu ay testo 622 leri gördü

tarihinde Viktormamıel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dht sonuçları da normal çıktı, sadece gündüzleyin tokluk testo alt sınıra kadar düşüyor, sorun bu olmalı heralde ozaman deca dick olayı

07BA7042-119C-4C2B-984E-C25A2470B629.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan    11
Viktormamıel, 1 saat önce yazdı:

Dht sonuçları da normal çıktı, sadece gündüzleyin tokluk testo alt sınıra kadar düşüyor, sorun bu olmalı heralde ozaman deca dick olayı

gerçekten  test sonuçların iyimiş  düzelme durumun nasıl iyiye gidiyormusun. Bende  şuan  1 haftadir  sabah ve gece ereksiyonlarım  başladı.  Düşünce yoluyla ereksiyonlarda iyi seviyede.Libidomda sıkıntı yok diyebilirim  stres ve psikolojik olarakta bi sıkıntı yok gibi. şuan  sadece sertleşme durumu biraz  canımı sıkıyor  1 enjeksiyon yaptım hatırlarsın beni zaten :D 1 ay oldu dağa benım. Bu  sertleşme durumu  düzelirse  6-12 ay içinde  başka birşeyim kalmıyacak gibi.Açikcası seninde durumunu merak ediyorum 1-2 sene dayananları gördükçe  güç almaya çalişiyorum  doğal gıdılarla takılıyorum acele etmiyorum :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    290
Viktormamıel, 5 saat önce yazdı:

Diğer sonuçlarını zaten görüntülemiştim. DHT sonucunda problemsiz. Her şey olması gerektiği gibi. Yapman gereken tek şey düzgün beslenme ve antrenman ile birlikte sağlam bir psikolojiyle yola devam etmek. Şu deca dick mevzusunu kafanızdan silin. Başarılar 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla adem kardeşim sabah sertleşmelerinde problem yok kendiliğinden sertleşiyor uykuda uykuda bile hatta ama sertlik iyi diil şu çabuk sönme olayı oluyor el atınca, düşünce yolu ile yok bende daha hala sorunda o zaten istediğinde biraz fazla uyarılma ile oluyor ama düşünce yolu ile asla olmadı 12 aydır, 1-2 sene diil gittiği yere kadar mücadele etmek zorundayım ilaca bağımlı olmycam, bunun satıcaları biliyor zaten erkekliğe büyük zarar verdiğini ve bağımşı yapmak için satıyolar ilk kür hacim kürü diye, bir çok steroid sitesinde ilk kür hacim kürü diye satılıyor ve 1.5aylık cinsel isteksizlik olur yan etkisi diye pazarlıyolar, halbuki 1.5 ile 3 sene arası erkeklik gidiyor, tuzak bu işler bu işe giricek olanları uyarmalı akıl vermeliyiz, baksana şu halime 1 senedir neler çekiyoruz

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk, 4 dakika önce yazdı:

Diğer sonuçlarını zaten görüntülemiştim. DHT sonucunda problemsiz. Her şey olması gerektiği gibi. Yapman gereken tek şey düzgün beslenme ve antrenman ile birlikte sağlam bir psikolojiyle yola devam etmek. Şu deca dick mevzusunu kafanızdan silin. Başarılar 👍

Sağol zubonk, daha tam iyileşmedim piskolojik tarafı kaldı heralde artık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan    11
Viktormamıel, 1 saat önce yazdı:

Valla adem kardeşim sabah sertleşmelerinde problem yok kendiliğinden sertleşiyor uykuda uykuda bile hatta ama sertlik iyi diil şu çabuk sönme olayı oluyor el atınca, düşünce yolu ile yok bende daha hala sorunda o zaten istediğinde biraz fazla uyarılma ile oluyor ama düşünce yolu ile asla olmadı 12 aydır, 1-2 sene diil gittiği yere kadar mücadele etmek zorundayım ilaca bağımlı olmycam, bunun satıcaları biliyor zaten erkekliğe büyük zarar verdiğini ve bağımşı yapmak için satıyolar ilk kür hacim kürü diye, bir çok steroid sitesinde ilk kür hacim kürü diye satılıyor ve 1.5aylık cinsel isteksizlik olur yan etkisi diye pazarlıyolar, halbuki 1.5 ile 3 sene arası erkeklik gidiyor, tuzak bu işler bu işe giricek olanları uyarmalı akıl vermeliyiz, baksana şu halime 1 senedir neler çekiyoruz

Bende düzelme var . Yazdıklarına göre  sendede var  bu konuda en büyük sıkıntı bence stres kafandan uzaklaştirinca  çok iyi duruma geliyorsun  ben şuan hiç kafama takmıyorum  sanada aynısını öneririm  dediğin gibi düzelme gelicek ama zamanla kimisinde 1 yıl kimisinde 2 yıl ama muhakkak düzeliceksin hocam.  iletişimde olalim seninde düzeldiğini duyunca gerçekten çok sevineceğim. Çünkü sende bana yardımcı oldun kullanmamam gerekenler konusunda uyardın baya  ve şuan  birazda olsa iyi durumdayım teşekkurler :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tabi şuan çok yol katettim geçen sene mayısta o neydi öyle hiç tık yoktu sertleşmesi mucizeydi, şimdi ilişkiye girebilcek kapasitediyim 4 aydır sabah sertlikleri var eskisi gibi , libido hep var ama kendiliğinden sertleşip burdayım dediği günleri özledim valla, 1 senede bu duruma geldiyse seneye 100% düzelmiş olur düşünüyorum, keşke bnde tek enjeksiyonla kalsaydım cahillik işte bu ilaçlar çok ama çok tehlikeli , oyuncu yapımcı olursun doktor kontrolünde kullan öyle kullananlarda sadece uzman doktora 30.000 tl den aşağı vermiyolar düşünün biz bu işin neresindeyiz, bu işin profları ile konuştum kullanan en babası 2.5 senede tam iyileşiyormuş, profesaör doktorlarda aynını diyor erkek hormon degesi 1 seneden fazla sürermiş, bekliycez bakalım artık, adem kaptan sen tek enjeksiyon yapmışsın çok sürmez bnmki gibi 

Bende takmıyorum ama bnm çevremde çok kız var ve haftanın 2 günü farklı kızlarla oluyorum ve işin kötüsü bn kaçıyorum özgüven eksikliği var çünkü içerdeyken ya sönerse diye, olmadı şu ana kadar olmadı ama olabilir korkusu işte, sabır sabır ya sabırrrr diyom yani artık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan    11
Viktormamıel, 27 dakika önce yazdı:

Bende takmıyorum ama bnm çevremde çok kız var ve haftanın 2 günü farklı kızlarla oluyorum ve işin kötüsü bn kaçıyorum özgüven eksikliği var çünkü içerdeyken ya sönerse diye, olmadı şu ana kadar olmadı ama olabilir korkusu işte, sabır sabır ya sabırrrr diyom yani artık

Özgüven durumunu tahmin ediyorum bendede aynı.Baktiğim  bazı formlardada  gece ve sabah erekleri geldiği zaman  yavaştan düzelmeye başliyormuş diyorlar yani senin ki  gibi  hakkımızda hayırlısı olsun bakalım  yaptık 1 hata  ömür boyu bunun acisini çekmeyiz  umarım  daha yaşlarımız  23-24  :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
Viktormamıel, 6 saat önce yazdı:

Bir çok sitede satıcılar veya onların elemanları forumlarda yanlı mesajlar yazarak insanları bilinçsizce sürüklüyorlar bu steroid işine...Tüm dünyada yaşanan yan etki biliniyor bu decayla ilgili özellikle, Buna rağmen yazı tura atarcasına cinselliklerini daha erken yaşlarda kaybediyorlar.En azından sorunlar ve problemler yaşıyorlar kalıcılığı olabilen...

Ben şahsen yıllardır kendi üzerimde denediğim ve gördüğüm etki yan etkileri paylaştım.Deca kadın organizmasina uygun çalışan bence bomboş bir steroid.Sünger gibi şişersin bitince inersin.Eline geçen para, zaman ve motivasyon kaybıdır...Yazık günah çoluk çocuk bu işlere giriyor yarını düşünmeden.

Kullanacak olan only testo yapsın veya basit rimobolan, anavar gibi şeyler eklesin.Deca danabol sakat ve gereksiz...Çekirge bir zıplar iki sıçrar misali bu işler.Olmazsın olmazsın bir gün bakmışsın libido elden gitmiş...

Free testoyu arttırın kasınız gelişir.Bunun çok çeşitli yöntemleri var.O afişlerde görülen kaslı sporcular vucutlarını korumak için ömür boyu steroid alıyorlar.Onların geri dönüşü yok bunu bilerek o kadar emek ve masrafa giriyorlar.Buradaki kimsenin öyle bir amacı olduğunu zannetmiyorum.Kısaca kendinize yazık etmeyin ilerisini düşünün.Steroidi bıraktığınızda bazı nadir genetiği iyi olanlar dışında söner gidersiniz...Kar ve zarar hesabını yaparak bu işe girin veya girmeyin...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.