Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

servt

Sustanon 250 - testosterone en

Önerilen İletiler

servt    19

sustanon 250 - testosterone en bu iki ilaç arasında ne gibi fark var.

bulk kürü yapmayı düşünüyorum ve kürümde sizce testo en. mı yoksa sustanon 250 kullanmalıyım.

sustanın testo mix gibi bişey testo türevleri var testo en. sadece enanthate bunda sıkıntım yok ama kullanmış ve aradaki farkları bilen birilerin yorumları benim için daha değerli ve 

kür olarakta 

tren mix

sustanon ( testo en. ) 2'sinden birisi

dianabol 

bu şekilde bir kür düşünüyorum.tek kafama takılan dedigim gibi sustanon mu testo en. cevap verirseniz çok sevinirim. 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sustanon testosteronun hem uzun hemde kısa esterlerinin bir arada bulunduğu çeşididir, hemen etki eder. Düzensiz enjeksiyon zamanlarında bile kandaki testosteron seviyesinin sabit kalmasını sağlar. Doğal testosterona en yakın sentetik testosterondur ve 4 esterlidir.Sustanon yani testosteron karışımı hem yağsız kas kazanımı hemde hacim kürlerinden kullanılabilen çok amaçlı bir testosterondur. Testosteron enanthate veya cypionate'dan daha etkili veya etkisi düşük değildir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
kafasıkarışık, Şimdi yazdı:

Sustanon testosteronun hem uzun hemde kısa esterlerinin bir arada bulunduğu çeşididir, hemen etki eder. Düzensiz enjeksiyon zamanlarında bile kandaki testosteron seviyesinin sabit kalmasını sağlar. Doğal testosterona en yakın sentetik testosterondur ve 4 esterlidir.Sustanon yani testosteron karışımı hem yağsız kas kazanımı hemde hacim kürlerinden kullanılabilen çok amaçlı bir testosterondur. Testosteron enanthate veya cypionate'dan daha etkili veya etkisi düşük değildir.

çok teşekkür ederim sonuç olarak testo en. yerine sustanon 250 mg tericihiniz anladıgım kadarıyla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt, 1 dakika önce yazdı:

çok teşekkür ederim sonuç olarak testo en. yerine sustanon 250 mg tericihiniz anladıgım kadarıyla.

hayır dostum aralarında fark yok  şu farklar var 
1-sustanon düzensiz vursanda kanda düzenli seviyede olur bu enath. olmaz (ama düzenli vur)
2-sustanon daha fazla su tutar enath. daha az su tutar

Benim kişisel görüşüm hangisinin fiyatı markası hoşuna giderse onu kullan çok fark etmez 2sinide kullandım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
kafasıkarışık, 14 dakika önce yazdı:

hayır dostum aralarında fark yok  şu farklar var 
1-sustanon düzensiz vursanda kanda düzenli seviyede olur bu enath. olmaz (ama düzenli vur)
2-sustanon daha fazla su tutar enath. daha az su tutar

Benim kişisel görüşüm hangisinin fiyatı markası hoşuna giderse onu kullan çok fark etmez 2sinide kullandım.

Tabiki kişisel görüşünüz saygı duyuyorum zaten orda belirtme amacım sizin görüşünüz anlamında yazmak istedim yanlış yazmışım :) sizin tercihiniz sustanon'dan veya Testo En. fark etmeksizin 2sinden yana oluyor anladıgım. sebebleri ve bilgilerinize belirtmişsiniz çok teşekkür ederim.

almaya kalksam zaten sustanon 250 mg eczaneden rahatlıkla alırım 22-23 tl arası bişey tüpü diğer türlüde testo en. alsam aynı fiyata gelir. 

yorumun için çok teşekkür ederim. umarım başka arkadaşlarda görüşlerini belirtir aydınlatırlar beni :)

tarihinde servt tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19

forum nedense artık konuları okunuyor yada okunmuyor mu anlamadım tam ama kimse bilgisi tecrübesini artık paylaşmak taraftarında değil sanırım. kaç konu açtıysam hep böyle 1 2 kişi yorum yapıp daha sonra üstü kapandı . Bu forumda okadar hocalar okadar kür yapan abiler kardeşler var ama nedense kimse testo en. ve sustanon hakkında bilgilerini paylaşmak istemiyor. nedendir acaba.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Sustanon mix esterdir hızlı etki eder hergün enjekte etmen gerekir kür geçmişin olan herkes 1 defa bile olsa kullanmalıdır:) enant bildiğin gibi stabil gider 1 enjeksiyon günü kaçırsan bile fazla dalgalanmaz 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
Deity, 23 dakika önce yazdı:

Sustanon mix esterdir hızlı etki eder hergün enjekte etmen gerekir kür geçmişin olan herkes 1 defa bile olsa kullanmalıdır:) enant bildiğin gibi stabil gider 1 enjeksiyon günü kaçırsan bile fazla dalgalanmaz 

Her gün enjekte derken mesela ben haftada 2 sefer enjekte olmakla birlikte bir kür planlamıştım ama ? bu durumda olmaz gibi :S

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
servt, 5 saat önce yazdı:

Her gün enjekte derken mesela ben haftada 2 sefer enjekte olmakla birlikte bir kür planlamıştım ama ? bu durumda olmaz gibi :S

Sustanonun içinde yuksek oranda kısa ester de bulunduğu için propionat gibi günaşırı enjekte edilmesi gerek yoksa kanda surekli dalgalanan testo seviyesi psikolojik sorunlar yasatabilir

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34

Kür yapmayı düşünüyorum yazısından sonra tren mix yazısını gördükten sonra başkığı ciddiye alamadım kusura bakmayın . Daha mix testoyla enanthe testo arasındaki farkı bilmeyen bie kişi kalkmış tren mixi eklemiş kürüne şimdiden geçmiş olsun :)  yfak bi tavsiye vereyim ilk kürünüz ise testo danabol boldeyi deneyin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34
Equipoise, 1 saat önce yazdı:

Sustanonun içinde yuksek oranda kısa ester de bulunduğu için propionat gibi günaşırı enjekte edilmesi gerek yoksa kanda surekli dalgalanan testo seviyesi psikolojik sorunlar yasatabilir

Sürekli dalgalanan testo jinekomastiye yol açabiliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288

Sustanon 1ml zeytinyağı içerisinde 30mg testosteron propionat, 60mg fenilpropionat, 60mg testosteron izokaproat ve 100mg testosteron dekanoat barındırır. Yani bunlar 1 kısa, 1 uzun ve 2 orta uzunlukta esterlerdir. Hızlı etki eder doğru. Bu testosteron tedavisi gören hastalarda muhtemelen işe yarayacaktır ama antrenman yapan, sağlam beslenen ve steroid kullanan kullanıcılara önereceğim bir testosteron türevi değildir. Şöyle düşünün bir tarafta 2, 4, 6, 7 günlerde farklı farklı etki eden kanda zirve yapan bir durum söz konusu olsun (sustanon) ve diğer tarafta haftanın her günü eşit miktarlara bölünen ve etki sürekli olan (enanthat, cypionat) sabit bir durum varolsun. Sustanonun içerisindeki kısa etkili esterleri mg bazında düşünün mesela propionat hafta içerisinde 2. günde kanda zirve yapacak ve sonra düşecek. Böylelikle haftanın sonuna yaklaştıkça anabolik etki düşük olacaktır. Maksimum etki mümkün mü şöyle mümkün, günaşırı enjeksiyon. Fakat bu yapılsada her zaman vücutta bir dalgalanma olacaktır. Biz androjenik ve anabolik etkiyi her zaman maks. ve sabit olmasını istiyoruz. Bunu enanthat ve cypionat ile kolayca yapabiliriz. Ayrıca testisler de 4 farklı esterle yorulmamış olunur. Biri küründe testosteron kullanacaksa hangi esteri kullanırsa kullansın etkisi testosteronun etkisi, aynı. Sadece biz burada sürekli ve sabit maks etki istiyoruz ki kaslar sürekli meşgul ve alıcı durumunda olsun.

tarihinde zubonk tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
zubonk, 6 saat önce yazdı:

Sustanon 1ml zeytinyağı içerisinde 30mg testosteron propionat, 60mg fenilpropionat, 60mg testosteron izokaproat ve 100mg testosteron dekanoat barındırır. Yani bunlar 1 kısa, 1 uzun ve 2 orta uzunlukta esterlerdir. Hızlı etki eder doğru. Bu testosteron tedavisi gören hastalarda muhtemelen işe yarayacaktır ama antrenman yapan, sağlam beslenen ve steroid kullanan kullanıcılara önereceğim bir testosteron türevi değildir. Şöyle düşünün bir tarafta 2, 4, 6, 7 günlerde farklı farklı etki eden kanda zirve yapan bir durum söz konusu olsun (sustanon) ve diğer tarafta haftanın her günü eşit miktarlara bölünen ve etki sürekli olan (enanthat, cypionat) sabit bir durum varolsun. Sustanonun içerisindeki kısa etkili esterleri mg bazında düşünün mesela propionat hafta içerisinde 2. günde kanda zirve yapacak ve sonra düşecek. Böylelikle haftanın sonuna yaklaştıkça anabolik etki düşük olacaktır. Maksimum etki mümkün mü şöyle mümkün, günaşırı enjeksiyon. Fakat bu yapılsada her zaman vücutta bir dalgalanma olacaktır. Biz androjenik ve anabolik etkiyi her zaman maks. ve sabit olmasını istiyoruz. Bunu enanthat ve cypionat ile kolayca yapabiliriz. Ayrıca testisler de 4 farklı esterle yorulmamış olunur. Biri küründe testosteron kullanacaksa hangi esteri kullanırsa kullansın etkisi testosteronun etkisi, aynı. Sadece biz burada sürekli ve sabit maks etki istiyoruz ki kaslar sürekli meşgul ve alıcı durumunda olsun.

Kendi denemelerim olarak söylüyorum. Ektomorf birisi için Sustanon kadar güzel hacim aldırmıyor Enanthe. Kısa esterlerden sanırım çok güzel su toplatıyor kısa sürede

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
xax1, 8 saat önce yazdı:

Kür yapmayı düşünüyorum yazısından sonra tren mix yazısını gördükten sonra başkığı ciddiye alamadım kusura bakmayın . Daha mix testoyla enanthe testo arasındaki farkı bilmeyen bie kişi kalkmış tren mixi eklemiş kürüne şimdiden geçmiş olsun :)  yfak bi tavsiye vereyim ilk kürünüz ise testo danabol boldeyi deneyin

:) cevap yazmazsaydınız keşke :) Yorumuzda benim için değerli değil zaten :) Kür tavsiyesi istemedim istememde sizden :) aralarındaki farkları sordum kullanan insanlardan özellikle sanırım başlıgı okumadıgınız gibi içeride tam okumamıssınız orda nasıl kür yapıyım neler yapıyım yazmıyor aralardındaki farkı sordum bilmedigim bişeyde değil :)  ama kullanıp tercübe edinen kişilerin düşünleri her zaman değerlidir benim için kağıt üstü sağdan soldan duyma bilgiler yerine :) nese uzatmaya gerek yok :) değersiz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
zubonk, 7 saat önce yazdı:

çok teşekkür ederim yorumun için testo ent. şaşmamak daha mantıklı anladıgım kadarıyla :) yorumunuz için teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
klinux, Bir saat önce yazdı:

Kendi denemelerim olarak söylüyorum. Ektomorf birisi için Sustanon kadar güzel hacim aldırmıyor Enanthe. Kısa esterlerden sanırım çok güzel su toplatıyor kısa sürede

açıkcası bende ektomorf yapıya sahip vucudum bu yüzden kür kısmında sustanon düşündüm fakat yorumlarda dalgalanma ve düzensizlik sıkıntıya düşürecek gibi. yorumun için teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
Equipoise, 10 saat önce yazdı:

anlıyorum teşekkür ederim değerli yorumunuz için stabil ve dengeli olması daha önemli 4 farklı esterden ziyade tek testo ent. sabit ve stabil olması daha değerli yorumun için teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.