Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

zafer44

Only testosteron

Önerilen İletiler

zafer44    121

Saygı değer arkadaşlar öncelikle daha önceden deneyimleyip ve bu deneyimlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim aydınlatıyorsunuz insanları ben definasyon kür 'üm bitmek üzere son 2 hafta gibi birşey kaldı soruma gelecek olursak only testosteron kullanımı bir daha ki kür e ocak ayı gibi girmeyi planlıyorum ve gerçekten ciddi bir kur e giricem nasıp olursa only testosteron off zamanda 250 mg yani haftalık 1 ml mi yoksa 500 mg 2 ml mi daha etkili ve güzel olur yani haftalık 1 iğne mi 2 iğne mi tavsiye edersiniz definasyon kür günlüğü tutmuştum forumda ama bulamıyorum bir türlü oraya yazacaktım malesef yeni konu açmak zorunda kaldım şimdiden teşekkür ediyorum saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zafer44    121
Equipoise, 2 saat önce yazdı:

Birdahaki küre kadar only testo devam edeceksen 1ml vur haftalık

Teşekkür ederim vaktini ayırıp cevap verdiğin için sağol 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Off olmuyor bu yaptiginiz kopruleme oluyor, kesmeden devam ediyorsunuz testoyu blast and cruise kucuk capli. Off diyebilmeniz icin ilacin kesilmesi gerek. Ayrica uzun esterleri haftada 1 vurmak yeterlidir 2 kere delmeye gerek yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
toxic, Bir saat önce yazdı:

Off olmuyor bu yaptiginiz kopruleme oluyor, kesmeden devam ediyorsunuz testoyu blast and cruise kucuk capli. Off diyebilmeniz icin ilacin kesilmesi gerek. Ayrica uzun esterleri haftada 1 vurmak yeterlidir 2 kere delmeye gerek yok 

Peki toxic üstad öğrenecek çok şeyimiz var siz gibi bilgili insanlardan haftada bir 1 ml mi 2 ml mi vurmak yeterli olacaktır fikriniz benim için önemli saygılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
zafer44, 3 saat önce yazdı:

Peki toxic üstad öğrenecek çok şeyimiz var siz gibi bilgili insanlardan haftada bir 1 ml mi 2 ml mi vurmak yeterli olacaktır fikriniz benim için önemli saygılar 

Köprülemede amaç vucudu düzenlemek ve bir sonraki küre kadar biraz olsun kan değerlerini toparlamak, aynı zamanda kas kaybını olabildiğince minimumda tutmak. Bu süre boyunca haftalık 250 mg testo fazlasıyla işini görecektir ancak 6 ay boyunca köprüleme yapmak konusunda yorum yapamayacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
xxgokhanzz21, Bir saat önce yazdı:

Köprülemede amaç vucudu düzenlemek ve bir sonraki küre kadar biraz olsun kan değerlerini toparlamak, aynı zamanda kas kaybını olabildiğince minimumda tutmak. Bu süre boyunca haftalık 250 mg testo fazlasıyla işini görecektir ancak 6 ay boyunca köprüleme yapmak konusunda yorum yapamayacağım.

Ne önerirsin değerli arkadaşım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
xxgokhanzz21, 11 saat önce yazdı:

Bir sorumda only sustanon olur mu yani enanth yerine only sustanon yapilabilir mi artıları ve eksileri nelerdir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
TheShoulder, 1 saat önce yazdı:

Köprüde 4. Ayım. 250 Only Testo. Kür içinden pek bi farkım yok sadece gören bişey olmuş kank sana diyor :D köprünün uzatılmaması taraftarıyım, benim uzatmamaın nedeni düzenimi oturtamamış olmam hazırlanamadım kestim ve mecburi pct yapıyoru

Kardeş sen başka birşey sin yani iyi anlamda tabi genç ve genetiğin de iyi toxic de aynı şekilde ben 41 yaşındayım 18 yaşında 1 oğlum var 15 yaşında 1 kız ve hanim hamile üçüncü çocuk biz sizler gibi olamayız elbette bu yaştan sonra ama formu korumak yaş itibari ile testonun verdiği his seni gençliğine götürmesi o hissiyatı sana yaşatması filan ben eski bir boksörüm aynı zamanda bizde genç olduk yani sizler yaşlanmadınız henüz ama güzel çocuklarsiniz allah ailelerinize bağışlasın kardeşim hepinizi bende eylül sonu bitirmeyi planlıyorum 4 5 ay ara verip çok sağlam bir kombin yapıp  her şeyi ayarlayıp güzel bir kure girmeyi hedefliyorum nasıp olursa eğer yorumlariniz için teşekkür ederim hepinize 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
zafer44, 48 dakika önce yazdı:

20190517_123620.thumb.jpg.40748e25a9543d1fcd269921531d81e5.jpg

Guncel form yani sizlerle ayni karede olmamız zor bu yaştan sonra benimkisi birazda zevkine keyfi yani kardeşim testosteron un bana yaşattığı hissiyatı seviyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
TheShoulder, 6 dakika önce yazdı:

Kötü değil abi sağlam uzun bir bolde testo ile çok iyi olacağın kanaatindeyim yaş gereği de dozları yüksek tutarsan harika olur. Önce ki mesajın içinde teşekkür ederşm, estağfirullah abi sağolasın iyi dileklerin için saygılar

Cansın kardeşim sağol allah bahtını açık etsin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Vucut gayet gelisime acik gorunuyor, testo bolde 20 25 hafta gidebilirsin bence saglam beslenerek sonra ara verip birkaç ay bakarsin duruma gore degerlendiririz 😊

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
toxic, Bir saat önce yazdı:

Vucut gayet gelisime acik gorunuyor, testo bolde 20 25 hafta gidebilirsin bence saglam beslenerek sonra ara verip birkaç ay bakarsin duruma gore degerlendiririz 😊

Teşekkürler toxic hoca saygılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
TheShoulder, 4 saat önce yazdı:

Köprüde 4. Ayım. 250 Only Testo. Kür içinden pek bi farkım yok sadece gören bişey olmuş kank sana diyor :D köprünün uzatılmaması taraftarıyım, benim uzatmamaın nedeni düzenimi oturtamamış olmam hazırlanamadım kestim ve mecburi pct yapıyorum

40271E59-84BE-45F1-A116-8AFDD5AD2EA9.thumb.jpeg.465decf95ed5b3b0389622f5aa02967a.jpeg  D266AD3C-CDA1-4090-8212-EE4D24D5FC05.jpeg

4 ay köprü  kaç ay kurdeydin kardeşim:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
zafer44, 6 saat önce yazdı:

Bir sorumda only sustanon olur mu yani enanth yerine only sustanon yapilabilir mi artıları ve eksileri nelerdir

Bence sustanona haftada tek enjeksiyon yapacaksanız hiç bulaşmayın. Sustanonun oldukça dalgalanma yaptığını ve hafta içerisinde libidoda, ruh halinde de sürekli değişiklikler yaptığını düşünüyorum. Uzun tek ester gitmekte fayda var.
Hala küprüleme şeklinde geçiş yapacaksanız 250 mg civarı testo enantat veya cypionat farketmez devam edebilirsiniz. Yukarıda Mr.Shoulder da zaten belirtmiş, düşüş yaşamak değil bu süreci farklı antrenman prensipleriyle geçirerek avantaja çevirebilirsiniz.
Bu yıl 2. bulk dönemine girdim ve arada 8 haftalık köprüleme döneminde, normal dozajların yüksek olduğu dönemden daha da güçlendim. Hem fiziksel hem psikolojik olarakta çok çok iyi durumdaydım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
xxgokhanzz21, 43 dakika önce yazdı:

Bence sustanona haftada tek enjeksiyon yapacaksanız hiç bulaşmayın. Sustanonun oldukça dalgalanma yaptığını ve hafta içerisinde libidoda, ruh halinde de sürekli değişiklikler yaptığını düşünüyorum. Uzun tek ester gitmekte fayda var.
Hala küprüleme şeklinde geçiş yapacaksanız 250 mg civarı testo enantat veya cypionat farketmez devam edebilirsiniz. Yukarıda Mr.Shoulder da zaten belirtmiş, düşüş yaşamak değil bu süreci farklı antrenman prensipleriyle geçirerek avantaja çevirebilirsiniz.
Bu yıl 2. bulk dönemine girdim ve arada 8 haftalık köprüleme döneminde, normal dozajların yüksek olduğu dönemden daha da güçlendim. Hem fiziksel hem psikolojik olarakta çok çok iyi durumdaydım.

Çok teşekkür ederim gökhan kardeşim dediginiz gibi shoulder,toxic,loving ve senin gibi bir çok arkadaşın görüşü aynı tabiki sizlerin bilgilerinden faydalanmak çok önemli ve değerli hepiniz ayrı ayrı degerlisiniz bende bu kadar insanın aynı görüşte olmasına icabet edeceğim bir süre 250 ml only enanth devam edicem tekrardan teşekkür ederim normal ve spor yaşamında başarılar dilerim değerli arkadaşım 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93
TheShoulder, 3 saat önce yazdı:

Kötü değil abi sağlam uzun bir bolde testo ile çok iyi olacağın kanaatindeyim yaş gereği de dozları yüksek tutarsan harika olur. Önce ki mesajın içinde teşekkür ederşm, estağfirullah abi sağolasın iyi dileklerin için saygılar

Yuksek doz olayina katiliyorum, Yasim 43,  su anki kurumde testesterone enanthate 600, Boldenone 600 devam ediyorum, 5. hafta bitiyor ve gelismeyi goruyorum. Bir onceki kurumde de Enanthate, Boldenone 15 hafta yapmistim fakat dozlar daha dusuktu. Ilk kurlerde degisik urunleri dusuk dozlarda denememe ragmen kisisel dusuncem bizim yasimizdakiler icin en temiz Boldenone ve Enanthate.

tarihinde cavalera tarafından düzenlendi
imla
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
cavalera, 13 dakika önce yazdı:

Yuksek doz olayina katiliyorum, Yasim 43,  su anki kurumde testesterone enanthate 600, Boldenone 600 devam ediyorum, 5. hafta bitiyor ve gelismeyi goruyorum. Bir onceki kurumde de Enanthate, Boldenone 15 hafta yapmistim fakat dozlar daha dusuktu. Ilk kurlerde degisik urunleri dusuk dozlarda denememe ragmen kisisel dusuncem bizim yasimizdakiler icin en temiz Boldenone ve Enanthate.

Cavalera katılıyorum ben 12 haftalık bir kur yapmıştım ve forumda paylaştım kur bitmek üzere ve boldenona doymadım desem yeri biraz only testo yapıp arkadaşlarında dediği gibi 250 ml sonrasında bir sonraki kur enanth boldenon tren enanth yapmayı düşünüyorum bunu loving hova ile görüşüp en iyi ayarlamayı yapmayı planlıyorum cevap verdiğin için teşekkürler arkadaşım sağol 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.