Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Nemesis

6 ayın sonunda ölçülerim

Önerilen İletiler

Nemesis    8

Beyler başlangıç ve şu anki ölçülerimi yazıcam

Geçen kür

Dinabol 6 hafta 

Deca 10 hafta 

Testo 10 hafta 

Şu an 6 haftada olduğum kür 

Testo 

Boldenon 

Tren

Dinabol

(Küçük yaşta başladım ama belli bi süre bırakmak zorunda kalınca 10 kilo yakın verdim sporu bıraknıca beslenme duruyor)

NOT:Fotoğraf atmadım dövme var tanıdık biri görmesin hemde fotoğraflara güvenmiyorum doğru ışığı ve açıyı bulunca olduğundan çok farklı gösteriyor.

Kasım 2018

Boy:180

Kilo:64

Gögüs:97 

Kol:29

Bel:76

29 nisan 2019

Boy:180

Kilo:74

Gögüs:108

Kol:37.5 sağ 38 sol

Bel:78

kârın kası ve kaburga kemiklerim net gözüküyor yağ oranım düsük 

Son girdigim kürü daha yarılamadım 15 hafta sürücek mix bi ürün dinabol 'den sonra hacim kaybedrim biraz diye tahmin ediyorum 

Ölçülerim hakında yorumunuzu bekliyorun 

Olumlu olumsuz fark etmez 

Okuduğunuz için teşekkürler:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nemesis    8
Adanalı, 29.04.2019 - 21:28 yazdı:

İlaçsız bile geçerdin bu ölçüleri 😂😂

Eleştir dedik dalga geç demedik 50 cm kolun olsun edep olmayınca hiçbir işe yaramaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Adanalı, 29.04.2019 - 21:28 yazdı:

İlaçsız bile geçerdin bu ölçüleri 😂😂

Sen dogal olarak 4 5 ayda yag oranin artmadan ayni kurulukta 10 11cm kadar gogusten veya koldan üste koy ben kendimi evin catisina cikip assa aticam

Nemesis, 29.04.2019 - 18:47 yazdı:

Ölçülerim hakında yorumunuzu bekliyorun 

Kullandigin ilaclara göre aldigin olculer güzel ama fotograf olmadan net yorum yapmak olmaz. Dovmeli yeri karala öyle foto at 😀 bende beni tanimasinlar diye giydigim ayakkabayi şortu falan karalayip foto atardim foruma o aklima geldi simdi 😀

tarihinde Delipanter00 tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Anlkzk, 2 saat önce yazdı:

@Delipanter00 sen ilaçlı halinle bile yağlısın onu ne yapıcaz

Hicbisi yapmicaz gelisine birakicaz keni kendine duzelicek suan kurde bile degilim kendi halimde takiliyorum zaten 😀

tarihinde Delipanter00 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
Nemesis, 8 saat önce yazdı:

Eleştir dedik dalga geç demedik 50 cm kolun olsun edep olmayınca hiçbir işe yaramaz

Dalga falan geçmedim çekme başka yerlere

Delipanter00, 6 saat önce yazdı:

Sen dogal olarak 4 5 ayda yag oranin artmadan ayni kurulukta 10 11cm kadar gogusten veya koldan üste koy ben kendimi evin catisina cikip assa aticam

Bu ölçülerle küre girilmiyeceğini sende gayet iyi bilşyorsun ben ondan bahsediyorum 

inşallah daha iyisi olur kimseyle bi derdim yok gerçekleri söylüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fazia    10
makavel1, 2 saat önce yazdı:

bel ölçünüzü nasıl alıyorsunuz sadece sıkarak mı vucudu

Mezurayı göbek deliğinde birleştiriyorsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nemesis    8
Adanalı, 6 saat önce yazdı:

Dalga falan geçmedim çekme başka yerlere

Bu ölçülerle küre girilmiyeceğini sende gayet iyi bilşyorsun ben ondan bahsediyorum 

Daha önce de doğal yaptım muazzam beslendim 6 ayda 4 cm (kol) zor aldım genetik olarak pek şanslı bi ırk değiliz hem kas hem güzellik belli başlı isnisnalar var ama onun dışında fos

6 ayda 9 cm kol büyüten birini ne duydum ne iştim hemde yaglanmadan (doğal) 

Tabi 29 cm de kullanmak gereksiz biraz uğraşsan zaten rahat büyürsün demek istiyorsun kendine göre haklısın ama seçim yaptım ve şu an mutluyum 

En yakın zamanda fotoğraf  atıcam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
Nemesis, 52 dakika önce yazdı:

Daha önce de doğal yaptım muazzam beslendim 6 ayda 4 cm (kol) zor aldım genetik olarak pek şanslı bi ırk değiliz hem kas hem güzellik belli başlı isnisnalar var ama onun dışında fos

6 ayda 9 cm kol büyüten birini ne duydum ne iştim hemde yaglanmadan (doğal) 

Tabi 29 cm de kullanmak gereksiz biraz uğraşsan zaten rahat büyürsün demek istiyorsun kendine göre haklısın ama seçim yaptım ve şu an mutluyum 

En yakın zamanda fotoğraf  atıcam 

Kötü bişe demek istemedim kardeşim kusura bakma ama herşeyi genetiğe bağlamamak lazım 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Fazia, 11 saat önce yazdı:

Mezurayı göbek deliğinde birleştiriyorsun.

peki sadece sıkıyorsunuz demi, yoksa selbes mi bırakıyorsunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fazia    10
makavel1, 20 dakika önce yazdı:

peki sadece sıkıyorsunuz demi, yoksa selbes mi bırakıyorsunuz?

omurga dik bir şekilde ölçüyorsun. Zaten sıksanda pek birşey değişmez 1-2 cm max.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.