Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bunuyazanTosun

Kürdeyken hacamat yaptırmak ?

Önerilen İletiler

khantheros, 41 dakika önce yazdı:

Tabiki yaptırabilirsin sonrasında da yapılır kürdeyken çoğu şey yapılır beslenmeye dikkat edildiği sürece 

yaptırdım 1 saat önce inanılmaz rahatladım,ilk defa yaptırdım  en fazla 3 ayda  1 yaptırabilirsin dedi yapan kişi bundan sonra Allah nasip kısmet ederse 3 ayda bir kesin hacamat yaptırcam böyle bir rahatlama yok en kral masajı yaptırsan bu kadar rahatlamazsın  bana çoğu arkadaşım kan ver ne gerek var hacamata dedi daha önce çok kan verdim kızılaya hiç böyle bir rahatlama hissetmedim özellikle kafamdan baya atık çıktı  iyi ki yaptırmışım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
bunuyazanTosun, 2 saat önce yazdı:

yaptırdım 1 saat önce inanılmaz rahatladım,ilk defa yaptırdım  en fazla 3 ayda  1 yaptırabilirsin dedi yapan kişi bundan sonra Allah nasip kısmet ederse 3 ayda bir kesin hacamat yaptırcam böyle bir rahatlama yok en kral masajı yaptırsan bu kadar rahatlamazsın  bana çoğu arkadaşım kan ver ne gerek var hacamata dedi daha önce çok kan verdim kızılaya hiç böyle bir rahatlama hissetmedim özellikle kafamdan baya atık çıktı  iyi ki yaptırmışım

Hemde peygamber sünnetidir kardeşim faydası çok bende motorcuyum sürekli dizden aşağısı ağrıyordu sızlıyordu 1.5 sene önce calf kaslarından birer kez yaptırdım yarım saat içinde tüm ağrı sızılar geçti hala daha başlamadı şükür. Vücudunda çoğu yere yaptırabiliyorsun en iyisi kafanın arkasına saçlarını keserek yapıyolar beyinciğin olduğu kısma. Sırta da iyi geliyor bele de yaptıranlar var kısmet olursa bu yaz belden yaptırıcam 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408

Kürden sonra çok iyi geliyor biriken o ağır metaller ödemler pis kan pct'nin kralııı anlicağiniz ;))

tarihinde Ironmann tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408
Hakarakikiri, Bir saat önce yazdı:

Hacamatın bilimsel faydası yoktur. Bunu yapacağınıza gidin kan verin.

Anlıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.237
Hakarakikiri, Bir saat önce yazdı:

kupa tedavisi binlerce yıl öncesine dayanan eski bir tıbbi tedavidir. eski çinliler, koreliler , mısırlılar ve araplar hacamati geleneksel tedavinin bir şekli olarak kullanmışlardır. avrupada bu uygulamanın bronz çağa kadar dayandığuna inanılmaktadır ve modern cerrahinin gelişine kadar kupa tedavisi birleşik krallık, fransa ve almanya’nın yanısıra amerika birleşik devletleri’ndeki doktorların rutin tıbbi uygulamalarınınn bir parçası olmuştur. son yıllarda kupa tedavisine olan akademik ilgi hızla artmıştır ve kupa tedavisinin bir dizi durumda etkili olabileceğine dair giderek artan kanıt mevcuttur. araştırmacıların özellikle ilgi duydukları kupa tedavisinin etkileri; migren, romatizma, fibromiyalji, artrit ve sırt ağrısı gibi ağrılı durumlardır (cao ve arkadaşları 2012). ilaveten, tip 2 diyabet ve infertilite gibi erkek ve kadın endokrin hastalıklarında kupa tedavisinin faydalarına ilişkin artan klinik veriler mevcuttur (rajput 2015). hakkında bilimsel kanıt yayın yok denen hacamat ya da ingizlizce tanımıyla " bloodletting" hakkında pubmed'de şuanda 2267 yayın araştırma var. diğer adı olan "wet cupping" olarak araştırırsanız da 905 yayın olduğunu görürsünüz . temiz hijyenik klinik ortamında işin ehline bu uygulamayı yaptırdıgınızda hiç yan etkisinin olmadığını göreceksiniz . kuş gibi hafifleyecek enerji dolu olacaksınız bu tecrübeyle sabit :) 

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
Bay-T, 13 dakika önce yazdı:

kupa tedavisi binlerce yıl öncesine dayanan eski bir tıbbi tedavidir. eski çinliler, koreliler , mısırlılar ve araplar hacamati geleneksel tedavinin bir şekli olarak kullanmışlardır. avrupada bu uygulamanın bronz çağa kadar dayandığuna inanılmaktadır ve modern cerrahinin gelişine kadar kupa tedavisi birleşik krallık, fransa ve almanya’nın yanısıra amerika birleşik devletleri’ndeki doktorların rutin tıbbi uygulamalarınınn bir parçası olmuştur. son yıllarda kupa tedavisine olan akademik ilgi hızla artmıştır ve kupa tedavisinin bir dizi durumda etkili olabileceğine dair giderek artan kanıt mevcuttur. araştırmacıların özellikle ilgi duydukları kupa tedavisinin etkileri; migren, romatizma, fibromiyalji, artrit ve sırt ağrısı gibi ağrılı durumlardır (cao ve arkadaşları 2012). ilaveten, tip 2 diyabet ve infertilite gibi erkek ve kadın endokrin hastalıklarında kupa tedavisinin faydalarına ilişkin artan klinik veriler mevcuttur (rajput 2015). hakkında bilimsel kanıt yayın yok denen hacamat ya da ingizlizce tanımıyla " bloodletting" hakkında pubmed'de şuanda 2267 yayın araştırma var. diğer adı olan "wet cupping" olarak araştırırsanız da 905 yayın olduğunu görürsünüz . temiz hijyenik klinik ortamında işin ehline bu uygulamayı yaptırdıgınızda hiç yan etkisinin olmadığını göreceksiniz . kuş gibi hafifleyecek enerji dolu olacaksınız bu tecrübeyle sabit :) 

Sende olmasan halimiz nicedir :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dün hacamat yaptırmıştım bugün ilk defa enerjik kalktım  ben hep yorgun kalkardım  bundan sonra hacamat hayatımın bir rutini her 3 ayda bir yaptırcam nasip olursa, daha önce dediğim gibi kızılaya çok kan verdim hiç böyle etkiler olmamıştı  manevi yanları ayrı maddi yanları faydaları keşke çok daha önce yaptırsaymışım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
Hakarakikiri, 14 saat önce yazdı:

Şöyle çekiç kafalılardan nefret ediyorum .

Kızılaya verdiğin kan damar içi temiz kan.

hacamatta çıkan kan deri altı pis kan. Anlamış kri 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
bunuyazanTosun, 5 saat önce yazdı:

dün hacamat yaptırmıştım bugün ilk defa enerjik kalktım  ben hep yorgun kalkardım  bundan sonra hacamat hayatımın bir rutini her 3 ayda bir yaptırcam nasip olursa, daha önce dediğim gibi kızılaya çok kan verdim hiç böyle etkiler olmamıştı  manevi yanları ayrı maddi yanları faydaları keşke çok daha önce yaptırsaymışım.

Nereden yaptırdınız  kafanızdan mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
Deity, 1 saat önce yazdı:

Nereden yaptırdınız  kafanızdan mı 

Vücudun çoğu yerinden yapılıyor bildiğim yerler kafa arkası sırt bel bacaklar calflerde dahil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hakarakikiri    39
klinux, 4 saat önce yazdı:

Şöyle çekiç kafalılardan nefret ediyorum .

Kızılaya verdiğin kan damar içi temiz kan.

hacamatta çıkan kan deri altı pis kan. Anlamış kri 

Deri alti pis kan nedir ahhahahshajaj. Kan bi yerde toplaninca pihtilasir. O pihtiyi pis kan saniyorsunuz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilk defa yaptıranlara kafadan yapmıyorlarmış ama ben hacamat yaptırcam diye saçımı 0ra vurdum bide kan değerlerimi götürdüm yüksek baya + hastalığım çok  adam bunları yaptığım için bide iri olduğun için kafandan 1 tane yapalım dedi ve kafadan 1 tane yaptı  sırtımın farklı noktalarını 4-5 tane kalflara yaptı bide 

Kızılıya kan vermekle aralarında dağlar kadar fark var şimdi arkadaş grubundan çay içmekten geliyorum herkes yüzüne kan gelmiş diyor ateist bir arkadaşım bunlar hurafe git kan ver diyordu beni görünce benide götür diyor şimdi :) 
ben yaptıralı 2 gün olcak işte gördüğüm etkiler şunlar

1-Okuduğumu 3 kerede anlarken artık 1 kerede anlıyorum
2-cildim güzelleşti kan geldi bildiğin
3-inanılmaz rahatlama 
4-cardio yaptıktan sonra ayaklarda belde ağrı oluyordu artık yok
5-yorgun uyanma bitti şükür
6-halsizlik yorgunluk tembellik gitti enerjik insan oldum
7- 0 sinirlilik 0 kızgınlık 0 üzüntü eskiye nazaran daha az kaygı endişe
8-Açıklayamadığım güzel şeyler hissediyorum hacamatın nazara büyüye vs. iyi geldiğini okumuştum belki öyle bir şeydir

Bu yazdıklarımın bazıları psikolojik olabilir ama ben 70tl verip bu kadar güzel hissetmemiştim bundan sonra nasip olursa hayat rutinim  şimdi çay içmekten geliyorum çay yemek yol parası derken 60tl-70tl param gitti  zaten o yüzden bence önyargınızı kırın temiz bir yere yaptırın sorcağınız soru varsa cevaplarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
Hakarakikiri, 21.04.2019 - 13:21 yazdı:

Deri alti pis kan nedir ahhahahshajaj. Kan bi yerde toplaninca pihtilasir. O pihtiyi pis kan saniyorsunuz.

Peki gılışdar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.